Hij zegt toch ook dat het van dezelfde eigenaar is...quote:Op vrijdag 11 februari 2011 02:42 schreef Gokhan03 het volgende:
[..]
Is geen concurrent meer. Is nu van dezelfde eigenaar
http://nl.wikipedia.org/wiki/Media_Markt
Nee doe nog even.quote:
Slechts één regel bevat de OP.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 11:55 schreef Tahiti het volgende:
Shanghai
http://www.mediamarkt.cn/en/storeinfo.php
Dit dus.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:55 schreef o.us het volgende:
Station Rotterdam Alexander, Rotterdam Zuid en vanaf Rotterdam Centraal is het ook maar 15 minuten lopen schat ik. Allemaal op volgorde van het minste loopafstand.
Amsterdam -> Station Bjlmer -> roltrappen af -> via de linkerkant uitloggen (giga Pathé voor je neus) -> aan de overkant daarvan een gigantische MM, al met al niet eens een minuut lopen. Zo?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:44 schreef Palomar het volgende:
Misschien ook wel handig als vertelt waar ie vandaan moet komen. Het is soms sneller om een half uur in de trein te zitten en een kwartier te lopen naar de MM, dan 2 uur in de trein te zitten voor een MM die 3 minuten lopen is
was vergeten het woordje 'topicstarter' op een cruciale plek in mijn zin te zetten. Bedoelde dus dat de TS vertelt waar hij vandaan komtquote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:58 schreef msnk het volgende:
[..]
Amsterdam -> Station Bjlmer -> roltrappen af -> via de linkerkant uitloggen (giga Pathé voor je neus) -> aan de overkant daarvan een gigantische MM, al met al niet eens een minuut lopen. Zo?
Als je trap/roltrap omlaag bent moet je nog 25 meter ofzo lopen hoor!quote:Op vrijdag 11 februari 2011 16:48 schreef Ixnay het volgende:
Je loopt vanuit station Heerlen de Saroleastraat in, aan de rechterkant zie je na 100 m lopen het Corio Center. Je loopt hier na 50 m de trap/roltrap omlaag en je bent er.
Dat jaquote:Op vrijdag 11 februari 2011 02:29 schreef KomtTijd... het volgende:
Is er een mediamarkt die NIET te voet aanloopbaar is vanaf een station?
Nou ben ik tofquote:
Kerkrade (eigenlijk zit ie in herzogenrath, maar dat is echt een straatje over de grens)quote:
die mediamarkt is dan ook vrij miniquote:Op vrijdag 11 februari 2011 19:40 schreef fs180 het volgende:
[..]
Dat is een halte, geen station. (en te klein)
De Media Markt Middelburg is een flink stuk lopen vanaf het station.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 02:29 schreef KomtTijd... het volgende:
Is er een mediamarkt die NIET te voet aanloopbaar is vanaf een station?
Op je knieën. 2 minuten hooguit.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 02:28 schreef woudy het volgende:
Eindhoven, is 5 minuten lopen van station.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |