Bedankt dat je me overslaat, ik kom mischienquote:
geloof me, Dangel herken je ook welquote:Op woensdag 16 maart 2011 21:54 schreef _Loki het volgende:
Ik zou jullie echt nooit herkennen
Alleen Vork dan.
Same for mequote:Op woensdag 16 maart 2011 20:18 schreef Xiance het volgende:
ik ben een schijterd, dus ik kom uiteraard niet langs
Mij herken je welquote:Op woensdag 16 maart 2011 21:54 schreef _Loki het volgende:
Ik zou jullie echt nooit herkennen
Alleen Vork dan.
Booo. Ik in Arnhem dus.quote:Op woensdag 16 maart 2011 23:12 schreef remlof het volgende:
Mij herken je ook wel
Maar ik vier St Paddy's dus in Grunn
quote:Op woensdag 16 maart 2011 20:46 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Als Dangel komt, kom ik niet trouwens
Ach kom, wat is er nou eng aan een meeting? Remlof is wel een vies oud mannetje, maar ik ben best te doen dus zo erg kan het allemaal niet zijn.quote:
Misschien in De Beugel in de Varkensstraat of dat straatje parallel daaraan.quote:Op donderdag 17 maart 2011 11:03 schreef Plasterk het volgende:
waar kan ik de wedstrijd van Twente bekijken in het centrum denken jullie?
Ik ben verliefd op remlof ja.quote:Op donderdag 17 maart 2011 09:49 schreef picodealion het volgende:
[..]
Ach kom, wat is er nou eng aan een meeting? Remlof is wel een vies oud mannetje, maar ik ben best te doen dus zo erg kan het allemaal niet zijn.
Je begrijpt dat dergelijke uitspraken gegarandeerd verkeerd geinterpreteerd gaan worden op een forum als Fok?quote:Op donderdag 17 maart 2011 12:15 schreef Dangel het volgende:
ik neem zaterdag een poesje mee naar arnhem Valburg
jaquote:Op donderdag 17 maart 2011 12:19 schreef Quickie_Brat het volgende:
[..]
Je begrijpt dat dergelijke uitspraken gegarandeerd verkeerd geinterpreteerd gaan worden op een forum als Fok?
And mequote:
quote:Op donderdag 17 maart 2011 19:30 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
jammer, jij staat op de lijst van mensen die ik nog wel eens een handje wil geven!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |