Dat is een eigen invulling, dat iemand nav de stemming het huis zou moeten verlaten. Dat is niet waarvoor er wordt gestemd. Er wordt gestemd voor het NIET verlaten van het huis.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 06:02 schreef Marrije het volgende:
Dat er iemand het huis zou moeten verlaten lees ik steeds.
Het woordje zou laat nog behoorlijk wat ruimte over voor het tegenovergestelde.
En wat betreft het moeten, van wie? Is dat zo vastgelegd?
En dan nog maar te zwijgen over verlaten, done en daarna weer terugkomen.
En het kan ook nog zo zijn dat servio en alex bij een exit niet terug zouden zijn gekomen.
Dus heeft het stemmen wel degelijk zin gehad.
Zonde van het geld.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 10:34 schreef Flashbox het volgende:
Zijn jullie hier nu nog bezig, het ligt puur alleen maar aan jezelf dat je er elke keer weer intrapt om te gaan sms'en
Ik zou vooral blijven stemmen
Dit was niet van te voren bekend. Dit is ter plekke bedacht.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 00:58 schreef bambino82 het volgende:
[..]
Natuurlijk wel, als van te voren al bekend was bij de regie dat er niemand uit zou gaan heeft men de kijkers een verkeerd beeld voorgeschoteld en krijgt men dus niet hetgeen waar men voor betaald.
Waar komt dat verhaal dat Maik terug zou komen eigenlijk vandaan???quote:Op zaterdag 5 maart 2011 10:37 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Dit was niet van te voren bekend. Dit is ter plekke bedacht.
Telegraafquote:Op zaterdag 5 maart 2011 10:41 schreef scooby-doo het volgende:
[..]
Waar komt dat verhaal dat Maik terug zou komen eigenlijk vandaan???
Ze hebben toch laten zien wie het huis definitief moest verlaten -> Helemaal niemand. Ze heeft nergens gezegd dat 1 bewoner het huis definitief ging verlaten. Ze heeft gezegd dat je te zien krijgt WIE het huis moet verlaten, en tadaa verrassing, niemand hoeft het huis te verlaten.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 09:33 schreef haroldvanhoof het volgende:
QUOTE van renate verbaan, stem op jou favoriet, en zie straks wie het huis DEFENITIEF zal moeten verlaten .
Kerel dat jij zo dom bent om op 2 mensen te stemmen dat is jouw probleem. SS vraagt jou op je favoriet te stemmen, dat jij geen favoriet wil hebben maar een pispaaltje is nogmaals jouw probleem.quote:zo zijn er ook mensen die dus op 2 personen gestemd hebben, om 1 iemand er uit proberen te stemmen
Kun je vinden maar SS bepaalt de spelregels, en hoe vaak is er in het programma al verteld dat er onverwachte wendingen in het vooruitzicht stonden..quote:ik vind het pure oplichterij, dat er dan NIEMAND het huis verlaat,.
En hoe had je dan nog ooit iemand z'n halve kluis afgepakt?quote:het was anders geweest,. als ze met de BEWONERS een SPELLETJE hadden gespeeld, door net te doen alsof er deze week iemand uit zou gaan, maar dat wij als KIJKERS wel wisten , dat er niet gestemd KON/HOEFDE worden, dan was het in het belang van het spel, nu is het EIGEN belang voor NET5
Hij is nu en dan te zien op de streams.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 14:14 schreef scooby-doo het volgende:
[..]
Als de telegraaf de bron is, dan heb ik mijn twijfel.
We zullen t zien maandag.
Was ook in de uitzending van gisterenquote:Op zaterdag 5 maart 2011 14:14 schreef scooby-doo het volgende:
[..]
Als de telegraaf de bron is, dan heb ik mijn twijfel.
We zullen t zien maandag.
Oke. dat was me ontgaan. Had iets belangrijkers,te doen, dus gemistquote:Op zaterdag 5 maart 2011 14:42 schreef Papiergeld het volgende:
[..]
Was ook in de uitzending van gisteren
dat klopt inweze toch ook maik maakt kans op 50.000 als hij wint (moet delen met nr 2) dus geen 100.000 en ik neem aan dat hij zonder kluisgeld het huis ingaat 0.00 dusquote:Op zaterdag 5 maart 2011 02:35 schreef Papiergeld het volgende:
Speciaal voor jullie huilebalken nog even een quote uit de eliminatieshow die al wat lampjes had moeten doen branden
5:45 - Renate: "Een van deze 3 heren maakt na vanavond geen kans meer op de hoofdprijs van 100.000 euro in de finale en hij zal ook zijn kluis moeten inleveren."
wat dan zou betekenen dat maik een voorkeurs behandeling krijgt ,wat dus niet eerlijk is tegenver de winkansen van de andere (even denkend aan jurien en cyntia en de andere die wel na een stemming het huis moeten verlaten en niet zon voorkeurs behandeling krijgen)quote:Op zaterdag 5 maart 2011 06:02 schreef Marrije het volgende:
Dat er iemand het huis zou moeten verlaten lees ik steeds.
Het woordje zou laat nog behoorlijk wat ruimte over voor het tegenovergestelde.
En wat betreft het moeten, van wie? Is dat zo vastgelegd?
En dan nog maar te zwijgen over verlaten, done en daarna weer terugkomen.
En het kan ook nog zo zijn dat servio en alex bij een exit niet terug zouden zijn gekomen.
Dus heeft het stemmen wel degelijk zin gehad.
Als je nou zelf je lesje leert en geen smsje's stuurt naar dit soort tuig ben je toch ook klaar..quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:21 schreef haroldvanhoof het volgende:
ik weet dat stemmen op dergelijke programmas meestal niet 100% eerlijk is, zoals strawberry aangeeft, lijnen dicht etc, maar dit is nog nooit gebeurd in de Nederlandse tv historie,. ik weet dat het klinkt alsof ik overdrijf, maar dit zou in de 2e kamer zelfs vragen op moeten roepen , dit kan echt niet,
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |