Ja, sms, hyve, facebook al je vrienden en laat ze Never Alone downloaden!! Dit moet de versie worden!quote:Op zaterdag 12 maart 2011 00:34 schreef 3jskoningen het volgende:
Hoe gaan ze nou bepalen of het Je vecht nooit alleen of Never Alone gaat worden. Downloads??
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All we got is this moment - Joost Klein, 9 mei 2024
Dat linkje staat in post 110 ofzoquote:Op zaterdag 12 maart 2011 12:42 schreef iBenny het volgende:
Ik heb hem nog niet op de radio gehoord dus daar kan ik niet over oordelen
Nee zelfde versie, alleen hoorden we gister het lied in een wat lagere kwaliteit via youtube of songfestival.nl.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 12:41 schreef Greys het volgende:
Maar is dat dan een andere versie dan dat we op de radio hoorden?
Ik kan ook Engels verstaan, maar af en toe lijkt het net alsof hij Volendams zingt.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 15:47 schreef Tha_Erik het volgende:
Maar de rest van Europa kan het nu natuurlijk wel veel beter verstaan.
En vergeet Lena nietquote:Op zaterdag 12 maart 2011 16:06 schreef grazz het volgende:
Ach Dima (rusland 2008) won ook in een gek taaltje, of was dat soms wel verstaanbaar Engels?
Oh nee, geen openerquote:Op zondag 13 maart 2011 00:06 schreef grazz het volgende:
A.s. dinsdag is pas de loting, maar in januari werden wij al ingedeeld in semi 2, eerste helft:
2e halve finale, donderdag 12 mei:
1e deel 1-9: Nederland, Bosnië & Herzegovina, Oekraïne, Cyprus, Oostenrijk, Zweden, Moldavië, België, Slowakije
2e deel 10-19: Israël, VJR Macedonië, Denemarken, Wit-Rusland, Bulgarije, Letland, Estland, Roemenië, Ierland, Slovenië
Ik denk dat we tevreden kunnen zijn. In de eerste helft zit geen enkel lied dat qua muziekstijl in de buurt komt van NL. Misschien B&H? Moldavie is gewoon slecht. Ik denk dan ook dat we eruit gaan springen. Ik denk dat NL ook een mooie opener zou kunnen zijn.
Dan ziet Europa het contrast tussen en vreselijk k*tnummer en en goed nummer. Dan valt het meer op.quote:Op zondag 13 maart 2011 00:21 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh nee, geen opener
Daar ben ik altijd een beetje bang voor![]()
Doe maar één na laatste van de eerste helft. Ofzo.
B&H gaat heel hoog scoren denk ik, heel opvallend.
Oeh, doe ons maar direct ná België!
Nee, totaal niet. Van alle startplekken in de eerste helft is het waarschijnlijk zelfs het meest gunstige om als eerste te starten.quote:Op zondag 13 maart 2011 08:54 schreef Knutknuttsson het volgende:
Openen is toch niet zo heel ongunstig, toch?
2e, dat is pas erg.quote:Op zondag 13 maart 2011 14:20 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Nee, totaal niet. Van alle startplekken in de eerste helft is het waarschijnlijk zelfs het meest gunstige om als eerste te starten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
quote:Op zondag 13 maart 2011 17:18 schreef Pisces29 het volgende:
Ik had best wat hoop, want ik had alleen maar slechte inzendingen gezien (tot nu toe), en vandaag luister ik er een rij bij en alles is vervlogenWe moeten even een keertje alle inzendingen van die 2e halve finale onder elkaar zetten met een youtubeje en dan kijken welke er wel of niet beter zijn, om te kijken of we door de halve finale komen (dan moet je bij de eerste 10 zitten dus).SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IT'S GREYSIE IT'S PARTY
En dan allemaal punten geven en die optellen enzoquote:Op zondag 13 maart 2011 17:55 schreef Greys het volgende:
[..]
We moeten even een keertje alle inzendingen van die 2e halve finale onder elkaar zetten met een youtubeje en dan kijken welke er wel of niet beter zijn, om te kijken of we door de halve finale komen (dan moet je bij de eerste 10 zitten dus).
Na dinsdag 13:00 uur (?) ofzo, want dan weten we startplekken en dan kunnen we gaan voorspellenquote:Op zondag 13 maart 2011 17:55 schreef Greys het volgende:
[..]
We moeten even een keertje alle inzendingen van die 2e halve finale onder elkaar zetten met een youtubeje en dan kijken welke er wel of niet beter zijn, om te kijken of we door de halve finale komen (dan moet je bij de eerste 10 zitten dus).
Ja ik zat al met smart te wachten tot alles ook bekend isquote:Op zondag 13 maart 2011 17:55 schreef Greys het volgende:
[..]
We moeten even een keertje alle inzendingen van die 2e halve finale onder elkaar zetten met een youtubeje en dan kijken welke er wel of niet beter zijn, om te kijken of we door de halve finale komen (dan moet je bij de eerste 10 zitten dus).
Oeh spannendquote:Op zondag 13 maart 2011 18:14 schreef grazz het volgende:
in elk geval zijn alle liedjes in onze semi wel bekend!
Ik werd er niet door weggeblazen.quote:
Hoe kan dat toch? Het onwennige van het Engels?quote:Op zondag 13 maart 2011 18:29 schreef Greys het volgende:
Hij komt nerveus over zeg. Die ogen vliegen alle kanten op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |