Hoog drijf vermogenquote:Op donderdag 17 maart 2011 21:40 schreef MissJ.24 het volgende:
Laura;
Aafke is een olympische zwemster op de...Olympische spelen........
Ik bedoel ik begrijp dat ZIJ dat denken.quote:Op donderdag 17 maart 2011 21:41 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja als je nu voor het eerst hier komt kijken
Het was ook maar een grapjequote:Op donderdag 17 maart 2011 21:41 schreef Karina het volgende:
[..]
Vlinderslag krijg je hele brede schouders van hoor.
Ja, en van een medaille op de olympische spelen een HEEL bekend gezicht.quote:Op donderdag 17 maart 2011 21:41 schreef Karina het volgende:
[..]
Vlinderslag krijg je hele brede schouders van hoor.
Daar was al op gedrukt dat hij een Olympisch sporter was...quote:
quote:
quote:Op donderdag 17 maart 2011 21:40 schreef D. het volgende:
[..]
Nee, ze zei: Philip kan niet, want daar is al voor gedrukt
volgens mij niet.quote:Op donderdag 17 maart 2011 21:43 schreef iBenny het volgende:
Ze zeiden letterlijk 'relatie met een Olympische zwemster' en dan komen ze bij Aafke?
En de redactie wist op zeker dat met al die clues het vanavond wel geraden zou worden denk ikquote:Op donderdag 17 maart 2011 21:43 schreef muzas het volgende:
Dat er een geheim is met olympische spelen en zwemmen is nu wel duidelijk, was sommige bewoners al langer duidelijk. Maar dat het een RELATIE betreft komt er niet in. Ondanks het hand in hand zwemmen, en het sponshartje net.
8 denk ikquote:
Ik snap ook niet dat ze dit niet hebben gedaan voor degene die het huis moet verlaten en ze zo nog 1 keer de kans te krijgen diens kluis te winnen. Flip wordt zo wel erg benadeeld.quote:
Er heeft/had toch iemand een live dinges hiervoor?quote:Op donderdag 17 maart 2011 21:44 schreef Chuckster het volgende:
Guido of Servio die vertrekt: win/win situatie
Godverdomme die SL moet weg, heb geen TV en wil ook kijken
Mail ze anders even dat ze voortaan de live uitzending streamen via 1 van de 4 streamsquote:Op donderdag 17 maart 2011 21:44 schreef Chuckster het volgende:
Guido of Servio die vertrekt: win/win situatie
Godverdomme die SL moet weg, heb geen TV en wil ook kijken
9 beta is ook al gelost, schijnt mooi te zijn voor vista en W7 maar ik heb die ook nog nietquote:
Is niet nodig, Kwaliteit heeft normaliter een livestream van Net5, maar die doet het vanavond dus nietquote:Op donderdag 17 maart 2011 21:45 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Mail ze anders even dat ze voortaan de live uitzending streamen via 1 van de 4 streams
Sterker nog....Versie 9 RTM is uitquote:Op donderdag 17 maart 2011 21:45 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
9 beta is ook al gelost, schijnt mooi te zijn voor vista en W7 maar ik heb die ook nog niet
Ze staan nog niet eens in die exit gangquote:Op donderdag 17 maart 2011 21:46 schreef Chuckster het volgende:
[..]
Is niet nodig, Kwaliteit heeft normaliter een livestream van Net5, maar die doet het vanavond dus niet
Maargoed, Guido er dus uit? Of is dit slechts een voorspelling en is de reclame nog op de televee?
Daar heb je gelijk in, alhoewel ik niemand zou herkennen eigenlijk.quote:Op donderdag 17 maart 2011 21:42 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Ja, en van een medaille op de olympische spelen een HEEL bekend gezicht.
Nrt niet was nog 10% maar ze zijn de hele avond al aan het goochelen dus dat gaat nu wel lukken hoor.quote:
Dan blijf ik nog maar even bij 8.quote:Op donderdag 17 maart 2011 21:46 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Sterker nog....Versie 9 RTM is uit
Ik mis alleen mijn Adblocker daar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |