Neu, maar ik heb geen zin in discussie. Het zijn de spelregel die gelden op dit moment maar voor het volgend jaar mag er nog eens naar gekeken worden.quote:Op woensdag 30 maart 2011 23:54 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Maar goed, het waren voorbeelden van rijders die voordeel hadden van hun acties, maar misschien niet de juiste om het hoe en waarom van de straffen te benadrukken. Ik denk dat mijn post hierboven duidelijker is om het hoe en waarom van de strafpunten.
>> denk eraan dat de nieuwe race al aankomend weekend is!quote:De volgende race is de Grand Prix van China die al over een week verreden wordt op zondag 17 april. De komende managerronde sluit op vrijdag 15 april 2011 om 23:59 uur, dus zorg dat je voor die tijd je (gewijzigde) team opgeslagen hebt! Ronde 3 - China gaat weer open op maandag 18 april 2011 om 20:00 uur.
teammanagementquote:Op zaterdag 7 mei 2011 00:36 schreef Xaobotnik het volgende:
Rare vraag misschien, maar hoe kun je op een normale manier de manager in komen? Nu klik ik steeds op de registratielink, krijg dan de melding dat ik al geregistreerd ben, en kom zo bij mijn team.
Bedoel je niet gewoon zo? : http://managers.fok.nl/f1/f1-2011quote:Op zaterdag 7 mei 2011 00:36 schreef Xaobotnik het volgende:
Rare vraag misschien, maar hoe kun je op een normale manier de manager in komen? Nu klik ik steeds op de registratielink, krijg dan de melding dat ik al geregistreerd ben, en kom zo bij mijn team.
in het bericht van de punten van ronde 4 staat dit er ook in maar er staat dit:quote:Op maandag 9 mei 2011 21:34 schreef Sally het volgende:
Leuk nieuws: binnenkort kunnen we bekendmaken wat er te winnen valt!
Houd de site(s) in de gaten!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |