Ryo en De Vrij waren toch wel iets beter.quote:Op donderdag 17 februari 2011 19:58 schreef PIETR het volgende:
Leerdam was vorige week met afstand de beste man op het middenveld. Ondanks dat ie eruit ziet als een doorsnee afrikaantje uit een van die hongerlandjes daar won hij veel duels, veroverde hij veel ballen, en stond hij fysiek zn mannetje. Enkel aan de bal moet het nog beter. Maar zou hem zeker laten staan. Daarbij heeft Fer tijdens zijn invalbeurten niet echt een goede indruk achtergelaten.
Al zou het volstrekt logisch zijn om te spelen met Leerdam, Fer en Meeuwis op het middenveld, en Wijnaldum dus eruit te halen. Bakt er al weken niets van. Maar dat zie ik niet gebeuren.
En wie wil je dan op 10 zetten als je Gini eruit haalt?quote:Op donderdag 17 februari 2011 19:58 schreef PIETR het volgende:
Leerdam was vorige week met afstand de beste man op het middenveld. Ondanks dat ie eruit ziet als een doorsnee afrikaantje uit een van die hongerlandjes daar won hij veel duels, veroverde hij veel ballen, en stond hij fysiek zn mannetje. Enkel aan de bal moet het nog beter. Maar zou hem zeker laten staan. Daarbij heeft Fer tijdens zijn invalbeurten niet echt een goede indruk achtergelaten.
Al zou het volstrekt logisch zijn om te spelen met Leerdam, Fer en Meeuwis op het middenveld, en Wijnaldum dus eruit te halen. Bakt er al weken niets van. Maar dat zie ik niet gebeuren.
Niemand, Leerdam en Fer kunnen diep gaan. Leerdam deed dat Zaterdag al regelmatig.quote:Op donderdag 17 februari 2011 20:05 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
En wie wil je dan op 10 zetten als je Gini eruit haalt?
Op donderdag 17 februari 2011 19:58 schreef PIETR het volgende:quote:Op donderdag 17 februari 2011 20:00 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Ryo en De Vrij waren toch wel iets beter.
quote:Op woensdag 16 februari 2011 13:30 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Mijn verhaal is compleet anders, ik ben geboren naast De Kuip in het naastgelegen ziekenhuis en heb m'n eerste jaren in de Tarwewijk gewoond maar zag mijn eerste wedstrijd pas in 1995 (Ben van '84) in het stadion.
Al op 5-jarige leeftijd ben ik destijds samen met moeder gedwongen vertrokken uit Rotterdam door bedreigingen en mishandelingen door m'n biologische vader en we zijn toen in een vrouwenopvang terecht gekomen in Arnhem en hebben daar later ook een woning toegewezen gekregen, in al die jaren hadden we geen TV en het enige familiecontact dat er was, was met m'n oma die weinig met voetbal had.
Over voetbal werd weleens gesproken op de schoolpleintjes en buiten in de buurt, maar ik had er geen kaas van gegeten en had geen flauw idee dat er bekerwedstrijden waren, hoe de competitie werkte en wie er in de Eredivisie zaten, simpelweg omdat ik er nooit iets van zag en het me dus niet boeide, al vond ik zelf voetballen wel leuk om te doen.
Uiteindelijk enkele jaren later weer terug in de regio gekomen en toen pas ben ik me meer gaan interesseren in voetbal, mede door mijn stiefvader die toen in beeld kwam, die was voor PSV en die liepen toen met jongens als Nilis, Zenden en Ronaldo rond en Ajax was in die tijd helemaal op oorlogssterkte terwijl Feyenoord een elftal had met wat 'onbeholpen' gasten en karakter-voetballers.
Hij vertelde steeds meer over PSV, de liefde voor het spelletje en zijn passie voor de club en het voetbal hebben ervoor gezorgd dat ik weleens een wedstrijd wilde bekijken, tot dat moment had ik enkel wat samenvattingen op TV gezien bij de NOS 's avonds van clubs en zat ik nog niet te kijken als Feyenoorder maar puur als liefhebber van voetbal.
Mijn stiefvader nam me uiteindelijk dus mee naar mijn eerste wedstrijd, Feyenoord-PSV (3-2) en ik had op dat moment nog niet echt liefde voor de club, het was nou eenmaal de grootste in de stad en had een imposant stadion.
Eenmaal aangekomen, naar het vak gegaan (X), de sfeer was overweldigend, sloeg om toen we achterkwamen en ontplofte bij de voorsprong en na het zien van dat elftal, de supporters, dat stadion en de hele atmosfeer wist ik gewoon dat ik Feyenoord vaker wilde zien en beetje bij beetje is de liefde gegroeid en het is nooit meer goedgekomen.![]()
Inmiddels heb ik ook twee (half)broertjes en de ene is voor PSV en de jongste voor Feyenoord en die heb ik al meegenomen naar de Open dag, eerste training en wedstrijden vanaf het moment dat ik hem van m'n moeder mee mocht nemen.
Zodoende heeft ie eerder Feyenoord gezien dan Blijdorp of de Euromast en ook hij was verkocht op het moment dat ie dat stadion van dichtbij zag en de sfeer proefde.
quote:ROTTERDAM - Afgelopen zomer probeerde Feyenoord Diego Biseswar tevergeefs kwijt te raken en ook afgelopen maand kreeg de clubleiding de buitenspeler de Kuip niet uit. En dus is Biseswar weer nadrukkelijk in beeld. Plotseling laat hij weer voorzichtig zien waarom Feyenoord twee jaar geleden zijn aflopende contract met een forse salarisverhoging verlengde.
Zijn terugreis begin januari uit Oman, vijf dagen voordat zijn ploeggenoten het sultanaat zouden verlaten, leek het definitieve einde bij Feyenoord voor Diego Biseswar. De buitenspeler kampte met knieklachten en de technische staf legde zeer geïrriteerd een verband met illegale zaalvoetbalactiviteiten. De komst van de Hongaar Krisztian Simon leek één ding duidelijk te maken. Op de aanwezigheid van Biseswar in de Kuip werd geen prijs meer gesteld.
Maar Biseswar (22) bleef in Rotterdam-Zuid en kreeg eerder dan verwacht weer zijn kans op speeltijd. Tegen FC Twente uit speelde hij zeer verdienstelijk, tegen Vitesse uit nog een forse stap beter en zijn eerste helft zaterdag tegen Heracles zag er zelfs uitstekend uit. Biseswar verzorgde de assist bij de treffer van Miyaichi en nam hoogstpersoonlijk de fraaie tweede treffer voor zijn rekening.
,,Ik wil gewoon voetballen, ben een echte liefhebber,'' zegt Biseswar in het AD. ,,Ik wil graag acties maken en een-tweetjes. Soms wordt het gewaardeerd en soms niet. Maar de laatste tijd gaat het wel lekker met twee assists en een doelpuntje.''
Tot revanchegevoelens jegens mensen die hem de afgelopen maanden afschreven, heeft het niet geleid. ,,Zeker niet, ik weet wat mijn kwaliteiten zijn,'' zo haalt hij zijn schouders op. ,,Wat de pers er van vindt, mag de pers uiteraard zelf weten. Ik blijf mijn eigen ding doen. Iedereen heeft toch weer gezien dat ik een aardig balletje kan trappen.''
Daar is helemaal niks grappigs aan. Optyfen met dit soort iniatieven.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 11:32 schreef Paul-89 het volgende:
http://www.fr-fanatic.com/2011/02/18/29379/
Liever dat er vrouwen zitten dan dat de plekken leeg blijven.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 11:59 schreef Happel het volgende:
[..]
Daar is helemaal niks grappigs aan. Optyfen met dit soort iniatieven.
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:01 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Liever dat er vrouwen zitten dan dat de plekken leeg blijven.
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:29 schreef Happel het volgende:
[..]
Worden steeds meer een kutjesclub op deze manier. Gezellig dagje uit naar het theater, genaamd De Kuip.
quote:
Feyenoord is ontzettend blij met minstens 90% van de supporters die zich gewoon gedragen en ontevreden met die kleine groep die het voor iedereen altijd weer moet verneuken. En terecht.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 13:30 schreef Happel het volgende:
Ik heb geen probleem met vrouwen die naar de Kuip komen, wel met dit soort kansloze geforceerde initiatieven om een ander soort publiek naar het stadion te halen. Feijenoord is niet blij met een groot deel van de aanhang en heeft liever een soort theaterpubliek zitten wat netjes betaald en verder niet klaagt.
quote:Been: Nieuwe keeper geen prioriteit
Nadat bekend werd dat Feyenoord Roda JC technisch directeur Martin van Geel naar de Kuip wil halen, werd er in de media geopperd dat van Geel de Poolse doelman van Roda JC Przemyslaw Tyton mee zou nemen naar Feyenoord.
Al heel snel kwam er in het geruchtencircuit het verhaal dat Feyenoord geïnteresseerd zou zijn in de doelman.
Maar Jan Dirk Stouten verslaggever van RTV Rijnmond laat via zijn twitter weten dat dit volgens Mario Been niet aan de orde is, De komst van een keeper heeft geen prioriteit, aldus Mario Been.
Duidelijk iemand die weet waarover hij het heeft.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 14:06 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Feyenoord is ontzettend blij met minstens 90% van de supporters die zich gewoon gedragen en ontevreden met die kleine groep die het voor iedereen altijd weer moet verneuken. En terecht.
Iddquote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:29 schreef Happel het volgende:
[..]
Worden steeds meer een kutjesclub op deze manier. Gezellig dagje uit naar het theater, genaamd De Kuip.
Nee jij bent een orakel, als ik nu onzin praat doe jij dat minstens net zo vaak, maar goed, ieder zijn eigen mening toch?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 14:28 schreef Happel het volgende:
[..]
Duidelijk iemand die weet waarover hij het heeft.
Ik heb het gewoon over de beleving in een stadion, wat compleet naar de filistijnen wordt geholpen door dit soort initiatieven. Niemand zit te wachten op een stel wijven wat langs de lijn zit te checken wat voor lekkere mannen er over het veld huppelen.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:13 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Nee jij bent een orakel, als ik nu onzin praat doe jij dat minstens net zo vaak, maar goed, ieder zijn eigen mening toch?
quote:Luc Castaignos gaat er vanuit dat hij volgend seizoen in het shirt van Internazionale speelt. De Italiaanse topclub deed de spits van Feyenoord die toezegging. "Ik moet persoonlijk nog tot een akkoord komen, maar dat zal geen probleem zijn. Er is ook nog geen gelegenheid geweest om naar Italië te reizen om een contract te tekenen", zegt de jeugdinternational in het AD.
"Ik heb altijd het gevoel gehad dat Inter en Feyenoord er wel uit zouden komen. Ze willen mij voor vier jaar vastleggen en ik heb de garantie gekregen dat ik niet zal worden verhuurd aan een andere club. Daar spreekt natuurlijk heel veel vertrouwen uit", aldus Castaignos.
Luc Castaignos reist op 28 februari naar Milaan om de laatste details met Internazionale door te nemen en zijn handtekening te zetten onder het contract. Dat liet de 18-jarige spits vanmiddag weten aan ELF Voetbal. Door het drukke schema kwam het er niet eerder van.
In de komende editie van ELF Voetbal, 3 maart in de winkels, verschijnt een verhaal over de razendsnelle ontwkkeling van Castaignos en zijn transfer naar de Italiaanse topclub.
Inderdaad, vol voor die 3 punten, ik heb er best vertrouwen inquote:Op vrijdag 18 februari 2011 16:32 schreef Chewbalhaar het volgende:
Vlaar is erbij, dat wordt 3 punten pakken
quote:Vrienden van Feyenoord wilden organisatieverandering
Een aantal investeerders wilde fors ingrijpen in de organisatie bij Feyenoord. Sommige geldschieters wilden Martin van Geel niet alleen als technisch directeur, maar ook als algemeen directeur aanstellen.
Eric Gudde zou dan de financiële zaken van Onno Jacobs kunnen overnemen én organisatiedirecteur worden. Mark Koevermans zou in de nieuwe constructie commercieel directeur blijven en Onno Jacobs zou worden gevraagd de hem aangeboden baan in het bedrijfsleven te aanvaarden.
Binnen de Vrienden van Feyenoord werd echter geen overeenstemming bereikt over dit ingrijpende plan. Bovendien wist Pim Blokland, die als commissaris een soms lastige dubbelrol vervult, dat de overige commissarissen dit plan niet zouden steunen.
quote:Rutten ontevreden over Koevermans
Fred Rutten is ontevreden over Schiedammer Danny Koevermans. De coach van PSV zei dat na afloop van de Europa Leaguewedstrijd tegen Lille.
Koevermans zat tijdens het duel dat in 2-2 eindigde op de tribune. Rutten gaf oud-FC Dordrecht aanvaller Genero Zeefuik de voorkeur.
'Ik ben de laatste tijd ontevreden over de inzet van Danny', aldus de oefenmeester. In de verloren competitiewedstrijd tegen ADO Den Haag stond Koevermans nog in de basis bij PSV. De oud-Spartaan heeft een aflopend contract in Eindhoven, dat niet zal worden verlengd.
Vind ik ook.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 19:38 schreef Happel het volgende:
[..]
Wat wil je met dat laatste bericht zeggen? Domste wat er is om Koevermans nu nog te halen.
Omdat hij op leeftijd is?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 19:38 schreef Happel het volgende:
[..]
Wat wil je met dat laatste bericht zeggen? Domste wat er is om Koevermans nu nog te halen.
Boskamp.quote:'Vrienden van Feyenoord willen Boskamp'
ROTTERDAM - De investeerdersgroep Vrienden van Feyenoord ziet een rol voor Jan Boskamp weggelegd bij de club. De Rotterdamse trainer, die vooral naam maakte in België, kan aan de slag als scout.
Dat meldde journalist en presentator Emile Schelvis in het programma Voetbal International op RTL vanavond. Boskamp benadrukte zijn liefde voor Feyenoord in hetzelfde programma de afgelopen maanden meermaals en dat zou de investeerders aan het denken hebben gezet.
Boskamp speelde in het verleden bij de Zuid-Hollandse club, maar maakte voornamelijk naam als in zijn loopbaan als trainer. Zijn grootste succces boekte de 62-jarige Boskamp in de jaren negentig bij Anderlecht, waar hij drie jaar op rij kampioen van België werd.
Die vrienden van Feyenoord willen wel erg veel...quote:
Ze betalen voor die macht.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 23:05 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Die vrienden van Feyenoord willen wel erg veel...
Te veel i.m.o.
Wie betaalt bepaalt.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 23:05 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Die vrienden van Feyenoord willen wel erg veel...
Te veel i.m.o.
Maar ze willen voorlopig niets dat niet goed is voor de club. Niet dat ik weet tenminste.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 23:05 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Die vrienden van Feyenoord willen wel erg veel...
Te veel i.m.o.
quote:
Dat is ook wel zo, en ze mogen best invloed hebben, maar zoals het er nu uit ziet willen ze het compleet voor het zeggen hebben. Eerst rond Beenhakker, toen met van Hanegem naast Been, vervolgens willen ze de hele staf omgooien zonder Jacobs, met Gudde in een nieuwe rol en van Geel als AD ipv TD, en nu weer Boskamp.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 11:16 schreef Ruud het volgende:
[..]
Maar ze willen voorlopig niets dat niet goed is voor de club. Niet dat ik weet tenminste.
Boskamp lijkt mij prima voor de club.
Waar is v. Hanegem?quote:Op zaterdag 19 februari 2011 13:41 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
[..]
Dat is ook wel zo, en ze mogen best invloed hebben, maar zoals het er nu uit ziet willen ze het compleet voor het zeggen hebben. Eerst rond Beenhakker, toen met van Hanegem naast Been, vervolgens willen ze de hele staf omgooien zonder Jacobs, met Gudde in een nieuwe rol en van Geel als AD ipv TD, en nu weer Boskamp.
Opzich zijn het niet zozeer slechte beslissingen oid, maar ik vind het wel wat ver gaan wat betreft de inspraak.
Persoonlijk heb ik er niet zoveel problemen mee, omdat ik totaal geen vertrouwen heb in de mensen die nu in de RvC zitten. Zelfde geldt voor Jacobs. Met Gudde heb ik minder problemen.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 13:41 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
[..]
Dat is ook wel zo, en ze mogen best invloed hebben, maar zoals het er nu uit ziet willen ze het compleet voor het zeggen hebben. Eerst rond Beenhakker, toen met van Hanegem naast Been, vervolgens willen ze de hele staf omgooien zonder Jacobs, met Gudde in een nieuwe rol en van Geel als AD ipv TD, en nu weer Boskamp.
Opzich zijn het niet zozeer slechte beslissingen oid, maar ik vind het wel wat ver gaan wat betreft de inspraak.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |