Misschien omdat hij door hen gepest wordt en er niet tegen op kan boksen? Een klein broertje is wel een makkelijk doelwit ja.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 11:40 schreef CernunnosCeltic het volgende:
[..]
Waarom reageert hij dat niet af op mede klasgenoten, maar op zijn 8jarige broertje?
Werd de reden ook erbij verteld?quote:Op dinsdag 22 februari 2011 14:37 schreef CernunnosCeltic het volgende:
Nieuws over het zielig figuur
Hij gaat volgende week van school af![]()
Kwam de mentor in de klas vertellen, hele klas![]()
![]()
Eduard je faalt gozer![]()
Er is een basisschool 2minuten lopen van de onze schoolquote:Op dinsdag 22 februari 2011 14:54 schreef FruitenCo het volgende:
Iemand van 8 jaar die bij zijn broer van 15 op school zit? Wat snap ik hier niet.
Zo doendequote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:00 schreef CernunnosCeltic het volgende:
[..]
Er is een basisschool 2minuten lopen van de onze school
Neequote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:22 schreef Ochtendjas het volgende:
TS, heb jij vroeger naar Pokémon, Digimon en andere anime's gekeken?
zulks een drama dat respectquote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:17 schreef Micson het volgende:
Pesten![]()
Heeft me een hoop vermaak opgeleverd vroegerJammer genoeg was het na de brugklas ongeveer wel afgelopen, toen kwam ik op het VWO terecht waar iedereen respect voor elkaar had
Ik zit nu op het VWO, en respect is niet het enige wat ontbreekt hier.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:17 schreef Micson het volgende:
Pesten![]()
Heeft me een hoop vermaak opgeleverd vroegerJammer genoeg was het na de brugklas ongeveer wel afgelopen, toen kwam ik op het VWO terecht waar iedereen respect voor elkaar had
we merken het jaquote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:24 schreef CernunnosCeltic het volgende:
[..]
Ik zit nu op het VWO, en respect is niet het enige wat ontbreekt hier.
Als jij het zegt, zal het vast waar zijn.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:25 schreef Ochtendjas het volgende:
[..]
Vandaar, jij mist een ernstig stukje opvoeding, geen wonder dat je anime zo afkeert.
Ik ben blij dat jij dat erkent.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:25 schreef CernunnosCeltic het volgende:
[..]
Als jij het zegt, zal het vast waar zijn.
En jij poste gisteren als eerste Charizard pr0n in dat ene topic, dus hou je nou niet van de domme gast, alsof jij zo'n held bent.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 10:00 schreef CernunnosCeltic het volgende:
[..]
Nee, ik heb het bij het begin vh jaar geprobeerd. Maar het is zo'n debiel die naar anime kijkt.
Daar wil je gewoon geen contact mee maken.
Hij gaat volgende week toch weg van school.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:30 schreef Kriegel het volgende:
[..]
En jij poste gisteren als eerste Charizard pr0n in dat ene topic, dus hou je nou niet van de domme gast, alsof jij zo'n held bent.
Neemt niet weg dat die gozer triest doet, maar zet 'm dan eerst op z'n plaats (heb je dus al gedaan) en help hem vervolgens met z'n andere probleem, als jij nu ook gaat pesten maak je 'm alleen maar nog meer fucked up en gaat ie weer z'n broertje slaan.
Whoa, weer iets nieuws geleerd vandaag.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 09:52 schreef Het_Fenomeen het volgende:
hahah wat een verhaal
Waarom denk je dat veel mensen huisdieren hebben ?
Om frustratie op af te richten
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |