Nee voel ook niets, moet wel vaak naar de wc.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 13:08 schreef LadyBlack het volgende:
Oeh DiaanVoel je ook niks? Zou toch wel mooi zijn als je zo relaxed zwanger zou worden! Weet niet hoe het bij Twan en Lennon voor NOD was? Kwaaltjes/symptomen?
En als je in de sauna niet meteen bovenin gaat zitten en daarna in het dompelbad stapt, kan het niet zoveel kwaad toch? (Just checking want ik heb 26 feb ook een sauna gepland)
Wat lief van je moeder... ik weet het van mezelf niet meer, maar mijn moeder ook echt niet. Ik en ook mijn moeder weet niet eens meer wanneer ik voor het eerst ongi ben geworden.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 13:12 schreef Frummeltje86 het volgende:
@Diaan: Oké, hopelijk heb je snel wat meer duidelijkheid. Ik ga toch een beetje voor je duimen!![]()
Ik ben nog steeds zo blij dat ikben! Tenminste, dat het is gebeurd, want de pijn an sich kan ik missen als kiespijn. Ben benieuwd wat mijn huidige cyclus gaat doen. Heb eens even aan mamslief gevraagd of zij nog wist hoe mijn cyclus was voordat ik aan de pil begon. Schijnbaar hield zij het toen beter bij dan ik
. Volgens haar was ik destijds redelijk regelmatig, zo tussen de 30 en 33 dagen. Wist ik niet eens meer!
Oooh echtquote:Op vrijdag 18 februari 2011 13:13 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Nee voel ook niets, moet wel vaak naar de wc.maar dat had ik een tijdje geleden ook. Bij Twan wist ik het helemaal niet, was na een miskraam en werd maar niet ongi. Toen maar eens naar ha geweest voor medicijnen om ongi op te wekken, maar moest eerst een zw. test doen.. zwanger
2 weken later bij de gyn bleek ik al bijna 12 weken zwanger te zijn. Mooie en leuke verrassing toen. Bij Lennon heb ik een IUI gehad, toen voelde ik ook niets... moest op dag 17 na IUI testen, dat heb ik zelfs nog een dag uitgesteld omdat ik niets voelde en bleek toen zwanger te zijn.
Ik heb eigenlijk geen idee... ik ga maar 1x per jaar ong.Waar gaan jullie? Wij gaan in Groningen/Friesland dan nl...
Dat is die sauna die je mij getipt hè? Zul je zien.... hahaha. Peace en ik moeten nog even kijken of we naar een sauna dichter bij zn ouders gaan of toch naar de Waterlelie.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 13:18 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Oooh echthaha, wij gaan naar de Waterlelie, in Zevenhuizen, erg fijne sauna vind ik
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 13:21 schreef LadyBlack het volgende:
Whehehe zou wel bizar zijn, eerste meet in de sauna
Op zo'n manierquote:Op donderdag 17 februari 2011 16:53 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Niet helemaal.... Ovulatietesten sporen de LH-piek op, maar een LH piek hoeft niet per definitie tot een eisprong te leiden. Bij een tempstijging heb je zeker een eisprong gehad.
Ik denk dat je die symptomen best wel serieus kunt nemen hoorquote:Op maandag 21 februari 2011 14:35 schreef Frummeltje86 het volgende:
@ LB: Ik durf de symptomen die ik afgelopen cyclus heb gehad, eerlijk gezegd nog niet te scharen onder mijn vruchtbare periode. Wel weet ik dat ik bijna 2-3 weken achter elkaar behoorlijk wat afscheiding verloor, veel meer dan toen ik aan de pil was. Ongeveer 1,5 tot 2 weken voordat ik ongesteld werd, nam dit heel erg af (of misschien nog korter daarvoor...). Gevoelsmatig had het daar wel iets mee te maken.
Ik zou de testen idd het liefst bewaren tot ze echt van nut zijn, maarja... Misschien dan toch maar wachten tot dat slijm zich weer aandient? Uitgaande van een cyclus van 33 dagen, zou ik 1 maart moeten beginnen met testen. Gevoelsmatig voelt dat wat laat...
Toen m'n beste vriendin sms'te of ik nou al eens getest had, bleek ik zwanger. Dus wie weetquote:Op maandag 21 februari 2011 14:50 schreef LadyBlack het volgende:
Ik kreeg gisteren trouwens van mijn twee beste vriendinnen een mailtje dat ze allebei deze week het gevoel hadden gehad dat ik zwanger was![]()
Dus ik loop vrij blij rond vandaagvoor nu kan ik namelijk nog lekker in geloven
Oh echt? Nu ja, dan heb ik altijd verkeerd gerekend blijkbaar... maar ik rekende altijd gewoon meerdere dagen uit wanneer de eisprong zou kunnen zijn en dan de week voorafgaand lekker aan de sex.... Met andere woorden; ik ging nooit van 1 dag eisprong uit, gewoon een hele week + weekend! hahaha!quote:Op maandag 21 februari 2011 13:36 schreef LadyBlack het volgende:
Nah, Diaan...toch vervelend dat je wel een klein beetje hoop krijgt he.
Susie en winka; er is mij hier door Leonieke een keer verteld dat in het ziekenhuis de regel geldt: de eerste dag dat je in de voormiddag helderrood bloed hebt, is de eerste dag van je menstruatie.
Ik ookquote:Op dinsdag 22 februari 2011 11:05 schreef Aventura het volgende:
Ik gebruikte een plastic wegwerpbekertje.
MIsschien kun je dan beter de Etos Zwanger Worden pillen gebruiken. Dat kost rond de 7 euro.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 20:17 schreef bitterend het volgende:
Ik ben in Januari met de pil gestopt maar geen menstruatie...toen heb ik Efamol PMP gekocht...stond dat het een gunstige invloed kan hebben op je menstruatie..nou dat kan je wel zeggen!! was een dag daarna ongesteld!duurde maar 3 dagen ook nog! heerlijk!
Wel is het een beetje duur hoor...17.95 bij de Etos. Er zit teunisbloem in, het schijnt goed te zijn hiervoor (reguleren van je cyclus).
Zal je dat dan "altijd" moeten blijven gebruiken of kan het lichaam het dan uiteindelijk toch weer zelf? Nieuwsgierigheid that is...quote:Op dinsdag 22 februari 2011 20:23 schreef bitterend het volgende:
Ja..als ik ze langer nodig blijk te hebben dan neem ik die van de Etos maar goed ik heb ze nu al dus maak ik ze eerst op
Ja zo deden wij het ook. Leander was toch een toevalstreffer met het zaad van R. En nu is onze tweede toevalstreffer op komstquote:Op maandag 21 februari 2011 09:38 schreef Diaan73 het volgende:
Nou ja, actief is een groot woord. We gebruiken geen anticonceptie dat is het eigenlijk. We zijn er ook niet zo heel veel mee "bezig" eigenlijk.
Ik zou maar eens een staatslot kopen danquote:Op donderdag 24 februari 2011 13:57 schreef MeNicole2 het volgende:
De gyn zei dat we meer kans hadden om een jackpot te winnen
Heeft nou denk ik al geen zin meer. We hebben 2 toevaltreffers gehadquote:Op donderdag 24 februari 2011 16:17 schreef Kyara het volgende:
[..]
Ik zou maar eens een staatslot kopen dan
Je weet maar nooitquote:Op donderdag 24 februari 2011 16:20 schreef MeNicole2 het volgende:
[..]
Heeft nou denk ik al geen zin meer. We hebben 2 toevaltreffers gehad
quote:It's easy to get bummed out. Try not to focus on the failure to conceive, instead be happy with how close you may have gotten or what you've learned about your body while trying.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:19 schreef LadyBlack het volgende:
Godver......Wat enorm balen, LB.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik hoop nog steeds met je mee.
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
Ja ik vond het ook al rustigquote:Op zaterdag 26 februari 2011 12:24 schreef Susie het volgende:
Mooi gezegde LB.
Wat is het stil hier? Nog niets aan het bakken bij iemand?![]()
Kan een modje mij uit de lijst halen?
quote:Op maandag 28 februari 2011 12:37 schreef Elmo76 het volgende:
Lijnloos, ik weet niet waarom, maar ik heb vannacht gedroomddat je een test had gedaan en aan mij liet zien en er waren 2 hele duidelijke streepies!!
![]()
(Geen idee waarom ik over jou droom, maar goed, ik was wel heel erg blij voor je!, dus laten we hopen dat je snel ook 2 streepjes scoort!) En de anderen hier natuurlijk ook!
Maar je at dan wel kaas en yoghurt e.d.? Ik voel me hier inderdaad heel goed bij nu, maar ik weet niet hoe lang ik het zonder zuivel wil/ ga volhouden. Ik ben nu wel heel erg creatief geworden met koken, er zijn zoveel lekkere dingen te maken zonder zuivel, vlees en visquote:Op maandag 28 februari 2011 11:12 schreef Lijnloos het volgende:
LB, fijn dat je nu wel lekker naar de sauna kon en die afleiding is dan wel effe lekker (zeker bij gebrek aan vriend).
Winka, lijkt me juist erg slim om nu zo je dieet aan te passen dat jij je er tenminste lekker bij voelt. En die melk, dat komt vanzelf wel weer dan. Ik ben geen echt melkdrinker (ja in het weekend bij de lunch/ontbijt wel, maar verder nauwelijks) en tijdens de zwangerschap heb ik het wel iets bewuster gedaan, maar toch nooit de 2 bekers per dag gehaald... en alles is goed gekomen
Vanochtend is dein alle "hevigheid" losgebarsten, dus nu kunnen we gaan bedenken wanneer we voor het eggie mogen! Es kijken of het gaat lukken, want ik heb geen idee nog wat mijn cyclusduur nu is, misschien dus toch maar even zo'n ovu-testje halen...
ja, dat weer wel idd... Een dag geen kaas is hier een dag niet geleefd. Yoghurt doe ik eigenlijk te weinig, maar probeer dat wel regelmatig te doen, net als melk eigenlijk...quote:Op dinsdag 1 maart 2011 20:55 schreef winka het volgende:
[..]
Maar je at dan wel kaas en yoghurt e.d.? Ik voel me hier inderdaad heel goed bij nu, maar ik weet niet hoe lang ik het zonder zuivel wil/ ga volhouden. Ik ben nu wel heel erg creatief geworden met koken, er zijn zoveel lekkere dingen te maken zonder zuivel, vlees en visMaar ik ga op een gegeven moment denk ik wel mijn witte boterhammen met kaas en mayo missen
![]()
Lekker trouwens dat je nu aan de slag kan![]()
De tijd gaat trouwens wel snel, toen we de keuze maakten om te gaan voor een kindje dacht ik dat ik voor mijn 33e zwanger zou zijn. Dit is mijn één na laatste 'kans' voor mijn verjaardag![]()
Hee wat goed C_A dat je zoveel bent afgevallen! Knap hoor
Ik at vroeger wel een broodje met naturel chips jaquote:Op woensdag 2 maart 2011 06:59 schreef Susie het volgende:
OK GGB; jij wint! Een boterham met bacon en chocopasta??
Hmm, een witte kadet met paprika chips iemand wel eens geprobeerd? Das ook best gek volgens mij, maar wel yummie!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |