Stond er toch al in? Gezien ik zelf de OP heb gemaakt?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 15:09 schreef Viking84 het volgende:
En ik heb Cardiotrainer ff in de OP gezet. Zal hem ook even in de Wiki zetten.
Zie edit. Ik ben niet zo scherp vandaagquote:Op dinsdag 15 februari 2011 15:11 schreef GotC het volgende:
[..]
Stond er toch al in? Gezien ik zelf de OP heb gemaakt?
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 15:12 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Zie edit. Ik ben niet zo scherp vandaag.
Mja, dat mis ik nog wel bij CT. Maar bij mij upload hij ook automatisch naar de website? En je kan t ook exporteren etc, maar daar doe ik niks mee. Gaat mij om tijd+snelheidquote:Op dinsdag 15 februari 2011 15:27 schreef slacker_nl het volgende:
Ik vind cardiotrainer niks, de opties op de website zijn te beperkt. Endomondo ftw (das de app waarmee ik alles doe). Uppen naar de site gaat vol automagisch (handig 3g!!) en daarna exporten en uppen naar runkeeper (streetteam daar is wel leuk) en naar.. nog een site, naam ff kwijt, daar zitten een paar fokker/diggers die ook rennen en zwemmen.
Ik zal Endomondo ook eens uitproberenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 15:27 schreef slacker_nl het volgende:
Ik vind cardiotrainer niks, de opties op de website zijn te beperkt. Endomondo ftw (das de app waarmee ik alles doe). Uppen naar de site gaat vol automagisch (handig 3g!!) en daarna exporten en uppen naar runkeeper (streetteam daar is wel leuk) en naar.. nog een site, naam ff kwijt, daar zitten een paar fokker/diggers die ook rennen en zwemmen.
Niet dat ik weet.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 15:32 schreef Viking84 het volgende:
Doet CT niet aan grafiekjes? Hm, die vind ik wel belangrijk(ik loop wel 5 km achtereen immers)
Omdat ik daar geen geld voor heb nuquote:Op dinsdag 15 februari 2011 15:34 schreef GotC het volgende:
[..]
Niet dat ik weet.
Waarom koop je geen Garmin Forerunner oid, als het zo belangrijk voor je is?
Ik doe m'n mobiel in zo'n armband jaquote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:38 schreef Coelho het volgende:
Hoe lopen jullie met iphone? Zo'n armband? Is dat niet enorm vervelend? (ik stoor me al aan schurende draadjes van mijn MP3 speler)
Ik weet niet of er apps compatible zijn met SportTracks (middels bijvoorbeeld een GPX file export), maar ik vind dat persoonlijk een geweldig programma om alles in te monitoren.
Donequote:Op dinsdag 15 februari 2011 16:57 schreef Chevalric het volgende:
hmm, ik zou eigenlijk vanavond gaan rennen, maar het weer ziet er niet heel uitnodigend uit. En ik ben nog niet zo verslaafd dat ik in de regen ook wil rennen.
Ik heb alleen Endomondo nog gebruikt, maar die bevalt voor mij als absolute beginner nog prima.
@Viking84: Mag ik ook in de OP, heb mezelf inmiddels in de wiki al toegevoegd. Chevalric || Evy 0-5
Ik post af en toe mee, ben alleen af en toe de kluts kwijt door de 2 versie's en de vele delenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 18:12 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Done.
Ik zie een hele lijst namen staan die ik nooit in dit topic aantref. Nu hoef je hier niet per se te posten om te kunnen hardlopen, uiteraard, maar ik vraag me wel af hoeveel van die beginners nu nog bezig zijn. Zou het leuker vinden als we een up to date lijstje zouden hebben.
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 18:13 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb mijn mobiel gewoon in m'n zak, wegens gebrek aan armband. Dat kan natuurlijk ook veroorzaakt hebben dat er een stuk mist hè?.
Zou het al warm genoeg zijn om in een korte broek te lopen trouwens?.
Mja, dat was ook eerst m'n bedoeling. Maarja, om nou iedereen constant bij te houden, is een gevalletje mission impossible. Daar heb je simpelweg een dagtaak aan, en zo belangrijk is de OP ook weer niet imoquote:Op dinsdag 15 februari 2011 18:12 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Done.
Ik zie een hele lijst namen staan die ik nooit in dit topic aantref. Nu hoef je hier niet per se te posten om te kunnen hardlopen, uiteraard, maar ik vraag me wel af hoeveel van die beginners nu nog bezig zijn. Zou het leuker vinden als we een up to date lijstje zouden hebben.
Niet dus, maar het is zo warrum!!quote:
Zo hard gaan deze topics niet, dus wat je kunt doen (niet per se jij, gewoon iemand) is bijv in de OP zetten dat je twee of drie topics achter elkaar iig 1 keer gepost moet hebben. Post je niet meer, dan ga je uit de OP. En dat kun je wel vrij gemakkelijk zien door de userhistory te bekijkenquote:Mja, dat was ook eerst m'n bedoeling. Maarja, om nou iedereen constant bij te houden, is een gevalletje mission impossible. Daar heb je simpelweg een dagtaak aan, en zo belangrijk is de OP ook weer niet imo
Als je het warm hebt, dan ga je in je korte broek lopenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 18:27 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Niet dus, maar het is zo warrum!!.
[..]
Zo hard gaan deze topics niet, dus wat je kunt doen (niet per se jij, gewoon iemand) is bijv in de OP zetten dat je twee of drie topics achter elkaar iig 1 keer gepost moet hebben. Post je niet meer, dan ga je uit de OP. En dat kun je wel vrij gemakkelijk zien door de userhistory te bekijken.
Ik ga het ook niet doen, dus dan laten we het zoquote:Op dinsdag 15 februari 2011 18:29 schreef GotC het volgende:
[..]
Als je het warm hebt, dan ga je in je korte broek lopenIk moet er alleen nog niet aan denken
.
En mag, maar ik ga dat niet doen iig. Heb tijd over, maar ga het niet aan zoiets doneren. Zolang mensen maar posten
Persoonlijk, ik kijk niet naar de lijst in de OP.
Dat zou wel mooi zijn iddquote:Op dinsdag 15 februari 2011 18:34 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik ga het ook niet doen, dus dan laten we het zo. Wel een ideetje voor developers hier: een tooltje maken waarmee je mensen die X keer niet hebben gepost automatisch uit de OP kunt flikkeren
.
Ehmm..quote:Op dinsdag 15 februari 2011 18:54 schreef Viking84 het volgende:
Zou 400 meter genoeg zijn voor een warming-up? En hoe doen jullie dat precies? Gewoon even inlopen en dan rekken en strekken? Of echt een stukje hardlopen en dan rekken en strekken?.
Ik loop ook totaal niet in het tempo van Evyquote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:05 schreef Chevalric het volgende:
Zo, les 2 zit er ook weer op. Heb het op zich wel volgehouden, maar relaxed rennen is er nog niet bij. Heb nu ook weer last van m'n pieplongen, hopelijk gaat dat over als ik wat beter in conditie ben.
Wat ik me afvroeg: ik loop natuurlijk op de mp3'tjes van Evy, maar in hoeverre moet het tempo van de muziek aangepast worden aan de lengte van de renner? Als ik lekker wil rennen, loop ik niet in het tempo van de muziek. Of zit dat alleen maar in mijn hoofd en moet ik gewoon accepteren dat ik nu nog niet heel soepel ren?
Ligt aan de app, weet dat endo en cardiotrainer elkaar niet bijten. Runkeeper heb ik niet op m'n rentelefoon geinstalleerd, kan het je niet zeggen dus.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 15:31 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik zal Endomondo ook eens uitproberen.
Kan het kwaad om twee apps tegelijk te draaien?
Wil ze wel weer terugzetten, maar als niemand het bijhoudt..quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:17 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Ligt aan de app, weet dat endo en cardiotrainer elkaar niet bijten. Runkeeper heb ik niet op m'n rentelefoon geinstalleerd, kan het je niet zeggen dus.
@GotC ook de links naar vorige delen? Die staat nu op 12 en we zitten in episode 17
Die heb je helemaal weggehaald zelfs. Jammer.
Welkomquote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:37 schreef Schild het volgende:
Ik meld me hier ook maar eens...
Vanochtend de Evy 0-5 MP3tjes gedownload en gister al een Ipod Shuffle aangeschaft.![]()
Schoenen zijn ook al aangemeten bij Runnersworld, moet nu alleen nog opzoek naar een geschikte broek. Iemand nog tips voor een goede broek?
Hey uniekjequote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:36 schreef uniekhoorn het volgende:
Draag nu een maillot en een trainingsbroek.
Wat je inderdaad maar lekker vind
Ik weet niet welke toen genoemd is, maar met Runkeeper kun je zelf intervals makenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 21:21 schreef Lolaatje het volgende:
Heb een tijdje niet gepost hier. Evy 0-5 heb ik afgerond en wil nu verder opbouwen, maar het liefst met eigen muziek.
Nu had iemand hier ooit een programma genoemd waar je volgens mij je eigen muziek bij kunt gebruiken en die alleen met piepjes de overgang wandelen/lopen aangeeft. Heeft iemand enig idee wat ik bedoel?
Die idd, Runkeeper Proquote:Op dinsdag 15 februari 2011 21:33 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Ik weet niet welke toen genoemd is, maar met Runkeeper kun je zelf intervals maken
Wat voorheen Runkeeper Pro was is nu de gratis Runkeeper geworden.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 21:34 schreef GotC het volgende:
[..]
Die idd, Runkeeper ProWas tot eind januari gratis..helaas nu niet meer volgens mij
Kijk, dat is nog eens goed nieuwsquote:Op dinsdag 15 februari 2011 21:36 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Wat voorheen Runkeeper Pro was is nu de gratis Runkeeper geworden.
Ze hebben een nieuwe betaalde app: Runkeeper Elite.
Je kunt nu dus gratis intervals maken
https://runkeeper.com/elite?pchannel=web.header.becomequote:Op dinsdag 15 februari 2011 21:36 schreef GotC het volgende:
[..]
Kijk, dat is nog eens goed nieuws
Ben wel benieuwd wat er nog beter is aan Elite
Tof, bedankt voor de tip!quote:Op dinsdag 15 februari 2011 21:36 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Wat voorheen Runkeeper Pro was is nu de gratis Runkeeper geworden.
Ze hebben een nieuwe betaalde app: Runkeeper Elite.
Je kunt nu dus gratis intervals maken
Ik gebruik ook Sporttracks (2 want voor versie 3 moet je betalenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:38 schreef Coelho het volgende:
Hoe lopen jullie met iphone? Zo'n armband? Is dat niet enorm vervelend? (ik stoor me al aan schurende draadjes van mijn MP3 speler
Ik weet niet of er apps compatible zijn met SportTracks (middels bijvoorbeeld een GPX file export), maar ik vind dat persoonlijk een geweldig programma om alles in te monitoren.
Runkeeper Pro is nu voor altijd gratisquote:Op dinsdag 15 februari 2011 21:34 schreef GotC het volgende:
[..]
Die idd, Runkeeper ProWas tot eind januari gratis..helaas nu niet meer volgens mij
Ik sport vaak na het eten pas. Als ik thuis kom heb ik honger en moet ik gewoon eea eten. Ik ren altijd 's avonds, dus voor mij is het vaste prik na het eten. Als ik overdag ren is het afhankelijk van de hoeveelheid honger.quote:Op woensdag 16 februari 2011 00:57 schreef goofy_goober het volgende:
Ik moet ook weer eens beginnen. Mijn broekriem begint te knellen.Heb een schema voor binnen 6 weken 5km lopen, moet te doen zijn aangezien ik geen beginner ben. Lopen jullie altijd gelijk na het werk of pas na het avondeten?
19 uur is de tijd dat ik thuis arriveerquote:Op woensdag 16 februari 2011 08:49 schreef Viking84 het volgende:
Je kunt ook uitgebreid lunchen op je werkals ik 5 boterhammen weg werkte hield ik het wel vol tot een uur of 19.
Dat heb ik op zondag, moet ik om 7/7:30 op om te gaan zwemmen, dat trek ik soms echt niet..quote:Op woensdag 16 februari 2011 18:04 schreef travelman het volgende:
Ik loop meestal 's middags; alhoewel een laat rondje ook weleens lekker is. Eigenlijk wilde ik
's morgens gaan rennen (ben nl. geen ontbijter, maar wil 's morgens wel wat eten), maar ik trek het niet om zooo vroeg op te staan
Ik loop nog steeds / nou ja eigenlijk weer. Heb diverse malen , meerdere blessures opgelopen. ben dus wederom opieuw begonnenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 18:12 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Done.
Ik zie een hele lijst namen staan die ik nooit in dit topic aantref. Nu hoef je hier niet per se te posten om te kunnen hardlopen, uiteraard, maar ik vraag me wel af hoeveel van die beginners nu nog bezig zijn. Zou het leuker vinden als we een up to date lijstje zouden hebben.
start-to-run.be ligt eruit. Even afwachten voordat we ze weghalen, kunnen hosting problemen zijn.quote:Op woensdag 16 februari 2011 20:35 schreef Rockiejj het volgende:
Schema Start to Run Serie 1 (0-5 km)
Schema Start to Run Serie 2 (5-10 km)
Deze 2 linkjes zijn dood.
Oke.quote:Op woensdag 16 februari 2011 20:40 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
start-to-run.be ligt eruit. Even afwachten voordat we ze weghalen, kunnen hosting problemen zijn.
quote:Op woensdag 16 februari 2011 20:35 schreef Rockiejj het volgende:
Schema Start to Run Serie 1 (0-5 km)
Schema Start to Run Serie 2 (5-10 km)
Deze 2 linkjes zijn dood.
Schrok al, gisteren deden ze het nogquote:Op woensdag 16 februari 2011 20:40 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
start-to-run.be ligt eruit. Even afwachten voordat we ze weghalen, kunnen hosting problemen zijn.
Grappig, een Nederlander die het domein beheert..quote:Op woensdag 16 februari 2011 20:40 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
start-to-run.be ligt eruit. Even afwachten voordat we ze weghalen, kunnen hosting problemen zijn.
kijk dat zijn mooie tijdenquote:Op donderdag 17 februari 2011 00:01 schreef Ach3r0n het volgende:
Ik begin nu eindelijk weer op niveau te komen. Vanavond 5 KM gelopen in 26:45
Beetje positief blijven, je moet een keer resultaat zienquote:Op donderdag 17 februari 2011 11:09 schreef Viking84 het volgende:
En terug! Maar nu snap ik het niet meer. Runkeeper, Nike+ en Pedometer geven alledrie een andere afstand aan en nu weet ik niet meer wie ik moet
geloven. Nike+ maar dan, die valt het gunstigst uit
.
Volgens Nike+ heb ik 9,11 km/u gelopen vs 8,96 km/u de vorige keer. Best een groot verschil en ik vraag me af of dat
wel kan kloppen, zo ineens, zeker omdat ik ook moest klimmen.
Ja, want ik wil progressie zienquote:Op donderdag 17 februari 2011 11:36 schreef ClearOdds het volgende:
[..]
Beetje positief blijven, je moet een keer resultaat ziendus Nike geloven
Maar ben je niet licht geobsedeerd door gps/footpod metingen :p haha
Dat is bij exact 5km het verschil tussen 32:56 en 33:29. Een half minuutje dus. Dat is verwaarloosbaar, toch? Een keer inhouden voor een auto, een stoplicht dat tegen zit of je stopwatch iets eerder of later indrukken en het verschil is al verklaard. En bovendien de ene of de andere keer kan zeker schelen. Je bent tenslotte geen machine.quote:Op donderdag 17 februari 2011 11:09 schreef Viking84 het volgende:
En terug! Maar nu snap ik het niet meer. Runkeeper, Nike+ en Pedometer geven alledrie een andere afstand aan en nu weet ik niet meer wie ik moet geloven
. Nike+ maar dan, die valt het gunstigst uit
.
Volgens Nike+ heb ik 9,11 km/u gelopen vs 8,96 km/u de vorige keer. Best een groot verschil en ik vraag me af of dat wel kan kloppen, zo ineens, zeker omdat ik ook moest klimmen.
En nu doen ze het weer.quote:
Verwaarloosbaar iddquote:Op donderdag 17 februari 2011 13:24 schreef Coelho het volgende:
[..]
Dat is bij exact 5km het verschil tussen 32:56 en 33:29. Een half minuutje dus. Dat is verwaarloosbaar, toch? Een keer inhouden voor een auto, een stoplicht dat tegen zit of je stopwatch iets eerder of later indrukken en het verschil is al verklaard. En bovendien de ene of de andere keer kan zeker schelen. Je bent tenslotte geen machine.
Dit was gewoon een training, dus rustig opgebouwd en zonder eindsprint. Ben nu ongeveer op het niveau van oktober 2010. De laatste maanden van 2010 heb ik minder getraind onder andere vanwege overbelasting van mijn voeten en het slechte weer in december.quote:Op donderdag 17 februari 2011 09:37 schreef ClearOdds het volgende:
[..]
kijk dat zijn mooie tijdenGewoon een trainingsrondje of een wedstrijd?
Ik denk dat als je regelmatig, zonder moeite, 5 km achter elkaar kan lopen, dan zou ik het gewoon proberenquote:Op donderdag 17 februari 2011 18:11 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb een hele mooie hardloorpoute gevonden, maar van 5 km naar 7,5 km ineens is zeker een beetje te enthousiast?. Wat vinden jullie?
'Regelmatig'quote:Op donderdag 17 februari 2011 18:13 schreef GotC het volgende:
[..]
Ik denk dat als je regelmatig, zonder moeite, 5 km achter elkaar kan lopen, dan zou ik het gewoon proberenEn anders wandel je eerst een stukje
ik heb het pas 1 keer gedaan dus ik stop er ook weer meequote:Op vrijdag 18 februari 2011 07:49 schreef Chevalric het volgende:
Yep, ik deed 't toch al niet echt, dus daar mag ik gewoon mee doorgaan
Ja, heel duidelijk wel. Maar wat voor mij wel blijft is een warming up. Rustig dribbelen 1km ofzo op laag tempo. Als je spieren niet goed warm zijn voelt het voor mij niet goed om voluit te gaan.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 07:45 schreef Viking84 het volgende:
Hebben jullie dat artikel op nu.nl over stretchen al gezien?.
er zullen overigens ook best mensen zijn die goede argumenten voor het tegendeel hebbenquote:Op vrijdag 18 februari 2011 08:31 schreef ClearOdds het volgende:
[..]
Ja, heel duidelijk wel. Maar wat voor mij wel blijft is een warming up. Rustig dribbelen 1km ofzo op laag tempo. Als je spieren niet goed warm zijn voelt het voor mij niet goed om voluit te gaan.
Dat is warming up en geen stretchingquote:Op vrijdag 18 februari 2011 08:31 schreef ClearOdds het volgende:
[..]
Ja, heel duidelijk wel. Maar wat voor mij wel blijft is een warming up. Rustig dribbelen 1km ofzo op laag tempo. Als je spieren niet goed warm zijn voelt het voor mij niet goed om voluit te gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |