o nee, dat 10 uur verzon ik gewoon even. Ik sliep gemiddeld 6 tot max 8 uurtjes. En vaak sliep ik er maar 3 na het uitgaanquote:
Top-idee! Doe ik dat ook.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 17:52 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Jouw weekend. Geen idee waarom, maar bij deze bombardeer ik het maar even tot Kluts-weekend.
Zou ook wel een drankje lusten, helaas pas morgen om 5 uur weekendquote:Op vrijdag 11 maart 2011 17:55 schreef Kluts het volgende:
[..]
Top-idee! Doe ik dat ook.
[ afbeelding ]
Dan kan je toch NU wel een drankje nemen, tenzij je vanavond nog moet werken natuurlijk.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 17:56 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Zou ook wel een drankje lusten, helaas pas morgen om 5 uur weekend
Ben nog aan het werk.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:00 schreef Kluts het volgende:
[..]
Dan kan je toch NU wel een drankje nemen, tenzij je vanavond nog moet werken natuurlijk.
Bwuh. Weet nog wel dat me dat ZO ging tegenstaan toen ik nog in de detailhandel werkte.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:01 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ben nog aan het werk.
Altijd lekker de koopavond.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gekregen van Beetman omdat ik gister mijn einde-proeftijdgesprek had en daar met heel veel complimenten en positieve dingen uitkwam.
[b] Unstable. Volatile. Dangerous. [/b]
YES! The rhythm, the rebel.
Ja dat heb ik dus ook.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:02 schreef Kluts het volgende:
[..]
Bwuh. Weet nog wel dat me dat ZO ging tegenstaan toen ik nog in de detailhandel werkte.
Echt heel goed! Ik mag zulke leuke dingen doenquote:
Ja, als het nog ergens echt goed voor is, dan is het niet zo erg. Maar niks zo erg als de hele avond geen hol te doen te hebben en dan om 5 voor negen komt er dan nog een ingewikkeld doende klant binnen, waardoor je alsnog pas om 10 uur weg kan.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:05 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ja dat heb ik dus ook.
Ook omdat het niet super druk is op een koopavond, vind het normaal helemaal niet erg om te werken maar de tijd gaat zo langzaam als het rustig is.
quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:04 schreef Kluts het volgende:GefeliciteerdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gekregen van Beetman omdat ik gister mijn einde-proeftijdgesprek had en daar met heel veel complimenten en positieve dingen uitkwam.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
Top dus!quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:06 schreef Samzz het volgende:
[..]
Echt heel goed! Ik mag zulke leuke dingen doenIk ga meewerken aan een promotiefilm, ga mee naar procedures, werk mee aan zaken. Ik ben momenteel een artikel aan het schrijven dat internationaal gepubliceerd gaat worden.
Hoe is het bij jou nu? Al wat minder drukte?
Tofquote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:08 schreef Kluts het volgende:
[..]
Top dus!
Hier is het ook goed, gister beoordeling gehad en ze zijn superenthousiast over me, waarderen mijn initiatief, de manier waarop ik me gedraag en profileer, hoe ik mijn werk doe, alles. Nog wat tips en trucs gekregen om de drukte in goede banen te kunnen leiden, dus gewoon super.
Dat soort dingen durf ik nooit hardop te zeggen omdat ik bang ben dat ik het dan jinx.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:09 schreef Samzz het volgende:
[..]
Tof
Fijn is dat he, als alles loopt zoals je wilt
Kleine man is er dol opquote:Op vrijdag 11 maart 2011 17:59 schreef Kluts het volgende:
Mèn, ik dacht eerst dat Go Back To The Zoo zo'n overrated DWDD kutbandje was, maar die cd is.
Ik zal het hem zeggenquote:
Gewoon niet meer het huishouden doen, problem solved.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:14 schreef missbehavin het volgende:
Godver, beetje huishouden gedaan en meteen pijn in mijn nek en onderrug. Fucking kneusje ben ik toch ook.
Mjah, alleen heb ik niemand die het voor me doet he...quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:18 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Gewoon niet meer het huishouden doen, problem solved.
quote:
Dat zijn details hequote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:19 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Mjah, alleen heb ik niemand die het voor me doet he...
Zie linkje. Ik meen dat namen posten verboden was?quote:
Oh jaquote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:20 schreef Rifoki het volgende:
[..]
Zie linkje. Ik meen dat namen posten verboden was?
Hoi, een nieuwe [Single], wil je daten? Ik ben een gezellige meid van 19 met een D-cup en lang blond haar en ik hou van worst hihihi.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:26 schreef mymoodfentje het volgende:
Maar meiden hier, denken jullie nu echt dat er hier jongens rondlopen die serieus helemaal oprecht geinteresseerd zijn in jullie doen en laten en niet daar een beetje creatief op proberen te reageren om uiteindelijk tussen je benen te komen?
hihiquote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:28 schreef Rifoki het volgende:
[..]
Hoi, een nieuwe [Single], wil je daten? Ik ben een gezellige meid van 19 met een D-cup en lang blond haar en ik hou van worst hihihi.
Ik denk inderdaad dat mijn vriend met wie ik samenwoon, die ik via Fok! toevallig heb leren kennen, niet echt in me geïnteresseerd is.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:26 schreef mymoodfentje het volgende:
Maar meiden hier, denken jullie nu echt dat er hier jongens rondlopen die serieus helemaal oprecht geinteresseerd zijn in jullie doen en laten en niet daar een beetje creatief op proberen te reageren om uiteindelijk tussen je benen te komen?
Generaliseren, da's sneu.quote:
Fuck das interessant.quote:
Zo kook ik ook altijd.quote:
Hihi, geen kookkunsten, wat een faler! let op meiden hij kan er niets van!quote:
Ja, echt he? Ik zal je gelijk vertellen wat voor pizza, een met ham/kaas/dubbel champignons, daarna ga ik lekker een glas amaretto inschenken en een joint roken en de rest van de avond gamen. Fijn he?quote:
Ik compenseer 't met heel andere talenten. Je zou een voorbeeld aan me kunnen nemen, wie weet kom je dan ooit van je maagdelijkheid af.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:32 schreef mymoodfentje het volgende:
[..]
Hihi, geen kookkunsten, wat een faler! let op meiden hij kan er niets van!
Maagd zijn is anders heel erg 2012 hoor! uber hip! Ik ben het ook altijd.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:34 schreef Rifoki het volgende:
[..]
Ik compenseer 't met heel andere talenten. Je zou een voorbeeld aan me kunnen nemen, wie weet kom je dan ooit van je maagdelijkheid af.
Ik ook, maar alleen op de oneven woensdagen.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:36 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Maagd zijn is anders heel erg 2012 hoor! uber hip! Ik ben het ook altijd.
Als het er voor zorgt dat ik seks ga hebben hou ik best een avond lang vol dat ik maagd ben.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:36 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Maagd zijn is anders heel erg 2012 hoor! uber hip! Ik ben het ook altijd.
maagdelijkheidquote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:34 schreef Rifoki het volgende:
[..]
Ik compenseer 't met heel andere talenten. Je zou een voorbeeld aan me kunnen nemen, wie weet kom je dan ooit van je maagdelijkheid af.
voila, bewijs geleverd.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:36 schreef Rifoki het volgende:
[..]
Als het er voor zorgt dat ik seks ga hebben hou ik best een avond lang vol dat ik maagd ben.
Er zijn [Singles] die jouw waarheid kunnen ontkrachten. Wat kom je doen eigenlijk, fantaseren over Kluts' gleuf?quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:37 schreef mymoodfentje het volgende:
[..]
maagdelijkheid, jij bent dus overduidelijk een maagd
Dat. Dat ik een sloerie ben is [Singles] folklore.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:37 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
waarom heb je bewijs nodig voor iets wat allang algemeen bekend is hier?!
Ja, het is meer in de trant spuit 11 en te late reactie.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:37 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
waarom heb je bewijs nodig voor iets wat allang algemeen bekend is hier?!
I'll top that!quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:38 schreef Rifoki het volgende:
[..]
Dat. Dat ik een sloerie ben is [Singles] folklore.
Betrek mij er niet bij.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:37 schreef Rifoki het volgende:
[..]
Er zijn [Singles] die jouw waarheid kunnen ontkrachten. Wat kom je doen eigenlijk, fantaseren over Kluts' gleuf?
Jah, sorry, can't blame him! Jouw gleuf is de enige die heel Singles is doorgegaan.. Daar kunnen we tenminste allemaal over mee praten.quote:
Ik heb haar gleuf nog niet ontmoet. Dat houden we zo.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:39 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Jah, sorry, can't blame him! Jouw gleuf is de enige die heel Singles is doorgegaan.. Daar kunnen we tenminste allemaal over mee praten.
Beetman Marvel vs Capcom 3 al binnen?quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:32 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ja, echt he? Ik zal je gelijk vertellen wat voor pizza, een met ham/kaas/dubbel champignons, daarna ga ik lekker een glas amaretto inschenken en een joint roken en de rest van de avond gamen. Fijn he?
quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:40 schreef Rifoki het volgende:
[..]
Ik heb haar gleuf nog niet ontmoet. Dat houden we zo.
Dat is helemaal niet waar.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:39 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Jah, sorry, can't blame him! Jouw gleuf is de enige die heel Singles is doorgegaan.. Daar kunnen we tenminste allemaal over mee praten.
Jup, ook al heb ik die nog niet gespeeld.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:40 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Beetman Marvel vs Capcom 3 al binnen?
Heb mijn Xbox echt al tijden niet meer aangeraakt, te weinig tijd.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:41 schreef Kluts het volgende:
[..]
Jup, ook al heb ik die nog niet gespeeld.
onkruid vergaat niet hequote:
ik heb niks aan Carnaval gedaan..quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:47 schreef Royco1 het volgende:
[..]
En nog carnaval gevierd in Eikelenburg?
dank u xslaafxquote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:51 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Gelukkig niet, dus welkom weer GvsE
Dag mevrouw Evil gaat het goed met u?quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:53 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
dank u xslaafx
hier nog wat spannends gebeurd in tussentijd?
Ehm, ik ben getrouwd en gescheiden, geen baby, wel een adoptie in overweging gehad, maar voor de rest weinig jaquote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:53 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
dank u xslaafx
hier nog wat spannends gebeurd in tussentijd?
goed is een groot woord.. Het gaat redelijkquote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:55 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dag mevrouw Evil gaat het goed met u?
Hi friendquote:
dus niks spannends.. Altijd jammer...quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:55 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Ehm, ik ben getrouwd en gescheiden, geen baby, wel een adoptie in overweging gehad, maar voor de rest weinig ja
Een beetje hetzelfdequote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:57 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
goed is een groot woord.. Het gaat redelijk
met het tijntje dan?
mja, datzelfde (uitzendbureau nog steeds), vocht achter trommelvlies (woensdag naar KNO) en vandaag het Varken laten castreren..quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:57 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Een beetje hetzelfdeonzekerheid omtrent werk.
Dat is vervelend vocht achter je trommelvliezen. Arm varkenquote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:59 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
mja, datzelfde (uitzendbureau nog steeds), vocht achter trommelvlies (woensdag naar KNO) en vandaag het Varken laten castreren..
maar het goede nieuws: waarschijnlijk heeft ze over 8 weken een broertje of zusje erbij
Aloha Samzzquote:Op vrijdag 11 maart 2011 19:02 schreef Samzz het volgende:
ThuisEten op en op de bank tv kijken en fokken
gewoon kut, vervelend was het in het beginquote:Op vrijdag 11 maart 2011 19:01 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat is vervelend vocht achter je trommelvliezen. Arm varken![]()
Varken2?
Hiquote:
Ik vind Koe leuk.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 19:06 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
gewoon kut, vervelend was het in het begin
Nee, Kip en Geit zijn in de race
dat zou wel tof zijn als ik voor de zwart/witte gaquote:
Ik vind Koe gewoon een leuke naam voor een beestquote:Op vrijdag 11 maart 2011 19:10 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
dat zou wel tof zijn als ik voor de zwart/witte ga
en als ik voor de witte ga dan Kip of Geit!
het ligt nu allemaal in de pootjes van de kittens.. Degene die het beste bij het karakter van het Varken past, wordt mquote:Op vrijdag 11 maart 2011 19:13 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik vind Koe gewoon een leuke naam voor een beest
Ik vind een koe gewoon een leuk beest.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 19:13 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik vind Koe gewoon een leuke naam voor een beest
Koetje, zo noemde ik m'n vorige kat Zorro weleensquote:Op vrijdag 11 maart 2011 19:13 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik vind Koe gewoon een leuke naam voor een beest
Waar haal je die kittens weg dan?quote:Op vrijdag 11 maart 2011 19:15 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
het ligt nu allemaal in de pootjes van de kittens.. Degene die het beste bij het karakter van het Varken past, wordt m(en ik hoop op een dude
)
Dat is hetquote:Op vrijdag 11 maart 2011 19:15 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ik vind een koe gewoon een leuk beest.
Hiquote:Op vrijdag 11 maart 2011 19:15 schreef STING het volgende:
[..]
Koetje, zo noemde ik m'n vorige kat Zorro weleens
ik noem Varken voornamelijk Drol of Popjequote:Op vrijdag 11 maart 2011 19:15 schreef STING het volgende:
[..]
Koetje, zo noemde ik m'n vorige kat Zorro weleens
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |