quote:http://www.telegraaf.nl/b(...)stoort_TomTom__.html
Zonnevlam verstoort TomTom
AMSTERDAM - Een extreem grote "zonnevlam" verstoort vanaf morgen GPS-signaal, gsm en vliegverkeer.
Die waarschuwing geeft de Belgische Sterrenwacht. Afgelopen maandagnacht gaf de zon een grote wolk van elektrisch geladen deeltjes af die een nieuwe 11-jarige zonnecyclus inluidt. "Mogelijk krijgen we vanaf morgen te maken met een geo-magnetische storm", zegt een woordvoerder tegen Het Laatste Nieuws.
Zo'n uitbarsting, een flare, verstoort satellieten en mogelijk radio-communicatie. De TomTom zal ook foute aanwijzingen geven, al zal dat volgens de Belgen beperkt blijven tot een miswijzing van zo'n 10 meter.
In 1989 zaten na een dergelijke uitbarsting 9 miljoen Canadezen 11 uur zonder stroom.
Ja, want 10 meter is echt een enorm verschil...quote:Op woensdag 16 februari 2011 12:01 schreef Gia het volgende:
Dat wordt lachen dan! Al die mensen die niet zonder hun tomtom kunnen, raken de weg kwijt.
verzekering.quote:Op woensdag 16 februari 2011 12:21 schreef SemperSenseo het volgende:
Hm, maar even backup maken op DVD's, morgen is misschien mijn harddisk naar de gort
En een grote kans op zichtbaar noorderlicht.quote:Op woensdag 16 februari 2011 12:24 schreef Frutsel het volgende:
Het is de zwaarste sinds jaren inderdaad.. maar geloof niet dat het voor heel veel overlast gaat zorgen, maar zeg nooit nooit![]()
Er is zelfs een waarschuwing voor "extreem ruimteweer" afgegeven
Zie ook
Zonnevlammen #2: Recht op aarde af
Ook hier in Nederland?quote:Op woensdag 16 februari 2011 12:30 schreef Infection het volgende:
[..]
En een grote kans op zichtbaar noorderlicht.
Je reactie past precies bij je UI.quote:Op woensdag 16 februari 2011 12:31 schreef Voorschrift het volgende:
Weet je hoeveel geld ons dit kost!
Klote zon.
Oh laat maar dan, niks aan de hand, gelukkig maar.quote:Die waarschuwing geeft de Belgische Sterrenwacht.
Die rijden nu alleen het fietspad op...quote:Op woensdag 16 februari 2011 12:08 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ja, want 10 meter is echt een enorm verschil...
Vooruit dan..quote:Op woensdag 16 februari 2011 12:30 schreef Infection het volgende:
[..]
En een grote kans op zichtbaar noorderlicht.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |