SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:11 schreef XcUZ_Me het volgende:
Niet klikken als je net hebt gegeten en/of geen sterke maag hebt!Ik kreeg met 'glasses swimsuit' bijna alleen maar hentaiSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:14 schreef Viking84 het volgende:
Sinds wij hier wonen hebben we nog niet één keer pasta hoeven kopen. Terwijl we toch wel 2 keer per week pasta eten. Zoveel zakken hebben we meegenomen vanuit Groningen.
Ja, dat weet ik ook nog van de trouwfoto's!quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:17 schreef MariaEtcetera het volgende:
Razzt heeft ook een mooie bril!En een echt gezicht voor brillen!
Was je bang dat ze in de randstad geen pasta kendenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:14 schreef Viking84 het volgende:
Sinds wij hier wonen hebben we nog niet één keer pasta hoeven kopen. Terwijl we toch wel 2 keer per week pasta eten. Zoveel zakken hebben we meegenomen vanuit Groningen.
Hehequote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:17 schreef Goodbye het volgende:
[..]
![]()
Wij hebben ook altijd wel wat op voorraad liggen, beter teveel dan te weinigen zo weerhoud ik vriendlief er van witmeel pasta te kopen
![]()
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:18 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Was je bang dat ze in de randstad geen pasta kenden
Ik zou ook heel goed kijken naar aanbiedingen. Ik heb een enorm duur montuur, maar mijn glazen waren gratis.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:17 schreef MariaEtcetera het volgende:
Razzt heeft ook een mooie bril!En een echt gezicht voor brillen!
Puffel: ik heb geen cilindrische dingesen nodig! Ik krijg wel met anti-bespiegeling enzo, maar daar hebben ze een actie voor ofzoiets. Al moet ik nog even zien, zij zei dat het gewoon voor de glazen telde, terwijl op het foldertje staat dat het alleen in combi met ene montuur van max 39 euro is.
Fixed.quote:
Jah blingblingbloemetjes op de zijkantquote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:31 schreef MariaEtcetera het volgende:
Neenmans: mijn verzekering vergoed geloof ik niks! Heeft de Pearle mevrouw al opgezocht voor me.
MarMar: oe, met decoratie-zijkant? Mooie kleur! Vooral bij je blauwe ogen!![]()
Ewelina: ik zie geen plaatjes!
En ook niet toevallig een afspraak met een of andere opticien? Voor extra korting ofzo? Dat hebben ze soms ook nog wel.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:31 schreef MariaEtcetera het volgende:
Neenmans: mijn verzekering vergoed geloof ik niks! Heeft de Pearle mevrouw al opgezocht voor me.
MarMar: oe, met decoratie-zijkant? Mooie kleur! Vooral bij je blauwe ogen!![]()
Ewelina: ik zie geen plaatjes!
Die heb ik ook gemist.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:55 schreef _Calimero_ het volgende:
Merel! ik vrees dat we de foto van hotte prob in badpak hebben gemist
Het is volgens mij ook echt een kwestie van wennen bij mensen, op een gegeven moment groeit je gezicht om een bril heen ofzoquote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:56 schreef _Calimero_ het volgende:
o en ik heb geen brillenhoofd. vind ik. Nextman heeft me wel eens zijn bril opgezet en dat vindt ie errug leuk staan, maar ik vind het verschrikkelijk
Aardbeien?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:57 schreef _Calimero_ het volgende:
ennn ik ben ongesteld! en ik heb zo'n zin in zoetigheid: chocolaaaaaa of lekker zachte, zoete cake ofzoMaarja ik eet nog steeds geen suiker. iemand een idee wat ik zal eten
![]()
Ik ook. Maar ik kan me wel voorstellen hoe het staat en volgens mij heeft prob wel een goede keus gemaakt.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:55 schreef _Calimero_ het volgende:
Merel! ik vrees dat we de foto van hotte prob in badpak hebben gemist
Het moet ongezonder hoor.quote:
Oh wat een ramp!quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:55 schreef _Calimero_ het volgende:
Merel! ik vrees dat we de foto van hotte prob in badpak hebben gemist
Als we flauwe grapjes gaan maken heb ik ook zo'n bril:quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik heb alleen zo'n bril
[ afbeelding ]
Volgens mij is het gewoon een kwestie van het juiste montuur vinden. Ik zie er ook uit als een eersteklas nerd met de bril van mijn vader op.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:56 schreef _Calimero_ het volgende:
o en ik heb geen brillenhoofd. vind ik. Nextman heeft me wel eens zijn bril opgezet en dat vindt ie errug leuk staan, maar ik vind het verschrikkelijk
Vast Razz!quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:58 schreef Tinkepink het volgende:
Ik vind brillen bijna nooit leuk. Een slankie postte laatst echter een foto die de positieve uitzondering was. Zo mooi
Ik wist niet dat jij een bril droeg! Maar ik heb ook maar één foto van je gezienquote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:04 schreef Merel het volgende:
Ik heb zo'n echte nerd-bril met dikke zwarte randen. En die staat me best goed ook
Ik draag 'm ook alleen op dagen dat ik me dom voel en dat wil compenseren met die hyperintelligente bril. En normaal draag ik lenzen.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:05 schreef Rituals het volgende:
[..]
Ik wist niet dat jij een bril droeg! Maar ik heb ook maar één foto van je gezien.
is eerst een stukje fietsen naar een park geen optie?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:07 schreef Viking84 het volgende:
Meh het lukt me niet een nagenoeg stoplichtloos hardlooprondje uit te stippelen waarbij ik niet te ver van huis eindig en niet een deel vd route nog eens hoef te doen. Nou ja, nu kan ik wel naar XM zwaaien.
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:08 schreef Merel het volgende:
[..]
Ik draag 'm ook alleen op dagen dat ik me dom voel en dat wil compenseren met die hyperintelligente bril. En normaal draag ik lenzen.
Misschien dat ik daarom altijd mijn bril draag. Diep van binnen ben ik best een nerd.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:08 schreef Merel het volgende:
[..]
Ik draag 'm ook alleen op dagen dat ik me dom voel en dat wil compenseren met die hyperintelligente bril. En normaal draag ik lenzen.
Wat een sukkel.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:10 schreef _Calimero_ het volgende:
Ik had vandaag alwéér een patient die niet met me wilde praten omdat ik te jong ben![]()
Oooh, dat is echt Heel Stomquote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:10 schreef _Calimero_ het volgende:
Ik had vandaag alwéér een patient die niet met me wilde praten omdat ik te jong ben![]()
Ik kreeg vandaag ook op m'n werk te horen dat ik ergens te jong voor ben. Daar kan ik zó boos om wordenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:10 schreef _Calimero_ het volgende:
Ik had vandaag alwéér een patient die niet met me wilde praten omdat ik te jong ben![]()
misshien moet ik ook maar een bril![]()
Ligt dat niet aan het klimaat waarin je lesgeeft?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:11 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Oooh, dat is echt Heel Stom! Ik heb ook nog steeds ouders van leerlingen die vragen of ik niet wat te jong ben om hun kind les te geven.
.
Die zit er al bij inquote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:08 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
is eerst een stukje fietsen naar een park geen optie?fietsen, lopen, fietsen.. heb je meteen je warming up en cooling down!
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:10 schreef _Calimero_ het volgende:
Ik had vandaag alwéér een patient die niet met me wilde praten omdat ik te jong ben![]()
misshien moet ik ook maar een bril![]()
Ik stippel juist vaak een route uit van tevoren, en dan wijk ik er meestal alsnog vanaf, omdat ik niet goed ben in vastliggende planne volgen, maar me liever laat leiden door de impuls van het momentquote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:12 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Die zit er al bij in. En meh, dan moet ik m'n fietssleutel ook nog bij me dragen en m'n fietsband oppompen voor ik ga
. Het voordeel van hardlopen vind ik juist dat je voor je deur kunt beginnen en dat valt dan een beetje weg
.
Dus ik doe het even 1 of 2 keer en dan bedenk ik wel weer wat anders. Kan onderweg ook kijken wat handige looproutes zijn natuurlijk.
Mja, dat heeft niet zozeer te maken met het feit dat je jong bent maar met je gebrek aan werkervaring. Nofi, maar ik kan me wel voorstellen dat mensen liever praten met iemand die niet vers uit de collegebankjes komtquote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:10 schreef _Calimero_ het volgende:
Ik had vandaag alwéér een patient die niet met me wilde praten omdat ik te jong ben![]()
misshien moet ik ook maar een bril![]()
Is ook zo hoor, ik snap het ook wel en zeg er ook nooit iets negatiefs over (als mensen het laten merken), maar ik vind het wel lastig/stom soms, want ja ik kan er ook niks aan doen. bovendien ben ik al bijna 27, dus ook niet piepjong meerquote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:12 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
En je haar opsteken.
De eerlijkheid gebied me te zeggen dat ik er ook wat moeite mee zou hebben een twintiger als psycholoog te treffen
dít vind ik dan wél weer een nare opmerking. Ik kom ten eerste niet vers uit de college-bankjes, zoals je nu zo lekker denigrerend zegt. (ben in de zomer van 2009 afgestudeerd) en ten tweede kan iemand niet aan mij zien wanneer ik mn diploma heb behaald. Als ik geen reizen/andere studie had gedaan, was ik op mijn 22/23e klaar geweest.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:13 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Mja, dat heeft niet zozeer te maken met het feit dat je jong bent maar met je gebrek aan werkervaring. Nofi, maar ik kan me wel voorstellen dat mensen liever praten met iemand die niet vers uit de collegebankjes komt.
Dat klopt. Maar dan kan het voor een veertiger nog steeds voelen alsof je vers uit de collegebanken komt. Het is ook niet zo dat je 15 jaar ervaring hebt oid.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:16 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
dít vind ik dan wél weer een nare opmerking. Ik kom ten eerste niet vers uit de college-bankjes, zoals je nu zo lekker denigrerend zegt. (ben in de zomer van 2009 afgestudeerd) en ten tweede kan iemand niet aan mij zien wanneer ik mn diploma heb behaald. Als ik geen reizen/andere studie had gedaan, was ik op mijn 22/23e klaar geweest.
Ach ja, het is mischien wel een beetje zo. Je bent immers nog een jonge god ja. Ik vond mezelf 5 jaar geleden net zo wijs als dat ik nu ben, maar ben dat als ik nu terug kijk dus duidelijk niet. En ik denk dat ik nu net zo wijs ben als over 10 jaar maar eigenlijk weet ik wel dat dat ook niet zo isquote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:16 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
dít vind ik dan wél weer een nare opmerking. Ik kom ten eerste niet vers uit de college-bankjes, zoals je nu zo lekker denigrerend zegt. (ben in de zomer van 2009 afgestudeerd) en ten tweede kan iemand niet aan mij zien wanneer ik mn diploma heb behaald. Als ik geen reizen/andere studie had gedaan, was ik op mijn 22/23e klaar geweest.
Daar geloof ik ook wel in, en dat voor sommige dingen een soort vakvolwassenheid nodig is. Maar lang niet altijd. En ik moet dealen met "wijze oude mannen" die echt totaal niet kijken naar wat je kan, maar die alleen denken "ze lijkt op m'n dochter dus het zal wel niks zijn" en daar word ik zooooo moe van somsquote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:15 schreef Tinkepink het volgende:
Ik dacht vroeger ook dat leeftijd niets zei en dat ik toch echt heel veel levenservaring had wat net zo goed telde.... Ben daar toch op teruggekomen. Voor sommige zaken kan je toch een bepaalde rijpheid missen. Ook als je relatief veel levenservaring op jonge leeftijd hebt.
Gaat vanzelf over naarmate je ouder wordtquote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:20 schreef Merel het volgende:
[..]
Daar geloof ik ook wel in, en dat voor sommige dingen een soort vakvolwassenheid nodig is. Maar lang niet altijd. En ik moet dealen met "wijze oude mannen" die echt totaal niet kijken naar wat je kan, maar die alleen denken "ze lijkt op m'n dochter dus het zal wel niks zijn" en daar word ik zooooo moe van somsMaargoed, er is sowieso weer gedoe op m'n werk en dat is doodvermoeiend en dan trek ik me dat soort dingen meer aan.
Mijn broertje is trouwens psycholoog, echt een jonkie, maar hij is góéd. Ben ik heel trots op
Ik ga er voor het gemak maar even vanuit dat je dit niet tegen mij zegt, met de insinuatie dat ik niet bescheiden ben. Want als ik ergens dagelijks bij stilsta, is het de overtuiging dat ik nog zó ontzettend veel te leren heb...quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:21 schreef Viking84 het volgende:
Toen ik in 2008 afstudeerde vond ik mezelf ook helemaalen zou ik het bedrijfsleven wel even op haar grondvesten doen schudden. Ben nu een stuk bescheidener
. Moet nog zoveel leren!
Dat is raar inderdaad. Intaks lijken me bij uitstek iets om ervaring mee op te doen.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:21 schreef _Calimero_ het volgende:
.....
voor intakegesprekken vind ik het echter wat anders, dat is gewoon een kwestie van uitvragen wat er speelt.
En verder word ik gewoon wat boos over de manier waarop Vik haar post verwoordde.
Wat heb je gemaakt? Ik hou van ovenschotelsquote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:24 schreef conleche het volgende:
Naar mij luistert er nog steeds niemand.En misschien maar beter ook!
Mijn ovenschoteltje was echt lekker!
Volgens mij heeft Vik het hier over zichzelf.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:23 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
Ik ga er voor het gemak maar even vanuit dat je dit niet tegen mij zegt, met de insinuatie dat ik niet bescheiden ben. Want als ik ergens dagelijks bij stilsta, is het de overtuiging dat ik nog zó ontzettend veel te leren heb...
Zo komt jouw post dan weer op mij overquote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:23 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
Ik ga er voor het gemak maar even vanuit dat je dit niet tegen mij zegt, met de insinuatie dat ik niet bescheiden ben. Want als ik ergens dagelijks bij stilsta, is het de overtuiging dat ik nog zó ontzettend veel te leren heb...
Idem.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik denk juist eerder dat ik dingen niet kan.
Onzin, jij kunt ook een heleboel! Zorg jij nu maar dat je niet overwerkt raaktquote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik denk juist eerder dat ik dingen niet kan.
*boks*quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik denk juist eerder dat ik dingen niet kan.
Oh, ja, dat hoor ik ook vaak. En meneer de opzichter of technisch adviseur zegt altijd hetzelfde als ik.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:26 schreef motorbloempje het volgende:
och, ik heb af en toe weer 't nadeel 'dat ik maar een vrouw/meisje' ben, als mensen hun reparatie-sores aan me vertellen, ze niet tevreden zijn met 't antwoord dat ze krijgen en dan "MENEER DE OPZICHTER" willen spreken... toch wel fijn dat deze altijd 't zelfde zegt en ze van een koude kermis thuis komen
Ik zou eik witlof eten, maar had geen zin in boodschappen doen, dus heb snijboontjes gekookt, kastanjechamps gebakken, restje ham, peper zout, klein beetje room, daaroverheen beetje puree die ik nog had en dan met geraspte kaas/paneermeel en paar flintertjes boter. Heel simpel en echt lekker.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:25 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Wat heb je gemaakt? Ik hou van ovenschotels
Daar schaar ik mezelf niet onderquote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:28 schreef Viking84 het volgende:
Jullie hebben allemaal een vaste baan en een goed salaris en dan nog zo onzeker?. Nergens voor nodig lijkt me!
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:28 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wat ik wel kan, is me een hoop mogelijke ziekten en aandoeningen in m'n hoofd halen en er dan ook 100% van overtuigd zijn dat ik ze ook heb.
Maar ja, daar is geen werk in te vinden.
XMquote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:28 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wat ik wel kan, is me een hoop mogelijke ziekten en aandoeningen in m'n hoofd halen en er dan ook 100% van overtuigd zijn dat ik ze ook heb.
Maar ja, daar is geen werk in te vinden.
ik vond de stelligheid waarmee je zei dat het niet aan de leeftijd maar werkervaring lag niet helemaal kloppen. Dat kán het zijn, maar in dit geval vond die vrouw het gewoon niet prettig dat ik dezelfde leeftijd als haar zoons heb.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:26 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Zo komt jouw post dan weer op mij over. "Ik ben in 2009 al afgestudeerd hoor!". Ja dus? We zitten nog maar aan het begin van 2011 hoor
. Ik ben in 2008 ook afgestudeerd, maar ik heb sindsdien ook niet echt bijzonder veel gepresteerd, vind ik.
Hier nog eentje.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik denk juist eerder dat ik dingen niet kan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:29 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
XM
Professioneel Hypochonder
Voor al uw drama-verhalen!
Oeh, dat klinkt lekker!quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:28 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik zou eik witlof eten, maar had geen zin in boodschappen doen, dus heb snijboontjes gekookt, kastanjechamps gebakken, restje ham, peper zout, klein beetje room, daaroverheen beetje puree die ik nog had en dan met geraspte kaas/paneermeel en paar flintertjes boter. Heel simpel en echt lekker.
Oh wel iets leuks carrieretechnisch ook: ik ga vrijdag mijn schilderijen brengen naar een nieuwe galerie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |