Zoiets dacht ik dus ookquote:Op zondag 20 februari 2011 14:50 schreef Thaboel het volgende:
Is dit een hele vage stomme manier van rubje om sine uit de tent te lokken?
als ik iemand uit zijn tent wil lokken als leek dat heb ik daar andere manieren voor en zeker niet deze opzichtige waar jij van uitgaat. Daarnaast heb ik al eerder contact met hem gehad via pm en die was prima en als ik echt eea wil weten, dan vraag ik het wel rechtstreeks zonder wat jij suggereert.quote:Op zondag 20 februari 2011 14:50 schreef Thaboel het volgende:
Is dit een hele vage stomme manier van rubje om sine uit de tent te lokken?
Mij zeker...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Er was eens....
quote:Op zondag 20 februari 2011 16:54 schreef Maitje het volgende:
[..]
Mij zeker...Dat ook, maar als ik dat hier toegeef wordt Cobra jaloers, en dat moeten we niet hebben heSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 20 februari 2011 16:58 schreef Royyy het volgende:
[..]
Dat ook, maar als ik dat hier toegeef wordt Cobra jaloers, en dat moeten we niet hebben he
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.!!!
Er was eens....
quote:Op zondag 20 februari 2011 17:18 schreef Royyy het volgende:
[..]
Niet teveel over posten, dadelijk merkt hij het nog
Dat is nog niets, ik ben geridderd door de voormalig, niet erkende keizer, van het niet erkende land van Zuidwest Rhodesiëquote:
* AchJa Afdruipt...quote:Op zondag 20 februari 2011 23:20 schreef Clan het volgende:
[..]
Dat is nog niets, ik ben geridderd door de voormalig, niet erkende keizer, van het niet erkende land van Zuidwest Rhodesië
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |