Lees hierboven, voordat je uit je jurk scheurt.quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:27 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Wat over kardinaaltjes en neuken.
Er heeft niemand gezegd dat je dat niet mocht zeggen. Je hebt toch ook gewoon antwoord gekregen.quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:27 schreef Toverheks het volgende:
en dan staat er van iemand omdat 1 iemand geklaagd heeft, en dat klagen moet ik zelf weten ik vond het gewoon onoverzichtelijk en mag ik dat dan niet zeggen, nee zeker niet want foei foei waarom klaag je, nou moeten ze maar terug lezen wat ik bedoelde, echt kinderachtig gedoe.
ach pietje niet van jou maar er waren er dus bij die dachten ff lekker afzeiken, kom op zeg ben niet van gisteren leer steeds meer de sneren te lezen.quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:28 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Er heeft niemand gezegd dat je dat niet mocht zeggen. Je hebt toch ook gewoon antwoord gekregen.
ah, gemistquote:Op donderdag 10 februari 2011 18:27 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Wat over kardinaaltjes en neuken.
Ken 'beuren met die nieuwe quote onzin, hè.quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:29 schreef Marrije het volgende:
heb ik ook een keer gehad, dacht ik dat ik een halve reactie van mezelf had weggehaald, werd het wel meegenomen in mn post. Kan wel eens lullig zijn.
Kinderen horen te jengelen! Dat bijslapen was wel fijn! Toch weer aan de studie en dat is zwaarder dan verwacht.quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:37 schreef Marrije het volgende:
Met dubbel R gaat het wel ok. Nou ja, kan beter, maar gelukkig is het bijna bedtijd voor de kinderen want die zijn zo moe, jengel de jengel. Verder mag ik niet klagen.
En met jou, lekker bij geslapen?
ook het fb-topic?quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:37 schreef hondjes het volgende:
Uhhhhhhhhhhhh![]()
Heb toch echt drie keer terug gelezen.
Meteen weer studeren, jij liever dan ikquote:Op donderdag 10 februari 2011 18:38 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Kinderen horen te jengelen! Dat bijslapen was wel fijn! Toch weer aan de studie en dat is zwaarder dan verwacht.
Doe nog eens neerplempen dan want die heb ik gemist!quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:27 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Niet zo'n grote mond, kulleke, dat was een reactie op die opmerking van Coos over Kardinaaltjes. Die stond nog in mijn post-veld omdat ik die niet had gepost en kwam dus boven de quote te staan waar ik op in wou gaan.
Je moet wat hè! Best handig een paar studies! Dat doet het altijd goed op feestjes en partijen, dan kan je met iedereen wat mee babbelen.quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:40 schreef Marrije het volgende:
[..]
Meteen weer studeren, jij liever dan ik
Hoe corrupt zal Egypte worden?quote:Op donderdag 10 februari 2011 19:18 schreef remlof het volgende:
Ow jullie waren hier al. Ik ben te druk bezig met het volgen van revolutie in Egypte.
SUKKEL!!!!quote:Op donderdag 10 februari 2011 19:18 schreef remlof het volgende:
Ow jullie waren hier al. Ik ben te druk bezig met het volgen van revolutie in Egypte.
Ow leuk SSquote:Op donderdag 10 februari 2011 19:20 schreef PietjePuk007 het volgende:
Secret Story binnen nu en een paar minuten bij shownieuws.
Technisch gesproken draait alles hier om de zon! Maar dat is maar wel perspectief je neemt.quote:Op donderdag 10 februari 2011 19:22 schreef Dementor het volgende:
Haha een eigen subforum.
Alles draait om geld.
Ted moet ook een keer worden afbetaald.
quote:Op donderdag 10 februari 2011 19:22 schreef Dementor het volgende:
Haha een eigen subforum.
Alles draait om geld.
Ted moet ook een keer worden afbetaald.
Daar is ook een topic voorquote:Op donderdag 10 februari 2011 19:20 schreef PietjePuk007 het volgende:
Secret Story binnen nu en een paar minuten bij shownieuws.
Daar hebben 2 mensen gepostquote:Op donderdag 10 februari 2011 19:23 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Daar is ook een topic voor
Secret Story op tv - meldt 't hier!
Technisch gesproken draait ons zonnestelsel ook weer om iets anders.quote:Op donderdag 10 februari 2011 19:23 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Technisch gesproken draait alles hier om de zon! Maar dat is maar wel perspectief je neemt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |