en is daar een reden voor? of gewoon, eventjes...quote:
pracktique fotoquote:
Veel plezier met soldaatje spelenquote:Op zondag 3 april 2011 18:25 schreef TheFamousMan het volgende:
Ik ga ook maar eens wat eten soldaat maken
Nahjah het is een klein bedrijf, dus het houdt gewoon een keer opquote:Op zondag 3 april 2011 18:02 schreef friemelaar het volgende:
[..]
Balen zeg, net nu de bouw weer een beetje begint aan te trekken, maar dat is aan de voorkant van de bouw (tekenen/plannen/voorbereiden) eigenlijk alleen nog te merken, de achterkant (uitvoering metselen en afwerken) moet nog een poos geduld hebben![]()
En gedeeltelijk afgekeurd maakt het er niet gemakkelijker op
Dan zet ik het wel op slot, we kunnen net zo goed stoppen!quote:Op zondag 3 april 2011 18:32 schreef Woeste_Woerd het volgende:
6 minuten geen post in de KSC? Het is waarlijk een schande!
Over en uit. Slotje erop. We zitten de laatste maanden qua posts toch op ons hoogtepunt, mooi moment om te stoppen.quote:Op zondag 3 april 2011 18:33 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dan zet ik het wel op slot, we kunnen net zo goed stoppen!
Morgen tentamenquote:Op zondag 3 april 2011 18:39 schreef wel.o.k het volgende:
eten op, afwas klaar, nu nog koffie![]()
en dan morgen weer werken
Ah! Een lotgenoot!quote:
Elke maandag tentamensquote:Op zondag 3 april 2011 18:40 schreef Woeste_Woerd het volgende:
Ah! Een lotgenoot!
Waar gaat jouw tentamen over?
Serieus?quote:Op zondag 3 april 2011 18:41 schreef Fha het volgende:
[..]
Elke maandag tentamens
Ik heb er eigenlijk twee: Actualiteiten en Overheid 1
ja serieus en nee ik studeer Toegepaste psychologie. Maar dit is de minor Algemene Ontwikkelingquote:Op zondag 3 april 2011 18:42 schreef Woeste_Woerd het volgende:
[..]
Serieus?Studeer je dan journalistiek met die actualiteiten-tentamen?
Ik heb er gelukkig maar eentje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |