wereldreis staat nog steeds op de planning hoor! En dit is nog steeds dezelfde studie als vorig jaarquote:Op zondag 3 april 2011 11:41 schreef Joene het volgende:
jij weet ook nooit wat je wilt he ? wereldreis etc etcstudie dit , studie dat , studie zo
yup! Bekend, maar toch bedanktquote:Op zondag 3 april 2011 11:42 schreef Vonkenboer het volgende:
Hou er rekening mee dat men in de UK andere stekkers aan hun elektrische apparatuur heeft zitten dan hier in Nederland gewoon is. De netspanning is echter wel weer 220 V 50 Hz dus je kunt probleemloos apparatuur meenemen, en daar met een verloopstekker of nadat een nieuwe stekker aan een bestaand apparaat gezet is gewoon gebruiken.
[ afbeelding ]
Of je koopt wat verloop stekkers zoals hier verkrijgbaar zijn http://webwinkel.duiker-t(...)ewProd&productId=100
[ afbeelding ]
Ga nou niet beweren dat je altijd weet wat je wiltquote:Op zondag 3 april 2011 13:26 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
wereldreis staat nog steeds op de planning hoor! En dit is nog steeds dezelfde studie als vorig jaar![]()
ja, maar niet van het soort dat ik graag eetquote:Op zondag 15 mei 2011 17:00 schreef jakkop het volgende:
[..]
Ik eet het allebei niet, maar het ligt gewoon in de supermarkt hoor.
Ja, bedankt voor de tip, maar neequote:Op vrijdag 27 mei 2011 17:01 schreef Joene het volgende:
Vergeet niet voor je weggaat in nederland canaal digitaal aftesluiten op het adres van 1 van beide ouders mocht je nederlandse "commerciele" tv willen hebben via de sat.
Yup! We gaan dan ook straks naar de IKEA om een lijstje te maken inderdaad (vooral bankstellen) en dan even kijken wat het daar kostquote:Op zondag 29 mei 2011 09:09 schreef Fogel het volgende:
Tip: kijk wat het Ikea spul kost in de VK. Op zo'n lange afstand betaal je al gauw meer dan de nieuwwaarde aan extra transportkosten! Daarnaast worden veel Ikea meubels uit ervaring wat minder stabiel nadat je ze afgebroken en weer opgebouwd hebt.
yup! Maar dat ben ik wel gewend vanuit mijn ouderlijk huis.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 19:59 schreef Kentekenplaat het volgende:
Moet je nou elke keer als je naar de wc gaat naar boven?
Een trap op voor het toilet is geen ramp. Ik heb dat hier ook en daar wen je gauw genoeg aan.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 20:00 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
yup! Maar dat ben ik wel gewend vanuit mijn ouderlijk huis.
Niet dat we daar geen wc hadden beneden, maar boven was het toilet warmer![]()
Zou het?quote:Op dinsdag 31 mei 2011 20:22 schreef motorbloempje het volgende:
Ach, ik zal regelmatig langskomen op FOK! om te klagen over het weerdan vind je het een stuk fijner hier!
Zo makkelijk heb ik het helaas niet. Heb voorgesteld om een paar maanden naar de VS te gaan, maar dat moest eerst hevig overwogen worden en het kwam uiteindelijk op nee neer helaas.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 20:34 schreef motorbloempje het volgende:
Ja, én ik bof ontzettend met Wolvedat hij gewoon zegt 'ja, is goed, doen we' toen ik vroeg of hij er wat voor voelde om naar Engeland te gaan voor mijn studie..
![]()
Hij zou daar dan een andere baan zoeken, maar het zit ons mee: hij is IT-er en mag voor zijn huidige baas blijven werken, op afstand!quote:Op dinsdag 31 mei 2011 22:03 schreef Vonkenboer het volgende:
Dat is dan wel heel makkelijk gegaan ! Is het voor hem dan ook eenvoudig om daar werk te vindener van uitgaande dat jij fulltime studeerd, en hij het geld moet verdienen
een lekkere val in slaap bankquote:Op vrijdag 3 juni 2011 17:53 schreef Wolve000 het volgende:
Nou, de bank is besteld. Hopelijk kunnen we niet lang na onze aankomst in ons Engelse huis ook lekker comfortabel zitten!
Het is de bank geworden die we al in gedachten hadden: [ afbeelding ]
Ja dan schop ik je wel ergens anders heen hoorquote:Op donderdag 9 juni 2011 11:25 schreef motorbloempje het volgende:
Wel saai dat we niet gaan verven enzo!
gewoon verhuizen, spullen erin, uitpakken, kasten in elkaar zetten, klaar...
![]()
!
Fransquote:Op donderdag 9 juni 2011 12:11 schreef Mvr.Poes het volgende:
Leuk avontuur! Mag ik vragen wat je studeert?
Uit de FAQ:quote:Op donderdag 9 juni 2011 12:11 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Ja dan schop ik je wel ergens anders heen hoor
Maar dat wist je natuurlijk zelf ook wel.quote:Heb je een huis gekocht (of gehuurd) en ga je renoveren, verbouwen, opknappen of gewoon herinrichten? Een eigen topic met daarin natuurlijk foto's is altijd toegestaan! Sterker nog, we zijn gek op uitgebreide klustopics. Daarom wordt er ook elk jaar een Klus-van-het-Jaar verkiezing gehouden!
Het feit dat het huis is geregeld, maakt het wel een stuk makkelijker. We zijn daarna bij de HSBC binnengelopen om een joint checking account aan te vragen. En dat is als het goed is ook gewoon gelukt. Alleen liggen onze passen enzo nu te wachten op ons in ons nieuwe huisje.quote:Op donderdag 9 juni 2011 12:14 schreef TwinkleStar001 het volgende:
Ik heb zelf ook ooit in de UK gestudeerd, weet niet in hoeverre je praktische zaken al geregeld hebt?
Toen ik daar kwam wonen was de NatWest Bank het makkelijkst voor het openen van een bankrekening. Je hebt wel een verklaring van de universiteit nodig.
Doktersbezoek was gratis als student als je een NHS nummer aanvraagt. Ik weet niet hoe dat werkt voor werkenden...
Heel veel plezier iig!
Ik studeer Engelse Taal en Cultuur en heb een Harting Beurs gekregen die het mogelijk maakt om daar zonder collegegeld een jaar te studeren. Mag daar ook nagenoeg alle vakken volgen die ik maar wilquote:Op donderdag 9 juni 2011 12:11 schreef Mvr.Poes het volgende:
Leuk avontuur! Mag ik vragen wat je studeert?
NHS nummer aanvragen doen we zodra we daar zitten. Zoals Wolve al zei is veel al geregeld. De universiteit, het huis, de bankrekening, mobiele nummers, etc.quote:Op donderdag 9 juni 2011 12:14 schreef TwinkleStar001 het volgende:
Ik heb zelf ook ooit in de UK gestudeerd, weet niet in hoeverre je praktische zaken al geregeld hebt?
Toen ik daar kwam wonen was de NatWest Bank het makkelijkst voor het openen van een bankrekening. Je hebt wel een verklaring van de universiteit nodig.
Doktersbezoek was gratis als student als je een NHS nummer aanvraagt. Ik weet niet hoe dat werkt voor werkenden...
Heel veel plezier iig!
WAUWWWW dat klinkt wel erg goed! Alle vakken volgen die je wilt,geweldig!quote:Op donderdag 9 juni 2011 12:29 schreef motorbloempje het volgende:
Bedankt voor het meedenken
[..]
Ik studeer Engelse Taal en Cultuur en heb een Harting Beurs gekregen die het mogelijk maakt om daar zonder collegegeld een jaar te studeren. Mag daar ook nagenoeg alle vakken volgen die ik maar wil![]()
Oh haha, nee dacht ergens gelezen te hebben dat jullie hem bij die Ikea hadden gekocht, my badquote:Op zaterdag 11 juni 2011 21:36 schreef motorbloempje het volgende:
Exact die bank? Van House of Fraser?
Daar neem je Sky+, met zo'n luxe settop box is het pas echt TV kijken!quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:39 schreef MarMar het volgende:
Gaat snel opeens heEn wat die tv betreft, bbc is veel koeler dan nl tv
Ah dat kan ook.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:11 schreef motorbloempje het volgende:
Yup...! Hilarisch vind ik het
Oh, en voorlopig gaan we gewoon voor FreeSat![]()
Huh, geen tapijt op het toilet?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 11:01 schreef motorbloempje het volgende:
Oh, en nog wat foto's van het huis in Hull:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |