Dat is een feit. Dat handvest is overigens iets wat na het vertrek van de GKL is opgesteld.quote:Op donderdag 24 februari 2011 20:30 schreef Merkie het volgende:
[..]
Dan zitten er al 50 jaar mensen in het Maasgebouw die er niet thuishoren.
Zullen we het volgend jaar maar roze laten worden dan? Maakt het allemaal uit, joh.quote:Op donderdag 24 februari 2011 20:31 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wat een gezeik om de kleur van het uitshirt. Het ding ziet er gewoon goed uit!
Het is juist leuk als het elk jaar iets anders is, vermits ze het niet al te bont maken. Waarom is het zo belangrijk dat een uitshirt de stadskleuren draagt? Waarom moet dat zonodig in een handvest staan? Ik zie de relevantie niet.quote:Op donderdag 24 februari 2011 20:32 schreef Happel het volgende:
[..]
Dat is een feit. Dat handvest is overigens iets wat na het vertrek van de GKL is opgesteld.
[..]
Zullen we het volgend jaar maar roze laten worden dan? Maakt het allemaal uit, joh.
Case in point, het nieuwe uitshirtquote:Op donderdag 24 februari 2011 20:35 schreef TC03 het volgende:
[..]
Het is juist leuk als het elk jaar iets anders is, vermits ze het niet al te bont maken.
Feyenoord wel, mocht het je nog niet zijn opgevallen.quote:
quote:Nieuwe shirts gepresenteerd (feyenoord.nl)
Ron Vlaar en Leroy Fer hebben donderdag tijdens de SupportersAvond in De Kuip de tenues voor het nieuwe seizoen gepresenteerd. De presentatie vond plaats tijdens een drukbezochte modeshow in het Maasgebouw. De bezoekers van de modeshow waren het meest benieuwd naar het nieuwe uittenue, dat volgend bestaat uit een lichtblauw shirt met een zwarte broek.
Het uittenue voor komend seizoen is gebaseerd op het tenue waarin Feyenoord bijna vijftig jaar geleden een wedstrijd speelde tegen Ajax in De Kuip. Tijdens dat duel op 2 september 1962 (1-1) droeg Feyenoord een lichtblauw reserveshirt, met een rood-witte kraag.
Evenals het shirt uit 1962 heeft ook het nieuwe uitshirt een V-hals. De kraag is in tegenstelling tot het shirt van vijftig jaar terug zwart, waarbij twee diagonale lijnen in de kleuren rood en zwart aan het shirt zijn toegevoegd.
De nieuwe Feyenoord-tenues maken onderdeel uit van de King-lijn van Puma, die staat voor een traditioneel ontwerp. Deze lijn staat voor kleding zonder poespas en past daarom goed bij Feyenoord, zegt Joris van Neerbos, marketing manager van Puma Benelux. Bij Feyenoord is heel bewust voor een klassiek thema gekozen. Om dat te benadrukken heeft elk shirt bijvoorbeeld aan de onderkant een knoop zitten, wat het shirt een vrij traditioneel uiterlijk geeft.
Fer en Vlaar waren zeer te spreken over de nieuwe tenues. Het belangrijkste aan een tenue is voor mij dat het lekker zit en dat is bij dit tenue zeker het geval, zei Fer. Ik heb niet echt een voorkeur voor een bepaalde kleur, maar het lichtblauw van het uitshirt vind ik zeker mooi. Ik hou wat dat betreft wel van verandering.
In tegenstelling tot het huidige seizoen heeft Feyenoord tijdens de volgende voetbaljaargang de beschikking over twee in plaats van drie tenues. Het derde gele tenue wordt vanaf het eind van het huidige seizoen niet meer gebruikt.
Oh ja, dat verklaart ook die tweede gedrochten van afgelopen seizoenen natuurlijk.quote:De nieuwe Feyenoord-tenues maken onderdeel uit van de King-lijn van Puma, die staat voor een traditioneel ontwerp. Deze lijn staat voor kleding zonder poespas en past daarom goed bij Feyenoord, zegt Joris van Neerbos, marketing manager van Puma Benelux. Bij Feyenoord is heel bewust voor een klassiek thema gekozen. Om dat te benadrukken heeft elk shirt bijvoorbeeld aan de onderkant een knoop zitten, wat het shirt een vrij traditioneel uiterlijk geeft.
Persoonlijk vind ik dat de stadskleuren ten alle tijde uitgedragen dienen te worden, wanneer je uitspeelt. Dat kan alleen via het uitshirt. En of het relevant is of niet, het staat er in.quote:Op donderdag 24 februari 2011 20:35 schreef TC03 het volgende:
[..]
Het is juist leuk als het elk jaar iets anders is, vermits ze het niet al te bont maken. Waarom is het zo belangrijk dat een uitshirt de stadskleuren draagt? Waarom moet dat zonodig in een handvest staan? Ik zie de relevantie niet.
quote:Op donderdag 24 februari 2011 20:31 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wat een gezeik om de kleur van het uitshirt. Het ding ziet er gewoon goed uit!
Vergeleken met dit seizoen niet nee. Goede aankopen heb ik gister gemaakt in de fanshop danquote:Op donderdag 24 februari 2011 21:27 schreef Happel het volgende:
Thuisshirt ziet er dus ook niet uit...
Dit zijn de officiële ja.quote:Op donderdag 24 februari 2011 21:41 schreef CylonNL het volgende:
Zijn dat de officiele shirts? foto's zien er zo geshopt uit..
Met een V hals zou het thuis shirt wel wat weg hebben van de ouderwetse Le Coq sportif shirts van vroegâh.![]()
Vind ze wel stylish en clean, zoals een t een topclub betaamt.
Nog maar eentje aanschaffen deze zomer.
Hier ziet 't uitshirt er minder erg uit. Maar de thuisshirt van dit seizoen ziet er sowieso er tig keer beter uit dan die van volgend seizoen. Als het nou met een V-hals was..quote:
Feyenoord-logo zit bij uitshirt ook heel laag of ligt dat aan mij?quote:
Komt door de streep.quote:Op donderdag 24 februari 2011 21:43 schreef dakraam het volgende:
[..]
Feyenoord-logo zit bij uitshirt ook heel laag of ligt dat aan mij?
Babyblauw wel handig voor als de jongetjes weer ergens jankend van het veld gaan.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 24 februari 2011 22:00 schreef Paul-89 het volgende:
Achja is niet de eerste keer dat we die kleur blauw hebben.04-05SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alleen was dat niet het uitshirt :
Dat was deze:
Op vrijdag 18 maart 2011 01:26 [b]schreef Ezio het volgende:[/b]Ik ga nu wel. Kijk uit waar je je staart steekt!
Groetjes, Ezio.
Dat is het shirt van het seizoen na de blauwe shirtquote:Op donderdag 24 februari 2011 22:04 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
04-05
Alleen was dat niet het uitshirt :
Dat was deze:
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 24 februari 2011 22:04 schreef o.us het volgende:
[..]
Dat is het shirt van het seizoen na de blauwe shirt.
Dat zijn toch de dezelfde als de UEFAcup shirtjes uit 04-05?quote:Op donderdag 24 februari 2011 22:04 schreef o.us het volgende:
[..]
Dat is het shirt van het seizoen na de blauwe shirt.
Alle shirts die wij hadden in de stijl van AS Roma (met Kappalogo's op de schouders en een wit ruimte achter de cijfer) waren shirts voor Europees voetbal in ons normale uitshirt.quote:Op donderdag 24 februari 2011 22:13 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Dat zijn toch de dezelfde als de UEFAcup shirtjes uit 04-05?
[ afbeelding ]
* Away shirt Uefa Cup season 2004/2005
* Player: Danko Lazovic
* Match worn 16-12-2004 Fc Basel-Feyenoord 1-0
Yep zie het staan. Klein verschil alleen achterop en natuurlijk het logo op de arm:quote:Op donderdag 24 februari 2011 22:14 schreef Paul-89 het volgende:
Maar dat was ook ons gewone uitshirt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |