Maar dat maakt toch niet uit als je niet aan die behoefte toegeeft?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:53 schreef Viking84 het volgende:
Volgens mij maakt het weinig uit of je cola of cola light drinkt, hoor, ook aspartaam stimuleert de zoetbehoefte, dacht ik.
Alleen in groningenquote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:01 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Btw: http://www.nu.nl/binnenla(...)-schoolexcursie.html
Wtf!!!!
via je WA verzekering of je iPhone verzekering?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:02 schreef Merel het volgende:
[..]
Maar dat maakt toch niet uit als je niet aan die behoefte toegeeft?
M'n telefoon bleek trouwens verzekerd te zijn tegen trapstuiteren! Hij is net opgehaald en ik heb een vervangend exemplaar gekregen, duurt wel vier tot zes weken tot ik 'm terugheb en kost me ¤30 eigen risico, maar dan wordt ie dus wel gefixt
Heb net tijdens de lunch heel weinig gegeten, want in mijn blikveld zaten de 3 collega's met wie ik wel eens wat uitgespookt heb, 1 collega die me heeft uitgevraagd maar die ik heb afgewezen, en 1 van wie ik vermoed dat ie me veel leuker vindt dan hij aan z'n vriendin zou willen toegeven. Dus ik kreeg geen hap door m'n keel
En ik ben aan m'n 4e pakje zakdoeken van vandaag bezig!
Is ook zo!quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:00 schreef Perruche het volgende:
lief hoor dat jullie er nog aan denken!
Maria, die cola, dat moet je gewoon doen en er niet bij nadenken. Het is een paar dagen *** maar dan ben je eraan gewend. Ik dronk een tijd terug ook veel frisdrank en nu eigenlijk liever neit. Heel af en toe bestel ik op een terras een tonic, dat vind ik wel echt lekker. En sinaasappelsap in het weekend, bij het ontbijt
Ja, hè? Ik kan wel dansen nu!!quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:05 schreef Rituals het volgende:
Wat heb jij toch een geweldige baan Co.
*doet dansje mee*quote:
Kan ook lage bloeddruk zijn bv. Dat hebben best veel mensen in de ochtend.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:06 schreef Probability het volgende:
Ik word 's ochtends altijd heel flauw en slap wakker, incl duizelingen etc. na een glas limo gaat het wel weer prima. Ben ik dan helemaal suiker verslaafd?
Kan ik daar iets aan doen? Ik moet echt een uur wakker liggen voor ik op sta, anders val ik om.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:08 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Kan ook lage bloeddruk zijn bv. Dat hebben best veel mensen in de ochtend.
Je kan 2 dingen doen: of echt Atkins aanhouden, dat is 2 weken streng en dan langzaam weer KH's toevoegen en dat dan vrij lang volhouden. Als Sigme klaar is het met boek, kan ze het misschien naar jou doorsturen.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:07 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
*doet dansje mee*
Hoe tof!![]()
Oh en Cootje: mócht ik het willen proberen (hypothetische research ftw
), hoe lang zou ik het dan moeten doen? Ik moet ten slotte wel wat meer kwijt dat jij of GeeBeetje.
Quick fix, ik zou het niet doen. En aan je bloeddruk verandert het niets. Ander ritme aanmeten lijkt me handiger, hoewel slecht te combineren met leuk studentenleven.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:11 schreef Probability het volgende:
[..]
Kan ik daar iets aan doen? Ik moet echt een uur wakker liggen voor ik op sta, anders val ik om.
Dit is misschien nog wel fijner dan limo: http://www.isostar.nl/9-23265-Fiche-produit.php?id=18
Waarschijnlijk zit je eerder wat laag in je ijzer... Normaal zeg ik biefstukje, maar broccoli en sperzieboontjes doen dat ookquote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:11 schreef Probability het volgende:
[..]
Kan ik daar iets aan doen? Ik moet echt een uur wakker liggen voor ik op sta, anders val ik om.
Dit is misschien nog wel fijner dan limo: http://www.isostar.nl/9-23265-Fiche-produit.php?id=18
Of een 'creepy uncle' hebben en daar niet over durven praten...quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:16 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik vind het maar bizar.
Op je 12e met sex bezig zijn. Dan ook nog onbeschermd. Zwanger worden. Dat niet merken. En op een schoolreisje bevallen.
Wtf
Ik las 't ook net. Bizar about sums it up.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:16 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik vind het maar bizar.
Op je 12e met sex bezig zijn. Dan ook nog onbeschermd. Zwanger worden. Dat niet merken. En op een schoolreisje bevallen.
Wtf
Ja maar, je merkt toch wel dat je zwanger bent?!quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:18 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Of een 'creepy uncle' hebben en daar niet over durven praten...
Optie twee klinkt best wel goed! Vooral dat van de suikerverslaving af komen en terug kunnen naar mijn gewone dagmenu uiteindelijk zonder weer giga aan te komenquote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:14 schreef conleche het volgende:
[..]
Je kan 2 dingen doen: of echt Atkins aanhouden, dat is 2 weken streng en dan langzaam weer KH's toevoegen en dat dan vrij lang volhouden. Als Sigme klaar is het met boek, kan ze het misschien naar jou doorsturen.
Of je doet zoals ik 3 weken streng en ik denk dat je dan minstens 5 kilo kwijt bent, (ik denk zelfs wel meer, omdat je jong bent en het voor het eerst doet). En dan ook langzaam je koolhydraten opvoeren, maar dan na een week of 2 weer op je gewone dagmenu zitten, MINUS de zoete meuk en snelle koolhydraten. De bedoeling is dat je zo van je suikerverslaving afkomt. Maar het sleutelwoord is wel streng. Dus ja, je zal je even een dag of 2 dagen slap voelen, waarschijnlijk, maar dan moet je gewoon doorzetten, komt echt weer goed en omdat je geen suiker eet voel je je zelfs beter op den duur.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |