Stokstaart | maandag 14 februari 2011 @ 23:09 |







Handige Feyenoord websites: Officiele Feyenoord-website Officiele FSV-website Lunatic News FR12 Feyenoord Netwerk FR Fans Feyenoord Training Plattegrond van de Kuip
Hier vind je de OP. |
#ANONIEM | maandag 14 februari 2011 @ 23:14 |
Sinds wanneer zitten Z4 en W4 tegenover elkaar? (Zie OP stadion plaatje) |
Stokstaart | maandag 14 februari 2011 @ 23:14 |
Trouwens waar op vi.nl zie jij zijn assists Paultjuh ?
http://www.vi.nl/Spelers/Speler/Diego-Biseswar.htm |
Paul-89 | maandag 14 februari 2011 @ 23:17 |
quote: Het blad vi, daar staat iedere week overzicht per speler hoeveel doelpunten/assists etc. |
Stokstaart | maandag 14 februari 2011 @ 23:22 |
Tja het zal dan wel....
Hoop tenminste dat we wat knaken voor Gini krijgen.
Ben wel met je eens dat zijn rendement te laag is. Elk jaar 4 goals of zo? 
Aan de andere kant als hij weet dat er scouts op de tribune zitten en hij kan wat laten zien/bewijzen is dat en goed voor ons vanuit sportief oogpunt en financieel.
Bruins zal trouwens ook wel opzouten aan het einde van het seizoen. Of heb die al iets laten vallen over bijtekenen?  |
Paul-89 | maandag 14 februari 2011 @ 23:26 |

Is van vorige week dus Biseswar +1 goal + 1 assist.
Koolwijk.  |
H.M.Murdock | maandag 14 februari 2011 @ 23:30 |
quote: Poepon van de Graafschap boven Castaignos Die Koolwijk aardig bezig dan trouwens, misschien leuk bij een vertrek van Wijnaldum, Fer en Bruins. |
heiden6 | maandag 14 februari 2011 @ 23:30 |
3 eigen doelpunten, dat is eigenlijk ook wel opmerkelijk. |
Stokstaart | maandag 14 februari 2011 @ 23:31 |
quote: Enevoldsen dan. Die is transfervrij einde van dit seizoen.  |
H.M.Murdock | maandag 14 februari 2011 @ 23:38 |
quote: Feyenoord haalt ze gewoon alle twee als die 14 miljoen binnenkomt voor Wijnaldum en Vlaar  |
Chewbalhaar | dinsdag 15 februari 2011 @ 00:29 |
quote: Er circuleren hardnekkige geruchten dat Alex Pastoor, nu nog trainer van Excelsior, plaats moet gaan maken voor Jean-Paul van Gastel. De voormalig speler van Feyenoord heeft nu de leiding over het opleidingselftal A1 van de Rotterdammers en maakt een uitstekende ontwikkeling door.
Feyenoord zou echter graag zien dat Van Gastel aan het echte werk gaat beginnen. Excelsior is daarvoor de uitgelezen ploeg, maar de sattelietclub van de formatie uit Rotterdam-Zuid heeft al een trainer, namelijk Pastoor. Deze heeft echter een aflopende verbintenis, waardoor zijn toekomst onzeker is.
Pastoor had vandaag een onderhoud met Eric Gudde, algemeen directeur van Feyenoord. "De naam van Van Gastel is daarbij niet gevallen," liet de trainer van Excelsior aan Voetbal International weten. "En als Feyenoord dat echt zou willen, zou ik dat wel hebben gehoord."
Toch is het nog maar de vraag of Pastoor ook komend seizoen de leiding over de selectie van Excelsior zal hebben. De trainer is bezig aan zijn tweede jaar op Woudestein, maar heeft nog altijd een contract met Feyenoord, dat mogelijk niet wordt verlengd.
Excelsior vecht momenteel tegen degradatie en staat op de zestiende plaats in de Eredivisie. Komend weekend wacht de belangrijke wedstrijd tegen Willem II, dat nu nog op de laatste plaats in de hoogste Nederlandse voetbalklasse staat.
Great succes  |
Merkie | dinsdag 15 februari 2011 @ 00:50 |
quote: Excelsior legt Hongaar Simon vast
Toegevoegd: maandag 14 feb 2011, 15:40 Excelsior heeft zich versterkt met de Hongaar András Simon. De 20-jarige aanvaller tekende tot het einde van dit seizoen bij de Rotterdammers.
Simon speelde de afgelopen drie jaar bij Liverpool, maar maakte nooit minuten in de hoofdmacht.
Vorig seizoen werd hij verhuurd aan Cordoba dat in de Spaanse tweede divisie speelt. Hij zat sinds de zomer zonder club. Bron.
Nog een Simon in Rotterdam. |
Stokstaart | dinsdag 15 februari 2011 @ 00:53 |
Haha van Liverpool nog wel. Gekke Kralingers. |
Merkie | dinsdag 15 februari 2011 @ 01:00 |
Ik dacht in eerste instantie dat hij alweer weg was bij Feyenoord . |
Siyara | dinsdag 15 februari 2011 @ 08:11 |
Ja, wie niet met zo'n nieuwstitel  |
Lastpost | dinsdag 15 februari 2011 @ 10:00 |
Ik ben echt benieuwd welke spelers we komende zomer gaan zien op het trainingsveld. Veel spelers met aflopende contracten, jongens die verkocht moeten worden als ze niet bijtekenen en ik ben benieuwd in hoeverre het vrij te komen salaris-budget kan worden gebruikt voor het aantrekken van nieuwe spelers.
Alleen al met de aflopende contracten zit je al snel aan zo'n 5 miljoen euro op jaarbasis (Tomasson, De Cler, Hofland, Van Dijk, Bruins) en dat voor 5 spelers.
quote: Ron Vlaar Leroy Fer Darley Ramon Torres Andre Bahia Diego Biseswar Georginio Wijnaldum Dani Fernandez Stefan de Vrij Adil Auassar Ruben Schaken Ricky van Haaren Kamohelo Mokotjo En dan nog eens 11 met een aflopend contract tot 2012, die Van Geel krijgt wel wat te doen als ie tekent en genoeg mogelijkheden tegelijkertijd want binnen 2 jaar kun je een compleet ander elftal neerzetten doordat er zoveel jongens met aflopende contracten rondlopen.
Vooral wanneer Fer, Wijnaldum en Vlaar niet wensen bij te tekenen kan het interessant worden wat er dan gebeurt. |
Chewbalhaar | dinsdag 15 februari 2011 @ 10:35 |
quote: Op dinsdag 15 februari 2011 10:00 schreef Lastpost het volgende:Ik ben echt benieuwd welke spelers we komende zomer gaan zien op het trainingsveld. Veel spelers met aflopende contracten, jongens die verkocht moeten worden als ze niet bijtekenen en ik ben benieuwd in hoeverre het vrij te komen salaris-budget kan worden gebruikt voor het aantrekken van nieuwe spelers. Alleen al met de aflopende contracten zit je al snel aan zo'n 5 miljoen euro op jaarbasis (Tomasson, De Cler, Hofland, Van Dijk, Bruins) en dat voor 5 spelers.  [..] En dan nog eens 11 met een aflopend contract tot 2012, die Van Geel krijgt wel wat te doen als ie tekent en genoeg mogelijkheden tegelijkertijd want binnen 2 jaar kun je een compleet ander elftal neerzetten doordat er zoveel jongens met aflopende contracten rondlopen. Vooral wanneer Fer, Wijnaldum en Vlaar niet wensen bij te tekenen kan het interessant worden wat er dan gebeurt. Ben idd erg benieuwd hoe we ons daar door gaan worstelen  |
Paul-89 | dinsdag 15 februari 2011 @ 10:56 |
Coentje zou vandaag 74 zijn geworden. |
Siyara | dinsdag 15 februari 2011 @ 13:33 |
Nou, van Geel komt niet voor het einde van het seizoen naar Feyenoord toe volgens nu.nl  |
Happel | dinsdag 15 februari 2011 @ 13:36 |
quote: Op dinsdag 15 februari 2011 10:00 schreef Lastpost het volgende:Ik ben echt benieuwd welke spelers we komende zomer gaan zien op het trainingsveld. Veel spelers met aflopende contracten, jongens die verkocht moeten worden als ze niet bijtekenen en ik ben benieuwd in hoeverre het vrij te komen salaris-budget kan worden gebruikt voor het aantrekken van nieuwe spelers. Alleen al met de aflopende contracten zit je al snel aan zo'n 5 miljoen euro op jaarbasis (Tomasson, De Cler, Hofland, Van Dijk, Bruins) en dat voor 5 spelers.  [..] En dan nog eens 11 met een aflopend contract tot 2012, die Van Geel krijgt wel wat te doen als ie tekent en genoeg mogelijkheden tegelijkertijd want binnen 2 jaar kun je een compleet ander elftal neerzetten doordat er zoveel jongens met aflopende contracten rondlopen. Vooral wanneer Fer, Wijnaldum en Vlaar niet wensen bij te tekenen kan het interessant worden wat er dan gebeurt. Zorgwekkende situatie inderdaad. Fer zie ik misschien nog wel bijtekenen. Wijnaldum en Fer niet. |
Stokstaart | dinsdag 15 februari 2011 @ 13:58 |
quote: Op dinsdag 15 februari 2011 13:36 schreef Happel het volgende:[..] Zorgwekkende situatie inderdaad. Fer zie ik misschien nog wel bijtekenen. Wijnaldum en Fer niet. Huh?  |
Happel | dinsdag 15 februari 2011 @ 14:06 |
quote: Vlaar. |
ursel | dinsdag 15 februari 2011 @ 14:11 |
quote: Zover kwam ik nog wel, maar op welke Fer komt Vlaar bij jou te staan?  |
Lastpost | dinsdag 15 februari 2011 @ 14:23 |
Fer tekent bij, Vlaar en Wijnaldum vertrekken.  |
G-NiLES | dinsdag 15 februari 2011 @ 14:24 |
waarom is feijenoord met IJ geschreven. het gaat toch over de club, niet de wijk? |
Stokstaart | dinsdag 15 februari 2011 @ 14:34 |
quote: Komt uit de tijd dat we nog regelmatig Europees speelden. Feijenoord is/was een probleem qua uitspraak in sommige landen. |
Paul-89 | dinsdag 15 februari 2011 @ 14:45 |
Geschiedenis. |
G-NiLES | dinsdag 15 februari 2011 @ 14:49 |
die tijd is nu toch niet of wel.
Feijenoord internationaliseerde de naam in de jaren zeventig naar Feyenoord
leven we in dit topic voor de jaren 70?  |
Lastpost | dinsdag 15 februari 2011 @ 14:51 |
quote: Op dinsdag 15 februari 2011 14:49 schreef G-NiLES het volgende:die tijd is nu toch niet of wel. Feijenoord internationaliseerde de naam in de jaren zeventig naar Feyenoord leven we in dit topic voor de jaren 70?  Nee, komt doordat we geen Europees spelen, dan kan de TT gewoon weer naar Feijenoord.  Iemand hier trouwens een idee waarom er al sinds het eerste logo van Feijenoord, gewoon Feyenoord met een Y in de logo's stond terwijl de clubnaam met IJ was? |
Happel | dinsdag 15 februari 2011 @ 15:11 |
quote: Wat Lastpost hierboven zegt.
quote: Op dinsdag 15 februari 2011 14:49 schreef G-NiLES het volgende:die tijd is nu toch niet of wel. Feijenoord internationaliseerde de naam in de jaren zeventig naar Feyenoord leven we in dit topic voor de jaren 70?  Weer zo een zeikerd. Eens in het jaar komt er weer een langs. Laat lekker, joh. Je gaat er toch niet minder van slapen als mensen Feijenoord zeggen i.p.v . Feyenoord. |
G-NiLES | dinsdag 15 februari 2011 @ 15:35 |
quote: Op dinsdag 15 februari 2011 15:11 schreef Happel het volgende:[..] Wat Lastpost hierboven zegt. [..] Weer zo een zeikerd. Eens in het jaar komt er weer een langs. Laat lekker, joh. Je gaat er toch niet minder van slapen als mensen Feijenoord zeggen i.p.v . Feyenoord. Dat zeker niet nee, het is alleen onjuist. Waarom niet gewoon goed schrijven? |
Dekatria | dinsdag 15 februari 2011 @ 15:37 |
quote: Omdat we zo lekker recalcitrant zijn. |
Merkie | dinsdag 15 februari 2011 @ 15:49 |
Ik vind het ook onzin, maarja. |
Stokstaart | dinsdag 15 februari 2011 @ 15:54 |
quote: En wie ben jij?Taalpolizei?
De OP is trouwens ook niet juist. Maar dat merk je dan weer niet.... |
Stokstaart | dinsdag 15 februari 2011 @ 16:13 |
quote: Klopt.
quote: Van Geel: Snelle overstap blijft onbespreekbaar
Feyenoord wil op korte termijn met de directie van Roda JC rond de tafel om een directe overgang van technisch directeur Martin van Geel te bewerkstelligen. De beleidsbepaler van de ploeg uit Kerkrade ziet zelf een direct vertrek uit Limburg echter niet zitten, meldt het AD vandaag.
,,Dat blijft voor mij onbespreekbaar,'' zegt Van Geel. ,,Dat heb ik al eerder aangegeven en daar blijf ik bij. Ik wil mijn werk in Kerkrade op een goede manier achterlaten.''
Feyenoord is na het op non-actief stellen van Leo Beenhakker naarstig op zoek naar een nieuwe technisch directeur. Tot die tijd neemt algemeen directeur Eric Gudde de honneurs op technisch gebied waar.
Van Geel verhuist zo goed als zeker wel komende zomer naar Rotterdam. ,,Er zijn gesprekken gaande met Feyenoord over het komende seizoen, maar inhoudelijk richt ik me nu uitsluitend op Roda JC,'' zegt Van Geel. ,,Dat soort dingen moeten niet door elkaar gaan lopen. En dat gebeurt ook niet.''
Bron: AD.nl
|
ender_xenocide | dinsdag 15 februari 2011 @ 16:37 |
Spreekt alleen maar voor hem vind ik dat hij de zaken netjes wil afhandelen en achterlaten bij Roda. |
Chewbalhaar | dinsdag 15 februari 2011 @ 18:02 |
quote: Linkeraanvaller Jerson Cabral moest de afgelopen twee wedstrijden van Feyenoord, tegen Vitesse (1-1) en Heracles Almelo (2-1), wegens een hamstringblessure aan zich voorbij laten gaan. De jonge vleugelspits werd in die duels uitstekend vervangen door Arsenal-huurling Ryo Miyaichi.
De Japanner gaf direct zijn visitekaartje af en scoorde tegen de Tukkers ook gelijk zijn eerste doelpunt voor de Rotterdammers. Dat heeft hij heel goed gedaan, zegt Cabral op de officiële website van Feyenoord. De linkspoot is echter niet bang dat hij door de komst van Miyaichi niet meer aan spelen toe zal komen. Voor het team is het goed dat er extra concurrentie is.
Aan de andere kant weet ik zelf ook waar mijn kwaliteiten liggen, blijft Cabral positief. Voor mijn blessure heb ik volgens mij een goede serie wedstrijden gespeeld, dus ik hoop dat ik weer kansen zal krijgen, aldus de jeugdinternational. Zondag staat voor de ploeg van trainer Mario Been het lastige uitduel met ADO Den Haag op het programma.
 Hij zal vast Ryo wel even uit de basis spelen  |
Hamilcar | dinsdag 15 februari 2011 @ 18:08 |
Cabral is bij verre na niet even goed als Ryo. Z'n crosses zijn doorgaans ruk, z'n schoten zijn of te zacht of vliegen huizenhoog over en hij verliest veel te vaak de bal met zijn acties. Misschien dat het er nog wel uitkomt bij hem, maar ik vind hem een van de zwakkere jeugdspelers. Z'n mentaliteit lijkt wel weer goed te zijn, dat dan weer wel. |
Stokstaart | dinsdag 15 februari 2011 @ 18:11 |
quote: Op dinsdag 15 februari 2011 18:08 schreef Hamilcar het volgende:Cabral is bij verre na niet even goed als Ryo. Z'n crosses zijn doorgaans ruk, z'n schoten zijn of te zacht of vliegen huizenhoog over en hij verliest veel te vaak de bal met zijn acties. Misschien dat het er nog wel uitkomt bij hem, maar ik vind hem een van de zwakkere jeugdspelers. Z'n mentaliteit lijkt wel weer goed te zijn, dat dan weer wel. Ryo is tegelijkertijd natuurlijk wel een exceptioneel talent. Lijkt me niet dat je hem moet gaan vergelijken met onze eigen spelers. Hij ligt niet voor niks onder contract bij Arsenal. |
Stokstaart | dinsdag 15 februari 2011 @ 22:42 |
quote: Integriteitseenheid KNVB buigt zich over transfer Ake
De KNVB gaat de transfer van de 15-jarige Nathan Ake onderzoeken. Een woordvoerder zei vandaag dat de zogenoemde integriteitseenheid van de voetbalbond de zaak bekijkt. Feyenoorder Ake bereikte in december een akkoord met Chelsea. De KNVB onderzoekt nu of het makelaarskantoor Forza Fides de transfer op illegale wijze heeft begeleid.
Zaakwaarnemer Daan Kramp zou samen met Ake in Londen zijn geweest. Voetballers mogen pas vanaf hun zestiende door spelersmakelaars worden begeleid. De KNVB heeft de integriteitseenheid in de zomer opgericht.
Bron : AD
quote: Ryo Miyaichi krijgt even mediastilte.
Ryo Miyaichi krijgt even mediastilte, zo meldt het Algemeen Dagblad. De eerste twee weken kreeg de 18-jarige Japanner enorm veel media-aandacht. Miyaichi ging daar heel open mee om. Na de eerste aandacht wordt het verstandiger geacht om even rust te nemen en interviews even achterwege te laten.
Tegenover de krant reageerde hij nog wel op zijn debuut in De Kuip. Ik had van mijn medespelers al te horen gekregen dat De Kuip helemaal vol zou zitten. Het was zo opwindend om mee te maken. Toen de wedstrijd afgelopen was, wandelde ik naar de supporters achter het doel. Ik heb nauwelijks woorden voor wat er toen gebeurde. De mensen waren zo enthousiast, ik had zoiets alleen op televisie of in manga gezien.
|
heiden6 | dinsdag 15 februari 2011 @ 22:51 |
quote: De mensen waren zo enthousiast, ik had zoiets alleen op televisie of in manga gezien.  |
Merkie | dinsdag 15 februari 2011 @ 22:51 |
 quote: Je weet maar nooit met Mario. |
TC03 | dinsdag 15 februari 2011 @ 22:53 |
quote:  |
Klummie | dinsdag 15 februari 2011 @ 22:59 |
quote: Officieel niet nee en ach Beenhakker zou ook tot het eind van het seizoen blijven
Altijd maar blind dit door teksten geloven, nergens wordt er zoveel gelogen in de voetballerij, dat weet je toch? Van Geel moet het technische beleid gaan invullen voor jaren en je denkt dat 'ie daar pas in juli mee begint? |
TC03 | dinsdag 15 februari 2011 @ 23:07 |
quote: Op dinsdag 15 februari 2011 22:59 schreef Klummie het volgende:[..] Officieel niet nee en ach Beenhakker zou ook tot het eind van het seizoen blijven Altijd maar blind dit door teksten geloven, nergens wordt er zoveel gelogen in de voetballerij, dat weet je toch? Van Geel moet het technische beleid gaan invullen voor jaren en je denkt dat 'ie daar pas in juli mee begint? Mwuah, teveel achterdocht is ook niet goed. Van Geel verdient goed bij Roda JC en ze zullen er aldaar ook op toezien dat hij de laatste paar maanden gewoon werkt voor z'n geld. Ik denk niet dat hij twee clubs 'ongemerkt' kan combineren. |
Happel | woensdag 16 februari 2011 @ 09:43 |
Volgens M Krabby gaat Feijenoord proberen om Ryodinho langer vast te leggen. |
Siyara | woensdag 16 februari 2011 @ 10:38 |
Zou nog best kunnen lukken ook  |
Paul-89 | woensdag 16 februari 2011 @ 11:03 |
Ja want volgens mij moet die een aantal interlands voor Japan hebben gespeeld voordat hij in aanmerking komt voor een werkvergunning in Engeland. |
Paul-89 | woensdag 16 februari 2011 @ 11:13 |
http://www.lunaticnews.nl/nieuws/het-gevoel/
Zal wel herkenbaar zijn voor de meeste. |
Happel | woensdag 16 februari 2011 @ 11:14 |
quote: Niet echt. Ging pas voor het eerst toen ik 17 was. |
Paul-89 | woensdag 16 februari 2011 @ 13:13 |
quote: Feyenoord zet snellere komst Van Geel nog niet uit hoofd
Feyenoord houdt hoop op een snellere komst van Martin van Geel dan pas in de zomermaanden. Van Geel, de enige kandidaat om technisch directeur te worden bij de Stadionclub, gaf dinsdag zelf aan niet tussentijds bij Roda JC te vertrekken. Volgens Voetbal International wil Feyenoord een afkoopsom betalen, als Van Geel op 1 april of 1 mei al aan de slag kan gaan in De Kuip. De td krijgt bij de Rotterdammers volledige zeggenschap op technisch gebied. De club ziet in hem bovendien een boegbeeld dat Feyenoord naar buiten toe zal moeten vertegenwoordigen.
|
Lastpost | woensdag 16 februari 2011 @ 13:30 |
quote: Mijn verhaal is compleet anders, ik ben geboren naast De Kuip in het naastgelegen ziekenhuis en heb m'n eerste jaren in de Tarwewijk gewoond maar zag mijn eerste wedstrijd pas in 1995 (Ben van '84) in het stadion.
Al op 5-jarige leeftijd ben ik destijds samen met moeder gedwongen vertrokken uit Rotterdam door bedreigingen en mishandelingen door m'n biologische vader en we zijn toen in een vrouwenopvang terecht gekomen in Arnhem en hebben daar later ook een woning toegewezen gekregen, in al die jaren hadden we geen TV en het enige familiecontact dat er was, was met m'n oma die weinig met voetbal had. Over voetbal werd weleens gesproken op de schoolpleintjes en buiten in de buurt, maar ik had er geen kaas van gegeten en had geen flauw idee dat er bekerwedstrijden waren, hoe de competitie werkte en wie er in de Eredivisie zaten, simpelweg omdat ik er nooit iets van zag en het me dus niet boeide, al vond ik zelf voetballen wel leuk om te doen.
Uiteindelijk enkele jaren later weer terug in de regio gekomen en toen pas ben ik me meer gaan interesseren in voetbal, mede door mijn stiefvader die toen in beeld kwam, die was voor PSV en die liepen toen met jongens als Nilis, Zenden en Ronaldo rond en Ajax was in die tijd helemaal op oorlogssterkte terwijl Feyenoord een elftal had met wat 'onbeholpen' gasten en karakter-voetballers. Hij vertelde steeds meer over PSV, de liefde voor het spelletje en zijn passie voor de club en het voetbal hebben ervoor gezorgd dat ik weleens een wedstrijd wilde bekijken, tot dat moment had ik enkel wat samenvattingen op TV gezien bij de NOS 's avonds van clubs en zat ik nog niet te kijken als Feyenoorder maar puur als liefhebber van voetbal. Mijn stiefvader nam me uiteindelijk dus mee naar mijn eerste wedstrijd, Feyenoord-PSV (3-2) en ik had op dat moment nog niet echt liefde voor de club, het was nou eenmaal de grootste in de stad en had een imposant stadion. Eenmaal aangekomen, naar het vak gegaan (X), de sfeer was overweldigend, sloeg om toen we achterkwamen en ontplofte bij de voorsprong en na het zien van dat elftal, de supporters, dat stadion en de hele atmosfeer wist ik gewoon dat ik Feyenoord vaker wilde zien en beetje bij beetje is de liefde gegroeid en het is nooit meer goedgekomen.
Inmiddels heb ik ook twee (half)broertjes en de ene is voor PSV en de jongste voor Feyenoord en die heb ik al meegenomen naar de Open dag, eerste training en wedstrijden vanaf het moment dat ik hem van m'n moeder mee mocht nemen. Zodoende heeft ie eerder Feyenoord gezien dan Blijdorp of de Euromast en ook hij was verkocht op het moment dat ie dat stadion van dichtbij zag en de sfeer proefde. |
Chewbalhaar | woensdag 16 februari 2011 @ 13:51 |
quote: ROTTERDAM - Feyenoord is er veel aan gelegen om Ryo Miyaichi ook na de zomer nog in De Kuip te laten spelen. De Rotterdammers denken de Japanner - in zijn eerste twee duels in Nederland gelijk een sensatie - langer dan een half jaar te kunnen huren, omdat hij bij zijn werkgever Arsenal nog niet in aanmerking komt voor speelminuten.
Om in de hoogste Engelse competitie te mogen spelen, moet een speler buiten de Europese Unie in 75 procent van de laatste interlands gespeeld hebben. Miyaichi kan ook nog in aanmerking komen door uitzonderlijke sportieve prestaties, zo schrijven de regels van voetbalbond FA voor.
Miyaichi ziet in Feyenoord een manier om zich in beeld te spelen bij Arsenal. ,,Zo lang hij niet in Engeland mag spelen, is hij bij ons natuurlijk van harte welkom", zegt algemeen directeur Eric Gudde in Voetbal International. ,,Wij zijn ontzettend blij met hem, hij is een meerwaarde."
Feyenoord doet er alles aan om het Miyaichi naar zijn zin te maken. De vleugelspeler woont in het internaat van de club en volgt Engelse les. Jan Mastenbroek is zijn persoonlijk begeleider.
De club houdt intensief contact met Arsenal ,,Wij houden ze op de hoogte van de ontwikkeling van Ryo. Dat hebben we zo afgesproken. We nemen alle wedstrijden op en sturen de beelden naar Londen. Zo intensief is dat contact. Het mag duidelijk zijn dat zo lang Ryo niet speelgerechtigd is in Engeland, wij hem graag hier houden. Of dat volgend seizoen kan? Dat is iets waar we over zullen gaan praten." Zou natuurlijk leuk zijn. Reken er overigensn nog niet op. Het is goed mogelijk dat Arsenal hem volgend jaar liever een niveautje hoger verhuurt, bijvoorbeeld aan Twente, en ook de financiele kant speelt een rol.
Daarnaast is het zo dat hij NIET per se een bepaald aantal interlands hoeft te hebben gespeeld: in uitzonderlijke gevallen kan de PL voor grote talenten een uitzondering maken. Denk aan S. Kalou.
Aan de andere kant is het een pluspunt dat ze alles doen aan goede communicatie richting Arsenal en dat we volgend jaar misschien wel een deel salaris over kunnen nemen. |
Chewbalhaar | woensdag 16 februari 2011 @ 13:52 |
quote: Bij Feyenoord hebben ze al jarenlang een zogenaamd Bureau Veiligheid, deze mannen hebben er een dagtaak aan over onze veiligheid te waken ons in de gaten te houden. Spandoeken verwijderen, gehandicapte supporters lastig vallen en opletten of iedereen op de terugweg in de juiste combibus stapt. Je kan dr maar druk mee zijn. Zo druk zelfs dat ze nog altijd niet in de gaten hebben dat onder hun eigen neus de spelersvoorraden aan shirts leeggeroofd worden.
Al jarenlang verdwijnen namelijk spelersshirts uit de catacomben van het stadion, die even later doodleuk op Marktplaats verschijnen. Mooi verzamelobject voor supporters natuurlijk en dus wordt er grif op geboden. En zo vult de heler wiens identiteit bij Lunatic News bekend is- al jarenlang zijn zakken over de rug van Feyenoord en zijn supporters. Een snelle rekensom leert dat de heler er de voorbije jaren minimaal 20.000 euro aan verdient moet hebben.
Deze praktijken spelen al jarenlang en zijn door zowel spelers als supporters rechtstreeks bij de directie aangekaart. Maar zoals wel vaker komt de directie weer eens niet in actie. Wellicht omdat zij er zelf belang bij hebben?
Terwijl wij maar geld blijven storten om Feyenoord weer eens uit de financiële misère te halen, wordt onder de ogen van de heren bestuurders nog altijd de voorraad leeggeroofd. Wij stellen voor dat de heler de opbrengsten uit deze praktijken zo snel mogelijk -waarbij 24 uur een redelijke termijn is- overmaakt naar Supporters steunen Feyenoord
Bizar  |
Stokstaart | woensdag 16 februari 2011 @ 14:17 |
quote: Been vreest voor blessure Vlaar
Ron Vlaar heeft last van een bovenbeenblessure. De verdediger mist daardoor mogelijk het bezoek aan ADO Den Haag, vertelt trainer Mario Been in het Algemeen Dagblad. Vlaar klaagde in de rust van het duel met Heracles Almelo al over zijn bovenbeen. "Hij heeft op karakter het einde gehaald", verklaart Been in de ochtendkrant. "Het is nu afwachten of hij zondag haalt."
Ondanks lichamelijke klachten viert Vlaar vandaag wel zijn verjaardag. De robuuste verdediger is 26 jaar oud geworden. Ron namens de FSV van harte gefeliciteerd.
Minders En gefeliciteerd natuurlijk voor Ron.  |
Paul-89 | woensdag 16 februari 2011 @ 14:30 |
"Heeft op karakter het einde gehaald."
Ik weet niet of we daar na het gevalletje Tomasson zo blij mee moeten zijn.  |
Paul-89 | woensdag 16 februari 2011 @ 15:02 |
Waar is Ritmo (john-x) eigenlijk ? Hebben we eens gewonnen en dan hoor je hem niet.  |
Happel | woensdag 16 februari 2011 @ 15:12 |
quote: Zag hem gisteren nog posten op de frontpage. Misschien weer een forumban? |
Stokstaart | woensdag 16 februari 2011 @ 15:17 |
quote: Mis je hem of zo?  |
rubje | woensdag 16 februari 2011 @ 15:28 |
quote: Op woensdag 16 februari 2011 13:30 schreef Lastpost het volgende:Mijn verhaal is compleet anders, ik ben geboren naast De Kuip in het naastgelegen ziekenhuis en heb m'n eerste jaren in de Tarwewijk gewoond maar zag mijn eerste wedstrijd pas in 1995 (Ben van '84) in het stadion. Al op 5-jarige leeftijd ben ik destijds samen met moeder gedwongen vertrokken uit Rotterdam door bedreigingen en mishandelingen door m'n biologische vader en we zijn toen in een vrouwenopvang terecht gekomen in Arnhem en hebben daar later ook een woning toegewezen gekregen, in al die jaren hadden we geen TV en het enige familiecontact dat er was, was met m'n oma die weinig met voetbal had. Over voetbal werd weleens gesproken op de schoolpleintjes en buiten in de buurt, maar ik had er geen kaas van gegeten en had geen flauw idee dat er bekerwedstrijden waren, hoe de competitie werkte en wie er in de Eredivisie zaten, simpelweg omdat ik er nooit iets van zag en het me dus niet boeide, al vond ik zelf voetballen wel leuk om te doen. Uiteindelijk enkele jaren later weer terug in de regio gekomen en toen pas ben ik me meer gaan interesseren in voetbal, mede door mijn stiefvader die toen in beeld kwam, die was voor PSV en die liepen toen met jongens als Nilis, Zenden en Ronaldo rond en Ajax was in die tijd helemaal op oorlogssterkte terwijl Feyenoord een elftal had met wat 'onbeholpen' gasten en karakter-voetballers. Hij vertelde steeds meer over PSV, de liefde voor het spelletje en zijn passie voor de club en het voetbal hebben ervoor gezorgd dat ik weleens een wedstrijd wilde bekijken, tot dat moment had ik enkel wat samenvattingen op TV gezien bij de NOS 's avonds van clubs en zat ik nog niet te kijken als Feyenoorder maar puur als liefhebber van voetbal. Mijn stiefvader nam me uiteindelijk dus mee naar mijn eerste wedstrijd, Feyenoord-PSV (3-2) en ik had op dat moment nog niet echt liefde voor de club, het was nou eenmaal de grootste in de stad en had een imposant stadion. Eenmaal aangekomen, naar het vak gegaan (X), de sfeer was overweldigend, sloeg om toen we achterkwamen en ontplofte bij de voorsprong en na het zien van dat elftal, de supporters, dat stadion en de hele atmosfeer wist ik gewoon dat ik Feyenoord vaker wilde zien en beetje bij beetje is de liefde gegroeid en het is nooit meer goedgekomen. Inmiddels heb ik ook twee (half)broertjes en de ene is voor PSV en de jongste voor Feyenoord en die heb ik al meegenomen naar de Open dag, eerste training en wedstrijden vanaf het moment dat ik hem van m'n moeder mee mocht nemen. Zodoende heeft ie eerder Feyenoord gezien dan Blijdorp of de Euromast en ook hij was verkocht op het moment dat ie dat stadion van dichtbij zag en de sfeer proefde. en verhaal dat elke supporter,jong en oud, zal herkennen en zal koesteren.  |
Dekatria | woensdag 16 februari 2011 @ 16:23 |
quote: Inderdaad ja dat was toch een tijdje terug een onderzoek, waaruit bleek dat Feyenoorders het meeste van alle clubs het met de paplepel krijgen ingegoten?
quote: Dat voorstel aan het eind ook "Pay up, or else!" |
CylonNL | woensdag 16 februari 2011 @ 16:31 |
quote: Ik lurk hier voornamelijk, maar die man hoort er wel een beetje bij toch?  |
Stokstaart | woensdag 16 februari 2011 @ 16:35 |
quote: Klopt. Zeikerd zoals Johan Derksen maar je mist hem toch. |
Paul-89 | woensdag 16 februari 2011 @ 16:36 |
Viel me gewoon op dat hij na een winstpartij van Feyenoord niets meer van zich laat horen. |
Happel | woensdag 16 februari 2011 @ 16:41 |
quote: Totaal niet.
Hij komt pas weer als er echt wat te kankeren valt. Is nu te rustig voor hem. |
Stokstaart | woensdag 16 februari 2011 @ 16:51 |
quote: Op woensdag 16 februari 2011 16:41 schreef Happel het volgende:[..] Totaal niet. Hij komt pas weer als er echt wat te kankeren valt. Is nu te rustig voor hem. Klopt ja. Als we weer verliezen komt hij vast weer ouwehoeren over wat er allemaal mis is.  |
napoleonfour | woensdag 16 februari 2011 @ 17:42 |
quote: Op woensdag 16 februari 2011 16:51 schreef Stokstaart het volgende:[..] Klopt ja. Als we weer verliezen komt hij vast weer ouwehoeren over wat er allemaal mis is.  alsof het na deze winstpartij opeens zonneschijn is  |
Stokstaart | woensdag 16 februari 2011 @ 17:56 |
quote: Dit hele seizoen is een grote treurnis.  Enige goede is dat die schuld met de helft geslonken is. |
H.M.Murdock | woensdag 16 februari 2011 @ 21:10 |
quote: Beloften en Jong FC Groningen scoren niet Jong Feyenoord/Excelsior heeft maandagavond de competitiewedstrijd tegen Jong FC Groningen met 0-0 gelijkgespeeld. Trainer André Hoekstra startte op Varkenoord met alle zeven Feyenoorders die afgelopen zaterdagavond in De Kuip tegen Heracles Almelo op de reservebank zaten. Jerson Cabral kwam tegen de Groningers na een uur spelen als invaller binnen de lijnen. De jeugdinternational maakte zijn rentree nadat hij een kleine twee weken aan de kant had gestaan met een hamstringblessure. Leroy Fer verscheen met de aanvoerdersband om zijn arm aan de aftrap en speelde ruim een uur.
Jong Feyenoord/Excelsior Jong FC Groningen 0-0
Opstelling Jong Feyenoord/Excelsior: Van Dijk; Samseij (84'' Rutten), Van Steensel, Bahia, Martins Indi; Mokotjo, Van Haaren, Fer (61'' Cornelissens); Simon, Larsen (61'' Cabral) en Lagouireh. Geruststellende gedachte.  |
Stokstaart | woensdag 16 februari 2011 @ 21:18 |
quote: Wtf zeg. Zelfs op dat niveau kunnen ze niet presteren.  |
Merkie | woensdag 16 februari 2011 @ 22:38 |
Als ik Arsenal - Barcelona zo bezig zie denk ik niet dat wij daar veel onder doen . |
Lastpost | woensdag 16 februari 2011 @ 22:40 |
quote: Inderdaad, als je dat ziet is het allemaal toch niet zo erg gesteld met onze club. Jammer dat onze competitie zoveel grootmachten telt, anders konden we alvast een plekje reserveren op de Coolsingel voor die cup met de grote oren. |
Jorwol | woensdag 16 februari 2011 @ 22:48 |
quote: Op woensdag 16 februari 2011 22:40 schreef Lastpost het volgende:[..] Inderdaad, als je dat ziet is het allemaal toch niet zo erg gesteld met onze club. Jammer dat onze competitie zoveel grootmachten telt, anders konden we alvast een plekje reserveren op de Coolsingel voor die cup met de grote oren. Kunnen ze wel zeggen dat die Wilshere zo goed is, maar Bruins is mínstens net zo goed hoor! |
Stokstaart | woensdag 16 februari 2011 @ 23:06 |
quote: Op woensdag 16 februari 2011 22:40 schreef Lastpost het volgende:[..] Inderdaad, als je dat ziet is het allemaal toch niet zo erg gesteld met onze club. Jammer dat onze competitie zoveel grootmachten telt, anders konden we alvast een plekje reserveren op de Coolsingel voor die cup met de grote oren. Zolang is het niet geleden hoor
Hans v Vliet  |
Chewbalhaar | woensdag 16 februari 2011 @ 23:21 |
quote: Wat een slecht filmpje, maar wat een mooie beelden  Hansie  |
Chewbalhaar | donderdag 17 februari 2011 @ 11:14 |
quote: Søren Larsen debuteerde anderhalve week geleden voor Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Vitesse, maar Mario Been was niet erg te spreken over de aanvaller en liet hem tegen Heracles Almelo aan de kant. De winteraanwinst van de Rotterdammers maakt zich echter geen zorgen: Ik heb gewoon tijd nodig, zegt hij in Voetbal International.
Larsen wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van Feyenoord. Ik zit nu in een fase dat ik aan alles moet wennen, zegt de spits. De manier van spelen en trainen, mijn ploeggenoten, de club. Zoiets gaat niet vanzelf. Voetbal in Frankrijk is niet te vergelijken met voetbal in Nederland. In Frankrijk heb je als aanvaller veel meer rust. Hier ben je constant in beweging, loop je meer zonder bal.
"Maar ik voel wel dat ik vooruit ga, vervolgt Larsen. "Ik heb nog steeds sterk het idee dat de Nederlandse competitie bij mij past. Dat gevoel heb ik altijd gehad, alleen kreeg ik nooit de kans er te spelen. Nu wel. Daarom wil ik deze mogelijkheid met beide handen aangrijpen. Ik wil hoe dan ook slagen bij Feyenoord. Ik heb de laatste jaren niet veel geluk gehad. Blessures zorgden voor problemen.
Zou me niets verbazen als hij weer via de achterdeur verdwijnt na 68 minuten te hebben gespeeld. Nu denk ik ook niet dat hij echt zo'n goede speler is, ook gezien zijn statistieken, maar het lijkt haast ook wel alsof Mario iets tegen huurlingen heeft. Kijk naar het aantal minuten dat een Lumb, Smolov, van Beukering etc. heeft gemaakt. Zelfs Simon, o-zo-veel-beter-dan-Dszudzak, zit nu standaard de bank warm te houden. |
Chewbalhaar | donderdag 17 februari 2011 @ 11:20 |
quote: Oké, Leroy Fer (21) heeft al een A-interland achter zijn naam. Georginio Wijnaldum (20) is de jongste Feyenoord-debutant ooit. En Luc Castaignos (18) staat op het punt om een lucratief contract bij Internazionale te tekenen.
Maar van alle Nederlandse Varkenoord-vruchten die momenteel in de Kuip rijpen, zie ik in een negentienjarige verdediger die nog nooit in Jong Oranje speelde degene met de meeste potentie.
Stefan de Vrij brak een jaar geleden haast per ongeluk door als rechtsback, nadat Dani Fernández, Kelvin Leerdam en stagiair Sigourney Bandjar geblesseerd wegvielen. Na enkele weken was hij al niet meer weg te denken uit de basiself, al speelde hij ruim een halfjaar eerder nog in de B1.
Zelfbewust
De Vrij toonde zich een zelfbewuste, welbespraakte jongeman die zijn mening niet onder stoelen of banken stak. Keer op keer stelde hij dat hij eigenlijk beter was als centrumverdediger. Lange tijd zag ik het niet zo één-twee-drie voor me, eerlijk gezegd.
Ik dacht dat De Vrij nog te bleu was voor een plaats in de as. Te onervaren. Te licht. En niet meedogenloos genoeg.
Niet gebluft
Toen Ron Vlaar in september geblesseerd wegviel en De Vrij zich mocht bewijzen op diens positie, leek ik mijn gelijk te krijgen. De tiener uit Ouderkerk aan den IJssel speelde niet eens zo slecht, maar Feyenoord verloor met hem op Vlaars plek vier van de zes wedstrijden. In die zes wedstrijden incasseerde zijn ploeg liefst zeventien doelpunten.
Maar nu De Vrij sinds januari een centrumkoppeltje vormt met de coachende Vlaar in plaats van de timide André Bahia, blijkt hij niet te hebben gebluft. Al die tijd heeft hij verdomd goed geweten waar zijn kwaliteiten het beste tot hun recht komen. Was De Vrij als rechtsback al veelbelovend, als centrumverdediger is hij de laatste weken een ware revelatie.
Nooit in paniek
Let tijdens wedstrijden maar eens goed op hem. Hij doet zelden iets fout, maakt alleen overtredingen als het echt niet anders kan en raakt nooit in paniek. De Vrij lijkt in het veld altijd te weten wat er om hem heen gebeurt. Als het moet, kapt hij een spits in de zestien meter uit. Fluitend, haast schouderophalend. En daarna zoekt hij vrijwel altijd de juiste, voorwaartse oplossing.
Kijk naar het carrièreverloop van andere centrumverdedigers en concludeer met me mee dat De Vrij heel ver is voor iemand van zijn leeftijd. Ron Vlaar was op zijn negentiende nog niet eens in beeld bij het eerste van AZ. Jaap Stam speelde nog voor DOS Kampen. En Joris Mathijsen was bankzitter bij Willem II. Als zíj Oranje hebben gehaald, waarom zou het De Vrij dan niet lukken?
Al weet je het met talenten natuurlijk maar nooit. Er zijn zat voorbeelden van verdedigers die op hun negentiende of twintigste een Oranje-toekomst werd voorspeld, maar de hooggespannen verwachtingen nooit waarmaakten. Wat te denken van Ruud Knol, Michael Jansen en Ryan Donk? En werd Jos van Nieuwstadt bij Willem II niet als een groter talent beschouwd dan Joris Mathijsen?
Geen machine
Ook De Vrij kan zwaar geblesseerd raken, blijven steken in zijn ontwikkeling of een verkeerde keuze maken. Hij is geen machine. Maar zijn afbreukrisico acht ik verwaarloosbaar klein. Al is het maar, omdat De Vrij precies weet welke paden hij moet bewandelen om de top te bereiken.
Laatst zei hij nog dat hij niet op een bod van Inter zou ingaan, als die club hem net als Castaignos een bod zou doen. De Vrij wil zich de komende jaren eerst in Nederland ontwikkelen, al dan niet bij Feyenoord. Pas als hij er mentaal en fysiek klaar voor is, wil hij naar een mooie club in het buitenland.
Gelijk heeft-ie. Alwéér.
Het gaat me wat ver om hem het meeste potentie toe te dichten, de echte top toe te schrijven of te vergelijken met Jaap Stam, maar ik vind het een leuke speler. Ik denk dat hij in ieder geval de Nederlandse top of Europese middenmoot/subtop wel gaat halen. Mogelijk ook wel meer, maar dat moeten we nog maar zien.Ik hoop echt heel erg dat Vlaar blijft, want dat zal voor hem ook erg belangrijk zijn. Naast een Bahia wordt hij ook niet beter. |
Paul-89 | donderdag 17 februari 2011 @ 11:21 |
quote: Op donderdag 17 februari 2011 11:14 schreef Chewbalhaar het volgende:[..] Zou me niets verbazen als hij weer via de achterdeur verdwijnt na 68 minuten te hebben gespeeld. Nu denk ik ook niet dat hij echt zo'n goede speler is, ook gezien zijn statistieken, maar het lijkt haast ook wel alsof Mario iets tegen huurlingen heeft. Kijk naar het aantal minuten dat een Lumb, Smolov, van Beukering etc. heeft gemaakt. Zelfs Simon, o-zo-veel-beter-dan-Dszudzak, zit nu standaard de bank warm te houden. Ehm ? |
Paul-89 | donderdag 17 februari 2011 @ 11:24 |
quote: Op donderdag 17 februari 2011 11:20 schreef Chewbalhaar het volgende:[..] Het gaat me wat ver om hem het meeste potentie toe te dichten, de echte top toe te schrijven of te vergelijken met Jaap Stam, maar ik vind het een leuke speler. Ik denk dat hij in ieder geval de Nederlandse top of Europese middenmoot/subtop wel gaat halen. Mogelijk ook wel meer, maar dat moeten we nog maar zien.Ik hoop echt heel erg dat Vlaar blijft, want dat zal voor hem ook erg belangrijk zijn. Naast een Bahia wordt hij ook niet beter. De Vrij speelt inderdaad heel erg goed, hopen dat hij ook nog zo'n fysieke transformatie als Vlaar doormaakt en dan heb je gewoon een heel erg goede verdediger. |
Paul-89 | donderdag 17 februari 2011 @ 11:25 |
Botteghin hoogstwaarschijnlijk naar Nac, ik vrees dat ze weer hebben zitten slapen. |
Chewbalhaar | donderdag 17 februari 2011 @ 11:35 |
quote: Begon met een erg goede indruk maar mist nu steeds meer minuten. Ik vind het gewoon opmerkelijk dat gehuurde spelers weinig kansen lijken te krijgen. Zeg niet dat er een gedachte achter zit, maar het valt wel op. |
Chewbalhaar | donderdag 17 februari 2011 @ 11:36 |
quote: Op donderdag 17 februari 2011 11:24 schreef Paul-89 het volgende:[..] De Vrij speelt inderdaad heel erg goed, hopen dat hij ook nog zo'n fysieke transformatie als Vlaar doormaakt en dan heb je gewoon een heel erg goede verdediger. Ik denk dat hij ook nog wel een paar jaar iemand nodig heeft die hem wat sturing kan geven... Die fysieke verandering kan ook nog wel een paar jaartjes op zich laten wachten. Ik hoop dan ook dat hij zo snel mogelijk zo lang mogelijk bijtekent. |
Chewbalhaar | donderdag 17 februari 2011 @ 11:39 |
quote: Ik vrees dat we weinig mogelijkheden hebben gehad. Zwolle vroeg er een tijd terug een dik miljoen voor. Dat wel flink gezakt zijn, maar of we hem konden halen zou ik niet weten. Centrumverdediger leek ook niet de allereerste prioriteit (al vind ik nu heel de verdedigende linie maar matig bezet overigens, bij een enkele blessure op welke positie achterin dan ook verlies je al flink aan kwaliteit)
quote: Eric Botteghin lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij FC Zwolle. De koploper van de Jupiler League is in gesprek met NAC Breda over een overgang van de Braziliaanse verdediger. Technisch directeur Jeffrey van AS van NAC bevestigde dat NAC bezig is met Botteghin.
"We hopen er snel uit te komen", aldus Van As tegen BN/De Stem. De 23-jarige Botteghin wordt in Breda gezien als opvolger van Rob Penders, die na dit seizoen zijn voetbalschoenen aan de wilgen hangt. Botteghin, die aan het einde van dit seizoen zonder contract zit, speelt sinds 2006 voor FC Zwolle. De zaakwaarnemer van de mandekker is positief. "Eric vindt NAC een hele interessante club", aldus de belangenbehartiger. "Het klopt dat we nog steeds met elkaar praten."
Naast NAC had ook AZ interesse in het overnemen van Botteghin. De Alkmaarse formatie lijkt echter naast de Zuid-Amerikaan te gaan grijpen, want de interesse is flink afgenomen. De Parel van het Zuiden hoopt de oud-jeugdspeler van SC International voor meerdere jaren vast te leggen.
|
Paul-89 | donderdag 17 februari 2011 @ 11:41 |
quote: Op donderdag 17 februari 2011 11:35 schreef Chewbalhaar het volgende:[..] Begon met een erg goede indruk maar mist nu steeds meer minuten. Ik vind het gewoon opmerkelijk dat gehuurde spelers weinig kansen lijken te krijgen. Zeg niet dat er een gedachte achter zit, maar het valt wel op. Biseswar doet het nu al 3 wedstrijden best aardig dus heel erg behoefte aan verandering is er momenteel niet. Daarbij wisselt Mario zelden 3 x in een wedstrijd. En de meeste huurlingen zijn ook gehaald als 2e keuze, dus bij blessure of erg matige prestaties van spelers.
quote: Op donderdag 17 februari 2011 11:39 schreef Chewbalhaar het volgende:[..] Ik vrees dat we weinig mogelijkheden hebben gehad. Zwolle vroeg er een tijd terug een dik miljoen voor. Dat wel flink gezakt zijn, maar of we hem konden halen zou ik niet weten. Centrumverdediger leek ook niet de allereerste prioriteit (al vind ik nu heel de verdedigende linie maar matig bezet overigens, bij een enkele blessure op welke positie achterin dan ook verlies je al flink aan kwaliteit) [..] Nac heeft onderhand nog minder mogelijkheden dan wij. |
Merkie | donderdag 17 februari 2011 @ 11:56 |
quote: Op donderdag 17 februari 2011 11:20 schreef Chewbalhaar het volgende:[..] Het gaat me wat ver om hem het meeste potentie toe te dichten, de echte top toe te schrijven of te vergelijken met Jaap Stam, maar ik vind het een leuke speler. Ik denk dat hij in ieder geval de Nederlandse top of Europese middenmoot/subtop wel gaat halen. Mogelijk ook wel meer, maar dat moeten we nog maar zien.Ik hoop echt heel erg dat Vlaar blijft, want dat zal voor hem ook erg belangrijk zijn. Naast een Bahia wordt hij ook niet beter. De Vrij is gewoon erg sterk terugkomen na z'n bloedarmoede . Daarvoor vond ik hem matig. |
Happel | donderdag 17 februari 2011 @ 12:00 |
quote: Gevalletje bloeddoping dus.  |
Hamilcar | donderdag 17 februari 2011 @ 12:16 |
quote: De Vrij speelt inderdaad heel erg goed, hopen dat hij ook nog zo'n fysieke transformatie als Vlaar doormaakt en dan heb je gewoon een heel erg goede verdediger. Doorgaans betekent het armoe als een verdediger dat nodig heeft. Vlaar was zolang geblesseerd dat hij niks anders kon doen dan in het krachthonk tekeer gaan en zie nu, hij heeft de draaicirkel van een vrachtwagen. Tegen behendige spelers is het je hart vasthouden ..
Zie die verdedigers gister van Arsenal, dat zijn toch ook geen klerenkasten? |
Calciumdude | donderdag 17 februari 2011 @ 12:54 |
quote: Op donderdag 17 februari 2011 12:16 schreef Hamilcar het volgende:[..] Doorgaans betekent het armoe als een verdediger dat nodig heeft. Vlaar was zolang geblesseerd dat hij niks anders kon doen dan in het krachthonk tekeer gaan en zie nu, hij heeft de draaicirkel van een vrachtwagen. Tegen behendige spelers is het je hart vasthouden .. Zie die verdedigers gister van Arsenal, dat zijn toch ook geen klerenkasten? weet niet of je goed gekeken hebt , maar ze gingen gisteren keer op keer de mist in , het is dat de kansen niet af werden gemaakt , anders was het met rust al 4-0 voor Barca.. keer op keer werden ze in de diepte verrast.. |
Chewbalhaar | donderdag 17 februari 2011 @ 16:57 |
quote: Op donderdag 17 februari 2011 11:41 schreef Paul-89 het volgende:[..] Biseswar doet het nu al 3 wedstrijden best aardig dus heel erg behoefte aan verandering is er momenteel niet. Daarbij wisselt Mario zelden 3 x in een wedstrijd. En de meeste huurlingen zijn ook gehaald als 2e keuze, dus bij blessure of erg matige prestaties van spelers. Daar heb je opzich gelijk in, Biseswar is nu een van de besten op het veld en zit in een van z'n sterkere periodes. Toch vind ik het opvallend. Simon was absoluut gehaald als directe versterking, niet voor in de breedte.
Doet er verder ook niet toe opzich, alleen vraag je je dan wel af wat je volgend jaar hebt staan. Larsen in ieder geval niet denk ik, dus met die kastanje en beuk ook weg moeten we wel snel op zoek naar iets nieuws.
Ik ben benieuwd of we tegen een erg sterk ADO (in 2011 ook alles gewonnen geloof ik) ook een punt kunnen pakken (of zelfs meer)... |
Chewbalhaar | donderdag 17 februari 2011 @ 17:06 |
quote: Nu het hier eventjes wat beter gaat lopen, zonder dat er veel meer te halen valt, heeft hij het veel drukker met die amsterdammers.
Van de FP:
quote: Op donderdag 17 februari 2011 @ 15:02 schreef Ritmo het volgende:Wow, Twente  Zij hebben echt een zo ongeloofelijk veel betere ploeg dan Ajax, zeker enkele klassen beter. Titel gaat tussen Twente en PSV, en Twente wint dat denk ik.
|
Stokstaart | donderdag 17 februari 2011 @ 17:09 |
quote: Terugkeer Fer bezorgt Mario Been luxeprobleem
Bron: VI.nl
Mario Been wil nog niet zeggen of vice-aanvoerder Leroy Fer zondag tegen ADO Den Haag in de basis zal starten. De middenvelder is volledig hersteld van zijn meniscusblessure en deed maandag een uur mee met de beloftenploeg.
ong Feyenoord speelde het duel met Jong FC Groningen op Varkenoord in plaats van het kunstgras op Woudestein, omdat die ondergrond beter is voor Fer. Tegen Vitesse en Heracles moest de middenvelder het nog doen met invalbeurten. Of hij zondag aan de aftrap zal verschijnen in Den Haag laat Been nog in het ongewisse.
Zou kunnen, aldus Been in gesprek met Voetbal International, maar laten we eerst afwachten hoe Leroy herstelt van zijn inspanningen met het tweede. Been heeft een logische verklaring voor de reserverol die Fer de voorbije weken had. Omdat ik weinig reden tot wisselen had, zegt hij.
Ik vond het middenveld met Marcel Meeuwis en Kelvin Leerdam wel aardig staan. Het is wel zo dat Leroy kracht brengt, gekoppeld aan voetballend vermogen. Op een gegeven moment zal ik keuzes moeten maken, maar dat is geen probleem. We hebben behalve de langdurig geblesseerden iedereen fit. Ik zie dat als een luxe.
Waarom niet Fer én Meeuwis.  |
Chewbalhaar | donderdag 17 februari 2011 @ 17:18 |
quote: Omdat Leerdam het al een aantal wedstrijden erg goed doet, en het gewoon zwaar unfair zou zijn hem er uit te halen? Je moet ook nog maar zien dat Fer het gelijk al weer beter doet dan Leerdam in zijn beste doen. Vorige keer vond ik hem nog weinig brengen... |
Stokstaart | donderdag 17 februari 2011 @ 17:20 |
quote: Op donderdag 17 februari 2011 17:18 schreef Chewbalhaar het volgende:[..] Omdat Leerdam het al een aantal wedstrijden erg goed doet, en het gewoon zwaar unfair zou zijn hem er uit te halen? Je moet ook nog maar zien dat Fer het gelijk al weer beter doet dan Leerdam in zijn beste doen. Vorige keer vond ik hem nog weinig brengen... Zondag ga je overlopen worden door dat middenveld van Ado als je Leerdam daar neer zet. Trouwens wel weer fucking kansloos dat Mario het zaterdag goed vond staan.  Zou die wel gekeken hebben?
[ Bericht 12% gewijzigd door Stokstaart op 17-02-2011 17:27:58 ] |
TC03 | donderdag 17 februari 2011 @ 17:35 |
quote: Op donderdag 17 februari 2011 17:20 schreef Stokstaart het volgende:[..] Zondag ga je overlopen worden door dat middenveld van Ado als je Leerdam daar neer zet. Trouwens wel weer fucking kansloos dat Mario het zaterdag goed vond staan.  Zou die wel gekeken hebben? Dat valt wel mee, Leerdam is fysiek niet zo groot maar hij wint veel duels... Natuurlijk is fysiek belangrijk bij het voetbal, maar voetbal is geen krachtsport en je zal niet per definitie worden overlopen als je kleinere spelers tegenover grotere spelers zet. 
² |
Paul-89 | donderdag 17 februari 2011 @ 17:43 |
quote: Op donderdag 17 februari 2011 17:35 schreef TC03 het volgende:[..] Dat valt wel mee, Leerdam is fysiek niet zo groot maar hij wint veel duels... Natuurlijk is fysiek belangrijk bij het voetbal, maar voetbal is geen krachtsport en je zal niet per definitie worden overlopen als je kleinere spelers tegenover grotere spelers zet.   ² Oké, Banshee. |
Ruud | donderdag 17 februari 2011 @ 17:49 |
quote: Op donderdag 17 februari 2011 17:18 schreef Chewbalhaar het volgende:[..] Omdat Leerdam het al een aantal wedstrijden erg goed doet, en het gewoon zwaar unfair zou zijn hem er uit te halen? Je moet ook nog maar zien dat Fer het gelijk al weer beter doet dan Leerdam in zijn beste doen. Vorige keer vond ik hem nog weinig brengen... Dan is het zeker unfair om Mokotjo op de bank/tribune te zetten. Ik ben trouwens nog niet overtuigd van Leerdam. |
Chewbalhaar | donderdag 17 februari 2011 @ 19:28 |
quote: Ajax deed niets met tips van vertrokken topscout over Hazard en Defour Donderdag, 17 februari 2011 om 18:42Ajax heeft in het verleden nagelaten om Eden Hazard en Steven Defour te strikken. Urbain Haesaert, voormalig topscout van de Amsterdammers, onthult dat hij de nu Belgische internationals in hun jonge meerdere malen heeft aanbevolen. "Maar ik kreeg weinig tot geen respons", zegt de Belg in Ajax Life. Eerder was al bekend dat Ajax in het verleden ook geen toekomst in Bas Dost en Dries Mertens zag.
Jan Vertonghen en Toby Alderweireld werden door Haesaert ontdekt, maar Ajax had nog veel meer toptalenten kunnen halen. De Amsterdamse club reageerde echter niet op de tips van diens scout, nu in dienst van Anderlecht. "Ik heb wekelijks rapporten naar Amsterdam gestuurd, maar daar heb ik de laatste jaren weinig tot geen respons op gekregen."
"Daar ben ik wel een beetje ongelukkig over. Dat is ook een van de redenen dat ik voor Anderlecht heb gekozen", zegt Haesaert. Vooral Hazard is de laatste maanden tot een zeer begeerde speler uitgegroeid. De aanvaller van Lille lijkt voor een bedrag van minimaal twintig miljoen euro naar een Europese topclub te verkassen. Defour speelt op het middenveld van Standard Luik en is ook captain.
Even los van het feit dat hij hiervoor voor ajax werkzaam was; zo'n figuur zou voor ons natuurlijk een wereld van verschil kunnen maken. Nu is het natuurlijk mogelijk dat dit de enige 4 echt goede aanbevelingen van de 200 rapporten zijn, dat zullen we nooit weten, maar met een paar van zulke aankopen en vervolgens verkopen voor goede prijzen ben je natuurlijk in principe zo uit de zorgen... Ik hoop dat ze de komende jaren investeren in zulke mensen. Zit nu gewoon bij "maar" anderlecht, dus zou voor Feyenoord ook gewoon moeten kunnen. |
Paul-89 | donderdag 17 februari 2011 @ 19:40 |
quote: Op donderdag 17 februari 2011 19:28 schreef Chewbalhaar het volgende:[..] Even los van het feit dat hij hiervoor voor ajax werkzaam was; zo'n figuur zou voor ons natuurlijk een wereld van verschil kunnen maken. Nu is het natuurlijk mogelijk dat dit de enige 4 echt goede aanbevelingen van de 200 rapporten zijn, dat zullen we nooit weten, maar met een paar van zulke aankopen en vervolgens verkopen voor goede prijzen ben je natuurlijk in principe zo uit de zorgen... Ik hoop dat ze de komende jaren investeren in zulke mensen. Zit nu gewoon bij "maar" anderlecht, dus zou voor Feyenoord ook gewoon moeten kunnen. Het is allemaal zo makkelijk.  |
Chewbalhaar | donderdag 17 februari 2011 @ 19:42 |
quote:
 Nee natuurlijk niet lul. Ik zeg nota bene nog, misschien zijn het wel de enige 4 goede aanbevelingen van de 200. Feit is wel dat als je een paar geweldige spelers jong weet binnen te halen voor een habbekrats en ze verkoopt voor de hoofdprijs, dat je weer een stuk sterker er voor staat. |
Paul-89 | donderdag 17 februari 2011 @ 19:44 |
quote: Op donderdag 17 februari 2011 19:42 schreef Chewbalhaar het volgende:[..]  Nee natuurlijk niet lul. Ik zeg nota bene nog, misschien zijn het wel de enige 4 goede aanbevelingen van de 200. Feit is wel dat als je een paar geweldige spelers jong weet binnen te halen voor een habbekrats en ze verkoopt voor de hoofdprijs, dat je weer een stuk sterker er voor staat. No shit. |
PIETR | donderdag 17 februari 2011 @ 19:58 |
Leerdam was vorige week met afstand de beste man op het middenveld. Ondanks dat ie eruit ziet als een doorsnee afrikaantje uit een van die hongerlandjes daar won hij veel duels, veroverde hij veel ballen, en stond hij fysiek zn mannetje. Enkel aan de bal moet het nog beter. Maar zou hem zeker laten staan. Daarbij heeft Fer tijdens zijn invalbeurten niet echt een goede indruk achtergelaten.
Al zou het volstrekt logisch zijn om te spelen met Leerdam, Fer en Meeuwis op het middenveld, en Wijnaldum dus eruit te halen. Bakt er al weken niets van. Maar dat zie ik niet gebeuren. |
Paul-89 | donderdag 17 februari 2011 @ 20:00 |
quote: Op donderdag 17 februari 2011 19:58 schreef PIETR het volgende:Leerdam was vorige week met afstand de beste man op het middenveld. Ondanks dat ie eruit ziet als een doorsnee afrikaantje uit een van die hongerlandjes daar won hij veel duels, veroverde hij veel ballen, en stond hij fysiek zn mannetje. Enkel aan de bal moet het nog beter. Maar zou hem zeker laten staan. Daarbij heeft Fer tijdens zijn invalbeurten niet echt een goede indruk achtergelaten. Al zou het volstrekt logisch zijn om te spelen met Leerdam, Fer en Meeuwis op het middenveld, en Wijnaldum dus eruit te halen. Bakt er al weken niets van. Maar dat zie ik niet gebeuren. Ryo en De Vrij waren toch wel iets beter. |
Stokstaart | donderdag 17 februari 2011 @ 20:05 |
quote: Op donderdag 17 februari 2011 19:58 schreef PIETR het volgende:Leerdam was vorige week met afstand de beste man op het middenveld. Ondanks dat ie eruit ziet als een doorsnee afrikaantje uit een van die hongerlandjes daar won hij veel duels, veroverde hij veel ballen, en stond hij fysiek zn mannetje. Enkel aan de bal moet het nog beter. Maar zou hem zeker laten staan. Daarbij heeft Fer tijdens zijn invalbeurten niet echt een goede indruk achtergelaten. Al zou het volstrekt logisch zijn om te spelen met Leerdam, Fer en Meeuwis op het middenveld, en Wijnaldum dus eruit te halen. Bakt er al weken niets van. Maar dat zie ik niet gebeuren. En wie wil je dan op 10 zetten als je Gini eruit haalt? |
Paul-89 | donderdag 17 februari 2011 @ 20:06 |
quote: Niemand, Leerdam en Fer kunnen diep gaan. Leerdam deed dat Zaterdag al regelmatig. |
Stokstaart | donderdag 17 februari 2011 @ 20:09 |
Tja leuk bedacht allemaal alleen Mario zal toch wel weer met Gini beginnen. |
Paul-89 | donderdag 17 februari 2011 @ 20:13 |
Jep. |
PIETR | donderdag 17 februari 2011 @ 20:20 |
quote: Op donderdag 17 februari 2011 19:58 schreef PIETR het volgende: Leerdam was vorige week met afstand de beste man op het middenveld.
Zou triest zijn als Leerdam eruit wordt gehaald. Doet het gewoon erg goed. En het zou al helemaal krom zijn als Wijnaldum gewoon mag blijven staan terwijl hij het niet goed doet. |
Paul-89 | donderdag 17 februari 2011 @ 20:23 |
Aah verkeerd gelezen.  |
PIETR | donderdag 17 februari 2011 @ 20:36 |
Ik hoop op een zelfde wedstrijd als die van een paar jaar geleden. Ado komt op 1-0. Kzooi! Binnen een kwartier scoort Tomasson 2 keer. Jeeuuh! Onterechte vrije trap voor Ado. Het zal toch niet? Fuuuuuuuuu! 2-2 De eerstvolgende aanval van Feyenoord scoort Makaay. JAAAAAH!!!
Zon schommeling van emoties, en dan aan de goede kant van de streep de wedstrijd beeindigen. Dat zijn de lekkerste.  |
Stokstaart | donderdag 17 februari 2011 @ 21:20 |
Filmpje is al ff oud maar heb hem nog niet gezien hier: V Geel over Feyenoord.
Open sollicitatie.  |
TC03 | donderdag 17 februari 2011 @ 21:30 |
Hij heeft wel een bol hoofd gekregen zeg. Teveel vlaaien gekregen daar. |
Nitrouz | donderdag 17 februari 2011 @ 22:02 |
quote: Op woensdag 16 februari 2011 13:30 schreef Lastpost het volgende:[..] Mijn verhaal is compleet anders, ik ben geboren naast De Kuip in het naastgelegen ziekenhuis en heb m'n eerste jaren in de Tarwewijk gewoond maar zag mijn eerste wedstrijd pas in 1995 (Ben van '84) in het stadion. Al op 5-jarige leeftijd ben ik destijds samen met moeder gedwongen vertrokken uit Rotterdam door bedreigingen en mishandelingen door m'n biologische vader en we zijn toen in een vrouwenopvang terecht gekomen in Arnhem en hebben daar later ook een woning toegewezen gekregen, in al die jaren hadden we geen TV en het enige familiecontact dat er was, was met m'n oma die weinig met voetbal had. Over voetbal werd weleens gesproken op de schoolpleintjes en buiten in de buurt, maar ik had er geen kaas van gegeten en had geen flauw idee dat er bekerwedstrijden waren, hoe de competitie werkte en wie er in de Eredivisie zaten, simpelweg omdat ik er nooit iets van zag en het me dus niet boeide, al vond ik zelf voetballen wel leuk om te doen. Uiteindelijk enkele jaren later weer terug in de regio gekomen en toen pas ben ik me meer gaan interesseren in voetbal, mede door mijn stiefvader die toen in beeld kwam, die was voor PSV en die liepen toen met jongens als Nilis, Zenden en Ronaldo rond en Ajax was in die tijd helemaal op oorlogssterkte terwijl Feyenoord een elftal had met wat 'onbeholpen' gasten en karakter-voetballers. Hij vertelde steeds meer over PSV, de liefde voor het spelletje en zijn passie voor de club en het voetbal hebben ervoor gezorgd dat ik weleens een wedstrijd wilde bekijken, tot dat moment had ik enkel wat samenvattingen op TV gezien bij de NOS 's avonds van clubs en zat ik nog niet te kijken als Feyenoorder maar puur als liefhebber van voetbal. Mijn stiefvader nam me uiteindelijk dus mee naar mijn eerste wedstrijd, Feyenoord-PSV (3-2) en ik had op dat moment nog niet echt liefde voor de club, het was nou eenmaal de grootste in de stad en had een imposant stadion. Eenmaal aangekomen, naar het vak gegaan (X), de sfeer was overweldigend, sloeg om toen we achterkwamen en ontplofte bij de voorsprong en na het zien van dat elftal, de supporters, dat stadion en de hele atmosfeer wist ik gewoon dat ik Feyenoord vaker wilde zien en beetje bij beetje is de liefde gegroeid en het is nooit meer goedgekomen. Inmiddels heb ik ook twee (half)broertjes en de ene is voor PSV en de jongste voor Feyenoord en die heb ik al meegenomen naar de Open dag, eerste training en wedstrijden vanaf het moment dat ik hem van m'n moeder mee mocht nemen. Zodoende heeft ie eerder Feyenoord gezien dan Blijdorp of de Euromast en ook hij was verkocht op het moment dat ie dat stadion van dichtbij zag en de sfeer proefde.  |
Chewbalhaar | vrijdag 18 februari 2011 @ 10:39 |
quote: ROTTERDAM - Afgelopen zomer probeerde Feyenoord Diego Biseswar tevergeefs kwijt te raken en ook afgelopen maand kreeg de clubleiding de buitenspeler de Kuip niet uit. En dus is Biseswar weer nadrukkelijk in beeld. Plotseling laat hij weer voorzichtig zien waarom Feyenoord twee jaar geleden zijn aflopende contract met een forse salarisverhoging verlengde.
Zijn terugreis begin januari uit Oman, vijf dagen voordat zijn ploeggenoten het sultanaat zouden verlaten, leek het definitieve einde bij Feyenoord voor Diego Biseswar. De buitenspeler kampte met knieklachten en de technische staf legde zeer geïrriteerd een verband met illegale zaalvoetbalactiviteiten. De komst van de Hongaar Krisztian Simon leek één ding duidelijk te maken. Op de aanwezigheid van Biseswar in de Kuip werd geen prijs meer gesteld.
Maar Biseswar (22) bleef in Rotterdam-Zuid en kreeg eerder dan verwacht weer zijn kans op speeltijd. Tegen FC Twente uit speelde hij zeer verdienstelijk, tegen Vitesse uit nog een forse stap beter en zijn eerste helft zaterdag tegen Heracles zag er zelfs uitstekend uit. Biseswar verzorgde de assist bij de treffer van Miyaichi en nam hoogstpersoonlijk de fraaie tweede treffer voor zijn rekening.
,,Ik wil gewoon voetballen, ben een echte liefhebber,'' zegt Biseswar in het AD. ,,Ik wil graag acties maken en een-tweetjes. Soms wordt het gewaardeerd en soms niet. Maar de laatste tijd gaat het wel lekker met twee assists en een doelpuntje.''
Tot revanchegevoelens jegens mensen die hem de afgelopen maanden afschreven, heeft het niet geleid. ,,Zeker niet, ik weet wat mijn kwaliteiten zijn,'' zo haalt hij zijn schouders op. ,,Wat de pers er van vindt, mag de pers uiteraard zelf weten. Ik blijf mijn eigen ding doen. Iedereen heeft toch weer gezien dat ik een aardig balletje kan trappen.''
|
Paul-89 | vrijdag 18 februari 2011 @ 11:32 |
http://www.fr-fanatic.com/2011/02/18/29379/ |
Happel | vrijdag 18 februari 2011 @ 11:59 |
quote: Daar is helemaal niks grappigs aan. Optyfen met dit soort iniatieven. |
Paul-89 | vrijdag 18 februari 2011 @ 12:01 |
quote: Liever dat er vrouwen zitten dan dat de plekken leeg blijven. |
Happel | vrijdag 18 februari 2011 @ 12:29 |
quote:

Worden steeds meer een kutjesclub op deze manier. Gezellig dagje uit naar het theater, genaamd De Kuip. |
Teis91 | vrijdag 18 februari 2011 @ 12:31 |
Ze horen niet bij het voetbal.. |
Swennus | vrijdag 18 februari 2011 @ 12:37 |
Is er iemand hier die ervaringen heeft met viagogo.nl? zie dat je daar voor weinig een kaartje kunt kopen van Feyenoord. Heb je dan geen club kaart oid voor nodig?
En hoe zit het met de levering van de kaartjes? |
Jorwol | vrijdag 18 februari 2011 @ 12:57 |
quote: Op vrijdag 18 februari 2011 12:29 schreef Happel het volgende:[..]  Worden steeds meer een kutjesclub op deze manier. Gezellig dagje uit naar het theater, genaamd De Kuip. quote:
 |
deBoomkip | vrijdag 18 februari 2011 @ 13:12 |
quote: Behalve als ze naakt komen dan. |
Enchanter | vrijdag 18 februari 2011 @ 13:18 |
Happel ziet liever een paar besnorde leernichten in de Kuip i.p.v. vrouwen. Is toch beter , als de wedstrijd kut is (wat al gauw het geval is dit seizoen bij Feijenoord) dan is er iig iets anders waar je je tijd mee kan verdoen  |
Happel | vrijdag 18 februari 2011 @ 13:30 |
Ik heb geen probleem met vrouwen die naar de Kuip komen, wel met dit soort kansloze geforceerde initiatieven om een ander soort publiek naar het stadion te halen. Feijenoord is niet blij met een groot deel van de aanhang en heeft liever een soort theaterpubliek zitten wat netjes betaald en verder niet klaagt. |
Stokstaart | vrijdag 18 februari 2011 @ 13:47 |
Vlaar fit voor Ado |
Jorwol | vrijdag 18 februari 2011 @ 14:06 |
quote: Op vrijdag 18 februari 2011 13:30 schreef Happel het volgende:Ik heb geen probleem met vrouwen die naar de Kuip komen, wel met dit soort kansloze geforceerde initiatieven om een ander soort publiek naar het stadion te halen. Feijenoord is niet blij met een groot deel van de aanhang en heeft liever een soort theaterpubliek zitten wat netjes betaald en verder niet klaagt. Feyenoord is ontzettend blij met minstens 90% van de supporters die zich gewoon gedragen en ontevreden met die kleine groep die het voor iedereen altijd weer moet verneuken. En terecht. |
Jorwol | vrijdag 18 februari 2011 @ 14:07 |
quote: Been: Nieuwe keeper geen prioriteit
Nadat bekend werd dat Feyenoord Roda JC technisch directeur Martin van Geel naar de Kuip wil halen, werd er in de media geopperd dat van Geel de Poolse doelman van Roda JC Przemyslaw Tyton mee zou nemen naar Feyenoord. Al heel snel kwam er in het geruchtencircuit het verhaal dat Feyenoord geïnteresseerd zou zijn in de doelman. Maar Jan Dirk Stouten verslaggever van RTV Rijnmond laat via zijn twitter weten dat dit volgens Mario Been niet aan de orde is, De komst van een keeper heeft geen prioriteit, aldus Mario Been.
|
Happel | vrijdag 18 februari 2011 @ 14:28 |
quote: Op vrijdag 18 februari 2011 14:06 schreef Jorwol het volgende:[..] Feyenoord is ontzettend blij met minstens 90% van de supporters die zich gewoon gedragen en ontevreden met die kleine groep die het voor iedereen altijd weer moet verneuken. En terecht. Duidelijk iemand die weet waarover hij het heeft.  |
Chewbalhaar | vrijdag 18 februari 2011 @ 14:58 |
quote: Op vrijdag 18 februari 2011 12:29 schreef Happel het volgende:[..]  Worden steeds meer een kutjesclub op deze manier. Gezellig dagje uit naar het theater, genaamd De Kuip. Idd  Oppleuren met dat gezeik over vrouwen. Niets mis met een "mannensport". Geouwehoer altijd, ook met vrouwelijke scheidsrechters enzo, doe normaal ofzo. Niets mis met die "paar" vrouwen die graag komen en 110% beleving meenemen, maar dat gepush om nieuwe groepen die het eigenlijk te weinig boeit... triest. |
Jorwol | vrijdag 18 februari 2011 @ 15:13 |
quote: Nee jij bent een orakel, als ik nu onzin praat doe jij dat minstens net zo vaak, maar goed, ieder zijn eigen mening toch? |
Happel | vrijdag 18 februari 2011 @ 15:29 |
quote: Op vrijdag 18 februari 2011 15:13 schreef Jorwol het volgende:[..] Nee jij bent een orakel, als ik nu onzin praat doe jij dat minstens net zo vaak, maar goed, ieder zijn eigen mening toch? Ik heb het gewoon over de beleving in een stadion, wat compleet naar de filistijnen wordt geholpen door dit soort initiatieven. Niemand zit te wachten op een stel wijven wat langs de lijn zit te checken wat voor lekkere mannen er over het veld huppelen.
Jij hebt het over totaal wat anders. |
Chewbalhaar | vrijdag 18 februari 2011 @ 16:32 |
Vlaar is erbij, dat wordt 3 punten pakken  |
napoleonfour | vrijdag 18 februari 2011 @ 17:00 |
quote: Luc Castaignos gaat er vanuit dat hij volgend seizoen in het shirt van Internazionale speelt. De Italiaanse topclub deed de spits van Feyenoord die toezegging. "Ik moet persoonlijk nog tot een akkoord komen, maar dat zal geen probleem zijn. Er is ook nog geen gelegenheid geweest om naar Italië te reizen om een contract te tekenen", zegt de jeugdinternational in het AD.
"Ik heb altijd het gevoel gehad dat Inter en Feyenoord er wel uit zouden komen. Ze willen mij voor vier jaar vastleggen en ik heb de garantie gekregen dat ik niet zal worden verhuurd aan een andere club. Daar spreekt natuurlijk heel veel vertrouwen uit", aldus Castaignos.
Luc Castaignos reist op 28 februari naar Milaan om de laatste details met Internazionale door te nemen en zijn handtekening te zetten onder het contract. Dat liet de 18-jarige spits vanmiddag weten aan ELF Voetbal. Door het drukke schema kwam het er niet eerder van.
In de komende editie van ELF Voetbal, 3 maart in de winkels, verschijnt een verhaal over de razendsnelle ontwkkeling van Castaignos en zijn transfer naar de Italiaanse topclub.
.. |
Ruud | vrijdag 18 februari 2011 @ 17:06 |
quote: Inderdaad, vol voor die 3 punten, ik heb er best vertrouwen in  |
Paul-89 | vrijdag 18 februari 2011 @ 17:57 |
quote: Wat is er te huilen ? |
H.M.Murdock | vrijdag 18 februari 2011 @ 19:32 |
quote: Vrienden van Feyenoord wilden organisatieverandering
Een aantal investeerders wilde fors ingrijpen in de organisatie bij Feyenoord. Sommige geldschieters wilden Martin van Geel niet alleen als technisch directeur, maar ook als algemeen directeur aanstellen.
Eric Gudde zou dan de financiële zaken van Onno Jacobs kunnen overnemen én organisatiedirecteur worden. Mark Koevermans zou in de nieuwe constructie commercieel directeur blijven en Onno Jacobs zou worden gevraagd de hem aangeboden baan in het bedrijfsleven te aanvaarden.
Binnen de Vrienden van Feyenoord werd echter geen overeenstemming bereikt over dit ingrijpende plan. Bovendien wist Pim Blokland, die als commissaris een soms lastige dubbelrol vervult, dat de overige commissarissen dit plan niet zouden steunen.
quote: Rutten ontevreden over Koevermans
Fred Rutten is ontevreden over Schiedammer Danny Koevermans. De coach van PSV zei dat na afloop van de Europa Leaguewedstrijd tegen Lille.
Koevermans zat tijdens het duel dat in 2-2 eindigde op de tribune. Rutten gaf oud-FC Dordrecht aanvaller Genero Zeefuik de voorkeur.
'Ik ben de laatste tijd ontevreden over de inzet van Danny', aldus de oefenmeester. In de verloren competitiewedstrijd tegen ADO Den Haag stond Koevermans nog in de basis bij PSV. De oud-Spartaan heeft een aflopend contract in Eindhoven, dat niet zal worden verlengd.
|
Happel | vrijdag 18 februari 2011 @ 19:38 |
quote: Wat wil je met dat laatste bericht zeggen? Domste wat er is om Koevermans nu nog te halen. |
Paul-89 | vrijdag 18 februari 2011 @ 19:46 |
quote: Op vrijdag 18 februari 2011 19:38 schreef Happel het volgende:[..] Wat wil je met dat laatste bericht zeggen? Domste wat er is om Koevermans nu nog te halen. Vind ik ook. |
Haringkop | vrijdag 18 februari 2011 @ 19:51 |
Haha, dat eeuwige gezeur om Koevermans... Wat zal ik blij zijn als die gozer gestopt is met voetballen, hoeven we dat gezeur tenminste niet meer te horen. |
Merkie | vrijdag 18 februari 2011 @ 21:08 |
Koevermans... no thanks. |
Stokstaart | vrijdag 18 februari 2011 @ 22:08 |
quote: Op vrijdag 18 februari 2011 19:38 schreef Happel het volgende:[..] Wat wil je met dat laatste bericht zeggen? Domste wat er is om Koevermans nu nog te halen. Omdat hij op leeftijd is? We hebben gewoon een spits nodig die goals maakt en dat kan Koevermans altijd en overal. |
Stokstaart | vrijdag 18 februari 2011 @ 22:09 |
quote: 'Vrienden van Feyenoord willen Boskamp'
ROTTERDAM - De investeerdersgroep Vrienden van Feyenoord ziet een rol voor Jan Boskamp weggelegd bij de club. De Rotterdamse trainer, die vooral naam maakte in België, kan aan de slag als scout. Dat meldde journalist en presentator Emile Schelvis in het programma Voetbal International op RTL vanavond. Boskamp benadrukte zijn liefde voor Feyenoord in hetzelfde programma de afgelopen maanden meermaals en dat zou de investeerders aan het denken hebben gezet.
Boskamp speelde in het verleden bij de Zuid-Hollandse club, maar maakte voornamelijk naam als in zijn loopbaan als trainer. Zijn grootste succces boekte de 62-jarige Boskamp in de jaren negentig bij Anderlecht, waar hij drie jaar op rij kampioen van België werd.
Boskamp.  |
Chewbalhaar | vrijdag 18 februari 2011 @ 23:05 |
quote: Die vrienden van Feyenoord willen wel erg veel... Te veel i.m.o. |
Stokstaart | zaterdag 19 februari 2011 @ 01:49 |
quote: Ze betalen voor die macht. |
Happel | zaterdag 19 februari 2011 @ 11:08 |
quote: Wie betaalt bepaalt. |
Ruud | zaterdag 19 februari 2011 @ 11:16 |
quote: Maar ze willen voorlopig niets dat niet goed is voor de club. Niet dat ik weet tenminste. Boskamp lijkt mij prima voor de club. |
Merkie | zaterdag 19 februari 2011 @ 13:02 |
quote: ©Ted Van Leeuwen. |
Chewbalhaar | zaterdag 19 februari 2011 @ 13:41 |
quote:
quote: Op zaterdag 19 februari 2011 11:16 schreef Ruud het volgende:[..] Maar ze willen voorlopig niets dat niet goed is voor de club. Niet dat ik weet tenminste. Boskamp lijkt mij prima voor de club. Dat is ook wel zo, en ze mogen best invloed hebben, maar zoals het er nu uit ziet willen ze het compleet voor het zeggen hebben. Eerst rond Beenhakker, toen met van Hanegem naast Been, vervolgens willen ze de hele staf omgooien zonder Jacobs, met Gudde in een nieuwe rol en van Geel als AD ipv TD, en nu weer Boskamp.
Opzich zijn het niet zozeer slechte beslissingen oid, maar ik vind het wel wat ver gaan wat betreft de inspraak. |
Euribob | zaterdag 19 februari 2011 @ 13:53 |
quote: Op zaterdag 19 februari 2011 13:41 schreef Chewbalhaar het volgende:[..] [..] Dat is ook wel zo, en ze mogen best invloed hebben, maar zoals het er nu uit ziet willen ze het compleet voor het zeggen hebben. Eerst rond Beenhakker, toen met van Hanegem naast Been, vervolgens willen ze de hele staf omgooien zonder Jacobs, met Gudde in een nieuwe rol en van Geel als AD ipv TD, en nu weer Boskamp. Opzich zijn het niet zozeer slechte beslissingen oid, maar ik vind het wel wat ver gaan wat betreft de inspraak. Waar is v. Hanegem? |
Happel | zaterdag 19 februari 2011 @ 13:56 |
quote: Op zaterdag 19 februari 2011 13:41 schreef Chewbalhaar het volgende:[..] [..] Dat is ook wel zo, en ze mogen best invloed hebben, maar zoals het er nu uit ziet willen ze het compleet voor het zeggen hebben. Eerst rond Beenhakker, toen met van Hanegem naast Been, vervolgens willen ze de hele staf omgooien zonder Jacobs, met Gudde in een nieuwe rol en van Geel als AD ipv TD, en nu weer Boskamp. Opzich zijn het niet zozeer slechte beslissingen oid, maar ik vind het wel wat ver gaan wat betreft de inspraak. Persoonlijk heb ik er niet zoveel problemen mee, omdat ik totaal geen vertrouwen heb in de mensen die nu in de RvC zitten. Zelfde geldt voor Jacobs. Met Gudde heb ik minder problemen. |
#ANONIEM | zaterdag 19 februari 2011 @ 14:22 |
Toch mooi als Boskamp scout wil worden binnen Feyenoord? Die man kijkt echt super veel wedstrijden per jaar, ook volgt hij competities buiten Europa. Toch alleen maar mooi als je zo'n man in je organisatie hebt? |
Cara | zaterdag 19 februari 2011 @ 15:07 |
Ik kijk ook belachelijk veel wedstrijden per jaar.
Het gaat erom of je kan zien of een speler de kwaliteiten/potentie heeft dat kan niet iedereen |
#ANONIEM | zaterdag 19 februari 2011 @ 16:04 |
quote: Op zaterdag 19 februari 2011 15:07 schreef Cara het volgende:Ik kijk ook belachelijk veel wedstrijden per jaar. Het gaat erom of je kan zien of een speler de kwaliteiten/potentie heeft dat kan niet iedereen Boskamp wel, althans.. Hij kent 1000'en spelers, dan kan hij vast aangeven welke een talentje is en welke niet.
[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 19-02-2011 16:05:20 ] |
Stokstaart | zaterdag 19 februari 2011 @ 21:31 |
Exelsior 4-0 gewonnen kutzooi. |
Uw_ergste_nachtmerrie | zaterdag 19 februari 2011 @ 22:53 |
Think positive, bij winst haak je weer meer aan bij de middenmoot want ik zie NEC en NAC geen punten pakken morgen. |
Lastpost | zaterdag 19 februari 2011 @ 23:05 |
quote: Mooi toch, blijft de 18e plek uit zicht.  |
Veladia | zondag 20 februari 2011 @ 10:29 |
quote: Wees blij dat Willem 2 er uit vliegt. Als er één club is waar ze uitsupporters het liefst niet zien, is het Willem 2 wel. Vitesse is een mooie nummer 2 die er uit mag vliegen. Zelfde beleid, gebaseerd op gebakken lucht. |
Euribob | zondag 20 februari 2011 @ 10:54 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 10:29 schreef Veladia het volgende:[..] Wees blij dat Willem 2 er uit vliegt. Als er één club is waar ze uitsupporters het liefst niet zien, is het Willem 2 wel. Vitesse is een mooie nummer 2 die er uit mag vliegen. Zelfde beleid, gebaseerd op gebakken lucht. Rijkste Jupiler-ploeg ooit.  |
Klummie | zondag 20 februari 2011 @ 11:44 |
quote: Want het is natuurlijk meteen allemaal waar  |
Merkie | zondag 20 februari 2011 @ 13:02 |
Zo, wat een goal van Luc . Ik stond al klaar om te zeggen dat hij zo'n ongelofelijk slechte wedstrijd speelde, maar deze mocht er zijn. |
Siyara | zondag 20 februari 2011 @ 13:03 |
Inderdaad, wat een goal zeg |
Niles-Crane | zondag 20 februari 2011 @ 13:05 |
Wat een prachtige goal zeg. |
Happel | zondag 20 februari 2011 @ 13:06 |
Probeer posts over de wedstrijd te beperken tot dit topic. |
Siyara | zondag 20 februari 2011 @ 13:07 |
Overigens als je zo'n goal ziet, vind ik het haast wel zonde dat je Castaignos zometeen ziet wegrotten op de tribune bij Inter  |
#ANONIEM | zondag 20 februari 2011 @ 13:09 |
LUC WEER  |
Merkie | zondag 20 februari 2011 @ 13:09 |
Castaignos speelt echt slecht maar maakt wel twee doelpunten . |
#ANONIEM | zondag 20 februari 2011 @ 13:10 |
quote: En wat hoort een spits te doen? Juist, scoren. |
Merkie | zondag 20 februari 2011 @ 13:10 |
quote: Ja true. |
Euribob | zondag 20 februari 2011 @ 13:24 |
Uit tegen Ado met 2-0 voorstaan, TAKE THAT 020! |
Sportex | zondag 20 februari 2011 @ 13:25 |
à la Rooney _ |
Euribob | zondag 20 februari 2011 @ 13:42 |
Kan iemand de goals van Luc eens beschrijven? |
Merkie | zondag 20 februari 2011 @ 13:44 |
quote: Eerste goal kreeg Castaignos een dieptepass van Vlaar, hij nam hem aan, draaide zich weg van de goal en schoot hem toen met een lob over de keeper heen. Tweede goal was een omhaal praktisch op de doellijn. |
Euribob | zondag 20 februari 2011 @ 13:47 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 13:44 schreef Merkie het volgende:[..] Eerste goal kreeg Castaignos een dieptepass van Vlaar, hij nam hem aan, draaide zich weg van de goal en schoot hem toen met een lob over de keeper heen. Tweede goal was een omhaal praktisch op de doellijn. LUC!LUC!LUC!LUC!LUC!LUC!LUC!LUC!LUC! |
ender_xenocide | zondag 20 februari 2011 @ 13:52 |
wat een drama weer die wijnaldum :( |
Merkie | zondag 20 februari 2011 @ 13:54 |
quote: Ja. Op de bank ermee. |
TheGreatHooD | zondag 20 februari 2011 @ 13:54 |
Echt he, die Wijnaldum kan wel leuk solo'en maar op de juite momenten die bal meegeven aan bijv. een Vlaar doet die weer niet. Kan ik me echt over opwinden. |
Merkie | zondag 20 februari 2011 @ 13:56 |
Castaignos gaat nu zelfs uitverdedigen met omhalen, hij heeft wel erg veel zelfvertrouwen .
Het had overigens al 0-4 moeten staan. |
TheGreatHooD | zondag 20 februari 2011 @ 13:56 |
Kijk, Ryo weet wanneer je moet passen, klasse speler. |
TheGreatHooD | zondag 20 februari 2011 @ 13:56 |
Jup, 4 a 5 nul misschien al.. |
#ANONIEM | zondag 20 februari 2011 @ 13:57 |
 |
Euribob | zondag 20 februari 2011 @ 13:58 |
quote: Toch geen tegendoelpunt huh? |
WethouderHekking | zondag 20 februari 2011 @ 14:00 |
Feyenoord wordt de angstgegner van Ado  |
TheGreatHooD | zondag 20 februari 2011 @ 14:02 |
Wat een vies kk publiek, blah! |
#ANONIEM | zondag 20 februari 2011 @ 14:02 |
quote: Nee, er worden levensgrote kansen gemist. |
Lastpost | zondag 20 februari 2011 @ 14:02 |
quote: Aansteller.  |
TheGreatHooD | zondag 20 februari 2011 @ 14:03 |
Ze moeten gwoon geen dingen op het veld gooien, zijn e bang? Een teken van zwakte, je tegenstander pijn doen als ze niks terug kunnen doen!
Beter nieuwe regelm zoiets doen is een doelpunt tegen oid. |
TC03 | zondag 20 februari 2011 @ 14:03 |
Ik vraag me echt naar welke club Wijnaldum denkt te gaan als hij zijn contract niet gaat verlengen... 
Ik denk niet dat hij in deze vorm in de basis zou staan bij clubs Heerenveen, Groningen of Twente. |
#ANONIEM | zondag 20 februari 2011 @ 14:03 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 14:03 schreef TheGreatHooD het volgende:Ze moeten gwoon geen dingen op het veld gooien, zijn e bang? Een teken van zwakte, je tegenstander pijn doen als ze niks terug kunnen doen! Bij Feyenoord wordt nooit wat gegooid hè. |
Hamilcar | zondag 20 februari 2011 @ 14:04 |
Wijnaldum wordt 74 minuten te laat gewisseld. |
Banaanensuiker | zondag 20 februari 2011 @ 14:04 |
ook al speelt Ryo niet super speciaal geweldig, hij blinkt wel uit in dit feyenoord  |
TC03 | zondag 20 februari 2011 @ 14:05 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 14:04 schreef Banaanensuiker het volgende:ook al speelt Ryo niet super speciaal geweldig, hij blinkt wel uit in dit feyenoord  Zo, wat een revolutionair standpunt neem jij hier in. Dit heb ik nog nooit iemand horen zeggen. |
Lastpost | zondag 20 februari 2011 @ 14:06 |
Vlaar speelt in ieder geval wel weer eens een goede pot. |
Banaanensuiker | zondag 20 februari 2011 @ 14:06 |
fijn dat jij het beaamt |
TheGreatHooD | zondag 20 februari 2011 @ 14:06 |
quote: Dat hoor je mij ook niet zeggen toch? Het moet gewoo uit het voetbal verbannen worden, met harde maatregelen! |
napoleonfour | zondag 20 februari 2011 @ 14:10 |
fakfakfak |
Banaanensuiker | zondag 20 februari 2011 @ 14:10 |
lekkere goal |
WethouderHekking | zondag 20 februari 2011 @ 14:11 |
Wordt weer billenknijpen, alsjeblieft zeg, houdt stand !! |
Merkie | zondag 20 februari 2011 @ 14:13 |
Godverdomme. |
mr-green | zondag 20 februari 2011 @ 14:15 |
Heel slecht... |
Geo3kant | zondag 20 februari 2011 @ 14:15 |
Wordt niet gewonnen vandaag!  |
napoleonfour | zondag 20 februari 2011 @ 14:15 |
Hoe moeilijk is het om het koppie er nog 15 minuten bij te houden.. jezus. |
Lastpost | zondag 20 februari 2011 @ 14:15 |
Biseswar begrijpt het. |
Samael | zondag 20 februari 2011 @ 14:16 |
pffff wat een dreun.....  |
Merkie | zondag 20 februari 2011 @ 14:17 |
quote: Fer ook. |
mr-green | zondag 20 februari 2011 @ 14:18 |
ik zie het nog gebeuren ook.... (jeweetwel) |
Merkie | zondag 20 februari 2011 @ 14:19 |
Who cares man, 1 of 0 punten, lekker boeiend. |
Euribob | zondag 20 februari 2011 @ 14:23 |
 |
TC03 | zondag 20 februari 2011 @ 14:24 |
Godverdomme...  |
Merkie | zondag 20 februari 2011 @ 14:25 |
Waarom zit het ook altijd zo tegen he . |
Siyara | zondag 20 februari 2011 @ 14:25 |
Godverdomme. Biseswar scoorde hem bijna... |
DaMart | zondag 20 februari 2011 @ 14:25 |
Ja, je zal een voorsprong maar eens vasthouden als je Feyenoord bent... stel je voor zeg... . |
Merkie | zondag 20 februari 2011 @ 14:26 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 14:25 schreef DaMart het volgende:Ja, je zal een voorsprong maar eens vasthouden als je Feyenoord bent... stel je voor zeg...  . Wel vervelend dat het drie keer in vier wedstrijden is gebeurd. Twente, Vitesse, ADO... Alle drie uitwedstrijden ook. |
mr-green | zondag 20 februari 2011 @ 14:26 |
Wel een mooie hoor |
WethouderHekking | zondag 20 februari 2011 @ 14:26 |
Zonde zonde . Van te voren zou je tekenen voor een gelijkspel, maar op deze manier ........ |
Happel | zondag 20 februari 2011 @ 14:28 |
Kneuzenelftal. |
TheGreatHooD | zondag 20 februari 2011 @ 14:28 |
Ongelofelijk dat ze alsnog deze wedstrijd uit handen kunnen geven. Echt ik ben met stomheid geslagen. Echt het is altijd hetzelfde liedje als je scoort als eerst. Kansen niet afmaken en dan geef je het uit handen. En de Cler, , alsjeblieft, doe het voor dit Feyenoord, en stop gewoon! |
Samael | zondag 20 februari 2011 @ 14:29 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 14:28 schreef TheGreatHooD het volgende:Ongelofelijk dat ze alsnog deze wedstrijd uit handen kunnen geven. Echt ik ben met stomheid geslagen. Echt het is altijd hetzelfde liedje als je scoort als eerst. Kansen niet afmaken en dan geef je het uit handen. En de Cler Wijnaldum en Bruins,  , alsjeblieft, doe het voor dit Feyenoord, en stop gewoon!
|
IDisposable | zondag 20 februari 2011 @ 14:30 |
- edit + note -
[ Bericht 84% gewijzigd door Happel op 20-02-2011 14:32:42 ] |
Paul-89 | zondag 20 februari 2011 @ 14:31 |
 |
Mwanatabu | zondag 20 februari 2011 @ 14:31 |
Tja, wat moet je hierover zeggen...het leek te lukken en ze hadden de 3 punten ook wel verdiend. Luc zal vanavond wel niet zo lekker slapen...  |
mr-green | zondag 20 februari 2011 @ 14:36 |
Ach als Luc er niet was stond het 2-0... |
TheGreatHooD | zondag 20 februari 2011 @ 14:38 |
Echt een onzin, ik kan er echt niet bij gewoon. Hoe haal je het in je hoofd om dit zo uit handen te geven, ja je was de bovenliggende partij, maar je moet de punten pakken. Mario Been met zijn onbegrijpelijke wissels, kom op, dit lijkt een bodemloze put. |
Lastpost | zondag 20 februari 2011 @ 14:38 |
quote: Van Beukering had die goals ook wel gescoord hoor.  |
Morpheus2002 | zondag 20 februari 2011 @ 14:44 |
Kut! We waren veel beter!
Ammi Donkerrood! |
Mwanatabu | zondag 20 februari 2011 @ 14:48 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 14:38 schreef TheGreatHooD het volgende:Echt een onzin, ik kan er echt niet bij gewoon. Hoe haal je het in je hoofd om dit zo uit handen te geven, ja je was de bovenliggende partij, maar je moet de punten pakken. Mario Been met zijn onbegrijpelijke wissels, kom op, dit lijkt een bodemloze put. Die wissels waren inderdaad compleet wtfbbq. Bij 1-2 en midden in een offensief een bikkelende Meeuwis eruit halen en een aanvallende middenveldmooiboy als Bruins inbrengen...Snap er geen kont van... |
Mwanatabu | zondag 20 februari 2011 @ 14:52 |
quote: Was een hele smerige inderdaad, echt gericht op zijn hoofd. Je kunt iemand gewoon in een rolstoel krijgen of erger op die manier  |
Borizzz | zondag 20 februari 2011 @ 14:54 |
Waarom deed van Beukering eigenlijk niet mee? |
Gert | zondag 20 februari 2011 @ 14:56 |
Tien minuten voor tijd de tv uitgezet, voelde de bui alweer hangen.. |
rubje | zondag 20 februari 2011 @ 14:59 |
Ongelofelijk,0-2 voorstaan en dan weggeven... Lijkt FC Bayern wel in sommige wedstrijden.  |
Euribob | zondag 20 februari 2011 @ 15:01 |
quote: Of Arsenal. |
Stokstaart | zondag 20 februari 2011 @ 15:08 |
Wat een onterechte uitslag weer zeg. Die bal in de laatste op de lat van Diego ook echt he.  |
Paul-89 | zondag 20 februari 2011 @ 15:10 |
Blij als dit seizoen voorbij is. |
Nitrouz | zondag 20 februari 2011 @ 15:14 |
Ik weet zeker dat als Wijnaldum stopt met voetballen, de Eredivisie een plaatsje hoger komt in de Fifa lijst van competities.  |
Hamilcar | zondag 20 februari 2011 @ 15:14 |
Enige waar ik me echt boos om kan maken is dat die pauper Ammi geen rood kreeg. WTF scheids. |
WethouderHekking | zondag 20 februari 2011 @ 15:16 |
quote: Want volgend seizoen wordt het beter ? Ik hoop met je mee, maar ik zie het nog niet zitten. |
Nitrouz | zondag 20 februari 2011 @ 15:17 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 15:14 schreef Hamilcar het volgende:Enige waar ik me echt boos om kan maken is dat die pauper Ammi geen rood kreeg. WTF scheids. En die bal van Biseswar op de lat.  |
Gert | zondag 20 februari 2011 @ 15:17 |
Maar toch.. er ging een hoop mis nog maar ik heb toch ook wel goed voetbal gezien! |
Paul-89 | zondag 20 februari 2011 @ 15:18 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 15:16 schreef WethouderHekking het volgende:[..] Want volgend seizoen wordt het beter ? Ik hoop met je mee, maar ik zie het nog niet zitten. Een tijd geen ellende. |
Nitrouz | zondag 20 februari 2011 @ 15:18 |
quote: Genieten van de zomer.
Zoals Kevin Hofland dat het hele jaar al doet.  |
Nitrouz | zondag 20 februari 2011 @ 15:19 |
Wat zou Karim nu aan het doen zijn? |
Happel | zondag 20 februari 2011 @ 15:21 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 15:16 schreef WethouderHekking het volgende:[..] Want volgend seizoen wordt het beter ? Ik hoop met je mee, maar ik zie het nog niet zitten. Wordt alleen maar erger volgend jaar. |
Merkie | zondag 20 februari 2011 @ 15:22 |
Die permanente 14.gif is erg irritant. |
stevenmac26 | zondag 20 februari 2011 @ 15:22 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 15:14 schreef Nitrouz het volgende:Ik weet zeker dat als Wijnaldum stopt met voetballen, de Eredivisie een plaatsje hoger komt in de Fifa lijst van competities.   |
IDisposable | zondag 20 februari 2011 @ 15:23 |
quote: Hij was niet op tijd bij de zijlijn. |
WethouderHekking | zondag 20 februari 2011 @ 15:27 |
Als het seizoen iig maar niet verlengd wordt met nacompetitie, die druk kunnen die jongetjes niet aan. En ik al helemaal niet. |
Stuurver | zondag 20 februari 2011 @ 15:28 |
Hoe staat het eigelijk met CIsse? |
Stuurver | zondag 20 februari 2011 @ 15:46 |
[ Bericht 100% gewijzigd door Stuurver op 20-02-2011 15:46:25 ] |
Klummie | zondag 20 februari 2011 @ 15:50 |
Tja, eigen schuld, we hadden gewoon met 0-4 voor moeten staan na 1 uur. Maar er zit wel degelijk een stijgende lijn in. |
Gert | zondag 20 februari 2011 @ 16:19 |
Excelsior en Vitesse wél 3 punten. |
Stokstaart | zondag 20 februari 2011 @ 16:34 |
quote: Nog erger? Dat zou inhouden dat we degraderen of wat  |
macca728 | zondag 20 februari 2011 @ 16:36 |
quote: ja nacompetitie is gewoon een reeel gevaar hoor, goed spelen tegen Ado en Twente, maar 1 punt.
volgende week VVV-Excelsior, je moet er niet aan denken dat Excelsio weer wint. En Vitesse heeft een goede spits gekocht. |
Dekatria | zondag 20 februari 2011 @ 16:38 |
Stelletje knulletjes weer, een 2-0 voorsprong weggeven 10 min voor tijd dit soort dingen vind ik erger dan van de mat gespeeld worden. |
martijn070 | zondag 20 februari 2011 @ 16:42 |
http://twitpic.com/41v2ci
feyenoord bedankt (Y) gelukkig heben jullie geld zat om de schade te betalen  |
troje | zondag 20 februari 2011 @ 16:43 |
En bedankt mensen.
http://plixi.com/p/78784857
Doe dat volgend jaar maar in de Jupiler league. |
Morpheus2002 | zondag 20 februari 2011 @ 16:43 |
quote: Kansloos inderdaad en nergens voor nodig. Zal wel vergoed worden. |
Morpheus2002 | zondag 20 februari 2011 @ 16:43 |
quote: Prima dat je het plaatst maar die troll er achteraan is nergens voor nodig. |
Happel | zondag 20 februari 2011 @ 16:44 |
Sun 27/02/11 ERE Feyenoord - Groningen Sun 06/03/11 ERE Heerenveen - Feyenoord Sun 13/03/11 ERE Feyenoord - NAC Breda Sun 20/03/11 ERE Roda JC - Feyenoord Sat 02/04/11 ERE Feyenoord - AZ Sun 10/04/11 ERE Utrecht - Feyenoord Sun 17/04/11 ERE Feyenoord - Wilem II Sun 24/04/11 ERE Feyenoord - PSV SUN 01/05/11 ERE VVV - Feyenoord SUN 15/05/11 ERE Feyenoord - NEC
Dit gaat niet leuk worden. Negen punten moeten we nog halen.  |
Happel | zondag 20 februari 2011 @ 16:45 |
quote: quote: Ze hadden die hele bak, wat door moet gaan voor een stadion, moeten afbreken. |
Morpheus2002 | zondag 20 februari 2011 @ 16:45 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 16:44 schreef Happel het volgende:Sun 27/02/11 ERE Feyenoord - Groningen Sun 06/03/11 ERE Heerenveen - Feyenoord Sun 13/03/11 ERE Feyenoord - NAC Breda Sun 20/03/11 ERE Roda JC - Feyenoord Sat 02/04/11 ERE Feyenoord - AZ Sun 10/04/11 ERE Utrecht - Feyenoord Sun 17/04/11 ERE Feyenoord - Wilem II Sun 24/04/11 ERE Feyenoord - PSV SUN 01/05/11 ERE VVV - Feyenoord SUN 15/05/11 ERE Feyenoord - NEC Dit gaat niet leuk worden. Negen punten moeten we nog halen.  9 voor ontlopen nacompetitie of...?
Groningen thuis, NAC thuis, Willem II thuis, VVV uit en NEC thuis winnen we wel  |
Happel | zondag 20 februari 2011 @ 16:46 |
quote: Si.
quote: Groningen thuis, NAC thuis, Willem II thuis, VVV uit en NEC thuis winnen we wel  Hoop het. |
Stokstaart | zondag 20 februari 2011 @ 16:58 |
quote: Hee ze zijn een stukkie van die grafbak vergeten te slopen. |
PIETR | zondag 20 februari 2011 @ 17:04 |
Kenkerzooi joh. Hoe heb je dit nou weer uit handen kunnen geven dan. Man, man, man. We hadden het al veel eerder moeten afmaken daar. En die gek die onze jappanner een elleboog gaf had zeker wel rood moeten krijgen. |
PIETR | zondag 20 februari 2011 @ 17:05 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 16:44 schreef Happel het volgende:Sun 27/02/11 ERE Feyenoord - Groningen Sun 06/03/11 ERE Heerenveen - Feyenoord Sun 13/03/11 ERE Feyenoord - NAC Breda Sun 20/03/11 ERE Roda JC - Feyenoord Sat 02/04/11 ERE Feyenoord - AZ Sun 10/04/11 ERE Utrecht - Feyenoord Sun 17/04/11 ERE Feyenoord - Wilem II Sun 24/04/11 ERE Feyenoord - PSV SUN 01/05/11 ERE VVV - Feyenoord SUN 15/05/11 ERE Feyenoord - NEC Dit gaat niet leuk worden. Negen punten moeten we nog halen.  Eerste drie wedstrijden gewoon 9 punten  |
stevenmac26 | zondag 20 februari 2011 @ 17:07 |
quote: Net alsof de lieverds uit DenHaag nooit wat slopen !!!!!!!! Flikker een end heen met je schijnheilige gedrag man. Net als wat die andere zeggen, ze hadden dat hele pauperding moeten afbreken |
PIETR | zondag 20 februari 2011 @ 17:09 |
Volgens mij vlogen er ook wat stoeltjes in het rond toen Castaignos rond de middenlijn aan de kant stond? |
GGMM | zondag 20 februari 2011 @ 17:10 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 16:45 schreef Happel het volgende:[..] [..] Ze hadden die hele bak, wat door moet gaan voor een stadion, moeten afbreken. Trieste reactie. Zeker van een mod. |
Paul-89 | zondag 20 februari 2011 @ 17:10 |
Hagenezen die klagen over aso-gedrag.  |
Niles-Crane | zondag 20 februari 2011 @ 17:11 |
quote: Idd  |
Stokstaart | zondag 20 februari 2011 @ 17:11 |
quote: Boehoe onze lokale huilmeneer GGM weer Die Ado gasten zijn zeker zelf wel fatsoenlijk. Beetje Lawainepijlen in de Kuip afsteken. Eigen schuld  |
stevenmac26 | zondag 20 februari 2011 @ 17:12 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 17:11 schreef Stokstaart het volgende:[..] Boehoe onze lokale huilmeneer GGM weer Die Ado gasten zijn zeker zelf wel fatsoenlijk. Beetje Lawainepijlen in de Kuip afsteken. Eigen schuld  Die kwam toch terecht op hun eigen supporters  |
GGMM | zondag 20 februari 2011 @ 17:13 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 17:11 schreef Stokstaart het volgende:[..] Boehoe onze lokale huilmeneer GGM weer Die Ado gasten zijn zeker zelf wel fatsoenlijk. Beetje Lawainepijlen in de Kuip afsteken. Eigen schuld  Ach, Boehoe. 'Zij zijn begonnen, eigen schuld! ' |
Dekatria | zondag 20 februari 2011 @ 17:13 |
Ik snap het probleem niet, zo krijg je tenminste statribunes in je stadion 
Nee serieus, slopen doe je thuis maar. Steen en been klagen over combi's, en dan dit doen.. ja jezus, dan vraag je er ook echt om om als vee naar een uitwedstrijd te moeten. |
Stokstaart | zondag 20 februari 2011 @ 17:13 |
quote: Het gaat om de intentie he. Dat weet je best.  |
Stokstaart | zondag 20 februari 2011 @ 17:14 |
quote: Een aantal Feyenoorders stuurden de fotos via Twitter de wijde wereld in. De ravage ontstond onder toeziend oog van de Rotterdamse burgemeester Ahmed Aboutaleb, die op de eretribune zat. De weldoener zei nog wel dat de ADO Den Haag-supporters volgend seizoen weer welkom zijn in de Kuip, dat meldt RTV Rijnmond.
Zal wel weer met trieste sancties. 
[ Bericht 2% gewijzigd door Happel op 20-02-2011 17:18:57 ] |
stevenmac26 | zondag 20 februari 2011 @ 17:14 |
quote: Ja maar ik moest ook lachen om je post  |
GGMM | zondag 20 februari 2011 @ 17:17 |
- niet doen -
[ Bericht 96% gewijzigd door Happel op 20-02-2011 17:18:17 ] |
Stokstaart | zondag 20 februari 2011 @ 17:17 |
- niet doen -
[ Bericht 94% gewijzigd door Happel op 20-02-2011 17:18:43 ] |
martijn070 | zondag 20 februari 2011 @ 17:20 |
- nee, doe maar niet. -
[ Bericht 94% gewijzigd door Happel op 20-02-2011 17:21:15 ] |
msnk | zondag 20 februari 2011 @ 17:20 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 16:44 schreef Happel het volgende:Sun 27/02/11 ERE Feyenoord - Groningen Sun 06/03/11 ERE Heerenveen - Feyenoord Sun 13/03/11 ERE Feyenoord - NAC Breda Sun 20/03/11 ERE Roda JC - Feyenoord Sat 02/04/11 ERE Feyenoord - AZ Sun 10/04/11 ERE Utrecht - Feyenoord Sun 17/04/11 ERE Feyenoord - Wilem II Sun 24/04/11 ERE Feyenoord - PSV SUN 01/05/11 ERE VVV - Feyenoord SUN 15/05/11 ERE Feyenoord - NEC Dit gaat niet leuk worden. Negen punten moeten we nog halen.  Als je van NAC OF NEC, Willem II en VVV niet wint weet ik het ook niet meer. |
Stokstaart | zondag 20 februari 2011 @ 17:25 |
quote: Gaan we makkelijk redden man. Al die mensen hier maken paniek om niks. |
Happel | zondag 20 februari 2011 @ 17:26 |
quote: Gaat inderdaad nergens over. We spelen zo goed. |
Gert | zondag 20 februari 2011 @ 17:30 |
Nou ja, Den Haag staat 5e en daar dan uit 2x scoren met nog een paar dotten van kansen die gemist werden, da's niet slecht. |
Paul-89 | zondag 20 februari 2011 @ 17:30 |
3 wedstrijden op rij niet verloren.  |
Stokstaart | zondag 20 februari 2011 @ 17:34 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 17:30 schreef Gert het volgende:Nou ja, Den Haag staat 5e en daar dan uit 2x scoren met nog een paar dotten van kansen die gemist werden, da's niet slecht. Tegen Ado speelden we goed, Vitesse waren we beter en ook tegen Twente beter. Heracles vond ik wel een zeer zwakke tweede helft maar dat kan gebeuren.
Zit in ieder geval een stijgende lijn in qua spel + 5 punten de laatste 3 wedstrijden waarvan 2 uit. |
Yi-Long | zondag 20 februari 2011 @ 18:40 |
Erg leuke wedstrijd gezien van Feyenoord (werd ook wel weer eens tijd), en dan ongelooflijk dom weer eens de goaltjes weggegeven...
Sneu voor ze.
Maar wat een ongelooflijk leuke en goede speler is die Miyaichi Net een beenbreuk gehad, komt net van school af, speelt nu voor het eerst in een echte competitie mee, aan de andere kant van de wereld waar hij niemand verstaat... en is gewoonweg een sensatie! Hij heeft nu al meer goede wedstrijden in het eerste van Feyenoord gespeeld dan sommige van zijn collega's die er al een stuk langer in staan!
Ik ben ook zeer benieuwd hoe goed hij straks is wanneer hij WEL gewend is, wedstrijdritme heeft, en zijn medespelers een beetje kan begrijpen. Ongelooflijk groot leuk talentje...  |
msnk | zondag 20 februari 2011 @ 18:44 |
Ben het helemaal met je eens Yi-Long, Ryo is geweldig 
Pssssst, verkopen ? |
muzas | zondag 20 februari 2011 @ 18:46 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 16:45 schreef Happel het volgende:[..] [..] Ze hadden die hele bak, wat door moet gaan voor een stadion, moeten afbreken. Dat supporters als jij maar zo snel mogelijk uit ieder stadion in europa geweerd mogen worden.
Kansloos. |
macca728 | zondag 20 februari 2011 @ 18:59 |
quote: nou van De Graafschap, Heracles en Excelsior won je ook niet zomaar. laat staan dat we een uitwedstijd winnen. |
De_Slagert | zondag 20 februari 2011 @ 19:11 |
quote: Ga je dit er bij halen, heb je gezien hoe kansloos midden noord bezig was? Draai je zo'n seizoen en ga je allemaal kankerzooi op het veld gooien richting Castaignos  |
msnk | zondag 20 februari 2011 @ 19:13 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 19:11 schreef De_Slagert het volgende:[..] Ga je dit er bij halen, heb je gezien hoe kansloos midden noord bezig was? Draai je zo'n seizoen en ga je allemaal kankerzooi op het veld gooien richting Castaignos  Er werd gezegd dat dat kwam omdat Luc zijn middelvinger opstak na de 2-0, of dat waar is weet ik natuurlijk niet, ik was er niet bij. En een camera kan hem ook niet iedere seconde volgen (van EL, niet van zijn DVD) denk ik. |
De_Slagert | zondag 20 februari 2011 @ 19:21 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 19:13 schreef msnk het volgende:[..] Er werd gezegd dat dat kwam omdat Luc zijn middelvinger opstak na de 2-0, of dat waar is weet ik natuurlijk niet, ik was er niet bij. En een camera kan hem ook niet iedere seconde volgen (van EL, niet van zijn DVD) denk ik. Dat zou best kunnen, maar als je 2-2 staat en Feyenoord staat onder druk en je gaat vuurwerk op het veld gooien dan ben je niet heel slim. Iedereen bij ons liep gelijk te kankeren richting midden noord. |
msnk | zondag 20 februari 2011 @ 19:22 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 19:21 schreef De_Slagert het volgende:[..] Dat zou best kunnen, maar als je 2-2 staat en Feyenoord staat onder druk en je gaat vuurwerk op het veld gooien dan ben je niet heel slim. Iedereen bij ons liep gelijk te kankeren richting midden noord. Het is zeker niet slim nee, al was het maar omdat je zo 0-3 (reglementair) kan verliezen daardoor  |
Ruud | zondag 20 februari 2011 @ 19:28 |
Kut, 2 punten verloren... We speelden aardig, toch 2 goals weggegeven door fouten in de verdediging.
Mooie goals van Luc  |
msnk | zondag 20 februari 2011 @ 19:34 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 19:28 schreef Ruud het volgende:Kut, 2 punten verloren... We speelden aardig, toch 2 goals weggegeven door fouten in de verdediging. Mooie goals van Luc  Over die verdediging; als je de eerste 20 minuten zag had het zo zo zo veel slechter kunnen aflopen. Wat was dat slecht zeg. |
Ruud | zondag 20 februari 2011 @ 19:36 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 19:34 schreef msnk het volgende:[..] Over die verdediging; als je de eerste 20 minuten zag had het zo zo zo veel slechter kunnen aflopen. Wat was dat slecht zeg. Ja, dat was niet best. Maar het is gewoon klote voetballen met 2 incapabele backs. |
TheGreatHooD | zondag 20 februari 2011 @ 19:48 |
Jup die 2 waren echt zwak, vooral de Cler, heeft ons al een aantal punten gekost, echt Martins Indi kan het eht beter, ook al moet hij eigenlijk in het centrum staan.. |
H.M.Murdock | zondag 20 februari 2011 @ 19:53 |
De Graafschap, Vitesse, Twente, Heracles bijna en nu weer Ado. Kunnen ze gvd niet eens normaal een wedstrijd uit voetballen.
Wat wacht Been ook weer lang met wisselen, en wie haalt hij er dan vanaf, Meeuwis. |
Stokstaart | zondag 20 februari 2011 @ 20:01 |
Echt kansloos dat we Luc nu al kwijt zijn. Hoor je gewoon 15 miljoen voor te krijgen over een x aantal jaar. Niet 2 miljoen en wat wisselgeld.  Altijd weer dat zelfde stompzinnige gekut door onze beleidsbepalers.
Hòop dat V Geel breekt met de traditie en we een keer wel een mooie prijs vangen voor een spelert.  |
Yi-Long | zondag 20 februari 2011 @ 20:11 |
Ook vreemd dat Been steeds klaagt over het gebrek aan ervaring van zijn team vanwege de leeftijd voorin, terwijl het toch regelmatig de ervaren spelers zijn die de boel verkloten (De Cler, Swerts, etc.) |
Dekatria | zondag 20 februari 2011 @ 20:11 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 19:53 schreef H.M.Murdock het volgende:De Graafschap, Vitesse, Twente, Heracles bijna en nu weer Ado. Kunnen ze gvd niet eens normaal een wedstrijd uit voetballen. Wat wacht Been ook weer lang met wisselen, en wie haalt hij er dan vanaf, Meeuwis. Derde wedstrijd al in korte tijd met puntverlies in de laatste 10 minuten.
Dattie er eens op gaat trainen  |
Feyenoordlife | zondag 20 februari 2011 @ 20:42 |
quote: Tyfstraalt toch een eind op joh! Zorg dat er een keer normale stoeltjes in dat vak zitten in plaats van die grafdingen die er al vanaf pleuren als er iemand niest aan de andere kant van het vak. |
zlakto | zondag 20 februari 2011 @ 21:01 |
quote: Op zondag 20 februari 2011 20:42 schreef Feyenoordlife het volgende:[..] Tyfstraalt toch een eind op joh! Zorg dat er een keer normale stoeltjes in dat vak zitten in plaats van die grafdingen die er al vanaf pleuren als er iemand niest aan de andere kant van het vak. Haha, In Den Haag mogen wij helemaal niks zeggen over beschaafd gedrag, dus dat ga ik ook niet doen. Maar dat die stoeltjes niet van staal zijn betekend natuurlijk niet dat dat niet vergoed hoeft te worden |