Nee dat zal je nooit doen.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:07 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Hmm....
[..]
Voor je het weet zit je vastgebonden in haar kelder
Ik dacht... ik vraag het evenquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:04 schreef Cue_ het volgende:
Geen idee, de kassière bleef zitten
en verder niemand gezien
Het was jij of iemand anders.. was precies hetzelfde!quote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:08 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Gisteren heb ik volgens mij niks over de kapper gezegd![]()
Dat is GvEquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:07 schreef S95Sedan het volgende:
Voor je het weet zit je vastgebonden in haar kelder
Friend was dat volgensmijquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:08 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Het was jij of iemand anders.. was precies hetzelfde!
Jaaa ok.. Doe dan eens een naam in m'n pm dumpen, ga ik zelf wel zoeken als ik straks thuis benquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:06 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ze is familie van mijwat verwacht je dan? Een "normaal" tienermeisje?
*checkt* Nee GvsE is niet mijn zusjequote:
Doe ikquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:09 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Jaaa ok.. Doe dan eens een naam in m'n pm dumpen, ga ik zelf wel zoeken als ik straks thuis ben
Weet ik eigenlijk niet..... ik ken haar niet IRL.... maar wat ik lees... zeker ja.... GvE komt over als een leuk persoonquote:
Doeiquote:
Ja inderdaad, dat bedoelde ik ookquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:12 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Weet ik eigenlijk niet..... ik ken haar niet IRL.... maar wat ik lees... zeker ja.... GvE komt over als een leuk persoon
quote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:15 schreef S95Sedan het volgende:
Ja inderdaad, dat bedoelde ik ook
Maar is hier niet zo vaak als ik er ben dus moeilijk te zeggen
Vast wel, heb nu weer tijd over hequote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:20 schreef -Engel- het volgende:
[..]
De komende tijd zal je vast vaker aanwezig zijn.... denk ik zo...
Nog weekendplannen?
quote:
je filmt races???quote:Yup, morgen van 's ochtends tot het eind van de middag op het circuit wat rondjes maken+filmen. 's avonds nog geen plannenzondag ook nog niet echt iets van plan.
Yeps... in ieder geval naar een of andere open dag.... en daarna misschien nog stappen... maar dat is nog niet zeker... want ik weet niet of er nog kaartjes zijnquote:Jij nog plannen?
Autosport, maar film altijd (vaak) onboard zodat ik het achteraf kan terugkijken voor de tijden en waar her en der nog verbetering ligt. Tijdens relatie hebben andere dingen voorrang gehad maar nu wil ik dat weer oppakken en wat vaken gaan doen. Ook mooi om even gedachte te verzetten enzo en kennissen te sprekenquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:27 schreef -Engel- het volgende:
[..]
[..]
je filmt races???
[..]
Yeps... in ieder geval naar een of andere open dag.... en daarna misschien nog stappen... maar dat is nog niet zeker... want ik weet niet of er nog kaartjes zijn
Misschien moet mijn bro dat eens een keer doen als ie aan het crossen is.... maar dat is al een oudje hequote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:34 schreef S95Sedan het volgende:
Autosport, maar film altijd (vaak) onboard zodat ik het achteraf kan terugkijken voor de tijden en waar her en der nog verbetering ligt.
Je moet altijd tijd nemen voor je eigen ding.... heb ik ook geleerd sinds dat het uit is....quote:Tijdens relatie hebben andere dingen voorrang gehad maar nu wil ik dat weer oppakken en wat vaken gaan doen.
Dat werkt altijd goed.... zorg ook voor een back-up plan... als ze toch niet kunnen of er niet zijn ofzo...quote:Ook mooi om even gedachte te verzetten enzo en kennissen te spreken
Open dag waar een kennis van mij workshops geeft.... creatief... spiritueel en zo.... ik ga er heen omdat ik wil kijken of ik een massage kan regelen ... en het is binnenquote:Gezellig, pen dag van wat?Hoop dat het morgen een beetje droog is, maar het ziet er somber uit zag ik al
Oeehhh... jij bent gemeen!quote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:40 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Mooi.... kom je nu dan de afwas doen?
Hier bier, whiskey en nog voorgemixte mojitoquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:40 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Goed plan.... eens kijken wat de Bar C'est -Engel- bevat
Okequote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:40 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Nee, ik sla ff over, zo m'n bed in..
Dan krijg jij morgen een biertje van mij. Wel zelf ophalenquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:42 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Dan kan het, zondag ben ik vrij
Bier, wijn, canei,jilzz, dat was het.... oja nog limo... en latte hazelnoot al staat dat niet in de barquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:41 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Hier bier, whiskey en nog voorgemixte mojito
Mits je zus er isquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:43 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dan krijg jij morgen een biertje van mij. Wel zelf ophalen
Mijnheer Boschquote:
Ik hou het wel bij bier vandaagquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:43 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Bier, wijn, canei,jilzz, dat was het.... oja nog limo... en latte hazelnoot al staat dat niet in de bar
Hahaquote:
Op zich wel goed, best wel goede week achter de rug. Afgelopen dinsdag eerst Madurodam/Sea Life gehad in Den Haag Scheveningen. Daar aan het strand gegeten. Om vervolgens 's avonds naar Utrecht te gaan om We Will Rock You bij te wonenquote:
Haha, nou dat maakt toch niet uit, vind het ook altijd wel leuk om terug te kijken. Zijn voor op een crossmotor ook leuke cameras, kan je aan het stuur vastmakenquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:38 schreef -Engel- het volgende:
Misschien moet mijn bro dat eens een keer doen als ie aan het crossen is.... maar dat is al een oudje he
Ja zeker, maargoed dat was meer omdat het zoveel kost, ook qua onderhoud enzo. En wat minder tijd, maar klopt inderdaadquote:Je moet altijd tijd nemen voor je eigen ding.... heb ik ook geleerd sinds dat het uit is....
Oh dat komt wel goedquote:Dat werkt altijd goed.... zorg ook voor een back-up plan... als ze toch niet kunnen of er niet zijn ofzo...
Heh ok, toch leuk om een keer te gaan kijken enzo en dat het overdekt is is alleen maar een pluspunt jaquote:Open dag waar een kennis van mij workshops geeft.... creatief... spiritueel en zo.... ik ga er heen omdat ik wil kijken of ik een massage kan regelen ... en het is binnen
Dat klinkt als een leuke dagquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:45 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Op zich wel goed, best wel goede week achter de rug. Afgelopen dinsdag eerst Madurodam/Sea Life gehad in Den Haag Scheveningen. Daar aan het strand gegeten. Om vervolgens 's avonds naar Utrecht te gaan om We Will Rock You bij te wonen![]()
En tussendoor gewoon gewerkt![]()
En hoe is het daar?
Druk mannetje jijquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:45 schreef Bos81 het volgende:
Op zich wel goed, best wel goede week achter de rug. Afgelopen dinsdag eerst Madurodam/Sea Life gehad in Den Haag Scheveningen. Daar aan het strand gegeten. Om vervolgens 's avonds naar Utrecht te gaan om We Will Rock You bij te wonen![]()
En tussendoor gewoon gewerkt![]()
En hoe is het daar?
En wat houdt die garantie in?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:45 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik hou het wel bij bier vandaag![]()
[..]
Hahaik geef garantie tot de voordeur(mijn voordeur)
Ja het was ook wel veel. Was woensdag na het werk ook behoorlijk moe. ZO moe dat ik zelfs niet aan avondeten toe kwam (ja slehct ik weet het)quote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:46 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat klinkt als een leuke dag![]()
Wow dat klinkt wel veel
Ja was wel lekker dagje. Echt geweldig, DIe musical is echtquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:47 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Druk mannetje jijgoed zo...
En bij mij..... vooral heel druk.... volgende week grootste drukteding weer afgerond,,, dus daarna de losse eindjes afmaken
Niet goed geld bij betalenquote:
Ach een keertje avondeten overslaan ga je heus niet dood vanquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:48 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ja het was ook wel veel. Was woensdag na het werk ook behoorlijk moe. ZO moe dat ik zelfs niet aan avondeten toe kwam (ja slehct ik weet het)
Misschien krijgt ie dat met zijn verjaardagquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:45 schreef S95Sedan het volgende:
Haha, nou dat maakt toch niet uit, vind het ook altijd wel leuk om terug te kijken. Zijn voor op een crossmotor ook leuke cameras, kan je aan het stuur vastmaken
Crossen vind ik altijd wel een dure hobby.... maar heel af en toe mag ik wel eens op een Quad meerijden.... en natuurlijk gewoon kartenquote:Ja zeker, maargoed dat was meer omdat het zoveel kost, ook qua onderhoud enzo. En wat minder tijd, maar klopt inderdaad
Top!!!quote:Oh dat komt wel goedVaak vaste groep die daarheen komt en anders ga ik toch evengoed lekker zelf rijden en kijken, vindt ik nooit zo erg
Dat dacht ik dus ookquote:Heh ok, toch leuk om een keer te gaan kijken enzo en dat het overdekt is is alleen maar een pluspunt ja
Nee preciesquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:50 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
[..]
Ach een keertje avondeten overslaan ga je heus niet dood vanEn als je moe bent is dat heus niet erg.
Godver tibi, helemaal speciaal voor jou rails op de gevoelige CCD genomen, speciaal voor jou wat persoonlijks voor jou op een briefje gekalkt waardoor ik uitgehoond werd door mijn mooie wijvenhandschrift en niets in je fobo???quote:
HEEEEY ENGELLLL!!!!111quote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:50 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Misschien krijgt ie dat met zijn verjaardag
[..]
Crossen vind ik altijd wel een dure hobby.... maar heel af en toe mag ik wel eens op een Quad meerijden.... en natuurlijk gewoon karten
[..]
Top!!!
[..]
Dat dacht ik dus ooken daarbij je weet het maar nooit
Alleen moet ik dat niet te vaak doen ik ben al zo slankquote:
Whut?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:53 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Godver tibi, helemaal speciaal voor jou rails op de gevoelige CCD genomen, speciaal voor jou wat persoonlijks voor jou op een briefje gekalkt waardoor ik uitgehoond werd door mijn mooie wijvenhandschrift en niets in je fobo???
Ze moet wegquote:
Waar?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:59 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Ja TiBi.... je hebt zijn briefje gemist
Ik doe het niet vaker, voelde me vrij slap om 21.00 uurquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:56 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Alleen moet ik dat niet te vaak doen ik ben al zo slank
Ja, maar ik neem geen goederen aan voordat ze goed geïnspecteerd zijn hoor!quote:
Tsja even wat eten en dan weer verder slapenquote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:02 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ik doe het niet vaker, voelde me vrij slap om 21.00 uur
Als je iets breekt dan is het van jouquote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:02 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Ja, maar ik neem geen goederen aan voordat ze goed geïnspecteerd zijn hoor!
Oh joy! En als ze nou breekt he? Als ze net zo mager is als jij dan ben ik daar wel bang voorquote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:04 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Tsja even wat eten en dan weer verder slapen![]()
[..]
Als je iets breekt dan is het van jou
Iets andersquote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:05 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Oh joy! En als ze nou breekt he? Als ze net zo mager is als jij dan ben ik daar wel bang voor
Wat is het nu?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:06 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Topic of 2 terug denk ik.... nee die van gisteravond geloof ik
Ja, maar ik had dus geen zin om in de keuken te gaan staanquote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:04 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Tsja even wat eten en dan weer verder slapen![]()
[..]
Als je iets breekt dan is het van jou
Gewoon een boterham kan ook hoorquote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:07 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ja, maar ik had dus geen zin om in de keuken te gaan staan
Je weet de waar toch testen?quote:
Ik ga eens zoekenquote:
Ja, en als het dan stuk gaat? Das net als een ongeluk krijgen tijdens een proefrit, echt dat het dan niet mijn schuld is hoorquote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:09 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Je weet de waar toch testen?![]()
[..]
Ik ga eens zoeken
Had geen brood in huisquote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:07 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Gewoon een boterham kan ook hoorhet hoeft geen compleet drie gangenmenu te zijn
Mijn huis mijn regelsquote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:11 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Ja, en als het dan stuk gaat? Das net als een ongeluk krijgen tijdens een proefrit, echt dat het dan niet mijn schuld is hoor
Iets anders wat je gelijk kan eten kan ook hoor.quote:
Ja ik had wel wat van Milkbiscuits en een zak chipsquote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:16 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Mijn huis mijn regelsbesides denk ik eerder dat zij jou kapot maakt als je een proefrit probeerdt te maken
![]()
[..]
Iets anders wat je gelijk kan eten kan ook hoor.Desnoods eet je appel ofzo
Lekkerquote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:18 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ja ik had wel wat van Milkbiscuits en een zak chips
Nee,kloptquote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:20 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Lekkerach voor een keer kan geen kwaad
Goed formaatquote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:23 schreef S95Sedan het volgende:
Valt mee![]()
Even bijkomen, bed opmaken in een kleine kamer werkt niet echtVooral met 200x240
+1quote:
Hoiquote:
quote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:27 schreef littledrummergirl het volgende:
ja maar ik nu paszeg maar sinds n half uur geleden
zit nu op den haag cs te wachten tot mn trein naarvertrekt
heb ook zon gigabedquote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:26 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Kleiner is dan wel weer knusser
Alleen dat slaapt weer zo beroerd
Je bent in de buurt en komt niet even koffie drinken?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:27 schreef littledrummergirl het volgende:
ja maar ik nu paszeg maar sinds n half uur geleden
zit nu op den haag cs te wachten tot mn trein naarvertrekt
Om 39 ofzo?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:27 schreef littledrummergirl het volgende:
ja maar ik nu paszeg maar sinds n half uur geleden
zit nu op den haag cs te wachten tot mn trein naarvertrekt
Ik ben blij met mijn kleine bedjequote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:31 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
heb ook zon gigabedlove it. Behalve t opmaken dan... Das ronduit kut
Niet nodigquote:Op vrijdag 11 februari 2011 22:32 schreef Cue_ het volgende:
Eigenlijk wil ik lol maken in de stad.. maar ben te moe ervoor
Voel me stom dat ik niks doe vanavond
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |