En soms als je aanwezig bent dus ook...quote:Op zondag 10 april 2011 22:25 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Als ik een tijd afwezig ben geweest wel ja.
Ik mis wel eens wat ja.quote:Op zondag 10 april 2011 22:25 schreef Flappekz het volgende:
[..]
En soms als je aanwezig bent dus ook...
Huh, dat was ik niet, en ook niet mijn kloon, maar hovenierquote:Op zondag 10 april 2011 22:26 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Gedurft.
Edit :
Vooral na je laatst een topic vergat te openen.
quote:Op zondag 10 april 2011 22:35 schreef IPeePie het volgende:
[..]
Huh, dat was ik niet, en ook niet mijn kloon, maar hovenier
Oja fuck, jij gaf jezelf een naam topic dat je t niet vergat.quote:Op zondag 10 april 2011 22:35 schreef IPeePie het volgende:
[..]
Huh, dat was ik niet, en ook niet mijn kloon, maar hovenier
M'n fans zijn in de zevende hemel, en m'n TS staat op tevreden(erg hoog)
Say duhhhh..... Net alsof ik niet weet waar de lat is?quote:Victor-Ciprian Costache was dicht bij nog een doelpunt voor de bezoekers, toen hij volledig vrij voor Wout van den Bosch kwam te staan na een pass door het midden. Hij liftte de bal mooi over de keeper, maar raakte slechts de lat.
quote:Kluitje moest in de 86e minuut wisselen. Rémy Moreau strompelde mank van het veld en werd vervangen door Raigo Kungla.
Anders wacht je ff tot vannacht 4 uur. Is er zeker niemand meer onlinequote:Op zondag 10 april 2011 22:44 schreef Outpost76 het volgende:
Nu op naar de 5 dan? Ik moet The HIVes toch een keer verslaan.....
Niks mis met Chromequote:Op zondag 10 april 2011 22:45 schreef Outpost76 het volgende:
mja laat maar Chrome werkt niet mee....
Ik moet ook slapen straks.quote:Op zondag 10 april 2011 22:45 schreef PeeJie_ het volgende:
[..]
Anders wacht je ff tot vannacht 4 uur. Is er zeker niemand meer online
Inderdaad, dan blijft hij laden toch?quote:Op zondag 10 april 2011 22:46 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Bij mij wel. Tenminste wel als ik snel achter elkaar wil posten.....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |