Indirect is toch echt wat anders dan zeggen dat iemand een NSB'er is...quote:Op donderdag 3 maart 2011 17:53 schreef hondjes het volgende:
[..]
Indirect doelde hij op mensen die op rechts stemmen.
Dat is complete onzin en je weet dat. Gert heeft compleet gelijk wat mij betreft. Het was niet aan hem hoor die ban.quote:Op donderdag 3 maart 2011 17:50 schreef De_Kardinaal het volgende:
Ik weet niet eens wat er allemaal gebeurd is. Het enige wat ik las was Gert die nogal last had van een kort lontje (Geeft niet Gert het gaat om wat je ermee doet!) en men had het over de ban van Teun.
quote:Op donderdag 3 maart 2011 17:53 schreef Leandra het volgende:
Mijn hemel, nog even en iedere PVV-stemmer voelt zich aangesproken als ik Wilders een zak hooi noem...
Hoe kan ik nou weten dat het complete onzin is? Ik zeg overal dat ik niet weet wat er gaan was. Ik las alleen iets dat Gert zelf zei dat ie last had van een kort lontje of weet ik wat en even weg ging. Als ik alles zou weten zou ik niet vragen wat er gaande was niet?quote:Op donderdag 3 maart 2011 17:56 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat is complete onzin en je weet dat. Gert heeft compleet gelijk wat mij betreft. Het was niet aan hem hoor die ban.
dat ook nog eens inderdaad. En was jij het niet, of Lea, die zei dat die dingen elders op fok ook gewoon kunnen. En dat is ook gewoon fok.quote:Op donderdag 3 maart 2011 17:55 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja klopt. En hij noemde de PVV geen NSB-partij, maar gebruikte een half en doorgestreept ander woord. Het woord NSB sloop later pas in de discussie die overigens zonder remlof verliep.
Ja he? Die zit er al tientallen jaren te zagen. En dat petjes verhaal heb ik ook gevolgd. Zo grappigquote:Op donderdag 3 maart 2011 17:54 schreef mootie het volgende:
Soury, dat zaagmannetje is echt zo leuk!
(ik doorbreek even het geleuter)
Het is niet grappig meer,quote:Op donderdag 3 maart 2011 17:58 schreef Jian het volgende:
Teun is gewoon beloond voor zijn gehele oeuvre van de laatste paar dagen.
Remlof is slechts een links fanaticus die af en toe een beetje doorslaat, da's zo nu en dan best grappig
Hoe kwam jij erachter dat hij er zat?quote:Op donderdag 3 maart 2011 17:59 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja he? Die zit er al tientallen jaren te zagen. En dat petjes verhaal heb ik ook gevolgd. Zo grappig
Hij kan dus voor geen meter zagen.quote:Op donderdag 3 maart 2011 17:59 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja he? Die zit er al tientallen jaren te zagen.
Ook dat klopt: in POL kun je de PVV gerust noemen wat remlof impliceerde, mits je het maar kunt onderbouwen. In NWS heb ik het eigenlijk ook nog nooit bestraft gezien tenzij het in het kader van een flame war was.quote:Op donderdag 3 maart 2011 17:59 schreef Marrije het volgende:
[..]
dat ook nog eens inderdaad. En was jij het niet, of Lea, die zei dat die dingen elders op fok ook gewoon kunnen. En dat is ook gewoon fok.
Je hebt gelijk, was het even vergeten.quote:Op donderdag 3 maart 2011 18:02 schreef Jian het volgende:
[..]
Och, hondjes het berust toch allemaal op hoeveel waarde je hecht aan wat iemand zegt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |