sorry laat maar thnxquote:Op donderdag 14 april 2011 10:52 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ah, zie je, dat komt vast goed FFT!
Zal zondag eens vragen of mijn ouders of mijn zusje voor taxi willen spelen
Goede binnenkomer.quote:
Je ziet er toch vanafquote:
quote:Op donderdag 14 april 2011 13:24 schreef AnneX het volgende:
totaal anders dan voorheen: bloemerig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En vanmorgen lawaai buiten.
Mn. X kijkt door het zolderraam en ziet: "drie aapjes in de bomen".
vrolijke kussens! En die aapjes!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.dan ga ik maar weer verder aan vandaag...
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
Zekerquote:Op donderdag 14 april 2011 13:09 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Ah cool, is het een beetje een inspirerende speker? Zit er aan te denken hem in te schakelen voor een kickoff.
Oh, aha.quote:Op donderdag 14 april 2011 13:37 schreef FutureFairytale het volgende:
neemijn reactie was laat, vandaar sorry
haha dat mag je op je gemakje doen, voor juni zit ik er nog niet inquote:Op donderdag 14 april 2011 13:39 schreef golfer het volgende:
[..]
Oh, aha.
Ik was al aan het babysokjes breien mij aan het voorbereiden op de housewarming.
quote:Op donderdag 14 april 2011 10:00 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
Zit bij een specialist in het ziekenhuis. tenminste, daar zit zijn praktijk.Ah, maar daar begint het al. Het is een 'white brand', wat betekent dat ze het inkopen bij B&L, J&J, Coopervision of een van de andere grote toko's en hun eigen merk erop plakken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maargoed, misschien gaat het ook iets teveel in detail, als ze denken dat je geen laatste generatie silicone hydrogelen aankan en ze proberen je niet hun eigen productenrange (en dus per definitie beperkt!!) aan te naaien dan is het op zich ook goed...Confidence through competence
Hihi, mevrouw korting.quote:Op donderdag 14 april 2011 14:11 schreef AnneX het volgende:
[..]
en per ongeluk gevonden : leuk voor de verandering en bij bestellen bleek -/- 50%![]()
leuke verrassing als de helft er nog af gaatquote:Op donderdag 14 april 2011 14:11 schreef AnneX het volgende:
[..]
en per ongeluk gevonden : leuk voor de verandering en bij bestellen bleek -/- 50%![]()
wel de asperge in het zelfde water koken he.quote:Op donderdag 14 april 2011 14:45 schreef golfer het volgende:
Asperge-schillen en -kontjes lekker laten pruttelen om er een ouderwets aspergesoepje van te brouwen.
Dat wilde iknog vragen: is de aspergetijd begonnen?quote:Op donderdag 14 april 2011 14:45 schreef golfer het volgende:
Asperge-schillen en -kontjes lekker laten pruttelen om er een ouderwets aspergesoepje van te brouwen.
Ja, toevallig vandaag officieel. 2e donderdag van april is het officiële seizoen begonnen.quote:Op donderdag 14 april 2011 14:49 schreef AnneX het volgende:
Dat wilde iknog vragen: is de aspergetijd begonnen?
Aha, kijk ! dan ga ik daar eens opletten bij de lokale spar en de biolog. streekprodukten.quote:Op donderdag 14 april 2011 15:01 schreef golfer het volgende:
[..]
Ja, toevallig vandaag officieel. 2e donderdag van april is het officiële seizoen begonnen.
Volgens mij niet....quote:Op donderdag 14 april 2011 15:03 schreef AnneX het volgende:
[..]
Aha, kijk ! dan ga ik daar eens opletten bij de lokale spar en de biolog. streekprodukten.
En heeft DE zich al gemeld vandaag? *aagje
Da's lief! En natuurlijk om deze dag te vieren!quote:Op donderdag 14 april 2011 15:15 schreef FutureFairytale het volgende:
taart!baas ging koffie kopen en vroeg of ik nog wat wilde. Ik zei 'doe maar taart
'. Komt ie ineens met een vlaai voor mn neus; of ik em in stukkies wil snijden
. vanmiddag een mckroket en garnaaltjes op maar maakt niet uit..
haha hij weet t nog nietquote:Op donderdag 14 april 2011 15:17 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Da's lief! En natuurlijk om deze dag te vieren!
nee hij is blind.quote:
Heeft-ie wat goed te maken of zoquote:Op donderdag 14 april 2011 15:15 schreef FutureFairytale het volgende:
taart!baas ging koffie kopen en vroeg of ik nog wat wilde. Ik zei 'doe maar taart
'. Komt ie ineens met een vlaai voor mn neus; of ik em in stukkies wil snijden
. vanmiddag een mckroket en garnaaltjes op maar maakt niet uit..
quote:Op donderdag 14 april 2011 15:38 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Ja, dat ze whisky moest nippen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |