Ken je deze?quote:Op zaterdag 19 maart 2011 21:29 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ik zit te wachten tot ie op spotify verschijnt, vind de twee singles echt ontzettend mooi ja!
stage, maandag begin ik! ik hoop dat ik dan nog steeds alles zo leuk vind hierquote:Op zaterdag 19 maart 2011 21:29 schreef LadyBlack het volgende:
Wat doe je in Dublin Blurred, studie?
Nee, maar ik luister m straks even denk ik, zit nu The good wife te kijken.quote:
quote:Op zaterdag 19 maart 2011 21:06 schreef conleche het volgende:
[..]
Nee, Koeks ligt hier aan mijn voeten onder de dekens, heb net voor de zekerheid even gevoeld, maar het ademt!!
Sorry, ik heb de laatste tijd niet veel boeiends te melden.quote:
Hmm. Speciale reden voor? Hoop dat het omslaat, een dip is kut...quote:Op zaterdag 19 maart 2011 22:12 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Sorry, ik heb de laatste tijd niet veel boeiends te melden.Of je moet zin hebben in chagrijnige praat.
Klinkt fijnquote:Op zaterdag 19 maart 2011 22:32 schreef progje het volgende:
Pfff vrijdag en zaterdag waren drukke familie dagen. Ook amper op internet geweest. Wel weer ouderwets staan klussen @ boerderij ouders samen met mijn paps en broertje
Nu wilde ik nog op allerlei dingen reageren maar ben alles al weer vergeten.
ja maarquote:Op zaterdag 19 maart 2011 23:08 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Klinkt fijn
Oja, nu moet je voor straf alles weer lezen
Ben je al bezig?quote:
Vandaag dan?quote:
quote:
Ook. Thanks.quote:Op zondag 20 maart 2011 01:28 schreef Rituals het volgende:
En dan toch na (en tijdens) die stopweek beschermd zijn tegen zwangerschappen bedoel je?
Ja, maar ik over dingen waar ik neit over moet piekeren. En dat verpest het een beetje.quote:Op zondag 20 maart 2011 01:38 schreef uniekhoorn het volgende:
Kan wel hoor Tink, die twee dagen doen wat dat betreft niks met je lichaam.
Heb je er een beetje zin in?
Kijk zaterdag wel, word altijd heel zenuwachtig van mensen 'massa's'quote:Op zondag 20 maart 2011 02:24 schreef ihatefastcars het volgende:
Als 't je leuk lijkt gewoon doen, uniek. Moet inderdaad wel lukken, toch?
Hier nog even een laatste glas wijn, en dan naar bed. Welterusten!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Still a little bit of your face I haven't kissed.
nee, het zijn gewoon capsules met visolie, en dan zit er ook een beetje sinaasappelaroma in. Heb ze gekocht met een vriendin en die zei dat ze r verschrikkelijk veel last van had dat die visolie steeds weer omhoog kwam en dat schijnt hiermee minder te zijnquote:Op zaterdag 19 maart 2011 21:40 schreef loveli het volgende:
voor Tink! Wel genieten van je vakantie!!!
Visolie met sinaasappelsmaak, moet je dat oplepelen? Ik gebruik capsules en heb er niet echt last van.
Kan geen snackvoer vinden, wil nu gaan opruimen. Geen idee waar die huishoudelijke drang vandaan komt. Ik ga ff m'n lingerie op kleur sorteren.
Want je hoeft je hormoonspiegel niet meer op te bouwen, maar je houdt hem op een gelijk niveau. Bij een 3-fase pil moet je bij doorslikken altijd de derde week doorslikken (meen ik me te herinneren). Iedere week na de derde week telt als een derde week en je kan op een willekeurig moment stoppen met slikken, als je stopweek maar weer min 5 max 7 dagen is.quote:Op zondag 20 maart 2011 02:05 schreef anna82 het volgende:
Ik weet ook nooit of bij het doorslikken die week telt als een eerste week of als een derde week. Daarom neem ik dat risico liever niet.
Vanaf de stopweek telt het als week 1. Alles wat je zonder stopweek doorslikt telt als week 3. Hormonen onderdrukken opbouw slijmvlies en eirijping. In de stopweek wordt het beetje slijmvlies afgebroken door gebrek aan hormonen en er gaat een eitje rijpen. Pil na stopweek voorkomt dat het eitje zover rijpt dat het kan springen.quote:Op zondag 20 maart 2011 02:05 schreef anna82 het volgende:
Ik weet ook nooit of bij het doorslikken die week telt als een eerste week of als een derde week. Daarom neem ik dat risico liever niet.
Tink, veel plezier en goede reis. Kadaffi is gek en roept gekke dingen, die angst kun je laten gaan. Geniet!
^^quote:Op zondag 20 maart 2011 09:32 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Want je hoeft je hormoonspiegel niet meer op te bouwen, maar je houdt hem op een gelijk niveau. Bij een 3-fase pil moet je bij doorslikken altijd de derde week doorslikken (meen ik me te herinneren). Iedere week na de derde week telt als een derde week en je kan op een willekeurig moment stoppen met slikken, als je stopweek maar weer min 5 max 7 dagen is.
Heel veel plezier Tink! Geniet ervan.
Toffe nieuwe reeks!quote:Op zondag 20 maart 2011 02:46 schreef uniekhoorn het volgende:
[slank met drank] #1 Waar het altijd weekend is![]()
Jij hebt autoriteit op dit gebied, dus ik denk dat ze het sowieso ook uit jouw mond wilden horenquote:Op zondag 20 maart 2011 09:47 schreef loveli het volgende:
[..]
^^
Ja dattum, ik met m'n spuit 11 opmerking.
Ik ben voor.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |