quote:
Ik kan je wel wat energie in de vorm van eiwitten geven.quote:
Ik ga zo een ei eten dus die eiwitten van jou heb ik niet nodig.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:02 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Ik kan je wel wat energie in de vorm van eiwitten geven.
Hehe, die van mij zijn veel gezonder.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:07 schreef fairytalessuck het volgende:
[..]
Ik ga zo een ei eten dus die eiwitten van jou heb ik niet nodig.
En vermengd met kankercellen want roken.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:08 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Hehe, die van mij zijn veel gezonder.
Alsof kankercellen je ongezond maken.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:10 schreef fairytalessuck het volgende:
[..]
En vermengd met kankercellen want roken.
Het is in ieder geval ranzig.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:13 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Alsof kankercellen je ongezond maken.Je breekt al die cellen gewoon af en maakt er zelf nieuwe eiwitten van.
Ik zal speciaal voor jou heel veel fruit eten van te voren. Wat vind je lekker? Meloen?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:17 schreef fairytalessuck het volgende:
[..]
Het is in ieder geval ranzig.
Man, rot op.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:22 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Ik zal speciaal voor jou heel veel fruit eten van te voren. Wat vind je lekker? Meloen?
Dat schijnt echt te werken. Als je "lekker" sperma wil, moet je veel fruit eten, dan wordt het blijkbaar zoeter.quote:
Geen vlees eten schijnt ook te helpen.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:48 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Dat schijnt echt te werken. Als je "lekker" sperma wil, moet je veel fruit eten, dan wordt het blijkbaar zoeter.
Dan komt er op een gegeven moment chocolademousse uit.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:12 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Geen vlees eten schijnt ook te helpen.
En chocolade.
Alsof jij het vies vindt om keihard genomen te worden waarna je zaad met een smaakje in je gezicht gespoten krijgt.quote:
Dat heb ik nergens gezegd, maar het ging over jouw zaad.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:38 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Alsof jij het vies vindt om keihard genomen te worden waarna je zaad met een smaakje in je gezicht gespoten krijgt.
Op een gegeven moment ging het over zaad in het algemeen.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:47 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Dat heb ik nergens gezegd, maar het ging over jouw zaad.
Na dit alles grondig gelezen te hebben kom ik tot de conclusie dat dat niet waar is.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:50 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Op een gegeven moment ging het over zaad in het algemeen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |