Paiq is daar misschien een goede voor.. Nog weinig serieus tegenkomen op de chat daarquote:Op zondag 13 maart 2011 15:27 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Dat is inderdaad lastig.. Heb je geen vrienden waar je doordeweeks 's avonds een x een uurtje kan buurten ofzo? In het weekend ga je wel eens wat doen of eigenlijk ook niet?
Wat je misschien kan helpen is zonder direct verdere bedoelingen chatten op een site, zorgt ook voor een soort afleidingAlleen zit ik er eigenlijk niet op te wachten
Liever leer ik de volgende meid IRL direct kennen, lijkt me wat prettiger
Ben bang dat ik men ex tegenkom daarquote:Op zondag 13 maart 2011 16:21 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Paiq is daar misschien een goede voor.. Nog weinig serieus tegenkomen op de chat daarMaar het is wel afleiding
Dan zeg je Hoi, en eindig je de chat als je daarachter komt.quote:Op zondag 13 maart 2011 16:27 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Ben bang dat ik men ex tegenkom daarOf haar zus
Ik heb wel (een beperkt aantal) vrienden waar ik 's avonds evt. iets mee kan gaan doen of kan langsgaan. Alleen, mijn werksituatie en rustgewoonten (die ik ook wel echt nodig heb) zorgen ervoor dat een typische werkweek eruit ziet als "slapen, rijden, werken, rijden, slapen"quote:Op zondag 13 maart 2011 15:27 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Dat is inderdaad lastig.. Heb je geen vrienden waar je doordeweeks 's avonds een x een uurtje kan buurten ofzo? In het weekend ga je wel eens wat doen of eigenlijk ook niet?
Wat je misschien kan helpen is zonder direct verdere bedoelingen chatten op een site, zorgt ook voor een soort afleidingAlleen zit ik er eigenlijk niet op te wachten
Liever leer ik de volgende meid IRL direct kennen, lijkt me wat prettiger
Zolang jij je goed voelt bij dat contact : vooral doenquote:Op zondag 13 maart 2011 16:20 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Ik denk dat ik uit het contact vooral acceptatie haal.. Dingen die we nog kunnen uitspreken. Afchecken of hij dingen echt heeft gemeend.
Verder weet ik niet wat ik er uithaal, het helpt me alleen wel verder met accepteren.
Maar het is inderdaad over met zijn nieuwe liefde. Nu een maand denk ik..
Hmm en over wat jij zegt over wat je aan je gevoel kunt doen.. Dat is natuurlijk wel moeilijk. Misschien moet je echt dingen gaan plannen die je in het weekend gaat doen zodat je er eigenlijk niet meer onderuit kunt
Hi back at ya !quote:
Ja ik ben bang om dezelfde redenen, alleen pakt ze het niet zo subtiel aan. Kun je natuurlijk ook wat voor zeggen, zo is het bij jou natuurlijk direct duidelijk. (dat denkt ze in ieder geval)quote:Op zondag 13 maart 2011 15:50 schreef H6-4ever het volgende:
[..]
Ja dat is ook wel zo, dat zei ze ook toen ik haar vroeg waarom ze zo gevoelloos reageerde. ik kreeg het gevoel dat ik haar wat had misdaan, maar ze zei dus idd dat ze mij geen hoop wil geven, en ging direct afstand maken....maar dan vraag ik me wel af waarom ze mij soms even op de hoogte wil stellen van haar nieuwe leuke leven....zelfde redenen? Vindt het wel hard, maar dat zal wel de manier zijn....heb trouwens nog wel normaal contact, en ga haar binnenkort weer zien voor het eerst weer na de break, 3 maand nu.....heb gemengde gevoelens daarbij.....
Je komt inderdaad vast wel weer iemand tegen, vooral verandering van omgeving kan daarvoor zorgen! Een nieuwe opleiding is daar een goede start voor.quote:Op zondag 13 maart 2011 17:11 schreef CeeZee het volgende:
Datingsites werken voor mij denk ik ook niet.. Dan komt het ook over alsof je het iets te graag wil.
Ik snap wel dat wat oudere mensen die al jaren bij dezelfde persoon waren en die vast zitten in hun leventje dat proberen.. Want het is wel een makkelijke manier om snel contact te maken. Maar in de fase waarin ik zit kom ik nog zo veel nieuwe mensen tegen (bijbaantjes/feestjes/etc) dat ik het daar liever zoek
En over een half jaar weer een nieuwe school vol met nieuwe mensen, daar zal toch ergens wel iemand rondlopen waar ik het leuk mee kan hebben
Paiq is wel grappig omdat je dan idd even aan het chatten bent, maar ik wil daar verder helemaal niks mee![]()
@ Mr Myst
Fijn dat je meer staat dan valt.. Dat is een goed begin
En het is logisch dat het nog even moeilijk blijft, daar moet gewoon nog wat tijd over heen.
Misschien is uitgaan toch niet zo slecht als je denkt. Daar zijn genoeg mensen die graag een relatie zouden willen
Oef.. dat is zeker een lastige situatie. Ze is wel bitchy bezig H6-4ever. Hoezo zou je zoiets accepteren van een ex..? Heel fijn voor haar dat ze weer een leuk leventje heeft enzo maar waarom zou ze het zo bij je erin willen wrijven? Hmm lastig man. Ik zie mijn ex sinds de break-up nog regelmatig. Komt ook omdat ze een invalkracht is bij mij op het werk. Maakt het af en toe best lastig. Gister was ze dr ook en hebben we weer gezoend. Ze heeft me ook laten weten nog met me naar bed te willen, waar ik nog steeds over twijfel. Aan de ene kant liever vandaag nog dan morgen. Maarja. Dan ben je klaar en dan? "Ehm.. doei..?"quote:Op zondag 13 maart 2011 18:56 schreef Chilled het volgende:
[..]
Ja ik ben bang om dezelfde redenen, alleen pakt ze het niet zo subtiel aan. Kun je natuurlijk ook wat voor zeggen, zo is het bij jou natuurlijk direct duidelijk. (dat denkt ze in ieder geval)
Waarom ga je haar zien na 3 maanden? Lijkt je dat wel verstandig?
Ik zou het zelf niet aan kunnen.. Heb er pas een maand geleden een punt achter gezet, maar ik weet ook zeker dat ik hem niet zou kunnen weerstaan als ik hem nu weer zou zien..
Dat lijkt mij juist eng. Je bent toch met "vreemden" aan het praten en je gooit je "hebben en houwen" op het internet neer. Aan de ene kant weet ik wel dat het goed is om ook eens raad te krijgen vanuit een andere invalshoek. Maar ik merk aan mezelf dat ik het erg moeilijk vind om over deze gevoelens raad te krijgen omdat ze zo persoonlijk zijn.. en daarnaast denk ik vaak dat ik het toch wel allemaal weetquote:Op zondag 13 maart 2011 19:01 schreef Mr.Myst het volgende:
Het is echt fijn om inhoudelijke reacties te krijgen, dat maakt het verwerken wat 'makkelijker'.
Euh om het kort uit te leggen.. Ik heb deze beslissing met m'n verstand moeten maken en niet met mijn gevoel. En dat is de moeilijkste beslissing uit mijn leven geweest. Als ik alleen naar m'n gevoel had geluisterd was ik namelijk nog steeds bij hem geweest. Maar dat was niet verstandig geweest. De gevoelens zijn nu gewoon nog veel te sterk om bijvoorbeeld een gezellige avond met hem te hebben.quote:Op zondag 13 maart 2011 19:10 schreef Mc.Chicken het volgende:
Chilled.. hoe bedoel je niet zou kunnen weerstaan?
Ongeacht wat wij vinden, zal er toch niks veranderen. Schuldig? Nee. Maar het zou wel netjes zijn ja... Je moet maar zo denken, als hij jou zo behandeld, dan wíl je er toch ook niks mee te maken hebben?quote:Op zondag 13 maart 2011 19:17 schreef LuxorBeetroots het volgende:
Kan ik misschien advies vragen aan jullie hier? Vinden jullie dat hij mij een verklaring schuldig is? Na 6 maanden plotseling niks meer laten horen, is gewoon onbeschoft. En behoorlijk kwetsend.
Al zou ik niet weten hoe, smsen en bellen reargeert hij niet op..
Hmm oke. Een maand is natuurlijk ook nog aardig kort en het verdriet zal nog wel vers zijn. Bij mij is het bijna twee maanden geleden nu maar m'n gevoelens zeggen me niet zoveel. Ik wil haar graag zien en graag zoenen & nog wel een keer bij haar slapen maar meer ook niet. Is dit heel raar? En, de belangrijkere vraag: Is het wel verstandig? Qua gevoelens. Het zou allemaal wel kunnen maar het is wel heel erg de danger-zone op zoeken.quote:Op zondag 13 maart 2011 19:15 schreef Chilled het volgende:
[..]
Euh om het kort uit te leggen.. Ik heb deze beslissing met m'n verstand moeten maken en niet met mijn gevoel. En dat is de moeilijkste beslissing uit mijn leven geweest. Als ik alleen naar m'n gevoel had geluisterd was ik namelijk nog steeds bij hem geweest. Maar dat was niet verstandig geweest. De gevoelens zijn nu gewoon nog veel te sterk om bijvoorbeeld een gezellige avond met hem te hebben.
Vergeet zo'n persoon alsjeblieft. Die is je niet waard, behandelt je ongelofelijk slecht & is gewoon een player waarschijnlijk.quote:Op zondag 13 maart 2011 19:17 schreef LuxorBeetroots het volgende:
Kan ik misschien advies vragen aan jullie hier? Vinden jullie dat hij mij een verklaring schuldig is? Na 6 maanden plotseling niks meer laten horen, is gewoon onbeschoft. En behoorlijk kwetsend.
Al zou ik niet weten hoe, smsen en bellen reargeert hij niet op..
Ik ken jouw verhaal verder niet, dus ik kan daar in ieder geval geen advies over geven. Het enige wat ik me kan bedenken dat het bijna nooit verstandig is om bij je ex te blijven slapen. Vooral niet als er nog "gevoelens" in het spel zijn. Zoenen etc is sowieso dangerzonequote:Op zondag 13 maart 2011 19:23 schreef Mc.Chicken het volgende:
Hmm oke. Een maand is natuurlijk ook nog aardig kort en het verdriet zal nog wel vers zijn. Bij mij is het bijna twee maanden geleden nu maar m'n gevoelens zeggen me niet zoveel. Ik wil haar graag zien en graag zoenen & nog wel een keer bij haar slapen maar meer ook niet. Is dit heel raar? En, de belangrijkere vraag: Is het wel verstandig? Qua gevoelens. Het zou allemaal wel kunnen maar het is wel heel erg de danger-zone op zoeken.
Je weet het zelf ook bestquote:Op zondag 13 maart 2011 19:23 schreef Mc.Chicken het volgende:
[..]
Hmm oke. Een maand is natuurlijk ook nog aardig kort en het verdriet zal nog wel vers zijn. Bij mij is het bijna twee maanden geleden nu maar m'n gevoelens zeggen me niet zoveel. Ik wil haar graag zien en graag zoenen & nog wel een keer bij haar slapen maar meer ook niet. Is dit heel raar? En, de belangrijkere vraag: Is het wel verstandig? Qua gevoelens. Het zou allemaal wel kunnen maar het is wel heel erg de danger-zone op zoeken.
[..]
Mijn gevoelens zijn al langzamerhand weg aan het slijten. Ik heb ondertussen ook al met andere meisjes gedate en ik geniet erg van mijn vrijheid.. maar we hadden het er vorige week over dat we allebei nog wel een keertje samen zouden willen slapen en misschien wel meer. Ik wil niet meer naar haar terug in de zin van een relatie, maar dat.. :$ het zoenen was ook flink vuurwerk, damn..quote:Op zondag 13 maart 2011 19:26 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Je weet het zelf ook best![]()
![]()
Ik zou men ex nu ook nog niet moeten zien hoor.. Zolang er gevoel zit kan het niet anders dan geen contact, tenzij je allebei bij elkaar wilt komenNadat ik haar vorig jaar 3 maanden niet gezien had was het ook nog best vuurwerk toen we elkaar eindelijk weer zagen. Ben bang dat het nu eigenlijk niet heel veel anders zou zijn, aangezien dat absoluut niet het probleem was.
Dat kun je ook met anderen hebben, echt!quote:Op zondag 13 maart 2011 19:33 schreef Mc.Chicken het volgende:
[..]
Mijn gevoelens zijn al langzamerhand weg aan het slijten. Ik heb ondertussen ook al met andere meisjes gedate en ik geniet erg van mijn vrijheid.. maar we hadden het er vorige week over dat we allebei nog wel een keertje samen zouden willen slapen en misschien wel meer. Ik wil niet meer naar haar terug in de zin van een relatie, maar dat.. :$ het zoenen was ook flink vuurwerk, damn..
Ja klopt. Ik heb dat ook wel met één ander meisje gehad. Maar het is net alsof dat sinds het uit is & we elkaar een tijdje niet hebben gesproken en gezien, er nu weer een bepaalde spanning opgebouwd word.quote:Op zondag 13 maart 2011 19:39 schreef Chilled het volgende:
[..]
Dat kun je ook met anderen hebben, echt!Ik kan het me ook nog moeilijk voorstellen dat ik met een ander zo lekker kan zoenen als met m'n exvriend.. Maar je weet zelf ook wel dat dat kan.. Alleen ben jij nog teveel met haar bezig en das ook logisch. Maar of het ook verstandig is om je verlangens te uiten is een ander verhaal.
Ik twijfel nogquote:Op zondag 13 maart 2011 19:39 schreef Cocktailprikker het volgende:
Nja knappe vent als jou het wel lukt, maar ik zeg het is spelen met vuur...
No worriesquote:Op zondag 13 maart 2011 19:51 schreef Cocktailprikker het volgende:
Niet komen huilen he als het achteraf toch meer gezeik oplevert
Natuurlijk is er een spanning.. Jullie beiden weten wat jullie fijn vinden, je hebt het immers al vaak meegemaakt. En als je dan beiden weet dat het kan gebeuren terwijl jullie bij elkaar zijn.. Tsja logisch dat die spanning er isquote:Op zondag 13 maart 2011 19:50 schreef Mc.Chicken het volgende:
[..]
Ja klopt. Ik heb dat ook wel met één ander meisje gehad. Maar het is net alsof dat sinds het uit is & we elkaar een tijdje niet hebben gesproken en gezien, er nu weer een bepaalde spanning opgebouwd word.
Ik twijfel nogen misschien dat het nog wel een paar weken duurt voordat het eindelijk zover is hoor..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |