hoi hoi en ik lees van Bommie er was bijna mattenquote:
Woensdagavond als afscheid voor de vrouwen drank in het huis. Lijkt me een strak plan.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 22:53 schreef iBenny het volgende:
Er mag donderdag wel een leuke/spannende inbreng komen, want BB1 was -zonder inbreng van een redactie/regie/whatever- nog boeiender
De haantjes gingen bijna om hun kipje matten.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 22:59 schreef Toverheks het volgende:
[..]
hoi hoi en ik lees van Bommie er was bijna matten
Guido heeft ook geen tatoos.quote:
Dat is alweer over. Hij had met de gedachte gespeeld.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 23:03 schreef PeterNB het volgende:
[..]
Guido heeft ook geen tatoos.
Wat hoor ik nou op de twitter? Wil Guido-Guitig-Kontje naar huis??
* gauw mijn slaapkamer schoon gaat maken*
Het slaat anders helemaal nergens opquote:Op dinsdag 22 februari 2011 23:04 schreef -Strawberry- het volgende:
Servio: Ik ben zo ZEN geworden.
Ik haat mensen die dit zeggen, maar van Servio kan ik het (nog) wel hebben.
Ik vraag mij af of er sex aan te pas kwam...quote:Op dinsdag 22 februari 2011 23:03 schreef Ireth het volgende:
Maar sprak die ander dan ook nog terug... dat vraag ik me af
Godverde... nu heb ik weer trek!quote:
He jammerrrrrrrr........................quote:Op dinsdag 22 februari 2011 23:04 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Dat is alweer over. Hij had met de gedachte gespeeld.
de friteuse gaat hier aan!!quote:Op dinsdag 22 februari 2011 23:05 schreef versabommie het volgende:
[..]
Godverde... nu heb ik weer trek!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |