Tuurlijk denk ik er wel over na, en zou ik ook wel een vriendin willen hebben, maar dat is vooral een tijdje terug alweer. Het lijkt de laatste tijd wel of ik me er een beetje voor heb afgesloten, me erbij neer heb gelegd en er niet meer voor open sta.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 23:54 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
maar maar
je Instincten dan. Stel, je doet de hele dag zo Chill, zoals jij.
's Avonds lig je met je kussentje in bed en dan komen de behoeften opsteken
en 's nachts enzo
dan voel je die Hunkering toch wel??
Je hebt voor je gemoedsrust indertijd ervoor gekozen om de behoefte te onderdrukken of te ontkennen. Het feit dat je in dit topic post geeft al eigenlijk aan dat je daarvan terugkomt. Dat is onwennig, voelt raar. In feite is daarmee "de geest uit de fles", alleen durf je jezelf daar nog niet aan toe te geven, getuige de twijfels/tweespalt die je beschrijft.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 23:58 schreef Ontbijtcoach het volgende:
Tuurlijk denk ik er wel over na, en zou ik ook wel een vriendin willen hebben, maar dat is vooral een tijdje terug alweer. Het lijkt de laatste tijd wel of ik me er een beetje voor heb afgesloten, me erbij neer heb gelegd en er niet voor open sta.
Ah nee joh, dat hele spel vind ik juist leuk. Een nieuw iemand leren kennen, de klik en vonken, positieve spanning. En dan als het blijft goed gaan de band met iemand, altijd bij diegene terecht kunnen en jezelf kunnen zijn.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 23:58 schreef Ontbijtcoach het volgende:
[..]
Tuurlijk denk ik er wel over na, en zou ik ook wel een vriendin willen hebben, maar dat is vooral een tijdje terug alweer. Het lijkt de laatste tijd wel of ik me er een beetje voor heb afgesloten, me erbij neer heb gelegd en er niet meer voor open sta.
Het hebben van een vriendin zou eigenlijk zo moeten zijn als het kopen van een pakje sigaretten in de winkel. Maar dat hele onzekere spel van flirten, sms-en over en weer, daten, relatie proberen, families ontmoeten...ik word er op de een of andere manier al moe van als ik er aan denk
Interessante visie. Ik ben benieuwd waar "die geest" mij toe zal gaan leiden.quote:Op woensdag 30 maart 2011 00:04 schreef Shodan het volgende:
[..]
Je hebt voor je gemoedsrust indertijd ervoor gekozen om de behoefte te onderdrukken of te ontkennen. Het feit dat je in dit topic post geeft al eigenlijk aan dat je daarvan terugkomt. Dat is onwennig, voelt raar. In feite is daarmee "de geest uit de fles", alleen durf je jezelf daar nog niet aan toe te geven, getuige de twijfels/tweespalt die je beschrijft.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
'Er wel over nadenken' klinkt wel heel zakelijk.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 23:58 schreef Ontbijtcoach het volgende:
[..]
Tuurlijk denk ik er wel over na, en zou ik ook wel een vriendin willen hebben, maar dat is vooral een tijdje terug alweer. Het lijkt de laatste tijd wel of ik me er een beetje voor heb afgesloten, me erbij neer heb gelegd en er niet meer voor open sta.
ik voel het elke avondquote:Op dinsdag 29 maart 2011 23:54 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
maar maar
je Instincten dan. Stel, je doet de hele dag zo Chill, zoals jij.
's Avonds lig je met je kussentje in bed en dan komen de behoeften opsteken
en 's nachts enzo
dan voel je die Hunkering toch wel??
quote:Op woensdag 30 maart 2011 00:09 schreef BlakeGriffin het volgende:
De 'sociale wenselijke meetlat' is een farce.
Zou niet moeten uitmaken wat andere mensen doen/willen als het jou niet boeit.
Voorbeeld: een gelukkige fietser is niet jaloers op een automobilist.
Sommige fietsers zijn wel jaloers, c.q. willen een rijbewijs etc, maar niet vanwege een sociale druk, maar vanwege een behoefte. Rondrijdende autootjes confronteren hen voortdurend met deze behoefte en het feit dat die nog niet is bevredigd.
De behoefte is van essentieel belang voor de jaloezie, de vergelijking, frustratie of wat ook.
Nu zie ik dat je het niet gooide op jaloezie, maar het punt dat het gaat om de wenselijke meetlat in jouw hoofd en niet de 'sociaal wenselijke' blijft overeind. Zonder jouw eigen meetlat geen onbehaaglijk gevoel. De sociale is irrelevant als je perfect gelukkig met jezelf bent (tall order).
Dus mijn veronderstelling is dat er wel degelijk behoeftes zijn die achter het gevoel zitten.
Mogelijk heb je ze verwaarloosd of erken je ze niet, vanwege andere redenen.Heeft raakvlakken met wat Shodan zegt. Het feit dat ik regelmatig meelees hier in R&P, en deze onderwerpen mij aanspreken kunnen er idd wel op wijzen dat die behoeften beginnen op te spelen en 'mijn muurtje' een beetje begint af te brokkelen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het komt inderdaad vrij zakelijk over, maar als ik mezelf analyseer denk ik ook wel vrij rationeel na over deze materie. Misschien komt dat voort uit een soort cynisme uit de loop der jaren, dat zou goed kunnen.quote:Op woensdag 30 maart 2011 00:17 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
'Er wel over nadenken' klinkt wel heel zakelijk.
Ik fantaseer bijv. al mijn leven lang 's nachts over het Contact met de Man. Als ik niet opga in zo'n fantasie, kan ik niet eens in slaap komen?? De fantasieën zijn wel uiteenlopend, sommige zouden zelfs goed in een boek passen, maar alle worden gekenmerkt door het Contact met de Man.
Ik vind die fantasieën trouwens wel echt lekker hoor, het is heel instinctief. Ik kan me niet voorstellen dat jij dat niet hebt??
Ik ben best romantisch aangelegd hoor, als ik een vriendin zou hebben...weet ik wel zeker dat die kant naar voren zal komen. Maar het hele proces beginnen, daar kan ik me blijkbaar niet toezetten op de een of andere manier. En dat zorgt wel voor frustraties omdat anderen die motivatie blijkbaar wel hebben, en mijn positie niet als sociaal wenselijk gezien kan worden (De vragen: "Heb jij nou nog geen meisje?" komen ondertussen wel mijn neus uit) Maar het is vooral om deze reden dan die frustraties opspelen; het is dus niet zo dat ik 's avonds huilend in mijn bed ligt omdat ik tegen iemand aan wil kruipen. Dat niet.
Dat is nu weer zo'n kronkel die alleen jij kan verzinnen volgens mij. Een mooie single meid, dat kan niet, die MOET wel hoer zijn!quote:Op dinsdag 29 maart 2011 22:34 schreef Schenkstroop het volgende:
OT: Ik zie de laatste jaren steeds meer hele mooie meiden die single zijn. Ik zie ze overal single zijn, over straat, in de bus, single naar en van werk van 7:30 - 19:00. Vooral eenzaam. Verder gaan ze ook erg mooi gekleed en niks is toeval alles past bij mekaar. En de makeup is perfekt. Ik weet niet zo goed wat ik van ze moet denken. Ik vind ze nogal verdacht namelijk. Zien jullie ze ook vaak, en wat zou hun bezielen?
Er moet toch een reden zijn dat ze mooi/maar alleen zijn. Zouden ze wellicht bijverdienen als prostituee ofzo?
Als je geen troll bent, ben je op het minst wel een autist.quote:Op woensdag 30 maart 2011 00:17 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
'Er wel over nadenken' klinkt wel heel zakelijk.
Ik fantaseer bijv. al mijn leven lang 's nachts over het Contact met de Man. Als ik niet opga in zo'n fantasie, kan ik niet eens in slaap komen?? De fantasieën zijn wel uiteenlopend, sommige zouden zelfs goed in een boek passen, maar alle worden gekenmerkt door het Contact met de Man.
Ik vind die fantasieën trouwens wel echt lekker hoor, het is heel instinctief. Ik kan me niet voorstellen dat jij dat niet hebt??
Dat is ook vermoeiend, omdat het gewoon vaak ergens spaak loopt. Na een langere relatie is het leuk weer even vrij te zijn, dan is het spel van flirten, sms-en en daten weer leuk, maar als het dan 'n paar keer op niks uitgelopen is, heb je daar ook weer even je buik vol van.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 23:58 schreef Ontbijtcoach het volgende:
Het hebben van een vriendin zou eigenlijk zo moeten zijn als het kopen van een pakje sigaretten in de winkel. Maar dat hele onzekere spel van flirten, sms-en over en weer, daten, relatie proberen, families ontmoeten...ik word er op de een of andere manier al moe van als ik er aan denk
Ik vraag me sowieso al af hoe je kunt zien dat iemand single is als ze alleen over straat loopt of alleen in de bus zit en er toevallig goed uitziet.quote:Op woensdag 30 maart 2011 10:12 schreef Catbert het volgende:
[..]
Dat is nu weer zo'n kronkel die alleen jij kan verzinnen volgens mij. Een mooie single meid, dat kan niet, die MOET wel hoer zijn!
Wat dacht je van dat ze net uit een relatie komt, en niet meteen aan de volgende wil beginnen maar eerst over de vorige heen wil zijn? Of dat ze wel happy met haar leven is en niet zo nodig meteen een nieuwe kerel wil?
Dat kan je niet zien. Ze hebben het niet op hun voorhoofd staan en er zijn ook vrouwen die zonder hun partner over straat mogen.quote:Op woensdag 30 maart 2011 10:53 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Ik vraag me sowieso al af hoe je kunt zien dat iemand single is als ze alleen over straat loopt of alleen in de bus zit en er toevallig goed uitziet.
Ik vind het eerder een freaky hersenspinsel in de vorm van: "ze is erg mooi, maar loopt alleen over straat, dus zal wel single zijn en bijverdienen in de prostitutie".
Wat vinden jullie daarvan? Persoonlijk vind ik dat 'n beetje onzin. Het komt over als "je bent leuk, maar niet leuk genoeg". Al is het drie dagen voorbij, als iemand echt leuk is dan wil je er meer van weten. Of je nu over je vorige relatie heen bent of niet.quote:Op woensdag 30 maart 2011 10:12 schreef Catbert het volgende:
Wat dacht je van dat ze net uit een relatie komt, en niet meteen aan de volgende wil beginnen maar eerst over de vorige heen wil zijn? Of dat ze wel happy met haar leven is en niet zo nodig meteen een nieuwe kerel wil?
Het is geen onzin, zeker niet als je een langere relatie achter de rug hebt of het naar is uitgegaan.quote:Op woensdag 30 maart 2011 10:59 schreef Halcon het volgende:
[..]
Wat vinden jullie daarvan? Persoonlijk vind ik dat 'n beetje onzin. Het komt over als "je bent leuk, maar niet leuk genoeg". Al is het drie dagen voorbij, als iemand echt leuk is dan wil je er meer van weten. Of je nu over je vorige relatie heen bent of niet.
Waarom?quote:Op woensdag 30 maart 2011 11:01 schreef Devion het volgende:
[..]
Het is geen onzin, zeker niet als je een langere relatie achter de rug hebt of het naar is uitgegaan.
Tuurlijk, maar er is nogal een verschil tussen "nu liever niet" en er wel echt voor open staan. Tussen m'n ex en m'n vriendin nu heb ik ook gewoon gescharreld omdat ik juist even een tijdje van m'n vrijheid wou genieten. Ik was eigenlijk van plan wel een jaar single te blijven maar heb ongeveer na een half jaar een relatie met m'n huidige vriendin gekregen, terwijl ik er eigenlijk nog niet zo aan toe was.quote:Op woensdag 30 maart 2011 10:59 schreef Halcon het volgende:
Wat vinden jullie daarvan? Persoonlijk vind ik dat 'n beetje onzin. Het komt over als "je bent leuk, maar niet leuk genoeg". Al is het drie dagen voorbij, als iemand echt leuk is dan wil je er meer van weten. Of je nu over je vorige relatie heen bent of niet.
Persoonlijk vind ik het niet zo gezond om van de ene relatie in de andere te duiken. Je moet ook alleen kunnen leven lijkt me?quote:
Dat is dus precies mijn punt. Ook al ben je er nog niet aan toe, als je iemand tegen het lijf loopt die echt leuk is, dan gebeurt het vanzelf wel.quote:Op woensdag 30 maart 2011 11:07 schreef Catbert het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar er is nogal een verschil tussen "nu liever niet" en er wel echt voor open staan. Tussen m'n ex en m'n vriendin nu heb ik ook gewoon gescharreld omdat ik juist even een tijdje van m'n vrijheid wou genieten. Ik was eigenlijk van plan wel een jaar single te blijven maar heb ongeveer na een half jaar een relatie met m'n huidige vriendin gekregen, terwijl ik er eigenlijk nog niet zo aan toe was.
[..]
Persoonlijk vind ik het niet zo gezond om van de ene relatie in de andere te duiken. Je moet ook alleen kunnen leven lijkt me?
Ja, maar er is dus een verschil tussen iemand tegen het lijf lopen en er actief op uit gaan. Schenkie woont in Almere als ik het goed heb, kan me best voorstellen dat meiden daar niet snel een leuke kerel tegenkomen als ze gewoon werken en verder niet echt uitgaan. Het is dus een bizarre hersenkronkel te denken dat zo'n iemand dan wel prostituee moet zijn.quote:Op woensdag 30 maart 2011 11:09 schreef Halcon het volgende:
Dat is dus precies mijn punt. Ook al ben je er nog niet aan toe, als je iemand tegen het lijf loopt die echt leuk is, dan gebeurt het vanzelf wel.
Dat is het ook. Maar als ik 'n dame tegenkom en ik zou zeggen "ben nog niet toe aan een relatie", dan is dat gewoon een flauw synoniem voor "ik zocht even een leuke scharrel".quote:Op woensdag 30 maart 2011 11:17 schreef Catbert het volgende:
[..]
Ja, maar er is dus een verschil tussen iemand tegen het lijf lopen en er actief op uit gaan. Schenkie woont in Almere als ik het goed heb, kan me best voorstellen dat meiden daar niet snel een leuke kerel tegenkomen als ze gewoon werken en verder niet echt uitgaan. Het is dus een bizarre hersenkronkel te denken dat zo'n iemand dan wel prostituee moet zijn.
Mwa, tegenwoordig hebben we gewoon onze eigen bedhelften hoor door de week. Het klinkt leuker dan het isquote:Op woensdag 30 maart 2011 11:23 schreef erik81 het volgende:
niet alleen 's nachts hoor, thuiskomen in een leeg huis, alleen koken, eten. Maar inderdaad, wat is er fijner dan 's nachts tegen iemand aan te kunnen kruipen
Ook al zo'n rare kronkelquote:Op woensdag 30 maart 2011 11:20 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat is het ook. Maar als ik 'n dame tegenkom en ik zou zeggen "ben nog niet toe aan een relatie", dan is dat gewoon een flauw synoniem voor "ik zocht even een leuke scharrel".
Ook al zoiets. Een break-up wordt vaak veroorzaakt doordat één van beiden iemand tegen het lijf is gelopen, even aan wil zien of diegene echt leuk is en of het iets kan worden, maar wel een zekerheidje achter de hand wil houden. Erg triest, maar zo gaat het vaak wel.quote:Op woensdag 30 maart 2011 12:17 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Ook al zo'n rare kronkel![]()
Praktijkvoorbeeld: ik kom net uit een relatie van 11 jaar, zit voorlopig op een zolderkamertje en mijn leven is nogal een rollercoaster momenteel, zowel qua werk/kinderen/financien als emoties.
Ik sta momenteel écht niet open voor een nieuwe relatie, dat kan ik er gewoon niet bij hebben nu.
Daarnaast weet ik van mezelf dat ik nu ook niet lekker in mijn vel zit om überhaupt een relatie aan te gaan. Degene met wie ik dat zou doen, zou nu niet mijn ware "ik" leren kennen waardoor die relatie m.i. nooit écht iets kan worden.
Mijn ex daarentegen riep hetzelfde, maar heeft inmiddels opgebiecht dat ze 1 week na de break-up een ander "toevallig" tegen het lijf is gelopen en dat het haar "overkomen" is.
Het zou zomaar kunnen..........alleen apart dat alles en iedereen om ons heen van mening is dat die ander de reden was van onze break-up.
Alsof je dat zelf niet kunt regelen. Daarom roep ik altijd dat het hebben van vrienden belangrijker is dan het hebben van een vriendin. Dan ga je niet omdat je dat soort dingen mist maar een relatie aan met iemand.quote:Op woensdag 30 maart 2011 12:24 schreef Halcon het volgende:
Ook al zoiets. Een break-up wordt vaak veroorzaakt doordat één van beiden iemand tegen het lijf is gelopen, even aan wil zien of diegene echt leuk is en of het iets kan worden, maar wel een zekerheidje achter de hand wil houden. Erg triest, maar zo gaat het vaak wel.
Ik denk dat juist een leuk iemand je best wat happier kan laten voelen. Je gaat dan toch weer leuke dingen doen, hebt 'n leuk iemand om mee op pad te gaan en mee te praten, etc.
Mwah, vrienden komen dan voortdurend aanzetten met allerlei meiden die beschikbaar zijn en interesse hebben en dat soort gedoe. Of gaan constant lopen zeuren of je je wel goed voelt en zo... Ik vind dat persoonlijk irritant.quote:Op woensdag 30 maart 2011 12:51 schreef Catbert het volgende:
[..]
Alsof je dat zelf niet kunt regelen. Daarom roep ik altijd dat het hebben van vrienden belangrijker is dan het hebben van een vriendin. Dan ga je niet omdat je dat soort dingen mist maar een relatie aan met iemand.
Simpel, omdat jezelf nog niet emotioneel stabiel bent en geen objectief/duidelijk beeld van dingen hebt.quote:
Na het verbreken van een relatie ben ik emotioneel niet instabieler dan daarvoor. Een relatie wordt niet voor niets verbroken en vaak ben je beter af. Het speelde al een tijdje en nu staat er definitief een punt achter.quote:Op woensdag 30 maart 2011 13:00 schreef Devion het volgende:
[..]
Simpel, omdat jezelf nog niet emotioneel stabiel bent en geen objectief/duidelijk beeld van dingen hebt.
Daarnaast is de kans groot dat de ex nog door je hersenpan heen spookt. Kortom genoeg reden om het niet te doen en nieuwe verliefde gevoelens te negeren.
Van het terug denken aan? Is toch niets raars. Behalve slechte momenten, heb je ook goede momenten gehad. Daar denk ik nog weleens aan terug. Niet dat ik me er goed of slecht bij voel, maar gewoon terugdenken.quote:
Mjah, de reden ervoor is alleen wat minderquote:Op woensdag 30 maart 2011 13:15 schreef Halcon het volgende:
[..]
Van het terug denken aan? Is toch niets raars. Behalve slechte momenten, heb je ook goede momenten gehad. Daar denk ik nog weleens aan terug. Niet dat ik me er goed of slecht bij voel, maar gewoon terugdenken.
Ik quote me zelf "Het is geen onzin, zeker niet als je een langere relatie achter de rug hebt of het naar is uitgegaan.".quote:Op woensdag 30 maart 2011 13:07 schreef Halcon het volgende:
[..]
Na het verbreken van een relatie ben ik emotioneel niet instabieler dan daarvoor. Een relatie wordt niet voor niets verbroken en vaak ben je beter af. Het speelde al een tijdje en nu staat er definitief een punt achter.
Ex-en spoken altijd nog wel door je hersenpan heen. Ik denk ook nog weleens terug aan ex-en van jaren geleden, net zoals je nog weleens aan je tijd op de middelbare school denkt.
Als je ex is vreemdgegaan is dat een afgesloten hoofdstuk. Kom je dan een andere leuke vrouw tegen, why not? Natuurlijk niet de eerste de beste potentiële scharrel pakken omdat het moet van jezelf, maar als 'n dame echt leuk is en ze wil wat, dan ga ik er voor.quote:Op woensdag 30 maart 2011 13:23 schreef Devion het volgende:
[..]
Ik quote me zelf "Het is geen onzin, zeker niet als je een langere relatie achter de rug hebt of het naar is uitgegaan.".
Mijn ex is vreemdgegaan, denk maar niet dat ik ooit op een advances van een vrouw was in gegaan die direct daarna aan kwam kakken. En ken genoeg mensen die dat nooit zouden doen. Fijn dat bij jou (nog) niet is gebeurd, maar meeste mensen doen het echt niet.
Ik heb wel aan mensen van de studie gevraagd of zij mij autistisch vinden. Ze antwoordden toen allen van niet. Ik denk ook vaak: Zou ik Autistisch overkomen? Hier word ik namelijk vaker van beschuldigd op het forum en daar word ik wel een beetje onzeker van.quote:Op woensdag 30 maart 2011 10:44 schreef Devion het volgende:
[..]
Als je geen troll bent, ben je op het minst wel een autist.
Je ziet er goed uit, doe wat aan je sociale vaardigheden en ik zie geen enkele reden waarom jij geen contact met "de man" kan leggen.
Maar weinigen kunnen autisme herkennen, d'r zijn zoveel vormen van.quote:Op woensdag 30 maart 2011 14:40 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
Ik heb wel aan mensen van de studie gevraagd of zij mij autistisch vinden. Ze antwoordden toen allen van niet. Ik denk ook vaak: Zou ik Autistisch overkomen? Hier word ik namelijk vaker van beschuldigd op het forum en daar word ik wel een beetje onzeker van.
Ook aan die meisjes van internet met wie ik had afgesproken, heb ik het gevraagd. Zij vinden 'zeker van niet'.
idd, die classificering is zwansquote:Op woensdag 30 maart 2011 14:45 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Maar weinigen kunnen autisme herkennen, d'r zijn zoveel vormen van.
Ik ken iemand die met autisten werkt, en die ziet in 70% van de mensheid autisme terug.
In meer of mindere mate kan dat best. Veel mensen hebben weleens licht autistische trekjes.quote:Op woensdag 30 maart 2011 14:45 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Maar weinigen kunnen autisme herkennen, d'r zijn zoveel vormen van.
Ik ken iemand die met autisten werkt, en die ziet in 70% van de mensheid autisme terug.
Ik ga naar de winkels eens per week. Dan ga ik op een bankje zitten of een beetje doelloos rondlopen.quote:Op woensdag 30 maart 2011 16:02 schreef Keep_Walking het volgende:
Eens met formerjellybean. Ik zie niks autistisch of eng aan haar gedrag. Ze mag wel af en toe buiten de deur komen.
quote:Op woensdag 30 maart 2011 15:56 schreef formerjellybean het volgende:
Mijn beeld is van lantefanteraar dat ze een beetje beschermd is opgevoed en nog vanalles moet ontdekken en daar soms een beetje wereldvreemd in is.
Als je bepaalde dingen nog niet echt gewend bent die bij de samenleving horen, zoals daten, en allerlei anderen dingen.quote:Op woensdag 30 maart 2011 16:03 schreef lanterfanteraar het volgende:
Wanneer is een kind dan beschermd opgevoed? Wat zijn daar zoal de kenmerken van?
[..]
Ik ga naar de winkels eens per week. Dan ga ik op een bankje zitten of een beetje doelloos rondlopen.
quote:Op woensdag 30 maart 2011 16:03 schreef lanterfanteraar het volgende:
Wanneer is een kind dan beschermd opgevoed? Wat zijn daar zoal de kenmerken van?
[..]
Heeft een hele naiefe en niet realistische wereldbeeld.
Ik ga naar de winkels eens per week. Dan ga ik op een bankje zitten of een beetje doelloos rondlopen.
Dat zijn geen kenmerken van een Beschermde opvoeding.quote:Op woensdag 30 maart 2011 16:07 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Als je bepaalde dingen nog niet echt gewend bent die bij de samenleving horen, zoals daten, en allerlei anderen dingen.
Dat moet je gaan de weg nog meer ontdekken.
Geeft niets hoor , ik heb het zelf ook gehad, was nogal gelovig opgevoed en niet veel gewend en dat moest ik ook allemaal ontdekken zelf.
quote:Op woensdag 30 maart 2011 13:58 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Omdat je je eerste vriendinnetje nog moet vinden?
Haha geweldig.quote:
Ik speel ook gitaar dus wie weet zou ik het eens kunnen proberen om te kijken wat het oplevert.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Deze redenering klopt in ieder geval.quote:Op woensdag 30 maart 2011 15:03 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
idd, die classificering is zwans
maarem, als men "Het" niet in mij herkent
dan kan "Datgene" toch ook niet... niet afstotend werken bij mij??
quote:Op woensdag 30 maart 2011 17:44 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik speel ook gitaar dus wie weet zou ik het eens kunnen proberen om te kijken wat het oplevert.
Dan zet je een cd-tje opSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Voor?quote:Op woensdag 30 maart 2011 20:25 schreef lanterfanteraar het volgende:
ik ben benaderd op basis van een foto
door een kennis van mijn "vriendin"
ja ik weet nietquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 28% gewijzigd door deelnemer op 30-03-2011 21:34:17 ]The view from nowhere.
Je mag het ook PM'en of DM'en als je wil?quote:Op woensdag 30 maart 2011 23:26 schreef lanterfanteraar het volgende:
Ik treed nooit in detail over mijn fantasieën deelnemer. Dat vind ik te intiem.
quote:Op woensdag 30 maart 2011 23:26 schreef lanterfanteraar het volgende:
Ik treed nooit in detail over mijn fantasieën deelnemer. Dat vind ik te intiem.
Fapvoer nodig?quote:Op woensdag 30 maart 2011 23:27 schreef Techno het volgende:
Je mag het ook PM'en of DM'en als je wil?
Is die meet nog niet geregeld dan?quote:Op donderdag 31 maart 2011 01:36 schreef Keep_Walking het volgende:
Zo, volgende topics gaan we alleen over de meet praten en kijken wat er nog van komt, goed?
We zijn nog niet aan begonnen.quote:
Hoe heb je haar versierd?quote:Op donderdag 31 maart 2011 09:16 schreef erik81 het volgende:
zo, ik heb morgen een datesushi eten met een (in mijn ogen iig
) leuk meisje
Precies! Goed bezigquote:Op donderdag 31 maart 2011 10:16 schreef erik81 het volgende:
nog nietwe hebben wat heen en weer gemailed en gaan nu redelijk blanco eten. Op zich wel zo fijn, dan is er ook nog wat om over te praten
Als je elkaar eerst helemaal uithoord via msn of zo krijg je toch alleen maar verwachtingen die er niet zijn of heb je niets meer om over te praten.
Leuk, succes!quote:Op donderdag 31 maart 2011 09:16 schreef erik81 het volgende:
zo, ik heb morgen een datesushi eten met een (in mijn ogen iig
) leuk meisje
Je komt sociaal erg naief over. Bijv: Je fladdert wat op dit forum rond en praat over hoe je door een vreemde wilt genomen in de trein. Ik ben geen psycholoog, maar dat je abnormale trekjes vertoont(Daarom kom ik aan zetten met troll) lijkt me nogal duidelijk.quote:Op woensdag 30 maart 2011 14:40 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
Ik heb wel aan mensen van de studie gevraagd of zij mij autistisch vinden. Ze antwoordden toen allen van niet. Ik denk ook vaak: Zou ik Autistisch overkomen? Hier word ik namelijk vaker van beschuldigd op het forum en daar word ik wel een beetje onzeker van.
Ook aan die meisjes van internet met wie ik had afgesproken, heb ik het gevraagd. Zij vinden 'zeker van niet'.
Het verbaast me eerlijk gezegd dat het nog niet gebeurd is. Loverboys e.d. hebben er namelijk een neusje voor om dit soort dames eruit te pikken.quote:Op donderdag 31 maart 2011 11:02 schreef Devion het volgende:
[..]
Je komt sociaal erg naief over. Bijv: Je fladdert wat op dit forum rond en praat over hoe je door een vreemde wilt genomen in de trein. Ik ben geen psycholoog, maar dat je abnormale trekjes vertoont(Daarom kom ik aan zetten met troll) lijkt me nogal duidelijk.
Ja ik kan er naast zitten en miss ligt aan je schrijfstijl, ik zou het niet weten. Maar heb het gevoel dat je door de eerste beste man die jij tegenkomt(Mits hij echt verliefd op je is of het geen klootzak is) flink wordt misbruikt. Zeker omdat je er niet onaardig uit ziet.
Dan ben ik toch niet de enige die er zo overdenktquote:Op donderdag 31 maart 2011 11:16 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het verbaast me eerlijk gezegd dat het nog niet gebeurd is. Loverboys e.d. hebben er namelijk een neusje voor om dit soort dames eruit te pikken.
Misschien is ze in het echt "anders", anders is het echt heel apart dat ze nog niet in de val van een loverboy is gelopen. Naïef, jong en ze ziet er goed uit. Veel meer heeft een loverboy niet nodig.quote:Op donderdag 31 maart 2011 11:21 schreef Devion het volgende:
[..]
Dan ben ik toch niet de enige die er zo overdenkt
Tja, alsof op elke straat 10 loverboys lopen. En bovendien, lanterfanteraar is slim. Ik denk wel dat ze loverboys herkent. En ze heeft ook een hekel aan die br33zahs toch?quote:Op donderdag 31 maart 2011 11:26 schreef Halcon het volgende:
[..]
Misschien is ze in het echt "anders", anders is het echt heel apart dat ze nog niet in de val van een loverboy is gelopen. Naïef, jong en ze ziet er goed uit. Veel meer heeft een loverboy niet nodig.
Er zijn genoeg loverboys of andere figuren met niet al te beste intenties in Nederland. Deze figuren zijn ook gehaaid en hebben vast wat meer 'ervaring' dan Lanterfanteraar.quote:Op donderdag 31 maart 2011 11:34 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Tja, alsof op elke straat 10 loverboys lopen. En bovendien, lanterfanteraar is slim. Ik denk wel dat ze loverboys herkent. En ze heeft ook een hekel aan die br33zahs toch?
Loverboys zoeken over het algemeen meisjes uit met een verstandelijke beperking, oké klinkt een beetje grof, maar de meeste slachtoffers zijn niet zo slim / werden gepest e.d.quote:Op donderdag 31 maart 2011 11:52 schreef Halcon het volgende:
[..]
Er zijn genoeg loverboys of andere figuren met niet al te beste intenties in Nederland. Deze figuren zijn ook gehaaid en hebben vast wat meer 'ervaring' dan Lanterfanteraar.
Mwah, ook wel gewoon naïeve meisjes op zoek naar aandacht van jongetjes. Eerlijk gezegd zie ik in Lanterfanteraar wel een potentieel slachtoffer. Hopelijk is ze genoeg op haar hoede om dat te voorkomen.quote:Op donderdag 31 maart 2011 11:57 schreef Crutch het volgende:
[..]
Loverboys zoeken over het algemeen meisjes uit met een verstandelijke beperking, oké klinkt een beetje grof, maar de meeste slachtoffers zijn niet zo slim / werden gepest e.d.
Ik neem aan dat je tenzij bedoelde.quote:Op donderdag 31 maart 2011 11:02 schreef Devion het volgende:
[..]
Je komt sociaal erg naief over. Bijv: Je fladdert wat op dit forum rond en praat over hoe je door een vreemde wilt genomen in de trein. Ik ben geen psycholoog, maar dat je abnormale trekjes vertoont(Daarom kom ik aan zetten met troll) lijkt me nogal duidelijk.
Ja ik kan er naast zitten en miss ligt aan je schrijfstijl, ik zou het niet weten. Maar heb het gevoel dat je door de eerste beste man die jij tegenkomt(Mits hij echt verliefd op je is of het geen klootzak is) flink wordt misbruikt. Zeker omdat je er niet onaardig uit ziet.
Nee eerder een gebrekkige opvoeding.quote:Op woensdag 30 maart 2011 16:08 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
Dat zijn geen kenmerken van een Beschermde opvoeding.
Inderdaad. Laten we er maar over ophouden.quote:Op donderdag 31 maart 2011 12:11 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Nee eerder een gebrekkige opvoeding.
Maar ik heb even genoeg van mijn speculatieve duidingen. Niet leuk als men betweterig over je lult of je labelt in quasi objective termen.
quote:Op donderdag 31 maart 2011 12:11 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je tenzij bedoelde.
Calorieën tellenquote:Op donderdag 31 maart 2011 12:41 schreef Crutch het volgende:
Ik ga maar eens drastisch wat kilo's eraf halen.
Niet nodig, minder vreten meer bewegen.quote:Op donderdag 31 maart 2011 13:40 schreef Devion het volgende:
[..]
Calorieën tellen.
www.myfitnesspal.com
Super handig!
Aannemen doe je op de bouw toch?quote:Op donderdag 31 maart 2011 12:11 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je tenzij bedoelde.
Helpt niet altijd, vaak zijn juist gerechten waarvan je het niet weet, bomvol calorieën.quote:Op donderdag 31 maart 2011 13:44 schreef Crutch het volgende:
[..]
Niet nodig, minder vreten meer bewegen.
Preciesquote:Op donderdag 31 maart 2011 13:44 schreef Crutch het volgende:
Niet nodig, minder vreten meer bewegen.
Wat een onzin. Je kunt zo in een uur tegen de 1000 calorieen verbranden. Da's een substantieel deel van wat je op een dag binnenkrijgt.quote:Op donderdag 31 maart 2011 15:34 schreef Devion het volgende:
Bewegen heeft relatief weinig effect.(Tenzij je 3 uur per dag sport)
Nu vraag ik me af wat voor gerechten jij dan bedoelt? Lijkt me met een beetje kennis en etiketten lezen namelijk vrij makkelijk in te schatten.quote:Op donderdag 31 maart 2011 15:34 schreef Devion het volgende:
[..]
Helpt niet altijd, vaak zijn juist gerechten waarvan je het niet weet, bomvol calorieën.
Bewegen heeft relatief weinig effect.(Tenzij je 3 uur per dag sport)
Zegt iemand die geen werkwoorden kan vervoegen.quote:Op donderdag 31 maart 2011 17:08 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Wat is je punt? Aannemen betekend ook gewoon veronderstellen.
Ik had alsnog gelijk meneertje, net zoals jij dat nu hebt over mijn foute vervoeging.quote:Op donderdag 31 maart 2011 17:44 schreef Crutch het volgende:
[..]
Zegt iemand die geen werkwoorden kan vervoegen.
Hè wat, gaat het maintenant over loverboys?quote:Op donderdag 31 maart 2011 12:02 schreef Cue_ het volgende:
Gister was er nog een programma over..kijk dat programma terug en je weet precies waar loverboys naar op zoek zijn
Maar lijkt me beetje zinloze discussie voor hier.
Ik kan het wel uitleggen voor je. En dat heeft Keep_Walking in zekere mate ook al gedaan.quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:37 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Hè wat, gaat het maintenant over loverboys?
En die meiden blijven erin trappen... als ik alleen al om de tijd vraag kijken meiden mij raar aan. Maar door loverboys worden ze uitgewoond/misbruikt en die meiden blijven ook nog hangen! Kijk dat is pas pusssy-control if you ask me - hoe de fuck man. but why
Als Echte loverboys dit lezen moeten ze mij maar even PM-etje geven als ze willen. Want ik wil dit wel leren. Voor de jarenlange psychologische schade die ik ben opgelopen door meiden die mij voorbijliepen met opgetrokken neus en alle hartezeer enzo? I need to get back at those bitches! - It's only fair.
Ik wil gewoon weten hoe die wijven psychologisch in mekaar zitten.
Waarom zou je überhaupt zo'n soort meid willen?quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:37 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Hè wat, gaat het maintenant over loverboys?
En die meiden blijven erin trappen... als ik alleen al om de tijd vraag kijken meiden mij raar aan. Maar door loverboys worden ze uitgewoond/misbruikt en die meiden blijven ook nog hangen! Kijk dat is pas pusssy-control if you ask me - hoe de fuck man. but why
Als Echte loverboys dit lezen moeten ze mij maar even PM-etje geven als ze willen. Want ik wil dit wel leren. Voor de jarenlange psychologische schade die ik ben opgelopen door meiden die mij voorbijliepen met opgetrokken neus en alle hartezeer enzo? I need to get back at those bitches! - It's only fair.
Ik wil gewoon weten hoe die wijven psychologisch in mekaar zitten.
Omdat het vaak van die geile pornosletjes zijn die gewillig hun benen spreiden en in hun gezicht willen worden geslagen tijdens de sex.quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:57 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Waarom zou je überhaupt zo'n soort meid willen?
Ah zo, ik dacht dat hij een relatie wilde.quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:58 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Omdat het vaak van die geile pornosletjes zijn die gewillig hun benen spreiden en in hun gezicht willen worden geslagen tijdens de sex.
In dat geval snap ik wel dat hij zo'n meisje wil.quote:Op donderdag 31 maart 2011 19:05 schreef Supersoep het volgende:
Dat wil hij ook wel, maar hij wil ook eerst zn sexuele frustraties kwijt.
Klopt. Ondanks alle hunkering, toch verstandig.quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:04 schreef lanterfanteraar het volgende:
Hee, ik ben toch niet meegegaan met die jongen met de glimmende oorbel die kwam vragen of ik nog maagd was en of ik wilde blowen..
Niet joh? Goedzo meid.quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:04 schreef lanterfanteraar het volgende:
Hee, ik ben toch niet meegegaan met die jongen met de glimmende oorbel die kwam vragen of ik nog maagd was en of ik wilde blowen..
Gebeurt me ook wekelijks. Wat zeg ik, dagelijks!quote:Op donderdag 31 maart 2011 19:15 schreef Supersoep het volgende:
Ik vind het nogal raar dat blijkbaar veel mannen bij haar openen met de zin ''ben je nog maagd?''. Is al eens eerder gebeurd.
Ik hoop dat je dit alles niet serieus meent. Het siert je niet om je leven vanuit rancune te leven, om te handelen vanuit 'oog om oog, tand om tand'. Daar word je geen aantrekkelijkere man van.quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:37 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Hè wat, gaat het maintenant over loverboys?
En die meiden blijven erin trappen... als ik alleen al om de tijd vraag kijken meiden mij raar aan. Maar door loverboys worden ze uitgewoond/misbruikt en die meiden blijven ook nog hangen! Kijk dat is pas pusssy-control if you ask me - hoe de fuck man. but why
Als Echte loverboys dit lezen moeten ze mij maar even PM-etje geven als ze willen. Want ik wil dit wel leren. Voor de jarenlange psychologische schade die ik ben opgelopen door meiden die mij voorbijliepen met opgetrokken neus en alle hartezeer enzo? I need to get back at those bitches! - It's only fair.
Ik wil gewoon weten hoe die wijven psychologisch in mekaar zitten.
Aantrekkelijk gevonden worden is zelden het doel van rancunequote:Op donderdag 31 maart 2011 19:23 schreef L-E het volgende:
[..]
Ik hoop dat je dit alles niet serieus meent. Het siert je niet om je leven vanuit rancune te leven, om te handelen vanuit 'oog om oog, tand om tand'. Daar word je geen aantrekkelijkere man van.
het zijn de shields en shittests.quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:37 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Hè wat, gaat het maintenant over loverboys?
En die meiden blijven erin trappen... als ik alleen al om de tijd vraag kijken meiden mij raar aan.
ik pm wel als het luktquote:Maar door loverboys worden ze uitgewoond/misbruikt en die meiden blijven ook nog hangen! Kijk dat is pas pusssy-control if you ask me - hoe de fuck man. but why
Als Echte loverboys dit lezen moeten ze mij maar even PM-etje geven als ze willen. Want ik wil dit wel leren. Voor de jarenlange psychologische schade die ik ben opgelopen door meiden die mij voorbijliepen met opgetrokken neus en alle hartezeer enzo? I need to get back at those bitches! - It's only fair.
ze willen gewoon geen oprechte jongen. ze hebben liever een jongen die weet waar hij mee bezig is. en dat kan je niet weten door gebrek aan ervaring.... altijd alleen maar die koude shields krijgen die vrouwen in het begin hebben is heel vervelendquote:Ik wil gewoon weten hoe die wijven psychologisch in mekaar zitten.
sarcasme toch?quote:Op donderdag 31 maart 2011 19:16 schreef L-E het volgende:
[..]
Gebeurt me ook wekelijks. Wat zeg ik, dagelijks!
quote:
Dat snap ik, maar hier gaan miepen over hoe vrouwen niet naar je omkijken en vervolgens zulke uitspraken doen.. tsja. Je hoeft geen Einstein te zijn om te snappen dat vrouwen niet van zulk gedrag houden.quote:Op donderdag 31 maart 2011 20:09 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Aantrekkelijk gevonden worden is zelden het doel van rancune.
Maar als je het goed doet en je verwerft er veel macht mee, dan vinden damens het wel aantrekkelijk (zoals in het geval van Geert Wilders).
schenkstroop merkt het alleen op.quote:Op donderdag 31 maart 2011 21:08 schreef L-E het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar hier gaan miepen over hoe vrouwen niet naar je omkijken en vervolgens zulke uitspraken doen.. tsja.
het zegt niets over zijn gedragquote:Je hoeft geen Einstein te zijn om te snappen dat vrouwen niet van zulk gedrag houden.
Aan de andere kant is het niet leuk als je al het hele leven je gevoel hebt dat vrouwen je onrecht aandoen.quote:Op donderdag 31 maart 2011 21:08 schreef L-E het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar hier gaan miepen over hoe vrouwen niet naar je omkijken en vervolgens zulke uitspraken doen.. tsja. Je hoeft geen Einstein te zijn om te snappen dat vrouwen niet van zulk gedrag houden.
Mannen kunnen wel wat meer sexistische dingen zeggen hoor, in hun benadering. Het hoort er af en toe gewoon een beetje bij.quote:Op donderdag 31 maart 2011 19:15 schreef Supersoep het volgende:
Ik vind het nogal raar dat blijkbaar veel mannen bij haar openen met de zin ''ben je nog maagd?''. Is al eens eerder gebeurd.
quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:03 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Ik had alsnog gelijk meneertje, net zoals jij dat nu hebt over mijn foute vervoeging.
Jij draait de volgorde om.quote:Op donderdag 31 maart 2011 21:08 schreef L-E het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar hier gaan miepen over hoe vrouwen niet naar je omkijken en vervolgens zulke uitspraken doen.. tsja. Je hoeft geen Einstein te zijn om te snappen dat vrouwen niet van zulk gedrag houden.
Wacht het gewoon even af en doe het persoonlijk. Je weet dat je elkaar toch steeds ziet omdat je met elkaar werkt en je kan dan ook in gesprek vertellen ofzo dat je facebook hebt en vragen of ze die ook heeft .quote:Op donderdag 31 maart 2011 22:43 schreef BlakeGriffin het volgende:
Wordt morgen weer een nerveus dagje.
Heb mezelf voorgenomen om die ene collega nog maar eens aan te spreken. Misschien uit vragen als het zo loopt.
Vandaag beetje gefaald. Hoewel, de omstandigheden helpen niet mee. Ik ben gewoon veel weg.
Was net terug op kantoor en ging toen even eten kopen bij de supermarkt, toen ik terug fietste zag ik haar lopen (ze keek niet maar wist wel dat ik haar zag - denk ik). Dacht dat ze vrij was dus. Maar zag haar later opeens wel weer zitten op haar plek. Heb toen nog wel een keertje oogcontact gehad, echt superkort, ik liep even langs, maar het was genoeg voor een vlinder-aanval.
Ik hoop dat ze er morgen weer is. Zou best kunnen van niet.. in dat geval denk ik erover om via facebook contact te leggen. Maar ik weet niet of dat slim is of niet. Generatiekloof.Is heel normaal tegenwoordig toch? Of toch laf? Hmm...
Denk je dat ze nog niets doorheeft?quote:Op donderdag 31 maart 2011 22:43 schreef BlakeGriffin het volgende:
Wordt morgen weer een nerveus dagje.
Heb mezelf voorgenomen om die ene collega nog maar eens aan te spreken. Misschien uit vragen als het zo loopt.
Vandaag beetje gefaald. Hoewel, de omstandigheden helpen niet mee. Ik ben gewoon veel weg.
Was net terug op kantoor en ging toen even eten kopen bij de supermarkt, toen ik terug fietste zag ik haar lopen (ze keek niet maar wist wel dat ik haar zag - denk ik). Dacht dat ze vrij was dus. Maar zag haar later opeens wel weer zitten op haar plek. Heb toen nog wel een keertje oogcontact gehad, echt superkort, ik liep even langs, maar het was genoeg voor een vlinder-aanval.
Ik hoop dat ze er morgen weer is. Zou best kunnen van niet.. in dat geval denk ik erover om via facebook contact te leggen. Maar ik weet niet of dat slim is of niet. Generatiekloof.Is heel normaal tegenwoordig toch? Of toch laf? Hmm...
Wat klinkt dat creepy, "in de gaten houden".quote:Op donderdag 31 maart 2011 22:51 schreef Crutch het volgende:
[..]
Denk je dat ze nog niets doorheeft?
Hoe lang hou je haar al in de gaten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik kreeg haar in de gaten zo'n 4 weken geleden.
Dan ga ik nu over op speculatie:
Zo'n 3 weken geleden kreeg zij in de gaten dat ik haar in de gaten had. Denk ik.
De wens is waarschijnlijk vader van de gedachte maar ik meende ook interesse bij haar te zien.
Haar gedrag is vergelijkbaar met het mijne. Gewoon rustig werk doen, geen toenadering zoeken maar wel oogcontact zoeken af en toe. Een beetje sporadisch. En verlegen trekjes.
Daarom heb ik ook serieus overwogen om haar direct uit te vragen. Omdat we als het ware allebei verlegen om elkaar heen draaien en het gewoon lang duurt (voor het ijs is gebroken). Maar de meeste mensen raadden me dat af, vandaar dat ik het op de 'normale' manier probeer, toenadering zoeken, kletsen en dan uitvragen. Maar dat gaat dus niet echt fantastisch. Of iig langzaam.
Ik bedenk me trouwens nu dat toen ik haar zag lopen vanmiddag dat dat best wel een uitgelezen mogelijkheid was om haar aan te spreken.![]()
![]()
Ze was alleen. We gingen in verschillende richtingen en ik was er niet op voorbereid maar damn.
Ja, klopt. Het gaat alleen dus nogal langzaam. Ik moet ook gewoon m'n moed bij elkaar rapen..quote:Op donderdag 31 maart 2011 22:48 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Wacht het gewoon even af en doe het persoonlijk. Je weet dat je elkaar toch steeds ziet omdat je met elkaar werkt en je kan dan ook in gesprek vertellen ofzo dat je facebook hebt en vragen of ze die ook heeft .
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 31 maart 2011 23:12 schreef BlakeGriffin het volgende:
[..]
Ja, klopt. Het gaat alleen dus nogal langzaam. Ik moet ook gewoon m'n moed bij elkaar rapen..
Dan zou ik het dus niet doen, omdat ik het nogal raar zou vinden als iemand die totaal geen contacten heeft me op facebook opzoekt . Zou op mij nogal vreemd overkomen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verder over moed verzamelen , dan is gewoon even nodig en achteraf ben je blij dat je het gedaan hebt of het nou wel of niet iets word. Je hebt dan in iedere geval dat je het gedaan hebt en word het voor de volgende keer ook makkelijker.
Precies. Hij stelt gewoon de oprechte vraag: "wat doen die jongens wel goed, waar ik faal?" En dat is een hele terechte vraag. En het antwoord is opmerkelijk eenvoudig: Het totale gebrek aan schaamte bij die jongens. Niets, nul, noppes. Loverboys kennen totaal geen schaamte in hun acties, kennen totaal geen emoties die hen tegenhouden. Loverboys komen daardoor heel zelfverzekerd en krachtig over, zeker bij meiden die sociaal erg naïef zijn en denken dat het zo hoort.quote:Op donderdag 31 maart 2011 21:25 schreef mylifeisgrey het volgende:
het is frustratie, omdat hij altijd aan het korste eind trekt met dit soort dingen mbt vrouwen, en hij is altijd maar 'de laagste' overal, al zo lang.
In dat geval zou ik het ook niet verbloemen dat ik me gewoon heb aangemeld om haar een berichtje te sturen.quote:Op donderdag 31 maart 2011 23:16 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Dan zou ik het dus niet doen, omdat ik het nogal raar zou vinden als iemand die totaal geen contacten heeft me op facebook opzoekt . Zou op mij nogal vreemd overkomen.
Verder over moed verzamelen , dan is gewoon even nodig en achteraf ben je blij dat je het gedaan hebt of het nou wel of niet iets word. Je hebt dan in iedere geval dat je het gedaan hebt en word het voor de volgende keer ook makkelijker.
Daarin raad ik toch meer de nonchalante manier aan , om iemand mee uit te krijgen is het vaak juist handig eerst even kennis te maken en te kletsen, anders mis je de tussenstap. Je kan bijvoorbeeld zeggen dat je haar vaak ziet op werk en dan vragen hoe lang ze daar werkt , dan heb je een opening.quote:Op donderdag 31 maart 2011 23:20 schreef BlakeGriffin het volgende:
[..]
In dat geval zou ik het ook niet verbloemen dat ik me gewoon heb aangemeld om haar een berichtje te sturen.
Ik vind het sowieso steeds moeilijker om te verbergen dat ik haar leuk vind. En dus 'nonchalant' gaan kennismaken, kletsen etc. Ik wil eigenlijk gewoon recht door zee zijn. Met mate, dat wel. Maar gewoon direct uitnodigen voor een date. Wat vindt jij?
quote:Op donderdag 31 maart 2011 23:10 schreef BlakeGriffin het volgende:
[..]
Wat klinkt dat creepy, "in de gaten houden".Dat zeg ik omdat ik van mening ben dat je maar beter niet verliefd kunt worden vóórdat je überhaupt enig intiem contact met haar hebt gehad.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je maakt het jezelf alleen maar moeilijk, geloof me, heb er zelf behoorlijk vaak last van gehad.
Haar 'in de gaten houden' klinkt alsof je haar wel ziet staan, snap je?Oké, nu wordt het me wel een beetje duidelijk.quote:Ik kreeg haar in de gaten zo'n 4 weken geleden.
Dan ga ik nu over op speculatie:
Zo'n 3 weken geleden kreeg zij in de gaten dat ik haar in de gaten had. Denk ik.
De wens is waarschijnlijk vader van de gedachte maar ik meende ook interesse bij haar te zien.
Haar gedrag is vergelijkbaar met het mijne. Gewoon rustig werk doen, geen toenadering zoeken maar wel oogcontact zoeken af en toe. Een beetje sporadisch. En verlegen trekjes.
Daarom heb ik ook serieus overwogen om haar direct uit te vragen. Omdat we als het ware allebei verlegen om elkaar heen draaien en het gewoon lang duurt (voor het ijs is gebroken). Maar de meeste mensen raadden me dat af, vandaar dat ik het op de 'normale' manier probeer, toenadering zoeken, kletsen en dan uitvragen. Maar dat gaat dus niet echt fantastisch. Of iig langzaam.
Ik bedenk me trouwens nu dat toen ik haar zag lopen vanmiddag dat dat best wel een uitgelezen mogelijkheid was om haar aan te spreken.![]()
![]()
Ze was alleen. We gingen in verschillende richtingen en ik was er niet op voorbereid maar damn.
Al is het wel jouw kant van het verhaal en ik weet niet precies hoe jij oogcontact van haar kant interpreteert; als je haar lang genoeg aanstaart krijg je vanzelf oogcontact bijvoorbeeld.![]()
Mijn tip:
Ga bij jezelf na hoe je het zou vinden als ze jouw aanzoek afwijst, om iets te gaan drinken etc.
Immers, je staat op het punt om het (zodra je de moed verzameld hebt) haar te vragen toch?
Dit is het risico dat je sowieso loopt:
A: ze weet meteen wat je ermee bedoelt (of ze is gewoon naïef, dat kan ook)
B: je geeft haar de kans om 'nee' te zeggen (net als bij punt A, de spanning is eraf)
Je hebt nauwelijks met haar gesproken neem ik aan? Koetjes en kalfjes? Interesses?
Keihard gedebatteerd? Moppen getapt? Anyway, als het contact op de werkvloer goed verloopt dan kun je op een gegeven moment ook tegen haar zeggen:
"Ik ga zo een ijsje halen.. ga lekker mee joh! Effe de benen strekken en het is mooi weer."
In plaats van:
"Wil je wat met me gaan drinken?" of "Wil je met me uit?"
Klinkt zo wanhopig he?Je moeder is een hamster
En dat voorstukje is in jouw geval nooit oogcontact?quote:Op donderdag 31 maart 2011 23:24 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Daarin raad ik toch meer de nonchalante manier aan , om iemand mee uit te krijgen is het vaak juist handig eerst even kennis te maken en te kletsen, anders mis je de tussenstap. Je kan bijvoorbeeld zeggen dat je haar vaak ziet op werk en dan vragen hoe lang ze daar werkt , dan heb je een opening.
Als vrouw zijnde voor mij werkt het vaak niet dat iemand me opeens zonder dat ik hem ken me uitvraagt , daar gaat meestal al een voorstukje aan af.
Oogcontact is het begin, dan het gesprek en dan pas het uitvragen. Het is gewoon juist dat je juist even moet proberen en ook het ergste scenario voor jezelf in oog moet houden, maar niet op negatieve manier , maar juist ondanks die angst proberen en gewoon zien wat er uit komt.quote:Op donderdag 31 maart 2011 23:33 schreef BlakeGriffin het volgende:
[..]
En dat voorstukje is in jouw geval nooit oogcontact?
Ik vreesde dit al. Ik moet eigenlijk altijd dingen tegen m'n natuur in doen als ik verliefd ben.![]()
Ik baal er echt van. Ik heb vaak genoeg leuke flirts maar als ik verliefd ben kan ik niet normaal doen ofzo.![]()
Ik ga het wel proberen daar niet van maar ik maak mezelf gewoon gek. Ben continue er mee bezig in m'n hoofd en de voortgang is miniem. Dat maakt me onrustig. Straks is de kans voorbij. Dat moet ik voorkomen. Ik moet opschieten.
Ik zie haar zeker staan en om heel eerlijk te zijn, zou ze me creepy kunnen vinden. Ik denk van niet, omdat ik dus denk dat ze me wel leuk vindt (uiterlijk) en iig geen creep (interpretatie van hoe ze op me reageert uiteraard), maar hoe langer het duurt des te creepier het is sowieso. Normale mensen stappen op elkaar af. Maar, ik denk dus dat zij zelf verlegen is en dat ook herkent bij mij, althans, ik denk dat ze dat zeker als mogelijkheid niet uitsluit, dus daar zit dan rek in aangezien ze zich er in zou moeten kunnen inleven.quote:Op donderdag 31 maart 2011 23:30 schreef Crutch het volgende:
[..]
Dat zeg ik omdat ik van mening ben dat je maar beter niet verliefd kunt worden vóórdat je überhaupt enig intiem contact met haar hebt gehad.
Je maakt het jezelf alleen maar moeilijk, geloof me, heb er zelf behoorlijk vaak last van gehad.
Haar 'in de gaten houden' klinkt alsof je haar wel ziet staan, snap je?
Oogcontact is een breed begrip. Het gaat me te ver om alle situaties te beschrijven, was er nl geen een hetzelfde.quote:Oké, nu wordt het me wel een beetje duidelijk.
Al is het wel jouw kant van het verhaal en ik weet niet precies hoe jij oogcontact van haar kant interpreteert; als je haar lang genoeg aanstaart krijg je vanzelf oogcontact bijvoorbeeld.![]()
Mijn tip:
Ga bij jezelf na hoe je het zou vinden als ze jouw aanzoek afwijst, om iets te gaan drinken etc.
Immers, je staat op het punt om het (zodra je de moed verzameld hebt) haar te vragen toch?
Dit is het risico dat je sowieso loopt:
A: ze weet meteen wat je ermee bedoelt (of ze is gewoon naïef, dat kan ook)
B: je geeft haar de kans om 'nee' te zeggen (net als bij punt A, de spanning is eraf)
Je hebt nauwelijks met haar gesproken neem ik aan? Koetjes en kalfjes? Interesses?
Keihard gedebatteerd? Moppen getapt? Anyway, als het contact op de werkvloer goed verloopt dan kun je op een gegeven moment ook tegen haar zeggen:
"Ik ga zo een ijsje halen.. ga lekker mee joh! Effe de benen strekken en het is mooi weer."
In plaats van:
"Wil je wat met me gaan drinken?" of "Wil je met me uit?"
Klinkt zo wanhopig he?
Het is niet zozeer alles of niks hoewel..quote:Op donderdag 31 maart 2011 23:39 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Oogcontact is het begin, dan het gesprek en dan pas het uitvragen. Het is gewoon juist dat je juist even moet proberen en ook het ergste scenario voor jezelf in oog moet houden, maar niet op negatieve manier , maar juist ondanks die angst proberen en gewoon zien wat er uit komt.
Niet met allerlei verwachtingen , want een ander kun je niet sturen, verliefdheid heeft gewoon te maken met risico's nemen, afwijzingen eventueel voor lief nemen en verdergaan.
Je moet er geen alles of niets verhaal van maken want dan maak je het jezelf heel moeilijk. Versieren is desondanks de afwijzingen gewoon doorgaan.
Mooi zo.quote:Op donderdag 31 maart 2011 23:45 schreef BlakeGriffin het volgende:
Klopt ik heb nauwelijks met haar gesproken. Er is een onderwerpje waar ik op terug kan komen van de vorige keer, vanaf morgen, dus hopelijk kom ik morgen in de situatie (+ dat ze er is om te beginnen).
"Heb je zin om..", kan zolang het maar niets met daten te maken heeft.quote:Ik wilde het formuleren als "ga je een keertje met me picknicken?" of "heb je zin om ..." oid.
Klinkt wel ok imo.
Ik vind de adviezen van formerjellybean beter, dan de directe aanpak die je hier beschrijft. Een tussenweg is om haar voor te stellen samen te gaan lunchen (jullie lunchen toch in een bedrijfskantine).quote:Op donderdag 31 maart 2011 23:45 schreef BlakeGriffin het volgende:
[..]
Oogcontact is een breed begrip. Het gaat me te ver om alle situaties te beschrijven, was er nl geen een hetzelfde.
Klopt ik heb nauwelijks met haar gesproken. Er is een onderwerpje waar ik op terug kan komen van de vorige keer, vanaf morgen, dus hopelijk kom ik morgen in de situatie (+ dat ze er is om te beginnen).
Ik wilde het formuleren als "ga je een keertje met me picknicken?" of "heb je zin om ..." oid.
Klinkt wel ok imo.
Ja, en toch onschuldig. Vind ik wel wat hebben. Geen "ik ga proberen je dronken voeren en in bed te lullen" date en toch romantisch.quote:Op donderdag 31 maart 2011 23:55 schreef Crutch het volgende:
[..]
Mooi zo.
[..]
"Heb je zin om..", kan zolang het maar niets met daten te maken heeft.
Picknicken is ook weer zo'n verkapte liefdesverklaring.
Ja precies ik ga picknicken ga je mee?quote:Wat ik bedoel aan te geven is dat jij haar laat zien dat je een keuze gemaakt hebt (oftewel leuk ondernemend leven hebt) en zij mag kiezen of ze met je meegaat of niet.
Voordeel is dat je haar iedere week wel weer een keer voor kan stellen om iets onschuldigs te gaan doen.
Nee. Een kantine hebben we eigenlijk niet. Tijdens lunchtijd ben ik er vrijwel nooit. Vandaag ging ik om half 3 een stokbroodje halen. Omdat ik toen toevallig tijd had.quote:Op vrijdag 1 april 2011 00:00 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Ik vind de adviezen van formerjellybean beter, dan de directe aanpak die je hier beschrijft. Een tussenweg is om haar voor te stellen samen te gaan lunchen (jullie lunchen toch in een bedrijfskantine).
Haha, ja zoiets inderdaad.quote:Op vrijdag 1 april 2011 00:03 schreef BlakeGriffin het volgende:
Ja precies ik ga picknicken ga je mee?
Zometeen moet je wel.quote:Ik zou wel willen dat ijsje eten, broodje halen etc en dergelijke maar dan moet de situatie zich voordoen op het werk. Ik moet eerst veel meer toenaderen. Een vrij directe maar desalniettemin onschuldige picknickuitnodiging kan een flinke brug slaan. Daarna is het ook gelijk logisch om nummers uit te wisselen, pauzes samen te hebben etc, mits het leuk was natuurlijk (en ze er op ingaat).
Ik heb stiekem geen wild ondernemend leven.
Sla je niet een beetje door . Ik vind wat een ander net ze gewoon gesprek aangaan en daarna een keer op werk vragen of ze met je wil lunchen toch wat beter.quote:Op vrijdag 1 april 2011 00:03 schreef BlakeGriffin het volgende:
[..]
Ja, en toch onschuldig. Vind ik wel wat hebben. Geen "ik ga proberen je dronken voeren en in bed te lullen" date en toch romantisch.
[..]
Ja precies ik ga picknicken ga je mee?
Ik zou wel willen dat ijsje eten, broodje halen etc en dergelijke maar dan moet de situatie zich voordoen op het werk. Ik moet eerst veel meer toenaderen. Een vrij directe maar desalniettemin onschuldige picknickuitnodiging kan een flinke brug slaan. Daarna is het ook gelijk logisch om nummers uit te wisselen, pauzes samen te hebben etc, mits het leuk was natuurlijk (en ze er op ingaat).
Ik heb stiekem geen wild ondernemend leven.
typisch, écht.quote:Op vrijdag 1 april 2011 00:07 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Sla je niet een beetje door . Ik vind wat een ander net ze gewoon gesprek aangaan en daarna een keer op werk vragen of ze met je wil lunchen toch wat beter.
Met dat andere zou ik me heel overdonderend vinden. Er niets mis met dromen maar je moet ook een beetje realistisch zijn. Ga eerst het gesprek aan kijk wat zij wil, want je kan wel van alles willen maar de ander moet ook willen.
Wat bedoel je?quote:
Wacht, ik las het verkeerd ik dacht dat je blakegriffin was.quote:
quote:Op vrijdag 1 april 2011 00:11 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Wacht, ik las het verkeerd ik dacht dat je blakegriffin was.
Ik begrijp het wel, het risico van haar te overdonderen. En dat zou ik ook wel proberen te compenseren door het voorzichtig te brengen, of luchtig oid, maar waarom ik het vooral overweeg is omdat ik dan niet meer hoef te verbergen. Ik vind het zo moeilijk om toenadering te zoeken en dat dan op een relaxte manier, ongeforceerd over te komen. Lukt me gewoon niet eigenlijk. Door de spanning verlies ik m'n spontaniteit.quote:Op vrijdag 1 april 2011 00:07 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Sla je niet een beetje door . Ik vind wat een ander net ze gewoon gesprek aangaan en daarna een keer op werk vragen of ze met je wil lunchen toch wat beter.
Met dat andere zou ik me heel overdonderend vinden. Er niets mis met dromen maar je moet ook een beetje realistisch zijn. Ga eerst het gesprek aan kijk wat zij wil, want je kan wel van alles willen maar de ander moet ook willen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |