Wat knap van Isabeau! Bijzonder hoor, jouw spraakwatervalletje, Sorbo.

Iris, wat stoer!

Haha, ze zal haar grote zus wel even laten zien hoe het moet.

Ko is al iets ouder maar ook erg bezig met het potje.
Een tijd terug zat hij in bad, een beetje te draaien en te doen, dus ik vroeg of hij op het potje wilde. Ja! Zette ik hem erop, ging hij snel staan en liet een scheetje. Hij deed er echt zijn best op.

Hij wil er nu steeds vaker even op.
Inca, wat fijn zulke ochtenden! Kan je er weer even tegen aan. Nu de nachten nog.

Ko gaat straks even naar de dokter, dat hoesten, daar kan ik niet meer tegen. Bovendien krijgt hij 's middags steeds weer koorts.
Die kies is nog lang niet door, er zijn wat puntjes te zien, maar in het midden zit nog gewoon tandvlees.
Van het weekend waren we op de tuin, mijn moeder was er ook, en ik ben zo trots op Ko, hij kletst steeds meer, zingt liedjes; hihihi hahaha, visje visje etc.
Dus ik zei tegen mijn moeder dat hij zo goed praatte, gaf ze als antwoord dat hij natuurlijk vooral goed te verstaan was door zijn ouders.
Kus voor Senna!
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir