quote:Op donderdag 24 maart 2011 18:48 schreef Neelix het volgende:
Dag datertjes, ik kom nog even langs om met mijn succesverhaal te pronkenHet is nu iets van 2 maanden geleden voor ik voor het eerst met haar contact legde, en het gaat nog steeds allemaal prima!
Zie het maar als aanrader voor OKCupid
Dat is een leuke site. Ik zit er vooral om die testjes te maken.quote:Op donderdag 24 maart 2011 18:48 schreef Neelix het volgende:
Dag datertjes, ik kom nog even langs om met mijn succesverhaal te pronkenHet is nu iets van 2 maanden geleden voor ik voor het eerst met haar contact legde, en het gaat nog steeds allemaal prima!
Zie het maar als aanrader voor OKCupid
Dat er weinig Nederlandse mensen zitten is ook mijn ervaring, maar de mensen die er zitten en reageren matchen wel veel beter bij mij dan ik op veel andere sites ben tegengekomen.quote:Op donderdag 24 maart 2011 18:49 schreef Dizorn het volgende:
[..]
![]()
Al vind ik OKC zelf niet zo geweldig; Weinig mensen die in Nederland wonen, en weinig reacties van mensen gekregen daar.
Maar wat maakt OKC nu anders dan RP of PaiQ?quote:Op donderdag 24 maart 2011 18:50 schreef Neelix het volgende:
[..]
Dat er weinig Nederlandse mensen zitten is ook mijn ervaring, maar de mensen die er zitten en reageren matchen wel veel beter bij mij dan ik op veel andere sites ben tegengekomen.
Kwaliteit over kwantiteit dus.
Ten eerste is het gratis, dus dat heeft het boven RP. Het werkt wat anders dan Paiq en daardoor trekt het misschien wat andere mensen aan.quote:Op donderdag 24 maart 2011 18:52 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Maar wat maakt OKC nu anders dan RP of PaiQ?
Dat kan je uitzetten. Ergens in je matchingprofiel ofzo.quote:Op donderdag 24 maart 2011 18:54 schreef Dizorn het volgende:
Sowieso anders dan Paiq aangezien het een profielensite is. Verder ja, niet echt een obvious verschil behalve dat het vooral engelstalig is. Groot deel van OKC wat ik heb gezien is dat ze willekeurige mensen voor je neus neerzetten zo van "Is dit niet iets voor je?".
Krijg trouwens met random match op OKC altijd dezelfde 3 - niet-single - dames.
Nah je hebt links dat balkje met 3 willekeurige mensen die evt bij je zouden kunnen passen. Kan je ook op "random match" klikken. Daarmee krijg ik dus altijd dezelfde dames te zien. Leuk en aardig maar OKC heeft niet eens door dat ze bezet zijn geloof ikquote:Op donderdag 24 maart 2011 18:57 schreef Neelix het volgende:
[..]
Dat kan je uitzetten. Ergens in je matchingprofiel ofzo.
Dat is misschien een klein nadeel aan de site, sommige mensen gebruiken het alleen maar voor de tests, anderen voor gezellig contact met mensen over de hele wereld en weer anderen hebben een open relatie en gaan op OKCupid op zoek naar anderen.quote:Op donderdag 24 maart 2011 18:59 schreef Dizorn het volgende:
[..]
Nah je hebt links dat balkje met 3 willekeurige mensen die evt bij je zouden kunnen passen. Kan je ook op "random match" klikken. Daarmee krijg ik dus altijd dezelfde dames te zien. Leuk en aardig maar OKC heeft niet eens door dat ze bezet zijn geloof ik
(Wel zonde trouwens, erg leuke dame 10 km van me vandaan gezien)
Ach op geen enkele datingsite tot nu toe nog geen leuke match gevonden.quote:Op donderdag 24 maart 2011 18:56 schreef Neelix het volgende:
[..]
Ten eerste is het gratis, dus dat heeft het boven RP. Het werkt wat anders dan Paiq en daardoor trekt het misschien wat andere mensen aan.
Het ligt er maar net aan of het je aanspreekt of niet.
Ik heb een tijdje op RP gestaan, maar ik vind het echt helemaal niets daar. Ik heb zo goed als geen leuke matches voorbij zien komen. Ik heb niet zo'n kop als kasta dat ik automatisch berichten binnen krijg van leuke matches, dus dan moet je het anders doen en dat lukte daar niet.
Paiq is ook prima, ook best leuke matches gehad daar, en gedate, maar uiteindelijk dus toch iemand met OKCupid gevonden.
Ik ken dat al van de film road trip. Helaas heb ik niet het lef zoiets te willen uitproberen.quote:Op donderdag 24 maart 2011 18:40 schreef VacaLoca het volgende:
Oh en als je als man ook een intens orgasme wilt
http://uk.askmen.com/dating/vanessa/23_love_secrets.html
Ik heb t bij mannen wel eens gestimuleerd tijdens het voorspel en het werkt inderdaad.quote:Op donderdag 24 maart 2011 19:24 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Ik ken dat al van de film road trip. Helaas heb ik niet het lef zoiets te willen uitproberen.
Leg eens uitquote:Op donderdag 24 maart 2011 19:28 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Ik heb t bij mannen wel eens gestimuleerd tijdens het voorspel en het werkt inderdaad.
Met wat glijmiddel en een vinger kun je voorzichtig de anus stimuleren en dan een vinger een stukje naar binnen steken. De partners waarbij ik dat gedaan heb vonden dat een heerlijk gevoel.quote:
Mmmm dat is inderdaad een heerlijk gevoelquote:Op donderdag 24 maart 2011 19:55 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Met wat glijmiddel en een vinger kun je voorzichtig de anus stimuleren en dan een vinger een stukje naar binnen steken. De partners waarbij ik dat gedaan heb vonden dat een heerlijk gevoel.
En ik vind dat dus gewoon vervelend. Dus ik zou het heel voorzichtig doen bij een 'nieuw' iemandquote:Op donderdag 24 maart 2011 19:55 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
Met wat glijmiddel en een vinger kun je voorzichtig de anus stimuleren en dan een vinger een stukje naar binnen steken. De partners waarbij ik dat gedaan heb vonden dat een heerlijk gevoel.
Gewoon zorgen dat er geen glijmiddel naast je anus ligt kunnen ze het nooit zómaar doenquote:Op donderdag 24 maart 2011 20:18 schreef Catbert het volgende:
[..]
En ik vind dat dus gewoon vervelend. Dus ik zou het heel voorzichtig doen bij een 'nieuw' iemand
Was je dat nu bij jezelf aan het doen?quote:Op donderdag 24 maart 2011 19:57 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Mmmm dat is inderdaad een heerlijk gevoel
Gelijk uitgeprobeerdquote:Op donderdag 24 maart 2011 20:20 schreef Godshand het volgende:
[..]
Was je dat nu bij jezelf aan het doen?
Alleen maar tijdens het voorspel?quote:Op donderdag 24 maart 2011 19:28 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
Ik heb t bij mannen wel eens gestimuleerd tijdens het voorspel en het werkt inderdaad.
Dat zeg je hopelijk wel van te voren? Ik wil namelijk niks ontvangen van vrouwen ik geef alleen maar. Sowieso de kontspier en de lulspier zijn gewoon dezelfde spier. Alleen mensen met een zwakke spier moeten zonodig anaal omdat ze anders te snel opgewonden raken en een kort orgasme moment hebben.quote:Op donderdag 24 maart 2011 19:55 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Met wat glijmiddel en een vinger kun je voorzichtig de anus stimuleren en dan een vinger een stukje naar binnen steken. De partners waarbij ik dat gedaan heb vonden dat een heerlijk gevoel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |