En de F1 die niet doorgaatquote:Op maandag 21 februari 2011 22:01 schreef remlof het volgende:
Nieuwsuur opent nu ook met de bombardementen.
Naief, verbinding is vaak via satelliet of zo'n 64k modemquote:Op maandag 21 februari 2011 22:01 schreef TheThirdMark het volgende:
Als ze kunnen tweeten, kunnen ze toch ook beeldmateriaal uploaden? Of ben ik nu naïef?
En daarom wil iedereen die teruggestuurd is en de waarheid kent toch voor de 2e keer naar Europa, allemaal heel erg hoor. Ik zou er een eigen topic over openen als ik jou was.quote:Op maandag 21 februari 2011 22:00 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
Kadaffi is de enige communistische moslim. De sensatiepers is helemaal niet betrokken met de bevolking, die is alleen maar uit op een mooi plaatje. Door diezelfde pers denkt de bevolking van daar dat het hier allemaal mooi, groot en rijk is, maar slechts 5% van de bevolking woont in villa's, de rest woont in rijtjeshuizen en flats.
Ja, go ahead uncle Sam.quote:Op maandag 21 februari 2011 22:01 schreef Muridae het volgende:
De VS heeft nu echt carte blache om hun speeltjes te testen op het Libisch leger van Khaddafi.
Ik snap niet waarom men nog niet met een reactie is gekomen...
Misschien kan het circus voor een keertje naar Zandvoort komen.quote:Op maandag 21 februari 2011 22:02 schreef Bartholomaeus het volgende:
[..]
Inderdaad, stel je voor dat de F1 niet doorgaat.![]()
Ff in de HH. Hoe denken jullie er over??quote:Op maandag 21 februari 2011 21:56 schreef Whiskers2009 het volgende:
Het is echt afschuwelijk. Die filmpjes van uiteengereten en verbrande mensen (menselijke resten)kan ik op zich nog wel tegen, maar dat het door blijft gaan en dat de internationale gemeenschap vooralsnog NIKS doet om die mensen te helpen, DAT vind ik hartverscheurend![]()
Indeed!!quote:Op maandag 21 februari 2011 22:04 schreef venomsnake het volgende:
Je eigen bevolking beschieten vanuit de lucht... SICK!
Is daar een stream van?quote:Op maandag 21 februari 2011 22:04 schreef Thomas B. het volgende:
VN reactie bij Nieuwsuur. Nota bene de Libische ambassadeur. Ook hij geeft aan zich tegen het regime te keren.
Ik ben er voor om trolls te boycotten.quote:Op maandag 21 februari 2011 22:03 schreef grindfreakje het volgende:
[..]
En daarom wil iedereen die teruggestuurd is en de waarheid kent toch voor de 2e keer naar Europa, allemaal heel erg hoor. Ik zou er een eigen topic over openen als ik jou was.
Ben ik het zelfs eens helemaal met jou eens.quote:Op maandag 21 februari 2011 22:06 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik ben er voor om trolls te boycotten.
Zonder geverifieerd bewijs?quote:Op maandag 21 februari 2011 22:05 schreef Onverlaatje het volgende:
Genocide!
VN resolutie, ingrijpen!
Khadaffi voor het War crimes tribunal!
Hoezo het oostenrijkse lager?quote:Op maandag 21 februari 2011 22:06 schreef grindfreakje het volgende:
Oostenrijks Leger zegt dat de lucht boven Tripoli is gesloten.
Wat nou bussen, F16's/Mig's/Mirage's lijkt mij handiger.quote:Op maandag 21 februari 2011 22:00 schreef yavanna het volgende:
Egypt's foreign ministry arranged for Egyptian companies to send buses to Salloum border crossing and faciliate the evacuation
Dat ze hun mensen niet kunnen evacueren, misschien?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |