Is hij acuut gestopt dan? Hij was al uit de serie geschreven, dus waarom hem terughalen als de beste man gestopt is? Misschien juist om eens lekker los te gaan met gekke cartoons enzo, je weet het niet.quote:Op zondag 17 april 2011 08:25 schreef Ereinion het volgende:
Overigens is de reden voor die cartoon denk ik gewoon van praktische aard. Leonard Nimoy (William Bell) is gestopt met acteren, en daarom moeten ze met dit soort uitwegen komen (hij zit vast in Olivia's lichaam, of nu dus in een tekenfilm vorm). Achteraf gezien hadden ze beter iemand anders kunnen casten voor die rol, maar ja, ze hadden niet kunnen weten dat hij zou stoppen.
Ja, inspreken blijft hij doen..quote:Op zondag 17 april 2011 18:25 schreef Pek het volgende:
[..]
Hij gaat nog wel verder als voice-actor blijkbaar, want het was zijn stem. En het gerucht gaat dat hij Smaug gaat doen, de draak in de Hobbit (volgens imdb)
That sums it up nicelyquote:Op dinsdag 19 april 2011 23:36 schreef picodealion het volgende:
Jezus wat een kutzooi zeg. Ongelooflijk bagger.
quote:Op maandag 18 april 2011 20:53 schreef Crutch het volgende:
Ik heb oneindig genoten van deze aflevering![]()
je baseert dat op 1 aflevering...dit seizoen is het beste tot nu toe!quote:Op woensdag 20 april 2011 12:22 schreef Muis006 het volgende:
[..]
That sums it up nicely
Als volgende seizoenen er zo uit gaan zien heb ik liever dat ze er nu de stekker uit trekken.
Dit seizoen was zeer prima inderdaad, en dat is de enige reden dat ik blijf kijken want de afgelopen 3 afleveringen waren erger dan de mole-baby aflevering.quote:Op woensdag 20 april 2011 14:35 schreef cleany het volgende:
[..]
je baseert dat op 1 aflevering...dit seizoen is het beste tot nu toe!
Ja, dat zeg ik ook. Gebaseerd op deze aflevering: zou het zo verder gaan dan hoeft het voor mij niet meer.quote:Op woensdag 20 april 2011 14:35 schreef cleany het volgende:
[..]
je baseert dat op 1 aflevering...dit seizoen is het beste tot nu toe!
Of niet.quote:Op donderdag 21 april 2011 20:22 schreef shitbrick het volgende:
Niet zeiken, deze aflevering was gewoon top en zal na het stoppen van de serie (hopelijk vele seizoenen later) in elke top 5 lijstje staan van beste Fringe episodes .
Tot nu toe wel ja, maar je weet maar nooit wat er nog gaat komen.quote:Op donderdag 21 april 2011 20:22 schreef shitbrick het volgende:
Niet zeiken, deze aflevering was gewoon top en zal na het stoppen van de serie (hopelijk vele seizoenen later) in elke top 5 lijstje staan van beste Fringe episodes .
Inderdaadquote:Op zaterdag 23 april 2011 19:54 schreef Johnny Blaze het volgende:
Welke aflevering heb jij in hemelsnaam gekeken, dit kun je echt niet beschrijven als een 'tussen epi'
Nou, dan weet je nu dus dat ik dat niet bedoeldequote:Op zaterdag 23 april 2011 22:23 schreef Johnny Blaze het volgende:
Dat is wel het eerste wat in me opkomt als je zegt een tussenaflevering
Jawel hoorquote:Op zaterdag 23 april 2011 21:51 schreef clumsy_clown het volgende:
Tussen epi.
Ik vond het weer eindelijk een ouderwetse Fringe. De teader van de volgende aflevering zat erachteraan geplakt bij mij. Ik heb 'm snel genoeg uit kunnen zetten, maar hoorde 'm wel 'next friday' zeggen. Maar het is dus niet volgende week, de volgende?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |