Ik ken dat gevoel, denk dat het maar weer eens wat (sorry voor het vooroordeel) sushi in de stad wordt.quote:
Een faillissement zal niet gebeuren helaas, ik hoop op zijn minst dat de ING dit wanbeleid flink gaat voelen, wat helaas ook niet gaat gebeuren. Daar zijn de Hollanders te braaf voor geworden.quote:Op maandag 28 maart 2011 16:40 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dat zal de toekomst uitwijzen, als de ING failliet is vanwege al die opzeggingen, horen we het vanzelf, denk je niet?
Ach, ik heet ze echter van harte welkom.quote:Op maandag 28 maart 2011 16:47 schreef GSbrder het volgende:
De non-elite durft echter niet te posten
In Vught zit een goede.quote:Op maandag 28 maart 2011 16:47 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ik ken dat gevoel, denk dat het maar weer eens wat (sorry voor het vooroordeel) sushi in de stad wordt.
Dus het was een goede beslissing van de ING-topquote:Op maandag 28 maart 2011 16:48 schreef betyar het volgende:
[..]
Een faillissement zal niet gebeuren helaas, ik hoop op zijn minst dat de ING dit wanbeleid flink gaat voelen, wat helaas ook niet gaat gebeuren. Daar zijn de Hollanders te braaf voor geworden.
Is me wat te ver op de fietsquote:
Wat is er mis met sushi?quote:Op maandag 28 maart 2011 16:47 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ik ken dat gevoel, denk dat het maar weer eens wat (sorry voor het vooroordeel) sushi in de stad wordt.
Deze man gaat gewoon lekker wat aardappelen koken. Hele weekend al buiten de deur gegeten.quote:Op maandag 28 maart 2011 16:47 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ik ken dat gevoel, denk dat het maar weer eens wat (sorry voor het vooroordeel) sushi in de stad wordt.
McDonalds vroeg in de ochtend na een avond doorhalen, heerlijk.quote:Op maandag 28 maart 2011 16:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Deze man gaat gewoon lekker wat aardappelen koken. Hele weekend al buiten de deur gegeten.
quote:Op maandag 28 maart 2011 16:33 schreef Voorschrift het volgende:
Kan je nu weer optyfen naar NWS? Plebejer.
quote:Op maandag 28 maart 2011 16:48 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ach, ik heet ze echter van harte welkom.
M.u.v. een paar individuen.
Over plebejer gesprokenquote:Op maandag 28 maart 2011 16:50 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
McDonalds vroeg in de ochtend na een avond doorhalen, heerlijk.
Was de hele dag misselijk er van.
Er kleeft een stigma aan.quote:
Er is weinig anders open rond die tijdstippen helaas, te vroeg voor bakkers met cafe's, en honger heb je dus tja. Was m'n eerste McDonalds in 2 jaar tijd weer, wat een gevoel van herkenning.quote:
En toch zeker wel die gratis Telegraaf meegenomen.quote:Op maandag 28 maart 2011 16:50 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
McDonalds vroeg in de ochtend na een avond doorhalen, heerlijk.
Was de hele dag misselijk er van.
Krijg je er nu een gratis geigerteller bij?quote:
Welk stigma?quote:
Welnee, was in Duitsland, Bild natuurlijk!quote:Op maandag 28 maart 2011 16:54 schreef betyar het volgende:
[..]
En toch zeker wel die gratis Telegraaf meegenomen.
Op de een of andere manier schijnt sushi "Facebook-updatewaardig" te zijn (of erger; twitterfeed-material)quote:Op maandag 28 maart 2011 16:54 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Welk stigma?
Ik at 't elke dag voor lunch, heerlijk spul.
quote:Op maandag 28 maart 2011 16:54 schreef eriksd het volgende:
[..]
Krijg je er nu een gratis geigerteller bij?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |