Ja goed, een cursus, als jij denkt dat het daar beter van wordt...ben er ook niet op tegen of zo.quote:Op maandag 14 maart 2011 13:45 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Godverdomme begrijp je het nou nog niet? Managers kunnen niet omgaan met autisten dus het zou beter zijn als die managers dat beter konden nietwaar?! Zodat autisten een betere kans krijgen op de arbeidsmarkt. Dus vandaar een cursus en ik heb het helemaal niet over ziekte of wat dan ook!!!
Ik heb 6 jaar geprobeerd met een autist om te gaan, leerde hem chickies versieren enzo sociaal doen, nam hem mee naar buiten (want dat deed ie nooit, hele dag huiswerk maken en porno kijken enzo) werkt allemaal averechts.quote:Op maandag 14 maart 2011 13:27 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Waar kun je leren hoe je goed met autisten moet omgaan? Is daar een cursus voor?
Als jouw manager beter met je om zou kunnen gaan als ie een bepaalde cursus gevolgd heeft dan is dat toch een goed idee of niet dan...quote:Op maandag 14 maart 2011 13:50 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Ja goed, een cursus, als jij denkt dat het daar beter van wordt...ben er ook niet op tegen of zo.
oh zeker.quote:Op maandag 14 maart 2011 13:53 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Als jouw manager beter met je om zou kunnen gaan als ie een bepaalde cursus gevolgd heeft dan is dat toch een goed idee of niet dan...
Inderdaad. Dat wordt retoriek genoemd en ooit hingen daar hele rijken van aan elkaar. Lijkt me zeer zeker niet nutteloos dus, maar als je een techie bent, die ook nog eens welbespraakt is, dan kom je er wel. Dan kan je namelijk zeer goed functioneren als teamleider bij een technisch bedrijf en eventueel als manager.quote:Op maandag 14 maart 2011 13:01 schreef superdrufus het volgende:
[..]
Ja dat vraag ik me ook af. Intelligentere individuen kunnen juist beter communiceren en het contrast is merkbaar door menig roc'er met een universitair student te vergelijken. Op universiteiten is men vaker welbespraakt.
Ik herken echt niks in je beschrijvingen van autisten en technici. Zo hulpeloos zijn de meesten niet hoor.quote:Op maandag 14 maart 2011 13:53 schreef EAH5450 het volgende:
[..]
Ik heb 6 jaar geprobeerd met een autist om te gaan, leerde hem chickies versieren, nam hem mee nara buiten (want dat deed ie nooit0, werkt allemaal averechts.
Ik laat deze mensen in hun eigen fantasiewereldje leven. Effe serieus, als je koopavond al uitgaan noemt, na 2 sets bench press op de sportschool al wilt kappen omdat je biceps overtrainen (_!!!!!!! ) en 4 weken lang bezig bent met een verslag van 5 pagina's, niet kan solderen (ik moet datasheet lezen en solderen is voor mbo-ers wij zijn denkwerk!), dan weet men al genoeg.
Ze maken mij zelfs boos.
quote:Op maandag 14 maart 2011 13:57 schreef kutkabouter het volgende:
Alleen de stelling dat zo'n beetje iedereen die een technische studie doet en zwaar goeie punten haalt een autist is, slaat natuurlijk helemaal nergens op.
Dit land gaat het wel redden als zij exelleren in de studie ziet als een soort psychiatrische afwijking.quote:Op maandag 14 maart 2011 13:59 schreef Rubber_Johnny het volgende:
Maar typerend weer dat dit topic over autisten en autisme gaat. Kennelijk is de koppeling tussen goed presteren op school en autisme heel sterk.
Het betreft hier niet alle technici, maar ik heb nooit zulke types gezien bij andere studies. Daar houden ze het ook niet vol.quote:Op maandag 14 maart 2011 13:59 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Ik herken echt niks in je beschrijvingen van autisten en technici. Zo hulpeloos zijn de meesten niet hoor.
En als iemand zijn idee van uitgaan koopavond is laat ie je nooit zitten omdat ie een kater heeft.
Maar typerend weer dat dit topic over autisten en autisme gaat. Kennelijk is de koppeling tussen goed presteren op school en autisme heel sterk.
Sorry hoor, maar ik krijg een beetje het idee dat jij er obsessief over bent. Misschien ben je zelf wel zo'n autist? Ik heb er in ieder geval niet echt veel last van op de TU delft. Maargoed, ik kom dan ook nooit in de wiskunde/informatica toren.quote:Op maandag 14 maart 2011 14:11 schreef EAH5450 het volgende:
[..]
Het betreft hier niet alle technici, maar ik heb nooit zulke types gezien bij andere studies. Daar houden ze het ook niet vol.
En juist door dit soort types worden alle techneuten als sociaal gestoorden gezien. Ze kunnen werkelijk het bloed onder je nagels vandaan halen en leren het zelfs na jaren niet af.
Zie het maar als Marokkanen waarvan een deel het verpest voor de rest.
En dat neem jij die mensen kwalijk?quote:Op maandag 14 maart 2011 14:11 schreef EAH5450 het volgende:
[..]
Het betreft hier niet alle technici, maar ik heb nooit zulke types gezien bij andere studies. Daar houden ze het ook niet vol.
En juist door dit soort types worden alle techneuten als sociaal gestoorden gezien. Ze kunnen werkelijk het bloed onder je nagels vandaan halen en leren het zelfs na jaren niet af.
Zie het maar als Marokkanen waarvan een deel het verpest voor de rest.
En vooral niet gaan studeren want dan val je EAH5450 lastig..quote:Op maandag 14 maart 2011 14:15 schreef von_Preussen het volgende:
De hele wereld heeft begrip voor mensen met een zichtbaar handicap, maar zo gauw het niet aan de buitenkant te zien is dan ben je niet "zielig" en word je het handicap gewoon keihard verweten als zijnde "persoonlijk falen".
Trust me, niet doenquote:Op maandag 14 maart 2011 14:14 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar ik krijg een beetje het idee dat jij er obsessief over bent. Misschien ben je zelf wel zo'n autist? Ik heb er in ieder geval niet echt veel last van op de TU delft. Maargoed, ik kom dan ook nooit in de wiskunde/informatica toren.
Wat wel grappig is, voor mijn studie moet ik veel in groepjes samenwerken, ondanks dat ik een gesloten persoon ben die graag op mijzelf werkt zijn mijn teamgenoten vaak vol lof over het werk dat ik aflever, vanwege de goede (inhoudelijke) kwaliteit en het feit dat ik duidelijke afspraken maak waar ik me ook aan houd (inleverdata, wie wat doet, anderen op hun verantwoordelijkheid aanspreken). Soms is er natuurlijk wel wat conflict of verschil van mening, maar dat heeft geen invloed op het uiteindelijke resultaat.quote:Op maandag 14 maart 2011 14:17 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
En vooral niet gaan studeren want dan val je EAH5450 lastig..
Filmsquote:Op maandag 14 maart 2011 12:51 schreef MuyTrabajo het volgende:
[..]
Waarom denken mensen toch altijd dat dat samenhangt??
Volgens mij halen echt klassieke autisten het HO niet eens.quote:Op maandag 14 maart 2011 14:42 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Wat wel grappig is, voor mijn studie moet ik veel in groepjes samenwerken, ondanks dat ik een gesloten persoon ben die graag op mijzelf werkt zijn mijn teamgenoten vaak vol lof over het werk dat ik aflever, vanwege de goede (inhoudelijke) kwaliteit en het feit dat ik duidelijke afspraken maak waar ik me ook aan houd (inleverdata, wie wat doet, anderen op hun verantwoordelijkheid aanspreken). Soms is er natuurlijk wel wat conflict of verschil van mening, maar dat heeft geen invloed op het uiteindelijke resultaat.
Maar goed, dat zal er vast aan liggen dat ik geen echte autist ben, maar "slechts" een Asperger.
Hun vermogende klanten komen toch wel over de brug. Maar gek dat ze dat niet voor ingenieurs doen.quote:Op maandag 14 maart 2011 14:48 schreef kingmob het volgende:
Het echte probleem is dat Notarissen en Adovcaten veel te veel betaald krijgen. Hoe kan die onmogelijke prijs blijven bestaan vraag ik me dan af?
Nouja, daar is 'gewoon' concurrentie en is er weinig terugkoppeling wat betreft de kwaliteit, waardoor goedkoop=duurkoop nooit echt doordringt.quote:Op maandag 14 maart 2011 14:54 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Volgens mij halen echt klassieke autisten het HO niet eens.
[..]
Hun vermogende klanten komen toch wel over de brug. Maar gek dat ze dat niet voor ingenieurs doen.
Ja, dat idee heb ik ook wel eens. Men communiceert om het communiceren zelf. Capabele mensen kun je zo lekker buiten de deur houden.quote:Op maandag 14 maart 2011 15:00 schreef kingmob het volgende:
Verder lijkt het in ieders belang om aan de bullshit mee te doen, omdat de prutsers bovenaan (ik bedoel niet dat alle mensen bovenin prutsers zijn, ik bedoel het gedeelte daarvan dat prutst) dit spel tot in de ellende doordrukken.
Jij houdt je aan de afspraken, of je bent de uitzondering of anderen hebben een zware vorm van autisme. Je kan het niet echt zien aan hen, ik wist pas na 6 jaar dat het een autist was. De gasten die ik ken weten het zelf niet eens.quote:Op maandag 14 maart 2011 14:42 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Wat wel grappig is, voor mijn studie moet ik veel in groepjes samenwerken, ondanks dat ik een gesloten persoon ben die graag op mijzelf werkt zijn mijn teamgenoten vaak vol lof over het werk dat ik aflever, vanwege de goede (inhoudelijke) kwaliteit en het feit dat ik duidelijke afspraken maak waar ik me ook aan houd (inleverdata, wie wat doet, anderen op hun verantwoordelijkheid aanspreken). Soms is er natuurlijk wel wat conflict of verschil van mening, maar dat heeft geen invloed op het uiteindelijke resultaat.
Maar goed, dat zal er vast aan liggen dat ik geen echte autist ben, maar "slechts" een Asperger.
Juist. Beetje gefrustreerd hiero.quote:Op maandag 14 maart 2011 15:30 schreef EAH5450 het volgende:
[..]
Jij houdt je aan de afspraken, of je bent de uitzondering of anderen hebben een zware vorm van autisme. Je kan het niet echt zien aan hen, ik wist pas na 6 jaar dat het een autist was. De gasten die ik ken weten het zelf niet eens.
Maar met eerdergenoemde punten wist ik al dat de persoon niet 100% was. Ook hebben de mensen die ik ken veel tics, lachen in zichzelf, dagdromen de hele tijd, geven voor ALLES de schuld aan anderen en zorgen voor vele ruzies. Een van deze gasten had zelfs zijn vriend verraden aan zijn vriendin toen hij met een ander meisje was, terwijl hij haar niet eens kent! Zijn reden: ik kan niet liegen, ik moet de waarheid zeggen
Ik vraag mij soms echt af waarom zulke lui nog niet het ziekenhuis in worden geslagen. Ik ga nu ook zelden met dit soort lui om.
Ik denk wel dat er inderdaad meer op school aan dit soort zaken moet worden besteed, ipv les: hoe leuk is het om homo te worden? Bij verzorging/biologie
Heb ik al gezegd dat autisten wereldvreemd zijn? Tot een paar jaar terug kende ik zelfs enkelen die niet wisten wie Wilders was. 'Ja ik kijk geen nieuws heb het te druk met school!'quote:Op maandag 14 maart 2011 15:44 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Juist. Beetje gefrustreerd hiero.
Natuurlijk. Het ligt aan die paar mensen die ondanks hun zware autisme gestudeerd hebben, dat hoge cijfers halen niet meer sexy is in West Europa.quote:Op maandag 14 maart 2011 16:12 schreef EAH5450 het volgende:
[..]
Heb ik al gezegd dat autisten wereldvreemd zijn? Tot een paar jaar terug kende ik zelfs enkelen die niet wisten wie Wilders was. 'Ja ik kijk geen nieuws heb het te druk met school!'![]()
![]()
__!!
En ja ik mag hier best gefrustreerd om zijn. Door dit soort lui worden bèta's over 1 kam geschoren en krijgen wij onderbetaald. Hulp willen deze autisten ook niet zoeken, blijkbaar is alles in hun leven gerelateerd aan het halen van hoge cijfers en dan ben je wel 100%
Naast autisten met hoge cijfers heb je ook een hekel aan mensen die werken, vooral werkende vrouwen.. iedereen die meer moeite doet? Zijn kop boven het maaiveld uitsteekt?quote:Op maandag 14 maart 2011 16:12 schreef EAH5450 het volgende:
[..]
En ja ik mag hier best gefrustreerd om zijn. Door dit soort lui worden bèta's over 1 kam geschoren en krijgen wij onderbetaald. Hulp willen deze autisten ook niet zoeken, blijkbaar is alles in hun leven gerelateerd aan het halen van hoge cijfers en dan ben je wel 100%
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |