Ach ja, hij is zelf ook een wetenschapper en begrijpt die nieuwsgierigheid dus ook wel... ik denk dat hij al vanaf het begin wist dat ze toch wel gingen kijkenquote:Op woensdag 13 april 2011 17:41 schreef Salamander het volgende:
[..]
Het was anders nogal nieuw voor Rush om niet over het stasispod gebeuren uit te vallen terwijl hij het echt wel wist. Misschien was hij wel blij dat Eli een beetje opstandig wordt.
Teyla vond ik eigenlijk het saaiste karakter in die serie, zo een politiek correct type met dat bijgeloof van haar volk de hele tijdquote:Op woensdag 13 april 2011 17:41 schreef Salamander het volgende:
SG-A was vooral leuk door inderdaad McKay enzo, ook door Teyla op een andere manier.
Windows of Opportunity, de eerste keer dat ik die zag lag ik echt in een deuk, die was echt geweldig.quote:Op woensdag 13 april 2011 20:17 schreef Henno het volgende:
[..]
Ach ja, hij is zelf ook een wetenschapper en begrijpt die nieuwsgierigheid dus ook wel... ik denk dat hij al vanaf het begin wist dat ze toch wel gingen kijken
[..]
Teyla vond ik eigenlijk het saaiste karakter in die serie, zo een politiek correct type met dat bijgeloof van haar volk de hele tijdRonon was dan wel weer grappig, die kon echt droog uit de hoek komen... bv. met McKay:
McKay: "Batman and Ronon, has a nice ring to it!"
Ronon: "If you keep eating like that it's more like Fatman"
En SG-1 vond ik juist de beste... alle karakters waren even goed en erg divers, veel verschillende werelden, goede en slechte aliens... en echt zo'n Indiana Jones gevoel met al die mythologie en artifacts e.d...
En de humor was het beste, denk aan episodes als Window of Opportunity, of 200
Dat was de serie met het originele "Stargate-gevoel", wat in SGA ook nog wel aanwezig was. Toen McKay verscheen in de laatste SGU episode, kreeg ik dat gevoel weer een beetje terug... met z'n gezeik en z'n citrus-allergie![]()
ik heb er vanmiddag weer 4 ingehaald... Als je even vergeet dat het stargate heet, dan vind ik het best wel een toffe sci-fi serie. Vermaak me er wel goed mee, jammer dat ie bijna afgelopen is.quote:Op donderdag 14 april 2011 16:16 schreef Gamer_V het volgende:
Hmm, oh ja, volgens mij kan ik wat afleveringen inhalen
Het was wel erg doorzichtig.quote:Op zaterdag 16 april 2011 14:29 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Weer redelijk voorspelbaar al hadden ze mij op het verkeerde been gebracht met van wie ze nu echt hield.
quote:Op dinsdag 19 april 2011 16:58 schreef Xaobotnik het volgende:
Dit zijn het type afleveringen die ik van een Stargate-serie verwacht.....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 20 april 2011 14:52 schreef Xaobotnik het volgende:
Met Destiny waren er in principe ook wel mogelijkheden in termen van het verkennen van het schip. Maar dat deden ze ook gewoon te weinig (of misschien werd het potentieel aanvankelijk overschat) en drukten ze dit naar de achtergrond voor matige karakterontwikkelingen, zeer goedkope en zwak overkomende spacebattles en soap achtige zaken waar niemand op zat te wachten.
Dat was hun interpretatie van een BSG-achtige Stargate. Kennelijk missen ze kwa schrijversbezetting het talent/creativiteit van de BSG-crew iig als het om dergelijke verhaallijnen gaat. Nu pakken ze terug naar een Stargate-verhaallijn en lijkt het er goed uit te zien.
De volgende aflevering.... (geen inhoudelijke spoiler)Idd het voelde als vanouds, een vreemde planeet, een probleem en een interessant einde.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
Jammer dat het nog maar een paar afleveringen duurt.. Daarna is over met de stargate.... Geen SG1 film, geen Atlantis film en geen vervolg op Universe.quote:Op woensdag 20 april 2011 17:48 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Idd het voelde als vanouds, een vreemde planeet, een probleem en een interessant einde.
Ik had precies hetzelfde, de serie is gecancelled en NU komen ze met goede afleveringen, die van vorige week was ook al stukken beter dan ervoo En deze nu met de planeet met hun "afstammelingen" en de planeet op het laatst, met de totaal lege stad, eindelijk spanning.quote:Op woensdag 20 april 2011 19:16 schreef Bart het volgende:
Inderdaad echt een toffe Stargate-ep, als ze dit in het eerste seizoen al zo hadden gedaan, dan was er nou waarschijnlijk geen vuiltje aan de lucht geweest en hadden ze nog meer seizoenen kunnen maken. Ze hebben denk ik ook geprobeerd een verhaal te creëren als BSG, maar qua niveau zit daar een gat tussen van, nou ja, een wormhole ofzo. BSG was gewoon echt de bom.
Tsja, de vorige Stargate-serie was geflopt. Twee goede seizoenen en derest vrij matig. Ze wilden waarschijnlijk daarom iets anders, maar ze gingen te ver af van hun Stargate roots. Het gros van het publiek kijkt het toch omdat het Stargate is en juist 'het Stargate'-elan hebben ze te veel en te lang naar de achtergrond gedrukt.quote:Op woensdag 20 april 2011 19:24 schreef Kloonhommel het volgende:
BSG begon meteen al mysterieus en denderend. Een enorme explosie vaagt alles weg en intussen is er steeds een lekkere blondine die erop los slaat a la SM-meesteres. Er waren veel vraagtekens aan het begin van de serie en dat is bij SG-U veel minder het geval. Logisch dat SG-U het niet haalt bij BSG en er valt ook niet heel veel meer uit SG-U te halen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |