"As long as i got a face, you have something to sit on!"quote:Op zondag 20 februari 2011 17:46 schreef Boobman het volgende:
[..]
'sit on my face and tell me that you love me'
Met je eens, maar indirect zei Sharon: Ik ben anders dan die mooie chicks.. Imho denkt Joanna dat dat tegen haar bedoeld was..quote:Op zondag 20 februari 2011 17:45 schreef mspoez het volgende:
[..]
Volgens mij was het meer dat ze dat zelfde had willen zeggen... Sharon zei dat het mooiste wat ze ooit had gekregen 'iemands liefde' was en dat had zij ook willen zeggen.
Nee.quote:Op zondag 20 februari 2011 17:45 schreef versabommie het volgende:
Dat Sharon haar spijkerbroek uitdoet en ineens zo FLOP! Boven op die botoxlippen van Joan gaat zitten en zegt: "Zo! Nu heb je wat om te ratelen, jankert, en je mag pas stoppen als je geen lucht meer krijgt!"
of draaf ik nu door?
Ik dacht Philipquote:Op zondag 20 februari 2011 17:47 schreef Stefan het volgende:
Wie was die slijmbal die zegt: als ik in je ogen kijk weet ik wie je bent
\\quote:Op zondag 20 februari 2011 17:47 schreef Stefan het volgende:
Wie was die slijmbal die zegt: als ik in je ogen kijk weet ik wie je bent
quote:Op zondag 20 februari 2011 17:43 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik zou Schenkstroop, beschuit, Cruesli, allesreiniger en mosterd kiezen. Gewoon voor de lol.
Daar komt het wel op neer jaquote:Op zondag 20 februari 2011 17:48 schreef mspoez het volgende:
"ik beoordeel niemand op zijn uiterlijk" dus dat wil ik ook niet dat anderen mij doen maar ik heb wel gekozen voor neptetten en opgespoten lippen.
Niet. ze is het hele huis volgens mij tegen hem aan het opzetten.quote:Op zondag 20 februari 2011 17:48 schreef pullup het volgende:
Kan iemand Gerard niet even waarschuwen dat hij nu voor de kill kan gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |