• Schrijver en beroepsfotokijker Hans Aarsman, bekend van zijn rubriek De Aarsman Collectie in De Volkskrant, struint voor De Wereld Draait Door door tienduizenden persfotos om de pareltjes eruit te pikken. Welke fotos halen de krant niet, maar zetten een verhaal over een gebeurtenis helemaal op zn kop, of zorgen net voor die andere blik op het nieuws? Deze keer is het thema 'vrouwen'.
• De oorlog in Libië duurt nu vijf dagen. Afgelopen weekend besloten verschillende leiders van landen tot ingrijpen. De hamvraag is waarom er in dit conflict bemoeienis is van allerlei 'buitenstaanders', terwijl er naar vele andere oorlogen niet om wordt gekeken. Is dat misschien vanwege verregaande belangen? We praten erover met Derk Sauer, Bert Koenders en Jack de Vries.
• Verder is Claudia de Breij tafeldame en verzorgt Peter Pan Speedrock de muziek. De rockband bestaat uit drie leden: Peter van Elderen, Bart Geevers en Bart Nederhand. Ze hebben ook een mascotte, die dikke Dennis heet. Triggerfinger werd bij DWDD ooit aangekondigd als de hardste band die ooit in de studio van DWDD heeft gespeeld. Peter Pan Speedrock gaat hier met twee vingers in de neus overheen.
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.