Allemaal zaken die al jaren spelen en jij geeft het huidige kabinet de schuld van dat alles? Ik denk niet dat je je slechter kunt diskwalificeren...quote:Op woensdag 2 maart 2011 11:23 schreef Compatibel het volgende:
Allerslechtste kabinet aller tijden. Wedden dat er over tien jaar allerlei commissies worden ingesteld hoe het in godsnaam zo kon misgaan?
- Wtf is er met het onderwijs gebeurd? Waarom stellen we internationaal geen klap meer voor, zitten de meeste leraren overspannen thuis, kunnen studenten hun studieschuld niet meer ophoesten en is het niveau van afgestudeerden zo dramatisch?
- Waarom kunnen jongeren geen huis meer betalen (combinatie slechter onderwijs en niet hervormen woningmarkt vrienden, nog bedankt voor je stem op de vvd)
- Waarom heeft de vergrijzing zulke desastreuze gevolgen?
- Waarom is het gas nu op en de olie zo duurAlternatieven hebben we niet.
Enzovoort. Voor de bovenmodale babyboomers die het toch al prima hadden is dit een pretkabinet, voor jongeren een nachtmerrie.
Als je doelt op WOII dan is het niet grappig meer, 2009 belde..quote:Op woensdag 2 maart 2011 11:43 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Er komen geen Belgische toestanden
Eerder Duitse toestanden
Pffff... de crisis is nog lang niet voorbij.... ze is gedempt door de geldpers aan te zetten. De crisis komt binnenkort in volle en veel heftiger omvang terug.quote:Op woensdag 2 maart 2011 11:44 schreef El_Liberaliste het volgende:
Lijkt me trouwens dat de genen met de grootste bekken hier maar even het land moeten gaan leiden, dat net uit een wereldwijde crisis aan het kruipen is.
Kan je over van mening verschillen, ben niet economisch voldoende om daar 'ja' of 'nee' op te zeggen.quote:Op woensdag 2 maart 2011 11:45 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Pffff... de crisis is nog lang niet voorbij.... ze is gedempt door de geldpers aan te zetten. De crisis komt binnenkort in volle en veel heftiger omvang terug.
Mag ik vragen wat jij stemt/hebt gestemd Waht?quote:Op woensdag 2 maart 2011 11:33 schreef waht het volgende:
[..]
En als blijkt dat het best goed gaat zal klagend Nederland het lot een handje helpen om te bewijzen dat dit zeker wel het slechtste kabinet aller tijden is. Al gaan we allemaal ten onder, gelijk zullen ze hebben!
True, best jammer eigenlijk.quote:Op woensdag 2 maart 2011 11:34 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dat is andersom net zo goed het geval.
Nee ik bedoel erop dat de zittende Duitse coalitie ook zijn meerderheid in de Duitse senaat kwijt is en de SPD moet meepratenquote:Op woensdag 2 maart 2011 11:44 schreef El_Liberaliste het volgende:
[..]
Als je doelt op WOII dan is het niet grappig meer, 2009 belde..
Ik ga op de VVD stemmen.quote:Op woensdag 2 maart 2011 11:46 schreef 2dope het volgende:
[..]
Mag ik vragen wat jij stemt/hebt gestemd Waht?
Is dat een 'trouwe' stem of een ommezwaai t.o.v. partijen waar je eerder op stemde?quote:
Okay, sorry voor het misverstand danquote:Op woensdag 2 maart 2011 11:47 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nee ik bedoel erop dat de zittende Duitse coalitie ook zijn meerderheid in de Duitse senaat kwijt is en de SPD moet meepraten
En ik hoor geen berichten over een onbestuurbaar Duitsland
Geen trouwe stem maar ook geen ommezwaai. Het CDA, de VVD en D66 zijn partijen waarop ik tevreden kan stemmen.quote:Op woensdag 2 maart 2011 11:48 schreef 2dope het volgende:
[..]
Is dat een 'trouwe' stem of een ommezwaai t.o.v. partijen waar je eerder op stemde?
Het zal moeilijker worden om kortzichtige voorstellen aangenomen te krijgen. Maar ook Groenlinks en D66 willen wel bezuinigen dus als het kabinet netjes zijn best doet komt het helemaal goed.quote:Op woensdag 2 maart 2011 11:49 schreef El_Liberaliste het volgende:
[..]
Okay, sorry voor het misverstand dan
Ik ben ook niet bang dat het land onbestuurbaar zal worden, maar het zal wel lastiger worden en dat kan contra-productief werken.
Gelukkig zijn de meeste oppositiepartijen wel schappelijk en bereid mee te stemmen met bepaalde voorstellen die ze steunen, met uitzondering van de pvda
Agreequote:Op woensdag 2 maart 2011 11:50 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het zal moeilijker worden om kortzichtige voorstellen aangenomen te krijgen. Maar ook Groenlinks en D66 willen wel bezuinigen dus als het kabinet netjes zijn best doet komt het helemaal goed.
Wanneer ze eenmaal bloed ruiken zal dat wel lastiger worden, dan gaan ze denk ik eerder dwarsliggen en aansturen op een breuk.quote:Op woensdag 2 maart 2011 11:50 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het zal moeilijker worden om kortzichtige voorstellen aangenomen te krijgen. Maar ook Groenlinks en D66 willen wel bezuinigen dus als het kabinet netjes zijn best doet komt het helemaal goed.
Allemaal bangmaak propagandaquote:Op woensdag 2 maart 2011 11:58 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Wanneer ze eenmaal bloed ruiken zal dat wel lastiger worden, dan gaan ze denk ik eerder dwarsliggen en aansturen op een breuk.
Dit zijn juist het type steuntrekker dat massaal op de PVDA stemt, gesubsuidieerd de hele dag bier drinken. Wie wil dat nou niet?quote:Op woensdag 2 maart 2011 11:07 schreef Hexagon het volgende:
Stem voor nog verdere vernieling en proletenmentaliteit, stem voor het kabinet
[ afbeelding ]
Neuh hoor, die stemmen PVV omdat ze de vinden dat de moslims moeten opbokkenquote:Op woensdag 2 maart 2011 12:01 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Dit zijn juist het type steuntrekker dat massaal op de PVDA stemt, gesubsuidieerd de hele dag bier drinken. Wie wil dat nou niet?
Onzin. Als je tegen hun voorstellen bent, ben je er maar al te blij mee als deze voorstellen worden afgekeurd. Aanhangers van dit kabinet moeten eens stoppen met doen of slechte veranderingen beter zijn dan geen veranderingen.quote:Op woensdag 2 maart 2011 11:39 schreef El_Liberaliste het volgende:
Ongeacht of je het ideologisch met het kabinet eens of oneens bent, het is onwenselijk dat een kabinet telkens (zie kabinetten Balkenende) wordt onderbroken waardoor nog niet uitgevoerde of half uitgevoerde plannen weer op de schop moeten. Kost een hoop geld, en veel stilstand, wat ook weer geld kost.
Kijk maar naar België.
Valt mee, dat is wat ik zou doen als ik hen was.quote:
Etsu.quote:
Een paar posts voor je heb ik het wat genuanceerd.quote:Op woensdag 2 maart 2011 12:04 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Onzin. Als je tegen hun voorstellen bent, ben je er maar al te blij mee als deze voorstellen worden afgekeurd. Aanhangers van dit kabinet moeten eens stoppen met doen of slechte veranderingen beter zijn dan geen veranderingen.
quote:Op woensdag 2 maart 2011 11:44 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Allemaal zaken die al jaren spelen en jij geeft het huidige kabinet de schuld van dat alles? Ik denk niet dat je je slechter kunt diskwalificeren...
Oke, ik heb je alleen zien nuanceren dat het land onbestuurbaar zou worden, misschien heb ik een post gemist. Ik zie trouwens niet in waarom ik mijn UN geen eer aan zou doen.quote:Op woensdag 2 maart 2011 12:29 schreef El_Liberaliste het volgende:
[..]
Een paar posts voor je heb ik het wat genuanceerd.
Tevens doe je je UN geen eer aan
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |