http://www.eredivisie.nl/(...)g_excelsior-psv.htmlquote:Op zondag 6 maart 2011 12:46 schreef Hitmewithmusic_ het volgende:
Waar kan ik de samenvatting kijken?
Ik ben het met je eens, ik vind Issackson ook al weken goed keepenquote:Op zondag 6 maart 2011 12:13 schreef DS4 het volgende:
[..]
Aanvoer was kut. Niet zijn schuld...
[..]
Speelde de tweede helft prima in een niet geweldig draaiend PSV (maar wat loopt die bal ook slecht op dat veld... onbespeelbaar lijkt het wel).
[..]
Ik vond hem ongeveer even slecht presteren in de eerste en de tweede...
[..]
Had ook volgens mij aardig wat last van het veld.
[..]
Buiten het doelpunt en een actie in de tweede helft deed hij het gewoon prima.
Naar mijn mening beide geen penalty, veels te licht gegeven. Dus PSV zou dan alsnog gewonnen hebben. Nederlandse abitrage is gewoon zwaar onder de maat.quote:Op zondag 6 maart 2011 12:42 schreef Buitendam het volgende:
Na nog eens terug te hebben gekeken vind ik die penalty van Koevermans terecht. Hij zei dat ie hoopte op contact met de keeper, omdat ie vanuit die positie niet kon scoren en die knal op z'n enkels is in mijn ogen wel degelijk een overtreding.
Dankje!quote:Op zondag 6 maart 2011 12:47 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
http://www.eredivisie.nl/(...)g_excelsior-psv.html
Dat is waar, maar als je er al naar toe gaat met het gevoel, hier kunnen we wel eens punten tegen verspelen, sta je al met 1-0 achter..quote:Op zondag 6 maart 2011 13:29 schreef HL_Dog43 het volgende:
Dat zeiden we van andere ploegen dit seizoen ook....
Maar ook een heel vervelend weekend... Eerst maar eens zien, gister liep ook alles behalve soepel.quote:Op zondag 6 maart 2011 13:18 schreef Dj_Day-V het volgende:
Over 2 weken is ook wel leuk...
PSV - FC Utrecht
ADO Den Haag - Ajax
Excelsior - FC Twente
Kan weer een mooi PSV weekend worden
Ja dat is zo en ook Ola zal er niet bij zijn dan. Toch wel een gemis. Ola is misschien wel belangrijker voor PSV dan Ibi was..quote:Op zondag 6 maart 2011 13:34 schreef HL_Dog43 het volgende:
Dat is waar, maar als je Berg heel de tijd in de spits laat spelen (leest u mee Fred?), dan zijn de kansen op een doelpunt alweer flink geslonken!
Het is een gewaagde uitspraak dat weet ikquote:Op zondag 6 maart 2011 13:36 schreef HL_Dog43 het volgende:
Hmm.... daar heb ik mijn twijfels over Bos.
Wel zeker is dat zowel met Ibi,Ola en Reis de reis naar de 3 punten wat makkelijker was.
Berg scoort te weinig (veel te weinig), maar is wel een prima aanspeelpunt in de spits. Ik zie geen betere. Koevermans is als basisspeler nooit echt succesvol. Nijland en Zeefuik zijn gewoon nog niet goed genoeg. Zouden wel meer speeltijd mogen krijgen overigens.quote:Op zondag 6 maart 2011 13:34 schreef HL_Dog43 het volgende:
Dat is waar, maar als je Berg heel de tijd in de spits laat spelen (leest u mee Fred?), dan zijn de kansen op een doelpunt alweer flink geslonken!
Die zijn in het Noorden echt de weg kwijtquote:Op zondag 6 maart 2011 15:33 schreef Dj_Day-V het volgende:
Die laatste speeldag komt wel goed, zelfs Heracles staat nu voor in Groningen...
Heb de beelden nog niet teruggezien, zit nu in de trein. Zal straks even terug kijken en dan laat ik het hier even wetenquote:Op zondag 6 maart 2011 22:08 schreef de_boswachter het volgende:
Buitendam, welke van de 3 bananen was je ?
Heb toevallig nog een foto met een banaan duidelijk op, lol.
Bij de samenvatting van PSVtv helemaal rechtse banaan:Dquote:Op zondag 6 maart 2011 22:08 schreef de_boswachter het volgende:
Buitendam, welke van de 3 bananen was je ?
Heb toevallig nog een foto met een banaan duidelijk op, lol.
Leuk filmpje met epische film muziekquote:
Zeker.. Die aftocht van Reisquote:Op maandag 7 maart 2011 20:03 schreef HL_Dog43 het volgende:
[..]
Leuk filmpje met epische film muziek
Ja d'r ging sowieso een hoop paupervolk mee, man. "Wie niet springt is een jood" en "Volgend jaar naar Helmond Sport", maar eigen team aanmoedigen, ho maar.quote:Op maandag 7 maart 2011 22:25 schreef de_boswachter het volgende:
Waren zich voor de wedstrijd ook twee gasten aan jullie aan het ergeren 'want ze stonden achter twee van die kutbananen en zagen geen fuck'.
Ja, dat is ieder jaar weer een meningverschil. Zelfs tussen veteranen onderlingquote:Op maandag 7 maart 2011 22:41 schreef de_boswachter het volgende:
Oh dan was ik dus niet de enige die het opviel... Maar goed, ik was me op voorhand al aan het ergeren op dat een groot gedeete verkleed was.
Sorry hoor (niet voor jou ofzo) maar blijf dan in het cafe staan zuipen met je apepakkie aan. Groot gedeelte was stront en strontzat, echt heel irritant.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |