Die hebben we alquote:
Ja als sponsor dat weet ik. Maar niet als motorenbouwer.quote:Op donderdag 7 april 2011 17:37 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Die hebben we al![]()
[ afbeelding ]
Ik zie het alweer helemaal gebeuren: McLaren Kia, Red Bull Racing Hyundai, Lotus Dacia, Williams GP Isuzu
Het was toch wit en zilver of ben ik nou aan het dementeren?quote:Pirelli past bandenmarkering aan
07 april 2011 — Pirelli heeft besloten om vanaf de GP van Maleisië de bandenmarkeringen aan te passen.
De Italiaanse bandenfabrikant heeft besloten om een ‘gouden’ streep aan de zijkant van de zachte bandencompound toe te voegen. Dit moet ervoor zorgen dat de bandencompound beter te onderscheiden is van de harde bandencompound die zilverkleurig is.
De aanpassing komt er naar aanleiding van klachten van fans. Tijdens de openingsrace in Australië was het naar verluidt moeilijk om de zilvere en gele markeringen van elkaar te onderscheiden.
De ‘gouden’ streep is echter maar een tijdelijke oplossing tot een beter alternatief wordt gevonden.
“We kregen enkele opmerkingen dat de mensen de bandencompounds slecht konden herkennen, ook de streep is geen ideale oplossing,” aldus Paul Hembery.
“Tegen Turkije zullen we een betere markering aanbrengen. We zullen Pirelli en P-Zero met elkaar verbinden door meer kleur. Dat zal ervoor zorgen dat wanneer de banden draaien, het zwart niet meer zal domineren. Het zal eruit zien als een gele cirkel die draait.”
“We zullen dezelfde markering vervolgens ook gebruiken voor de andere bandencompounds. De resultaten van de eerste tests die we deden zijn alvast goed.”
De banden zullen er de komende races dus anders uitzien, al is het misschien eerder de vraag of de teams in Maleisië de regenbanden zullen moeten gebruiken.
quote:Op donderdag 7 april 2011 22:15 schreef Peterselieman het volgende:
2011 Formula 1 Petronas Malaysia Grand Prix #1
Gratis tip voor als iemand in Nederland nog wat geld in een ouwe sok heeft liggenquote:Ferrari verkoopt duurste gids ter wereld
Ferrari gaat het duurste gids ter wereld aan de man brengen. Voor ruim 176.000 euro koop je de Official Ferrari Opus Enzo Diamante, keurig afgezet met diamanten.
De gids is net iets duurder dan het goedkoopste model van de Italiaanse sportwagenfabrikant. In elk land wordt slechts één exemplaar verkocht.
Een rijke Australiër kocht zijn gids tijdens de Grand Prix van Melbourne. Het boekwerk bevat informatie over elke auto die Ferrari heeft geproduceerd. Daarbij krijg je de handtekening van elke nog in leven zijnde Ferrari F1-kampioen cadeau.
400 euro dus en dan heb je 80 schaalmodelletjes van 1:43.quote:Uit hoeveel delen bestaat de collectie?
Er zijn in totaal 80 delen gepland.
Eerste Truck race voor Raikkonen is 20 mei in Charlotte.quote:Kimi Raikkonen is testing well in NASCAR. So good, in fact, that he is already matching lap times with Kyle Busch, the owner of the truck the Formula 1 world champion will race.
Raikkonen did more testing Thursday in Rockingham, N.C., after two days earlier this week at Gresham Motorsports Park in Georgia attended by Busch.
All this comes less than a week after Raikkonen signed with Kyle Busch Motorsports to make his NASCAR debut next month in a Trucks Series race at Charlotte Motor Speedway.
"The test went really well at Gresham. Kimi is a race car driver, so he does know how to drive race cars and drive them well," Busch said Thursday. "I got to see it firsthand, and then got to get in the truck myself and run some laps just to kind of see where I compared to where he was at on tires and stuff, and we ran identical lap times. So he's right there, he knows what he's doing."
ik heb het nummer ook gekocht, voor die 5 euro is het een leuk modelletjequote:Op vrijdag 8 april 2011 11:45 schreef Waffle het volgende:
Iemand trouwens bekend met het magazine "Ferrari Collection"? Elke editie zit er een model van Ferrari bij. Van straatauto's tot F1 modellen. Het eerste deel ligt nu in de winkels voor maar 5 euro en daar zit een F2002 model bij. Het zijn geen minichamps modellen, maar voor 5 euro mag je hem eigenlijk niet laten liggen.
Wij verkopen hem gewoon in de supermarkt, maar de bruna of iets dergelijks zullen ze ook wel verkopen. Volgens mij was deze serie er een paar jaar terug ook, maar is het toen een beetje geflopt. Normaal kost het magazine namelijk 13 euro per keer. Ik kan er op internet niet echt iets over vinden, behalve deze website.
http://www.modelsportauto.eu/homepage.asp
Dus voor de mensen die nog op zoek zijn naar een 1:43 F2002 zou ik er snel bij zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |