Wat een onzin. Niemand is 100% te vertrouwen. Iedereen liegt wel eens over iets en als je dat niet kunt hebben kun je beter helemaal niet verliefd worden want ook in relaties wordt gelogen.quote:Op dinsdag 5 april 2011 13:36 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Zo werd het niet gezegd in dat andere topic. Daar stond dat liegen (punt) exit is; je moet elkaar 100% kunnen vertrouwen.
Nou... ik denk dat de waarheid wat genuanceerder is.quote:Op woensdag 6 april 2011 09:50 schreef alexmeijer het volgende:
liegen in een relatie, dan is het je relatie niet waard
normaal hoor je open te zijn in een relatie
sowieso lieg je niet als je een break heb gehad.
je begint weer omdat je eerlijk en open bent tegen elkaar bent.
Ik vind liegen in een relatie heel erg slecht.
Mensen die liegen normaal vinden vinden vreemdgaan en vervolgens verzwijgen ook normaal
Kan, maar als jij niet trouw kan zijn ben je in mijn ogen geen relatie waardig (geen enkele dus).quote:Op woensdag 6 april 2011 09:55 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Nou... ik denk dat de waarheid wat genuanceerder is.
Het topic heet 'iedereen liegt wel eens in een relatie' en niet 'iedereen gaat wel eens vreemd in een relatie'.quote:Op woensdag 6 april 2011 09:58 schreef alexmeijer het volgende:
[..]
Kan, maar als jij niet trouw kan zijn ben je in mijn ogen geen relatie waardig (geen enkele dus).
Want eenmaal vreemd gaan , altijd vreemd gaan.
En zeg niet dat dat onzin is, want das t zelfde als zeggen dat een verkrachter van kleine kinderen kan veranderen.. die wil ook niemand meer terug in de maatschappij..
Dus omdat niemand hem meer terug wil in de maatschappij, kan hij niet veranderen? Wat een drogredenering.quote:Op woensdag 6 april 2011 09:58 schreef alexmeijer het volgende:
[..]
Kan, maar als jij niet trouw kan zijn ben je in mijn ogen geen relatie waardig (geen enkele dus).
Want eenmaal vreemd gaan , altijd vreemd gaan.
En zeg niet dat dat onzin is, want das t zelfde als zeggen dat een verkrachter van kleine kinderen kan veranderen.. die wil ook niemand meer terug in de maatschappij..
liegen kan verschillende dingen zijnquote:Op woensdag 6 april 2011 10:00 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Het topic heet 'iedereen liegt wel eens in een relatie' en niet 'iedereen gaat wel eens vreemd in een relatie'.
Misschien wel... maar zo zien mensen het wel!quote:Op woensdag 6 april 2011 10:00 schreef Soempie het volgende:
[..]
Dus omdat niemand hem meer terug wil in de maatschappij, kan hij niet veranderen? Wat een drogredenering.
Ok. Dat klinkt al heel anders dan "Mensen die liegen normaal vinden vinden vreemdgaan en vervolgens verzwijgen ook normaal."quote:Op woensdag 6 april 2011 10:01 schreef alexmeijer het volgende:
[..]
liegen kan verschillende dingen zijn
- liegen over je salaris (boeit mij niet)
- liegen over je sex partners (boeit mij ook niet zoveel)
- liegen over dat je vreemd bent gegaan bij je partner (iets wat je bij mij niet moet flikken!)
- liegen over je schoenmaat
kijk liegen is een ding, sommige dingen vind ik zelf niet erg.
bepaalde dingen kun je gewoon niet doen in een relatie
[..]
Nou en, dat is toch geen argument.quote:Op woensdag 6 april 2011 10:01 schreef alexmeijer het volgende:
Misschien wel... maar zo zien mensen het wel!
Ik ben in mijn hele leven 1x vreemd gegaan, ondertussen 13 jaar geleden. Maar dat is ontrouw, en dit topic gaat over liegen.quote:Op woensdag 6 april 2011 09:58 schreef alexmeijer het volgende:
[..]
Kan, maar als jij niet trouw kan zijn ben je in mijn ogen geen relatie waardig (geen enkele dus).
Want eenmaal vreemd gaan , altijd vreemd gaan.
En zeg niet dat dat onzin is, want das t zelfde als zeggen dat een verkrachter van kleine kinderen kan veranderen.. die wil ook niemand meer terug in de maatschappij..
Geloof mij, ervaringquote:Op woensdag 6 april 2011 10:04 schreef Soempie het volgende:
[..]
Nou en, dat is toch geen argument.
Voor wat betreft de rest van je post: kun je je niet voorstellen dat je partner het niet zou durven toegeven als hij/ zij vreemd is gegaan? Voor mij is het vreemdgaan op zichzelf iets wat hij niet moet flikken. Erover liegen kan ik me dan wel weer voorstellen en heb ik wat meer begrip voor. En die kleine leugentjes over schoenmaat, dat vind ik lachwekkend.
Volgens mij ziet alexmeijer een direct verband tussen ontrouw en liegen.quote:Op woensdag 6 april 2011 10:07 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ik ben in mijn hele leven 1x vreemd gegaan, ondertussen 13 jaar geleden. Maar dat is ontrouw, en dit topic gaat over liegen.
"Ik heb echt geen koekjes gegapt uit de koektrommel" = Vreemdgaan.quote:Op woensdag 6 april 2011 10:13 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Volgens mij ziet alexmeijer een direct verband tussen ontrouw en liegen.
Als ik zoen of seks heb met iemand anders dan mijn vriendin, ga ik niet vreemd.quote:Op woensdag 6 april 2011 10:22 schreef alexmeijer het volgende:
vreemdgaan is iets doen (zoenen, sex, meer) wat in een relatie thuis hoort met een ander dan de gene waar je de relatie mee heb.
Liegen is het verzwijgen van het bovenstaande
Bedankt voor de verheldering. Maar het topic gaat dus niet in de eerste plaats over ontrouw/vreemdgaan.quote:Op woensdag 6 april 2011 10:22 schreef alexmeijer het volgende:
vreemdgaan is iets doen (zoenen, sex, meer) wat in een relatie thuis hoort met een ander dan de gene waar je de relatie mee heb.
Liegen is het verzwijgen van het bovenstaande
Ben ik het niet mee eens.quote:Op woensdag 6 april 2011 10:23 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Als ik zoen of seks heb met iemand anders dan mijn vriendin, ga ik niet vreemd.
Als ik haar er niet over vertel als ze het vraagt, is het overigens wel vreemdgaan
Hmm..quote:Op woensdag 6 april 2011 10:26 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Bedankt voor de verheldering. Maar het topic gaat dus niet in de eerste plaats over ontrouw/vreemdgaan.
Dude, ik mag neuken met wie ik wil (paar uitzonderingen als ex-en, familie en vrienden daar gelaten), zolang mijn partner het maar weetquote:Op woensdag 6 april 2011 10:27 schreef alexmeijer het volgende:
[..]
Ben ik het niet mee eens.
Als jij iets doet met een ander dan vind ik al dat je vreemd gaat, aangezien als je een relatie heb in mijn ogen geen sex (of zoenen) mag met een ander.
Vreemdgaan en verzwijgen vind ik een groot verschil.
Want nu zeg je eigenlijk dat je mag neuken met wie je wil zolang je partner het niet weet.
Hoe zou jij het vinden dan als je partner tegen jou heel lief en aardig is enz.
Maar vervolgens neukt ze elk weekend met een andere jongen.
Jij weet het niet, dus in jouw ogen is het niet fout.
Tis pas fout als jij het weet (vermoeden) het vraagt en ze dan "nee" zegt (of misschien ook ja).
Vind ik beetje raar
Het is een opvolg topic dat over liegen in een relatie gaat. Als je het over de break etc. wil hebben, kan dat in dat topic.quote:Op woensdag 6 april 2011 10:28 schreef alexmeijer het volgende:
[..]
Hmm..
eigenlijk wel. want waar het ging als opvolg topic van een ander topic waar de vriend met een ander neukte tijdens de break en hier over loog.
Zij vind het vreemdgaan, omdat ook al had je een break betekent niet dat je met jan en alleman kan neuken (behalve als je dit heb besproken).
Dus ik denk dat vreemdgaan icm liegen/verzwijgen zeker een onderwerp punt is.
Hm naja, als jij dat heb besproken met je partner oke.quote:Op woensdag 6 april 2011 10:30 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Dude, ik mag neuken met wie ik wil (paar uitzonderingen als ex-en, familie en vrienden daar gelaten), zolang mijn partner het maar weetEn andersom geldt hetzelfde.
Het is in mijn ogen pas fout als ik het niet te horen krijg.
ah ik dacht dat hier alles besproken mog wordenquote:Op woensdag 6 april 2011 10:31 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Het is een opvolg topic dat over liegen in een relatie gaat. Als je het over de break etc. wil hebben, kan dat in dat topic.
Want een relatie heb je alleen om de seks?quote:Op woensdag 6 april 2011 10:32 schreef alexmeijer het volgende:
Waarom zou je dan nog een relatie beginnen met iemand? kun je net zo goed vrijgezel zijn en met iedereen neuken.
Omdat ik van mijn vriendin hou, daarom wil ik graag mijn alles delen met haar. (en ja ik vind het leuk voor haar)quote:Op woensdag 6 april 2011 10:32 schreef alexmeijer het volgende:
[..]
Hm naja, als jij dat heb besproken met je partner oke.
Al vraag ik me af of jij het neuk vind dat je partner elke keer een ander neukt
Waarom zou je dan nog een relatie beginnen met iemand? kun je net zo goed vrijgezel zijn en met iedereen neuken.
Jawel, maar het topic gaat over liegen in een relatie, niet zozeer over vreemdgaan.quote:ah ik dacht dat hier alles besproken mog worden
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |