Ja idd zielig, zij kan er niks aan doen dat ze de enige donkere is!quote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:00 schreef Ceetje.. het volgende:
ze valt d'r buiten, cynthia. Heb je altijd wel in groepen, er is er altijd eentje die door de hele groep buitengesloten wordt, zielig eigenlijk wel
Denk het niet eigenlijk.. Ze heeft stukke minder jeuk aan d'r harses dan anderequote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:00 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens mij is het flink aangevuld met extensions/weave, ze gebruikte vd week een hondenborstel om het te borstelen.... zo zag het er tenminte uit.
denk niet dat Jan Smit het met zijn eigen zusje heeft gedaanquote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:00 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Hebben die twee rechtse nu pruiken op of gewoon een slechte kapper.?
En is die tweede van rechts niet de zus van Jantje Smit? Dinges Smit? of hoeheetut?
Die ken jij ook, deed mee aan zo'n talent show. Of twee zelfs geloof ik. Idiols en...nog een.quote:Op donderdag 17 februari 2011 23:55 schreef catwaezle het volgende:
[..]
Die hoor je gewoon niet te kennen
Het is wel volendam he!quote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:01 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
denk niet dat Jan Smit het met zijn eigen zusje heeft gedaan
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:01 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
denk niet dat Jan Smit het met zijn eigen zusje heeft gedaan
Ja, dat is echt een geldige reden om een hekel aan iemand te hebben.quote:Op donderdag 17 februari 2011 23:50 schreef Greys het volgende:
[..]
Omdat ze haar zendertasje/hoesje niet wil dragen en daarom steeds dat apparaat uit haar tengels laat kletteren geloof ik.
Ja weet ik veul!quote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:01 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
denk niet dat Jan Smit het met zijn eigen zusje heeft gedaan
Ja. Wat RengDengDinges zegt!quote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:01 schreef RengDengDeng het volgende:
[..]
Het is wel volendam he!
Pas op wat je zegt..
Excuus negerquote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:03 schreef iBenny het volgende:
[..]
Het is dan ook wel ehmm... een donkere tussen 14 blanken.
volgens mij komt het door haar reactie van gisteren, toen ze het geheim van sharon niet geraden hadquote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:03 schreef Pizzalucht het volgende:
[..]
Volgens mij komt het niet door haar huidskleur hoor
omdat er alleen maar amoebes bij Endemol werken.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:04 schreef iBenny het volgende:
En waarom doen stream 1 en 2 het nou noooooog niet?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |