Ik ga voor de waarde aan een Gucci tas aan SMSjes sturen dan.quote:Op maandag 21 februari 2011 00:11 schreef gniffie het volgende:
[..]
als joanna genomineerd word ga ik zeker 5 sms's sturen hoor
Huh, jij was toch die homo die op Maik liep te geilenquote:Op maandag 21 februari 2011 00:11 schreef gniffie het volgende:
[..]
als joanna genomineerd word ga ik zeker 5 sms's sturen hoor
Dat speelt meestal geen rol bij het publiek. Wat wel een rol kan spelen is al Cynthia wordt neergezet als de underdog in dit alles. Dat iedereen tegen haar is zegmaar. Het is afwachten hoe ze het in de uitzending gaan brengenquote:Op maandag 21 februari 2011 00:10 schreef mr-green het volgende:
Cynthia wordt zeker weten genomineerd. Denk alleen dat het publiek niet voor Cythia kiest want dan haal je de grootste spanning uit het huis...
jij verdient zeker een pluimquote:Op maandag 21 februari 2011 00:12 schreef waxmask het volgende:
[..]
Ik ga voor de waarde aan een Gucci tas aan SMSjes sturen dan.
Laura is de mannelijkste vrouw in het huis. Toeval? I think notquote:Op maandag 21 februari 2011 00:11 schreef Robbiedd het volgende:
[..]
Oh nee hoor. Kon hem wel waarderen in de zin van zijn humor, verder helemaal niks
.
Laura daarentegen![]()
sharon,. die is zo mannelijk dat ze a-seksueel isquote:Op maandag 21 februari 2011 00:12 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Laura is de mannelijkste vrouw in het huis. Toeval? I think not.
quote:Op maandag 21 februari 2011 00:12 schreef Greys het volgende:
Zou Sharon nou stiekem vannacht op de plee gaan zitten zuipen en chips eten met haar gewonnen goederen?
Sofia vind ik vies.quote:Op maandag 21 februari 2011 00:12 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Laura is de mannelijkste vrouw in het huis. Toeval? I think not.
was net op tijd met de stream aanzettenquote:Op maandag 21 februari 2011 00:12 schreef Darklight het volgende:
Wat een gedoe om niks eigenlijk
Maar ze vermaken ons wel een uurtje, dat dan weer wel
Doortrapt dus!quote:Op maandag 21 februari 2011 00:12 schreef MissJ.24 het volgende:
Monique heeft het nu wel voor elkaar dat Cynthia morgen genomineerd gaat worden door de hele groep. Terwijl ze beweerd dat ze dat juist niet wil.
quote:
Nooit een zonnebril op in huis, tenzij je een oogontsteking hebt. (toen we een keer stoned waren, mochten we OOK een zonnebril op, want anders hadden we verlepte ogenquote:Op maandag 21 februari 2011 00:11 schreef waxmask het volgende:
[..]
Waren daar bij de dgk regels voor, want jullie hadden ze wel, maar stoorden eigenlijk niet zoals hier SST
quote:Op maandag 21 februari 2011 00:14 schreef TimeJumper het volgende:
Damn Guido knuffelt Cynthia zonder afschuw op zijn gezicht.
Hij vindt Laura gewoon erg lelijk, en wie vind dat niet zo'n sprinkhaan die haar knie steeds naast haar oor legt als ze gaat zitten
Sharon ook niet...ik weet niet hoe ze in week uitzendingen komen, maar het zal nek aan nek zijn tussen deze twee.quote:Op maandag 21 februari 2011 00:14 schreef Gert het volgende:
[..]
Doortrapt dus!
Cynthia ligt er dus wel uit donderdag, heb niet de indruk dat de kijkers haar graag mogen.
quote:
quote:Op maandag 21 februari 2011 00:15 schreef waxmask het volgende:
[..]
Sharon ook niet...ik weet niet hoe ze in week uitzendingen komen, maar het zal nek aan nek zijn tussen deze twee.
[POLL] Wie is de mooiste dame in het huis?quote:Op maandag 21 februari 2011 00:14 schreef TimeJumper het volgende:
Hij vindt Laura gewoon erg lelijk, en wie vind dat niet zo'n sprinkhaan die haar knie steeds naast haar oor legt als ze gaat zitten
Dan kan hij haar toch gewoon lelijk vinden? Qua figuur en zo...quote:Op maandag 21 februari 2011 00:16 schreef catwaezle het volgende:
[..]
[POLL] Wie is de mooiste dame in het huis?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |