Begint wel steeds meer tegen te vallen qua kijkcijfers dus ben benieuwd. De rek is er inmiddels behoorlijk uit.quote:Op woensdag 6 april 2011 11:17 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik ben een weekje ziek geweest en ik hoop nu dat naast The Good Wife ook Nikita en Parenthood worden verlengd. En ik had me nog zo voorgenomen om geen nieuwe drama's/vrouwenseries te gaan kijken...
Ik zie trouwens niets over Gossip Girl in de OP staan. Zal wel verlengd worden, ook al is het echt een ontzettend crappy serie (geworden).
De CW zal dit seizoen Gossip Girl echt niet cancellen. Waarom? De CW raakt Smallville al kwijt na dit seizoen ; heeft Life Unexpected al gecancelled en het is zeer waarschijnlijk dat de cast van One Tree Hill ermee willen stoppen waarmee er al 3 shows ten einde lopen. De CW heeft de middelen niet om meer dan 2-3 nieuw shows te promoten voor het volgende seizoen dus ze gaan Gossip Girl ,dat nog steeds zeer redelijke ratings haalt ; en volgend seizoen de 100 afleveringen mark kan halen ( extra geld voor syndication ) niet ook cancellen ook al zijn de kijkcijfers gedaald. Op een ander netwerk was de serie gewoon dood maar als je het bekijkt vanuit de ogen van de CW...ze willen de show niet kwijt, en promoten het nog steeds enorm veel en de doelgroep ( jonge meisjes ) kijken nog steeds.quote:Op woensdag 6 april 2011 13:05 schreef Seam het volgende:
[..]
Begint wel steeds meer tegen te vallen qua kijkcijfers dus ben benieuwd. De rek is er inmiddels behoorlijk uit.
quote:NEW YORK, N.Y. --
The drama on Wisteria Lane is continuing for an eighth season and according to star Eva Longoria, possibly even a ninth!
Access Hollywood caught up with the small screen beauty on Monday night at a book signing for her new cookbook, Evas Kitchen: Cooking With Love For Family & Friends in New York, where she gave us the scoop on her shows future.
Well definitely be back, I can promise you that, the actress said of Desperate Housewives. Well be here for year 8 and hopefully 9.
And with just five episodes remaining in the current season of her hit ABC series, what can we expect for the finale?
The season finale is gonna be amazing, Eva told Access.
We dont even have a script yet. Its so top secret theyre afraid Im gonna leak it to Access Hollywood, she said with a laugh.
Desperate Housewives airs Sundays at 9 PM ET on ABC.
LUXquote:Op woensdag 6 april 2011 13:49 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
De CW zal dit seizoen Gossip Girl echt niet cancellen. Waarom? De CW raakt Smallville al kwijt na dit seizoen ; heeft Life Unexpected al gecancelled en het is zeer waarschijnlijk dat de cast van One Tree Hill ermee willen stoppen waarmee er al 3 shows ten einde lopen. De CW heeft de middelen niet om meer dan 2-3 nieuw shows te promoten voor het volgende seizoen dus ze gaan Gossip Girl ,dat nog steeds zeer redelijke ratings haalt ; en volgend seizoen de 100 afleveringen mark kan halen ( extra geld voor syndication ) niet ook cancellen ook al zijn de kijkcijfers gedaald. Op een ander netwerk was de serie gewoon dood maar als je het bekijkt vanuit de ogen van de CW...ze willen de show niet kwijt, en promoten het nog steeds enorm veel en de doelgroep ( jonge meisjes ) kijken nog steeds.
Als de CW naast Smallville en Lux en waarschijnlijk OTH nog een serie wil cancellen zal het toch Hellcats worden dat ratings heeft om te huilen ( 0.6 ) i.t.t. de 0.9/1.0 die OTH, Gossip Girl, Nikita, 90210 enzo vaak nog weten te halen.
Ik weet het niet meer, nooit gekeken dus heb er voor de rest ook niet bij stil gestaanquote:Op donderdag 7 april 2011 18:35 schreef AlwaysHappy het volgende:
Als je het hier hebt gelezen...dan was dat bericht afkomstig van mij als 1 april grap dat de hele zondagavond van ABC was gecancelled..had ik eronder gezet in spoilers dat t dus 1 april grap was
Het is een schandequote:Op donderdag 7 april 2011 18:44 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
Ik weet het niet meer, nooit gekeken dus heb er voor de rest ook niet bij stil gestaan
Ondertussen is dat al tegengesproken...;) Het is niet het einde van de serie ; maar volgend seizoen is het laatste seizoen voor de acteur zelf.quote:Op vrijdag 8 april 2011 22:08 schreef Mr.Silencer het volgende:
Alec Baldwin Declares Next Season (2011-2012) the Last for '30 Rock'
Als meerdere acteurs andere plannen hebben en de contracten gelijktijdig aflopen, zal ik er niet vreemd van opkijken als het volgende seizoen de laatste is.quote:Op vrijdag 8 april 2011 22:18 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ondertussen is dat al tegengesproken...;) Het is niet het einde van de serie ; maar volgend seizoen is het laatste seizoen voor de acteur zelf.
NBC insider wist er in ieder geval niks van af. Kan wel zijn dat de serie van de buis gaat door tegenvallende kijkcijfers want die zijn dit seizoen wel wat gedaald heb ik gemerkt.quote:Op vrijdag 8 april 2011 22:21 schreef Mr.Silencer het volgende:
[..]
Als meerdere acteurs andere plannen hebben en de contracten gelijktijdig aflopen, zal ik er niet vreemd van opkijken als het volgende seizoen de laatste is.
quote:Top 10 lopende series van de grootste zenders die momenteel de meeste kans hebben om gecanceld te worden (kans van hoog naar laag)
01(03). Traffic Light (FOX)
02(04). The Event (NBC)
03(---). Chaos (CBS)
04(08). Outsourced (NBC)
-------------------------------------
05(09). Chuck (NBC)
06(10). Brothers & Sisters (ABC)
07(---). Better With You (ABC)
08(---). The Chicago Code (FOX)
09(---). Criminal Minds: Suspect Behavior (CBS)
10(---). Blue Bloods (CBS)
1 t/m 4 worden zo goed als zeker gecanceld
Mad Love en The Good Wife liggen op dichte afstand van nummer 10.
quote:Inmiddels afgelopen en heeft zeker geen toekomst:
Detroit 1-8-7 (ABC)
No Ordinary Family (ABC)
The Defenders (CBS)
Off The Map (ABC)
Human Target (FOX)
quote:Inmiddels afgelopen en heeft een kleine kans op een nieuw seizoen:
Harry's Law (NBC)
V (ABC)
Mr. Sunshine (ABC)
Lie To Me (FOX)
$#*! My Dad Says (CBS)
Joey duurde langer dan 1 seizoen volgens mij...dus die heeft toch de kans gekregen zich verder te ontwikkelen.quote:Op vrijdag 8 april 2011 23:46 schreef Tim86 het volgende:
Matt Leblanc heeft Joey toen ook niet kunnen redden..ik moet het maar zien. Had niets verwacht van Mr Sunshine, maar ik vind het echt heel leuk
2quote:Op zaterdag 9 april 2011 23:07 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Joey duurde langer dan 1 seizoen volgens mij...dus die heeft toch de kans gekregen zich verder te ontwikkelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |