Dat is wel geldig bij mobiele devices, maar niet bij computers die gebruikt worden om rekentaken en dergelijke op uit te voeren. Veel mensen die een Apple kopen weten waarom ze er een kopen. Omdat ze de mogelijkheden willen benutten.quote:Op donderdag 3 maart 2011 12:13 schreef retorbrapi het volgende:
Apple is voor mensen die snappen dat "it's not just about the hardware". Haters zijn vaak mensen die zich blindstaren op specs en features en denken dat ze daarmee het sterkste argument in handen hebben. Bedrijven denken ook nog steeds zo; daarom wil het ze maar niet lukken de iPad bij te benen en gaat ze dat voorlopig ook niet lukken. Want ze vergeten allemaal waar het werkelijk om draait: de user experience.
Een iPhone batterij kan je ook vervangen, en wie overklokt nou de CPU van zijn smartphone. Dan kan je beter een nieuwe kopen.quote:Op donderdag 3 maart 2011 12:22 schreef Hater het volgende:
Wat voor mij ook belangrijk is, is dat ik wat langer mee kan dan een jaar met mijn telefoon. Na een jaar heb ik de mijna een overclock gegeven waardoor de snelheid weer gelijk is aan modernere toestellen. Ook verliest de batterij, van android en iphone, na een jaar tot 40% van het vermogen. Ik vervang dan gewoon de batterij voor een nieuwe, en met een iphone zit je dan met een half zo goede batterij. Kortom een android gaat voor mij langer mee.
Welke mogelijkheden krijg je precies bij Android die iOS niet biedt? Internetten, smsen, bellen, foto's maken, filmpjes maken, muziek luisteren, apps installeren. Wat mist er precies?quote:Op donderdag 3 maart 2011 12:02 schreef Hater het volgende:
Apple is voor kuddedieren die ergens gehoort hebben dat zo'n iphone best wel leuk is eigenlijk. En het er "hip" uit vinden zien om met een iphone te lopen. Android is voor mensen die zelf de hardware specs en de software mogelijkheden hebben vergeleken tussen android en de iphone, en er daardoor achter zijn gekomen dat je betere hardware en meer mogelijkheden krijgt bij android, en dat voor honderden euros minder.
Niet echt een argument, als ik in het centrum van Rotterdam ga staan en aan alle mensen die een Android-telefoon hebben ga vragen of ze een telefoon met een custom ROM hebben geïnstalleerd, dan denk ik dat ik er maximaal één ga tegen komen. Een niche-markt en daarom niet echt een argument. Misschien voor jou persoonlijk, maar niet voor de grote massa omdat bijna niemand dit boeit.quote:Apple denkt voor mensen (welke apps in de appstore komen bijv.) en android is voor mensen die zelf nadenken. Als je je telefoon wil aanpassen waar jij dat wil is een iphone niks voor jou. Wil je custom roms etc, neem dan een android telefoon.
De interface user (quote:Dan is het andwoord van een hoop fanboys: het IU is zo geweldig! Op android is alles aanpasbaar, inclusief het gehele IU, dus ook de mogelijkheid om zelfs het IU van de iphone na te bootsen. Google op MIUI rom.
1. Is een voordeel, maar het faux-multitasking van iOS werkt in 9 van de 10 gevallen net zo goed als true multitasking. Dus heel veel scheelt het niet.quote:
LOL deze post ga ik beantwoorden als ik een PC tot mijn beschikking heb.quote:Op donderdag 3 maart 2011 12:30 schreef Merkie het volgende:
Wat een bullshit man, even deze post ontkrachten hoor brb.
[..]
Welke mogelijkheden krijg je precies bij Android die iOS niet biedt? Internetten, smsen, bellen, foto's maken, filmpjes maken, muziek luisteren, apps installeren. Wat mist er precies?
[..]
Niet echt een argument, als ik in het centrum van Rotterdam ga staan en aan alle mensen die een Android-telefoon hebben ga vragen of ze een telefoon met een custom ROM hebben geïnstalleerd, dan denk ik dat ik er maximaal één ga tegen komen. Een niche-markt en daarom niet echt een argument. Misschien voor jou persoonlijk, maar niet voor de grote massa omdat bijna niemand dit boeit.
[..]
De interface user () van iOS is vele malen beter. Deze is hardwarematig geaccelereerd waardor deze per definitie soepeler is. Daarnaast is iOS veel consistener qua UI, dat kan je van Android niet zeggen. Het ene moment zit je in de IU (again,
) van HTC, dan zit je plotsteling weer in de stock Android IU. Erg verwarrend aangezien Android standaard bijv. veel weg stopt onder de menuknop terwijl HTC alles in tabs (iOS-achtig) onderaan in het beeld stopt. Maar ook weer niet altijd uiteraard, dus het is vaak gissen waar de menu-knop nu weer voor dient. Dit vind ik persoonlijk totaal niet gebruikersvriendelijk en daarom vind ik de IU van iOS veel beter.
[..]
1. Is een voordeel, maar het faux-multitasking van iOS werkt in 9 van de 10 gevallen net zo goed als true multitasking. Dus heel veel scheelt het niet.
2. Google-integratie? Stel de Exchange-account in op iOS mijn contacten, kalender en emailtjes worden direct naar mijn telefoon gepusht. Wat mist er precies?
3. Widgets, nouja, oké. Als je dat leuk vindt.
4. Market, slecht argument. Deze is juist veel slechter. Leuk die vrijheid die je krijgt (welke gebruiker boeit het werkelijk? Alleen internetfanboys), maar in de App Store staan meer en betere apps.
5. Geheugen van Android-telefoons is idd uit te breiden, maar dit is meer een feit dan dat het zozeer een voordeel is. Ik vind het wel fijn dat mijn iPhone standaard met 16GB komt. Daarnaast zegt die website dat je draadloos kan syncen met Android. Ik weet niet precies hoe het ze het bedoelen, maar als ze doelen op de Google-integratie dan kan de iPhone precies hetzelfde.
6. Browser, ondersteunt idd geen Flash. Wel is hij 10x zo vloeiend bij iOS.
7. De iPhone is nu bij alle providers verkrijgbaar, geen argument meer.
8. Raar argument. Keuze is keuze, dat is niet meteen een voordeel of een nadeel.
9. Open vind ik al helemaal geen argument. Open is open en niet beter.
10. Vervangende batterij. Oké, leuk. Niemand vervangt z'n batterij. Daarnaast kan je de iPhone binnen 5 minuten openschroeven en er een andere batterij indoen als je het echt graag wilt.
Ik ben benieuwd.quote:Op donderdag 3 maart 2011 12:43 schreef Hater het volgende:
[..]
LOL deze post ga ik beantwoorden als ik een PC tot mijn beschikking heb.
Heel fijn, maar de iPhone 4 batterij is standaard al stukken beter dan de batterij van willekeurig Android-toestel dus die HOEF je waarschijnlijk nooit te vervangen.quote:Op donderdag 3 maart 2011 12:22 schreef Hater het volgende:
Wat voor mij ook belangrijk is, is dat ik wat langer mee kan dan een jaar met mijn telefoon. Na een jaar heb ik de mijna een overclock gegeven waardoor de snelheid weer gelijk is aan modernere toestellen. Ook verliest de batterij, van android en iphone, na een jaar tot 40% van het vermogen. Ik vervang dan gewoon de batterij voor een nieuwe, en met een iphone zit je dan met een half zo goede batterij. Kortom een android gaat voor mij langer mee.
Ik kan niet wachten hoe onsterfelijk je jezelf gaat maken.quote:Op donderdag 3 maart 2011 12:43 schreef Hater het volgende:
[..]
LOL deze post ga ik beantwoorden als ik een PC tot mijn beschikking heb.
Volgens mij ben je een woord vergeten.quote:Op donderdag 3 maart 2011 13:32 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
Ik kan niet wachten hoe onsterfelijk je jezelf gaat maken.
om dezelfde reden dat Mac OSX altijd heel goed draait zonder driverproblemen: er zijn maar weinig grafische chips die het os gebruiken en derhalve is het makkelijker de GUI hardware accelerated te maken.quote:Op donderdag 3 maart 2011 12:51 schreef retorbrapi het volgende:
En waarom heeft Android nog steeds geen hardware-geaccelereerde interface?
Omdat vrouwen in de keuken horen.quote:
15 seconden en dat snel noemenquote:Op dinsdag 1 maart 2011 13:09 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Was je windows PC nog niet snel genoeg dan, mijn Macbook werkt gewoon, hoef ik niks aan aanpassen![]()
Binnen 15 sec opgestart FTW!
Hele sterke argumentenquote:Op donderdag 3 maart 2011 11:30 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
ik weet niet of je al deze stront ter plekke verzint. of je werkt in een sociale werkplaats oid.
net als je vorige bericht 'je moet geld betalen om voor apple apps te ontwikkelen! (100dollar per jaar.)' volgens mij zit je nog op de basis school.
maar goed ik wil wel een middagje jullie 'developers' wat uitleg geven. a 100 euro per uur.
Ik vraag me af hoe kundig "jullie" developers zijn, als ze al moeite hebben met een scrollable div.quote:Op donderdag 3 maart 2011 15:26 schreef jeoff het volgende:
[..]
Hele sterke argumenten
En om maar even in jouw krachttermen te reageren: Als je met onze developpers zou praten zou je binnen 5 minuten weer terugrennen naar je mamma.. zo ga nu maar weer lekker op je Iphone spelen
nou het zal me benieuwen.quote:Op donderdag 3 maart 2011 15:26 schreef jeoff het volgende:
[..]
Hele sterke argumenten
En om maar even in jouw krachttermen te reageren: Als je met onze developpers zou praten zou je binnen 5 minuten weer terugrennen naar je mamma.. zo ga nu maar weer lekker op je Iphone spelen
Ik heb een HTC gehad en ik heb nu een samsung galaxy europa en bij beide heb je de KEUZE om de software te gebruiken die erbij zit. Wil je dat niet dan kan je ook gewoon je apparaat benaderen via Mass storage device, alleen kan je dan je agenda niet syncen (wat ik niet nodig heb aangezien ik google agenda gebruik dus al overal beschikbaar is)quote:Op woensdag 2 maart 2011 16:27 schreef TC03 het volgende:
Je MOET idd iTunes gebruiken. Net zoals je voor je HTC Desire HTC Sync moet gebruiken als je je agenda wil synchroniseren. Net zoals je bij de Samsung Galaxy S Samsung Kies moet gebruiken. Het is heel normaal dat je een bepaald programma moet gebruiken om een mobiel apparaat goed te laten werken.Wat moet MS anders doen? Vragen of MS support voor de iPad wil inbouwen in Windows Media Player?
Daarnaast is het volkomen logisch dat je maar met één PC kan syncen. De kracht van Apple, de iPod en iPad is dat het allemaal heel simpel werkt. Je synchroniseert met één druk op de knop alles: je computer en iDevice hebben precies dezelfde data erop staan en dat kost geen enkele moeite. Als je dan tussendoor weer met een andere computer wil syncen kan dat niet want dan zijn je computer en iPod/iPhone 'out of sync'.
Een oplossing hiervoor is gebruik maken van drag & drop. Prima, maar hoe installeer je dan applicaties? Ook draggen en droppen? Kan, maar dat is meteen een stuk minder gebruiksvriendelijk omdat de applicaties dan nog apart op je iPad geïnstalleerd moeten worden. Daarnaast is het makkelijk te kraken en zou de AppStore dan veel minder interessant worden voor ontwikkelaars, terwijl de AppStore momenteel juist (één van de) de drijvende kracht(en) achter iOS is.
Er zijn een paar nadelen te vinden in het gebruik van een iPad of iPhone, maar uiteindelijk zijn al die beperkingen voor een groter doel: een perfecte gebruikservaring. Het totaalplaatje is stukken beter bij Apple. De iPhone scoort op alle fronten een 8 of 9 terwijl de concurrenten op sommige punten een 10 scoren maar op veel punten ook een 6 of lager.
Apple producten zijn fantastische producten die hun prijs zeker waard zijn, alleen als je geen iTunes wil gebruiken moet je het niet kopen. Ik koop ook geen Ferrari om vervolgens te klagen dat er zo weinig bagageruimte is en dat een Opel Zafira eigenlijk veel handiger is. Tja, wellicht, maar je vergelijkt dan Apples met peren.
Als je will synchroniseren met Outlook dan moet je één van die programma's gebruiken, dat is een feit.quote:Op donderdag 3 maart 2011 16:02 schreef Metro2005 het volgende:
Ik heb een HTC gehad en ik heb nu een samsung galaxy europa en bij beide heb je de KEUZE om de software te gebruiken die erbij zit. Wil je dat niet dan kan je ook gewoon je apparaat benaderen via Mass storage device, alleen kan je dan je agenda niet syncen (wat ik niet nodig heb aangezien ik google agenda gebruik dus al overal beschikbaar is)
Pas bij een collega staan meekijken die een Iphone wilde gaan gebruiken. Er werd gewoon tijdens de installatie VERPLICHT om je creditcard gegevens in te vullenen dat kon je niet overslaan. Geen creditcard, helaas dan mag je niet je telefoon gebruiken
Ik stond er naast omdat hij er niet uitkwam. Hij kon echt NIET verder zonder zijn gegevens in te vullen. Ik lul echt niet.quote:Op donderdag 3 maart 2011 16:03 schreef TC03 het volgende:
[..]
Als je will synchroniseren met Outlook dan moet je één van die programma's gebruiken, dat is een feit.Meer dan dat heb ik niet beweerd.
Ten tweede heeft Apple mijn creditcardgegevens niet en ze hebben het ook nooit gehad en alsnog heb ik al drie jaar een iPhone en download en koop ik apps als ik dat wil. Zowel jouw collega als jij hebben dus niet goed gekeken.
Ik heb geen creditcard, maar wel al anderhalf jaar een iPhone. Met enkel betaalde apps. En nu?quote:Op donderdag 3 maart 2011 16:02 schreef Metro2005 het volgende:
Pas bij een collega staan meekijken die een Iphone wilde gaan gebruiken. Er werd gewoon tijdens de installatie VERPLICHT om je creditcard gegevens in te vullenen dat kon je niet overslaan. Geen creditcard, helaas dan mag je niet je telefoon gebruiken
Een van m'n beste vrienden heeft een maand geleden zijn iPhone geactiveerd zonder dat hij een creditcard heeft. En die gozer is echt een retard op het gebied van PC's. Als zelfs hem het lukt, dan kan het echt niet moeilijk zijn.quote:Op donderdag 3 maart 2011 16:06 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ik stond er naast omdat hij er niet uitkwam. Hij kon echt NIET verder zonder zijn gegevens in te vullen. Ik lul echt niet.
quote:Op donderdag 3 maart 2011 10:24 schreef jeoff het volgende:
Er zijn nog wel meer beperkingen voor Apple producten. Zo wil ons bedrijf apps gaan ontwikkelen voor de Ipad, maar dan moet je eerst een developper license kopen (ok daar kan ik nog inkomen) maar vervolgens leveren ze die developper tools alleen voor Imac, en dus niet voor bijv. Linux.
Ook lopen bepaalde web apps niet op de web browser van de Ipad omdat die problemen heeft met het tonen van bepaalde scroll bars binnen web paginas. We lopen tegen de ene na de andere beperking op. Een andere web browser installeren kan ook al niet!
Als je al een verglijking wil stellen met auto's dan rijden jullie in een ferrari met een snelheidsbeperker erop waardoor die niet harder kan dan 120 KM/Uur en je kunt hem ook niet opvoeren.
Android gebruikers daarentegen rijden in Porche's waarmee ze zo hard kunnen rijden als ze willen zonder beperkingen van de fabrikant en allerlei uitbreidingen toevoegen zonder problemen.
Jouw collega's moeten heroverwegen wat voor product ze willen waken met welk apparaat voor wat voor gebruikers.quote:Op donderdag 3 maart 2011 15:26 schreef jeoff het volgende:
[..]
Hele sterke argumenten
En om maar even in jouw krachttermen te reageren: Als je met onze developpers zou praten zou je binnen 5 minuten weer terugrennen naar je mamma.. zo ga nu maar weer lekker op je Iphone spelen
Het werkt echt prima op FOK! met invoervelden die te klein zijn voor de tekst.quote:Op donderdag 3 maart 2011 16:08 schreef TC03 het volgende:
[..]
[..]
Even serieus, wil je op een 10" schermpje met vingerbediening gaan scrollen *in* een webpagina? Dat vinden ze gebruiksvriendelijk en handig?Natuurlijk kan een iPad dat niet, dat zou ontzettend priegelig en onhandig werken. Ik snap niet dat je dat überhaupt verwacht.
Het kan gewoon hoor, je kan gewoon met 2 vingers scrollen binnen een frame of div. Maar zijn developers weten dat blijkbaar niet.quote:Op donderdag 3 maart 2011 16:08 schreef TC03 het volgende:
[..]
[..]
Jouw collega's moeten heroverwegen wat voor product ze willen waken met welk apparaat voor wat voor gebruikers.
Even serieus, wil je op een 10" schermpje met vingerbediening gaan scrollen *in* een webpagina? Dat vinden ze gebruiksvriendelijk en handig?Natuurlijk kan een iPad dat niet, dat zou ontzettend priegelig en onhandig werken. Ik snap niet dat je dat überhaupt verwacht.
Om even een autometafoor erbij te pakken, ik ga ook niet klagen dat een Suzuki Alto niet met trekhaak geleverd wordt, simpelweg omdat je een debiel bent als je een caravan wil trekken met een Alto.
Dan heeft hij iets aangeklikt wat niet zou moeten, ik herhaal: ik heb geen credit card gegevens ingevoerd maar ik heb wel al vele apps gekocht en gedownload. En velen met mij.quote:Op donderdag 3 maart 2011 16:06 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ik stond er naast omdat hij er niet uitkwam. Hij kon echt NIET verder zonder zijn gegevens in te vullen. Ik lul echt niet.
Klopt, maar hij zei ook dat hij het vervelend vond dat ze verplicht waren dat in te bouwen i.p.v. met scrollbars te werken, dus ze wisten het wel. Ik snap gewoon niet waarom je met scrollbars wil werken als je een apparaat hebt wat enkel met vingers te bedienen is.quote:Op donderdag 3 maart 2011 16:10 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Het kan gewoon hoor, je kan gewoon met 2 vingers scrollen binnen een frame of div. Maar zijn developers weten dat blijkbaar niet.
Dit is correct en teven juist. Scrollbars in een webpagina zijn sowieso butjequote:Op donderdag 3 maart 2011 16:10 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Het kan gewoon hoor, je kan gewoon met 2 vingers scrollen binnen een frame of div. Maar zijn developers weten dat blijkbaar niet.
Je wordt alleen beperkt door de iPad als je nog in 2002 leeft en graag websites met Flash en pseudo-inline frames wilt.quote:Op donderdag 3 maart 2011 16:12 schreef n8n het volgende:
[..]
Dit is correct en teven juist. Scrollbars in een webpagina zijn sowieso butje
Eens. Ik word ook gek van al die programma's. Daar heb ik mijn computer toch niet voor gekocht? Om programma's te draaien? En je hebt ze tegenwoordig voor alles nodig! Wil ik even een website bekijken? Programma nodig. Wil ik muziek afspelen? Programma nodig. Zelfs om even op een mailtje te reageren heb ik een programma nodig!quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:53 schreef jeoff het volgende:
Wat is dat toch voor een rot bedrijf met hun veel te dure producten waarvoor je ook nog perse een draak van een programma als Itunes moet gebruiken.
MBP is wel van heel veel betere kwaliteit van andere laptops uit dat segment.quote:Op donderdag 3 maart 2011 17:48 schreef Zuivelkoe het volgende:
Macbook pro halen, opdat ik mij kan identificeren met die lekkere hockeysletjes in de UB
Het feest kan beginnen, want Brapi is binnen!quote:Op donderdag 3 maart 2011 16:14 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Eens. Ik word ook gek van al die programma's. Daar heb ik mijn computer toch niet voor gekocht? Om programma's te draaien? En je hebt ze tegenwoordig voor alles nodig! Wil ik even een website bekijken? Programma nodig. Wil ik muziek afspelen? Programma nodig. Zelfs om even op een mailtje te reageren heb ik een programma nodig!
Nou ik weet het wel, mijn volgende computer blijft lekker leeg, ZONDER programma's. Zoals het hoort!
quote:
Lekker alternatief proberen te zijnquote:Op vrijdag 4 maart 2011 11:30 schreef Phreakingout het volgende:
Apple is gewoon voor paupers.. Klote apparaten.
Oké het werkt wel ok enzo, maarja die hype eromheen is gewoon gaar, ik wil daar niet aan mee werken. En het feit dat je overal iTunes voor nodig hebt.
Heb liever een klein netbook'je dan een iPad, ook wordt mijn volgende telefoon weer lekker een Android device.
Blijf jij lekker een Fan Boy danquote:Op vrijdag 4 maart 2011 11:33 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Lekker alternatief proberen te zijn
Ik heb in dit topic iets van drie posts vol met argumenten geschreven, en dan noem jij dit 'het Apple-argument'?quote:
Fanboyquote:Op vrijdag 4 maart 2011 11:36 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Nog zo'n LP plaat die op het woordje "fanboy" is blijven hangen
Dat is echt onzingelul. Je moet je iPad 1x aan je pc hangen om hem te activeren, voor de rest hoef je hem niet te gebruiken. Paar nummertjes overzetten is ook lekker boeiend.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 11:30 schreef Phreakingout het volgende:
Apple is gewoon voor paupers.. Klote apparaten.
Oké het werkt wel ok enzo, maarja die hype eromheen is gewoon gaar, ik wil daar niet aan mee werken. En het feit dat je overal iTunes voor nodig hebt.
Heb liever een klein netbook'je dan een iPad, ook wordt mijn volgende telefoon weer lekker een Android device.
steve jobs 33% thinner door de kanker¿quote:
Puik.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 15:38 schreef Wootism het volgende:
Godver, het niveau daalt weer verschrikkelijk. Als we elkaar gaan bestoken met woorden en korte zinnen kunnen we dit topic net zo goed op slot gooien....
Haha.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:48 schreef retorbrapi het volgende:
Dat gebash is niet zo vreemd natuurlijk. Je hebt ook mensen die het niet kunnen hebben als iemand in een Ferrari langsrijdt.
Lekker realistische vergelijkingquote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:48 schreef retorbrapi het volgende:
Dat gebash is niet zo vreemd natuurlijk. Je hebt ook mensen die het niet kunnen hebben als iemand in een Ferrari langsrijdt.
Door die mooie hardwareaccelerated gui moet je wel steeds een nieuwe tablet kopen als ze een nieuwe iOs uitbrengen..quote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:20 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Dat is echt onzingelul. Je moet je iPad 1x aan je pc hangen om hem te activeren, voor de rest hoef je hem niet te gebruiken. Paar nummertjes overzetten is ook lekker boeiend.
Vooral leuk omdat er gewoon _geen_ concurrenten zijn. Android is echt NIET klaar voor tablets (en ik heb zelf een Galaxy S dus ik ken Android goed genoeg om daar over te kunnen oordelen). En Android 3.0 wordt zeker wel vet, maar nog steeds geen hardwareaccelerated gui en daarbij zit Apple ook echt niet stil. Kan me niet voorstellen dat iOs5 niet heel erg goed gaat worden.
Apple heeft helemaal niet de zelfde soort 'status' als een Ferrari. Apple is allang ingeburgerd en niet meer bijzonder.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 16:48 schreef retorbrapi het volgende:
Dat gebash is niet zo vreemd natuurlijk. Je hebt ook mensen die het niet kunnen hebben als iemand in een Ferrari langsrijdt.
Voor die computers heb je echt geen iTunes nodig.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 11:30 schreef Phreakingout het volgende:
Apple is gewoon voor paupers.. Klote apparaten.
Oké het werkt wel ok enzo, maarja die hype eromheen is gewoon gaar, ik wil daar niet aan mee werken. En het feit dat je overal iTunes voor nodig hebt.
Heb liever een klein netbook'je dan een iPad, ook wordt mijn volgende telefoon weer lekker een Android device.
Het gaat om de perceptie dat het duur spul is. Mensen hebben het idee dat ze het niet kunnen betalen, en om daarvoor te compenseren maken ze zichzelf wijs dat de hogere prijs niet gerechtvaardigd is. En bij sommigen is die compensatiedrang zo erg dat ze gaan bashen.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 19:43 schreef Captain_Maximum het volgende:
[..]
Apple heeft helemaal niet de zelfde soort 'status' als een Ferrari. Apple is allang ingeburgerd en niet meer bijzonder.
quote:It wont be a debate about displays, memory, wireless options it will be a debate about the quality of the experience. Apple is not just eschewing the spec conversation in favor of a different conversation its rendering those former conversations useless. It would be like trying to compare a race car to a deeply satisfying book. In a post-PC world, the experience of the product is central and significant above all else. Its not the RAM or CPU speed, screen resolution or number of ports which dictate whether a product is valuable; it becomes purely about the experience of using the device.
Android is alleen open in theorie, in de praktijk is het open voor fabrikanten en moeten de eindgebruikers wachten op hun updates.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 20:57 schreef Bushalte het volgende:
Je kan eigenlijk technologie vergelijken met politiek. Apple is rechts gesloten en voor de rijken dus en Android open en sociaal voor iedereen. En net zoals bij politiek kies ik voor midden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |