YWquote:Op donderdag 24 maart 2011 21:26 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Bedankt
[ afbeelding ]
Die handgranaat is ook nep denk ikquote:Op donderdag 24 maart 2011 20:29 schreef Im.Kant. het volgende:
[..]
Bwahaah![]()
dat is een flaregun. Geproduceerd rond de 1e wereldoorlog.
[ afbeelding ]
http://en.wikipedia.org/w(...)III_flare_pistol.jpg
bij de onderhandeltafelquote:Op donderdag 24 maart 2011 23:18 schreef druide het volgende:
Obama heeft grondtroepen resoluut uitgesloten. De aanval blijft, zoals de VN-resolutie voorschrijft, bij luchtaanvallen. In dat geval wordt de strijd tussen loyalisten en opstandelingen gelijker. Een gelijke strijd kan wel jaren duren. Waar eindigt deze chaos?
Ik zal niet meer een obscuur krantje quotenquote:Op donderdag 24 maart 2011 18:25 schreef quirigua het volgende:
[..]
Dat is een obscuur krantje in Zimbabwe
Gezien de alles of niets houding van beide partijen zal dat niet makkelijk worden, maar ik hoop dat ze zo snel mogelijk handjes kunnen schudden.quote:
Ik zeg ook niet dat het daar snel eindigt, maar dat is wel het uiteindelijke doel van de VN resolutie. Dacht ik.quote:Op donderdag 24 maart 2011 23:27 schreef druide het volgende:
[..]
Gezien de alles of niets houding van beide partijen zal dat niet makkelijk worden, maar ik hoop dat ze zo snel mogelijk handjes kunnen schudden.
G opgeknoopt in Sirte of Tripolo.quote:Op donderdag 24 maart 2011 23:18 schreef druide het volgende:
Obama heeft grondtroepen resoluut uitgesloten. De aanval blijft, zoals de VN-resolutie voorschrijft, bij luchtaanvallen. In dat geval wordt de strijd tussen loyalisten en opstandelingen gelijker. Een gelijke strijd kan wel jaren duren. Waar eindigt deze chaos?
quoten is best hoor, en zet er dan zimbabwe bijquote:Op donderdag 24 maart 2011 23:25 schreef MangoTree het volgende:
[..]
Ik zal niet meer een obscuur krantje quoten
Mooie tent opgezet.quote:Op donderdag 24 maart 2011 23:40 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
G opgeknoopt in Sirte of Tripolo.
Of ineens verdwenen, terwijl Venezuela er een nieuwe boer op een afgelegen stuk platteland bij heeft.
quote:Op donderdag 24 maart 2011 20:24 schreef Lagrinta het volgende:
[..]
Wat je niet ziet dat raakt je ook niet. Ik heb wel vaker gegoogled naar de praktijken van het Gaddafi regime maar je vond niet al te veel. Vergeleken met Iran was het een wereld van verschil. Maar je kon natuurlijk weten dat Gaddafi mensen martelt en vermoord.
Als er geen beelden zijn, dan heeft de internationale gemeenschap er ook geen belangstelling voor. Daarnaast is op kinderen schiete wel wat anders dan dissidenten martelen.
Hebben de aanvallende partijen één gezamenlijk doel? De één zegt dat Khaddafi moet hangen, de ander vindt dat geen doel op zich.quote:Op donderdag 24 maart 2011 23:29 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat het daar snel eindigt, maar dat is wel het uiteindelijke doel van de VN resolutie. Dacht ik.
Dat zou alleen kunnen als de opstandelingen de overhand zouden hebben, wat ik niet vermoed.quote:Op donderdag 24 maart 2011 23:40 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
G opgeknoopt in Sirte of Tripolo.
Of ineens verdwenen, terwijl Venezuela er een nieuwe boer op een afgelegen stuk platteland bij heeft.
Het beschermen van de Libische burgers is het gezamelijke doel.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 00:14 schreef druide het volgende:
[..]
Hebben de aanvallende partijen één gezamenlijk doel? De één zegt dat Khaddafi moet hangen, de ander vindt dat geen doel op zich.
quote:[..]
Dat zou alleen kunnen als de opstandelingen de overhand zouden hebben, wat ik niet vermoed.
Grappenmaker.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 00:15 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Het beschermen van de Libische burgers is het gezamelijke doel.
[..]
Ik ben benieuwd war er na het vrijdagmiddag gebed gebeurd.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 00:14 schreef druide het volgende:
Dat zou alleen kunnen als de opstandelingen de overhand zouden hebben, wat ik niet vermoed.
Denk je dat die tendens, die we inderdaad heel veel hebben gezien, nog van toepassing is?quote:Op vrijdag 25 maart 2011 00:25 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd war er na het vrijdagmiddag gebed gebeurd.
Zo is het. Hij is ook zoals we allemaal weten gestoord. Dat zijn al die dictators, maar Gaddafi handelt ook emotioneel, uit rancune, naar de waan van de dag, rationeel denken daar houdt ie niet zo van. Dat is ook zn kwaliteit en handelsmerk en zonder ook maar enige waardering voor hem te hebben, heeft ie het toch ruim 40 jaar knap gedaan met een prutsleger in een tribale samenleving.quote:Op donderdag 24 maart 2011 23:50 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
Bovendien kunnen nu zelfs voorstanders van G niet meer ontkennen dat hij z'n volk structureel aan het omleggen is. Er is geen twijfel meer.
Eerst waren dat voornamelijk schaduwpraktijken, op de achtergrond uitgevoerd, door geheime diensten en weet ik veel wie. Nu zie je het live op elke zender, hij roept het zelf ook nog eens meerdere keren, en heeft getoond niet meer te vertrouwen te zijn naar wie dan ook behalve zichzelf. Nu dit openbaar is, en het volk om hulp vraagt, kan het niet genegeerd worden natuurlijk.
Hij heeft namelijk niet alleen het volk van Libië tot vijand gemaakt de laatste weken, maar iedereen over de hele wereld die vrijheid en eigen keuze hoog in acht neemt.
Hmm.. Dit lijkt mij de bevestiging dan.quote:ShababLibya
we dont tweet anything from G tv, we tweeted it while ago RT @SanadAttia Khamis Gaddafi Is Officially Dead! Reported on #Libyan Channel
een vette middelvinger van de turken richting de fransen dusquote:Op donderdag 24 maart 2011 21:00 schreef druide het volgende:
[..]
The Guardian legt piekfijn uit waarom het zo lang moest duren. De kern van het verhaal:
"Sarkozy has [had] agreed to give Nato military planners operational command of the campaign, but refused to grant the alliance political and strategic control, insisting this should be vested in the broader "coalition of the willing" taking part.
Turkey has responded by blocking Nato planning operations for Libya while stressing that Nato should be given "sole command", senior Nato diplomats said."
Turkije wil dat alleen de NAVO de operatie stuurt, omdat:
"It [=Turkey] wants to limit and shorten the air campaign and proscribe ground attacks on Libya by Nato aircraft. If Nato is given political command of the air effort, Turkey would be able to exercise a veto in a system run on consensus."
Domme retoriek. De Fransen hadden een goed punt. Ik denk dat de Turken hun EU-lidmaatschap weer eens met een paar jaar hebben opgeschoven.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 01:29 schreef Slayage het volgende:
[..]
een vette middelvinger van de turken richting de fransen dus
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |