je doet maarquote:Op woensdag 16 maart 2011 16:21 schreef Muck het volgende:
[..]
Oh, meer tijd om koffie te drinken op het balkon
Latersquote:
met zo'n enorme kaboem is het veel leuker, was aanwezig bij het opblazen van een enorm rugby-stadion in Frankrijk, was later ook nog op Discovery geweest, heel bijzonder om te zien gebeurenquote:Op woensdag 16 maart 2011 16:31 schreef Symphonic het volgende:
Ze zijn hier aan de overkant een noodkantoren gebouw aan het afbreken, wel gaaf om te zien hoe dat gaat
tot morgen duckiequote:
je zag het ook nou pasquote:
Ik was bij de sloop van de grootste flat van Nederland:quote:Op woensdag 16 maart 2011 16:33 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
met zo'n enorme kaboem is het veel leuker, was aanwezig bij het opblazen van een enorm rugby-stadion in Frankrijk, was later ook nog op Discovery geweest, heel bijzonder om te zien gebeuren
dat is inderdaad een gaaf gezichtquote:Op woensdag 16 maart 2011 16:33 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
met zo'n enorme kaboem is het veel leuker, was aanwezig bij het opblazen van een enorm rugby-stadion in Frankrijk, was later ook nog op Discovery geweest, heel bijzonder om te zien gebeuren
Het feit dat ik nu veel te moe ben omdat ik van alles in huis heb gedaan enzoquote:
Het geeft niet Muckquote:Op woensdag 16 maart 2011 16:35 schreef Muck het volgende:
[..]
Het feit dat ik nu veel te moe ben omdat ik van alles in huis heb gedaan enzo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |