Volgende keer weerquote:Op woensdag 2 maart 2011 22:59 schreef Dizorn het volgende:
Goed bezig Spirit. Die gozer dan
(Zou het wel in een spoiler zetten tis beeetje groot)
Nou ja je weet nu wel dat die goed is met een tongquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:06 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Volgende keer weerWat een figuur zeg...
Woei!!quote:Op woensdag 2 maart 2011 23:07 schreef Wicked-Game het volgende:
[..]
Nou ja je weet nu wel dat die goed is met een tong
Vandaar mijn vraag...quote:Op woensdag 2 maart 2011 22:54 schreef Dizorn het volgende:
[..]
Je kan er wel een hoop uithalen maar dat hoeft lang niet altijd te kloppen. Maar een goede eerste indruk blijft een goede eerste indruk natuurlijk
Nee, had ik ook met de mannen.quote:En ja ik vind het echt vreselijk al die profielen die leeg zijn met "Als je wat wil vragen stuur me maar een berichtje". Behalve dan dat je van iedereen hoort dat ze gestalkt worden door oude mannen (goh, met zo'n "profiel"), haal je er gewoon niets uit. En dan kunnen ze nog zo leuk eruit zien op hun foto's maar dan heb ik iig geen behoefte om het te gaan proberen
Ook een manier!quote:Ja genoeg te vinden als je geen eisen steltMaar ik ben niet zo wanhopig dat ik iedereen ga proberen te hosselen
Sorry.. Heb het al ge-editquote:
Hou moed!quote:Op woensdag 2 maart 2011 23:19 schreef Dizorn het volgende:
Denk dat het er vanavond niet meer van komt met de MSN. Dan maar morgen
Dat heb ik ook vaak sinds ik de nieuwe versie gebruik van msn.. Balen is dat altijd!quote:Op woensdag 2 maart 2011 23:21 schreef Wicked-Game het volgende:
[..]
Hou moed!
Ik heb een ander probleem, dame msn gegeven heeft mij al 2x toegevoegd beide keren krijg ik de bevestiging niet in MSN (laatste tijd vaker last van helaas). Dus nu maar haar mail gevraagd dat ik haar toevoeg want dat werkt dan wel weer... te bizar voor woorden. MSN sucks..
Waarom dan toegevoegd? Of vind je het lelijk toch niet zo'n probleem (waarom zeg je het danquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:27 schreef iwannabehigh het volgende:
Ik heb heel vaak dat mensen geblokkeerd in mijn lijst staan. Ik heb trouwens ook de msn van een meisje/vrouw van 22. Nog niet mee gepraat, alleen maar toegevoegd, ze heeft wel ongeveer dezelfde interesses alleen ik vind haar lelijk
Ik wil niet zo kortzichtig zijn om alleen maar naar uiterlijk te kijken, maar ja.. tegenstrijdig allemaalquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:33 schreef Dizorn het volgende:
[..]
Waarom dan toegevoegd? Of vind je het lelijk toch niet zo'n probleem (waarom zeg je het dan).
Altijd leuk die weirdo's!quote:Op donderdag 3 maart 2011 08:56 schreef J0ycie88 het volgende:
Gisteravond weer eens op Paiq gezeten na lange tijd, maar wat tref je af en toe toch vage gasten aan daar..
De ene legde woorden in mijn mond die ik nooit had getypt.. En bleef vasthouden dat het wel zo was..
En de ander wilde me wel mond op mond beademing geven als ik mee zou gaan hardlopen.
Maar goed, wie weet die volgende keer beter
Vanaf vandaag eerst 3 dagen carnavallen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |