Ehm, ehm, ehm, nou ehm, neequote:Op woensdag 2 maart 2011 23:05 schreef friemelaar het volgende:
zijn er vandaag nog interessante onderwerpen![]()
zoals hoe snel het gras inmiddels weer groeit ofzo
Sofiequote:Op woensdag 2 maart 2011 23:08 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ehm, ehm, ehm, nou ehm, neeBehalve dan dat mijn poes Sofie de afgelopen dagen zo lief is
Thanksquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:07 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Nou ja, als je inderdaad veel piekert cq nadenkt op een negatieve manier dan is het niet zo vreemd dat slapen niet zo lekker gaatTenminste, dat is vaak dan een van die gebieden waarop het minder goed gaat
Ik weet natuurlijk niet wat er speelt en of het drinken van alcohol werkelijk een effect heeft op dit alles, maar wat ik wel weet is dat alcohol het wel kan verergeren... Dat heb ik helaas moeten zien bij de man van een vriendin van me... Dus ik denk dat het verstandig is om gewoon eerst eens na te gaan waar jij denkt dat het aan ligt en van daaruit te proberen wat werkt... Sterkte in elk geval.
Sofietjequote:Op woensdag 2 maart 2011 23:08 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ehm, ehm, ehm, nou ehm, neeBehalve dan dat mijn poes Sofie de afgelopen dagen zo lief is
Hilde is heerlijk ondeugendquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:09 schreef MPG het volgende:
[..]
Sofie![]()
En en en Hilde? Hoe is het daar nog mee
?
ik luister altijd deze versiequote:
Dat je lichter slaapt als je gedronken hebt klopt iddquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:10 schreef Stuart het volgende:
[..]
Thanks
Ik denk dat het momenteel vooral meer 'piekeren' is en door het drinken wordt ik sneller moe maar slaap ik geloof ik weer lichter. Hmmmz. Ergens heb ik het gevoel dat ik moet minderen gewoon voor mijn gezondheid eigenlijk![]()
3 biertje is niet echt drinken tochquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:10 schreef Stuart het volgende:
[..]
Thanks
Ik denk dat het momenteel vooral meer 'piekeren' is en door het drinken wordt ik sneller moe maar slaap ik geloof ik weer lichter. Hmmmz. Ergens heb ik het gevoel dat ik moet minderen gewoon voor mijn gezondheid eigenlijk![]()
Jaaaaa Hilde is echt een knuffelkontquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:11 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Hilde is heerlijk ondeugendDie mrauwde vandaag de hele dag vrolijk door de kamer
![]()
En knuffelen kan ze als de beste
Maar elke dag 3 biertjes is dan wel weer drinkenquote:
ja en je bent ook gelijk alcoholist zekerquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:13 schreef MPG het volgende:
[..]
Maar elke dag 3 biertjes is dan wel weer drinken...
je bent iig afhankelijk als je merkt dat je lichaam zo reageert..quote:Op woensdag 2 maart 2011 23:13 schreef PeZu het volgende:
[..]
ja en je bent ook gelijk alcoholist zeker
Ja, van drank kun je wel makkelijker inslapen zegt men (ik zelf merk er maar weinig vanquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:10 schreef Stuart het volgende:
[..]
Thanks
Ik denk dat het momenteel vooral meer 'piekeren' is en door het drinken wordt ik sneller moe maar slaap ik geloof ik weer lichter. Hmmmz. Ergens heb ik het gevoel dat ik moet minderen gewoon voor mijn gezondheid eigenlijk![]()
Blijkbaarquote:
bets heftige reactie op drie biertjes, als je dat dagelijks doet dan is 3 bier niksquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:14 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
je bent iig afhankelijk als je merkt dat je lichaam zo reageert..
14 jaar en ongeveer 330 dagen, ik winquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:16 schreef Solique het volgende:
[..]
Blijkbaar
Al 3 weken niets meer gedronken.
Hahahahaquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:11 schreef friemelaar het volgende:
[..]
Sofietje![]()
Wij hadden gisteren bezoek van een grote rode kater![]()
Die stond te miaawen op de plaats en kwam spontaan binnen en ging eten uit het bakje van onze poes![]()
Na kwartiertje had hij blijkbaar voldoende gegeten en wilde weer naar buiten
Jaquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:12 schreef MPG het volgende:
[..]
Jaaaaa Hilde is echt een knuffelkont...
EN hoe ze op de sintmeet op mijn boterham met kipkerrie zat te azen...
Dat is waarquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:16 schreef PeZu het volgende:
[..]
bets heftige reactie op drie biertjes, als je dat dagelijks doet dan is 3 bier niks
Ik geloof ook echt dat door het drinken ik moe ben etc. maar zonder kom ik helemaal niet in slaap en ik vind slaappillen etc. ook geen prettig ideequote:Op woensdag 2 maart 2011 23:12 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
Dat je lichter slaapt als je gedronken hebt klopt iddje bent minder uitgerust en je lichaam is constant bezig de alcohol te verwerken, wat ook energie kost. Dus als je structureel drinkt ( hoeft helemaal niet heel veel te zijn) ben je sowieso vermoeiender om die redenen.
dat betwijfel ik ook, als je al tijdne 3 biertjes drinkt op een avond is het effect daarvan vij laag en bovendien snel uit je lijf en mmerk je er snacht weinig vanquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:18 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Dat is waarEn ik heb zelf dus ook echt geen flauw idee of het echt aan de biertjes ligt
![]()
Het zijn in NL maten 5 flesjes per werkdagquote:
Maar misschien iets van warme melk proberen? Of iets homeopathisch? Of gewoon lavendel oliequote:Op woensdag 2 maart 2011 23:19 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ik geloof ook echt dat door het drinken ik moe ben etc. maar zonder kom ik helemaal niet in slaap en ik vind slaappillen etc. ook geen prettig idee![]()
de hoeveelheid alcohol zal niet zozeer schadelijk voor je lichaam zijn, maar als je merkt dat je minder goed functioneert als je meer of minder alcohol drinkt, dan weet je wel dat je lichaam ( hoeft niet in sterke mate ) afhankelijk is. En dat lijkt me wel het moment dat je er het beste iets mee zou kunnen doen.quote:Op woensdag 2 maart 2011 23:18 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Dat is waarEn ik heb zelf dus ook echt geen flauw idee of het echt aan de biertjes ligt
![]()
in hoeveel tijd?quote:Op woensdag 2 maart 2011 23:20 schreef Stuart het volgende:
[..]
Het zijn in NL maten 5 flesjes per werkdag
quote:Op woensdag 2 maart 2011 23:13 schreef PeZu het volgende:
[..]
ja en je bent ook gelijk alcoholist zeker
quote:Op woensdag 2 maart 2011 23:17 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
HahahahaSchattig
[..]
Ja
Ze kwam nu net naast me liggenDus Sofie ligt heerlijk boven de verwarming en Hilde naast me
![]()
Wat lijkt me dat heerlijkquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:21 schreef RockNijntje het volgende:
slaapproblemen? Daar heb ik dus echt geen last van![]()
het zal wel iets schelen met sneller in slaap kunnen vallen, maar ik denk wel dat dat grotendeels placebo is ook hoor.. zo van "nu heb ik er drie op, nu kan ik lekker slapen" ipv "ik heb er twee op, ik hoop maar dat ik straks kan slapen". snap je wat ik bedoel?quote:Op woensdag 2 maart 2011 23:19 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ik geloof ook echt dat door het drinken ik moe ben etc. maar zonder kom ik helemaal niet in slaap en ik vind slaappillen etc. ook geen prettig idee![]()
Ja, ik begin me ook wel wat zorgen te maken over mijn drinken eigenlijk. Afgelopen zondag had ik iets van 9 pints op (dat zijn iets van 17 flesjes) en ik voelde me niet eens aangeschoten. Gewoon eng hoe snel het went om steeds meer te drinkenquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:15 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ja, van drank kun je wel makkelijker inslapen zegt men (ik zelf merk er maar weinig van), maar je slaapt idd wel lichter/slechter... En drank is sowieso erg ongezond, ik denk zelfs net zo ongezond als roken als je het structureel doet
Een drankje op z'n tijd is lekker, een keertje doorzakken is uiteraard ook geen probleem, maar elke avond structureel alcohol drinken is niet echt verstandig
Jij bent nog niet zo ver als die man van mijn vriendin denk ik, maar toen die stopte met drinken
![]()
kreeg ie zoveel meer energie! Hij doet weer dingen. Misschien dat het je ergens toch een beetje remt, maar dat is gokken voor mij
En misschien anders gewoon een keertje babbelen met vrienden of een professional? Gewoon, dat je je ei kwijt kunt, dat lucht misschien ook op? Als anderen objectief naar hetgeen waarover jij piekert kijken, dan zul je misschien verstelt staan over hoe simpel een eventuele oplossing kan zijn![]()
Jij slaapt gewoon nietquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:21 schreef RockNijntje het volgende:
slaapproblemen? Daar heb ik dus echt geen last van![]()
Ik kan echt overal slapenquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:22 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Wat lijkt me dat heerlijkIk heb m'n hele leven (ja echt, vanaf baby af aan al) problemen met slapen
* littledrummergirl tikt in stressvolle periode melatonine naar binnen om te kunnen slapenquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:22 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Wat lijkt me dat heerlijkIk heb m'n hele leven (ja echt, vanaf baby af aan al) problemen met slapen
Wellusquote:
Ben jij stiekem toch een dochter van Symquote:
ik neem wel een kattenoogjequote:Op woensdag 2 maart 2011 23:23 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
* littledrummergirl tikt in stressvolle periode melatonine naar binnen om te kunnen slapen![]()
Niet dat ik weetquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:23 schreef MPG het volgende:
[..]
Ben jij stiekem toch een dochter van Sym?
Gelukkig maarquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:21 schreef RockNijntje het volgende:
slaapproblemen? Daar heb ik dus echt geen last van![]()
Oeh, dat is inderdaad best engquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:23 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ja, ik begin me ook wel wat zorgen te maken over mijn drinken eigenlijk. Afgelopen zondag had ik iets van 9 pints op (dat zijn iets van 17 flesjes) en ik voelde me niet eens aangeschoten. Gewoon eng hoe snel het went om steeds meer te drinken
Ehm, ik ben niet zo'n prater ben ik bang. Niet met vrienden en ook niet met onbekenden. Ben nu voor mijn doen al heel erg open eigenlijk
Wát doe je nuquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:23 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
WellusWat moet ik anders de hele nacht doen?
weltruste Solquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:24 schreef Solique het volgende:
Ik ga maar eens slapen, ben verrot en nu ook nog een k*t humeur erbij.![]()
Trusten allen
Ja, misschien is dat inderdaad wel zo jaquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:23 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
het zal wel iets schelen met sneller in slaap kunnen vallen, maar ik denk wel dat dat grotendeels placebo is ook hoor.. zo van "nu heb ik er drie op, nu kan ik lekker slapen" ipv "ik heb er twee op, ik hoop maar dat ik straks kan slapen". snap je wat ik bedoel?
Welterusten Solquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:24 schreef Solique het volgende:
Ik ga maar eens slapen, ben verrot en nu ook nog een k*t humeur erbij.![]()
Trusten allen
Ik ben echt veel fitter de volgende dag als ik rond 2 uur ga slapenquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:25 schreef friemelaar het volgende:
[..]
Wát doe je nu![]()
Je had allang moeten slapen hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |